O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4863
  • Liczba komentarzy 224
  • Polecenia 0

Komentarze

0

srają muszki będzie wiosna.. na pewno nie widział, jasne..

0

najwięcej fanów barki to gimbusy

0

zalecam kupno maści na ból dupy. jak zamowicie większą ilość będzie darmowa przesyłka

0

stara ci już kupiła maść na ból dupy?

0

chwytliwy tytuł żeby ludzie zajrzeli.. dno jak na onecie

Zobacz wszystkie

0

Legia
obejrzyj mecz Barcy z Chelsea z 2009roku. Hipokryto.

0

0

Jutro wpierdol od Wielkiego.Bayernu panienki

0

LukaszNidzica
może puchar króla 2011?

0

Legia
no ilu ilu ilu? Z tego co wiem to Wasi bardziej czują się kataloncami niż Hiszpanami.. No chyba, że to pod publiczke, bo z repra Hiszpanii mogą coś osiągnąć..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?