31 października 2013, 10:38
0
srają muszki będzie wiosna.. na pewno nie widział, jasne..
12 października 2013, 12:54
najwięcej fanów barki to gimbusy
26 września 2013, 00:03
zalecam kupno maści na ból dupy. jak zamowicie większą ilość będzie darmowa przesyłka
14 września 2013, 23:01
stara ci już kupiła maść na ból dupy?
10 września 2013, 12:02
chwytliwy tytuł żeby ludzie zajrzeli.. dno jak na onecie
3 kwietnia 2013, 22:29
Legia obejrzyj mecz Barcy z Chelsea z 2009roku. Hipokryto.
20 marca 2013, 12:17
30 kwietnia 2013, 23:14
Jutro wpierdol od Wielkiego.Bayernu panienki
12 kwietnia 2013, 16:53
LukaszNidzica może puchar króla 2011?
11 kwietnia 2013, 17:02
Legia no ilu ilu ilu? Z tego co wiem to Wasi bardziej czują się kataloncami niż Hiszpanami.. No chyba, że to pod publiczke, bo z repra Hiszpanii mogą coś osiągnąć..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
srają muszki będzie wiosna.. na pewno nie widział, jasne..
0
najwięcej fanów barki to gimbusy
0
zalecam kupno maści na ból dupy. jak zamowicie większą ilość będzie darmowa przesyłka
0
stara ci już kupiła maść na ból dupy?
0
chwytliwy tytuł żeby ludzie zajrzeli.. dno jak na onecie
0
Legia
obejrzyj mecz Barcy z Chelsea z 2009roku. Hipokryto.
0
0
Jutro wpierdol od Wielkiego.Bayernu panienki
0
LukaszNidzica
może puchar króla 2011?
0
Legia
no ilu ilu ilu? Z tego co wiem to Wasi bardziej czują się kataloncami niż Hiszpanami.. No chyba, że to pod publiczke, bo z repra Hiszpanii mogą coś osiągnąć..