subiektywny
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
srają muszki będzie wiosna.. na pewno nie widział, jasne..
0
najwięcej fanów barki to gimbusy
0
zalecam kupno maści na ból dupy. jak zamowicie większą ilość będzie darmowa przesyłka
0
stara ci już kupiła maść na ból dupy?
0
chwytliwy tytuł żeby ludzie zajrzeli.. dno jak na onecie
0
zlotyy? Jakub Kosecki ma tu konto.. jesteś zloty bo pokazujesz galoty..
0
na farcie to cię stara urodziła
0
na jakie wybory synek? nie ma kontrkandydata więc automatycznie nadal jest prezesem
0
0
aha, bo Real nie jest znany na całym świecie.. ty poj*bie
0
wstaje i dalej biegnie... taa.. zanim podniesie dupe i zwinie rozłożone łapy..
0
miki masz jakis fanklub?
0
geniuszu, gdyby dodawali piłkarzy po oknie transferowym to nikt by nie kupił nowej wersji.. pojamajet?
0
z Messim byłoby podobnie gdyby odszedł do innego klubu - mit geniusza by upadł..
0
rozumiem że niektórzy już kochają Neymara.. ale żeby swój Naród wzywać od scierw? przesada, ludzie ginęli za bialoczerwona flagę! je*ane gimbusy! jak się nie podoba to wyjazd z Polski!
0
po prostu zenada.. utożsamiają się z ludźmi którzy nie wiedzą gdzie na mapie leży Polska..
0
nie generalizuj. Jestem Polakiem i jest mi wstyd, że polska telewizja będzie transmitować to wydarzenie za pieniądze z mojego abonamentu.
0
a kogo to obchodzi co chciałbyś zobaczyć?
0
ty też jesteś no name leszczu
0
a teraz wylacz fife i idź spać
0
Szkoda że Franz Smuda ma już kontrakt z Wisłą.. może więc genialny taktyk Jose Mari Bakero? Ma DNA Barcy..
0
szkoda że Franz Smuda ma już kontrakt z Wisłą.. więc może taktyk z DNA Barcy, Jose Mari Bakero?
0
w końcu to 'więcej niż klub', kibice trzeciego świata (w ich mniemaniu) czyli np. Polacy nie zasługują na choćby jedno przepraszam z ust zarządu.
0
nienawidzę barcy ale w tym momencie wszystkie animozje znikają.. to jest przykre max.. młody człowiek a musi tyle walczyć.. Animo Tito. piłka ponad wszystko
0
bez podpisu shreka nic zubi nie zrobi.
0
jakim właścicielem? największym udziałowcem. nie ma 51% akcji więc nacz się czytać dziewczynko
0
widać po prostu że jest jeszcze młodym szczylem. jeśli nie zauwazyles jak traci nerwy to pozdro
0
takie gesty są oznaką braku opanowania a nie jaj.. do barki pasuje z tymi symulkami
0
nejmarek już rozki pokazuje.. psychol nigga
0
dokładnie, widać jaki kompleks Mou mieli piłkarze Barcy.. nie szukam napinki ale taka prawda, trząśli przed nim portkami i nadal się boją widać..