@KrystianR Nie musiałby grać w pierwszym składzie, mógłby być bardziej mentorem. Myślę że mógłby mieć dobry wpływ na Desta i pomógłby mu zrobić krok do przodu. Profil zawodnika podobny, więc pewnie wiele protipów mógłby mu dać. Jeśli chciałby grać za darmo, albo za grosze to chyba warto mieć kogoś takiego.
De Jong nie potrafi nawet zmienić kierunku, żeby zwieść obrońcę i wypracować sobie pozycję w oczekiwaniu na dośrodkowanie. Jedyne co robi to bieg w kierunku bramki XD
@totalcrack Myślę że Koeman jest bardziej koordynatorem tego wszystkiego. To asystenci zajmujący się statystykami i trenerzy motoryczni oraz dział medyczny powinni być odpowiedzialni za monitoring oraz informowanie go, gdy intensywność lub objętość treningu są zbyt duże lub zbyt małe. Zarówno za słaby jak i za mocny trening mogą zwiększać ryzyko kontuzji. Nie sądzę by celowo uszkadzał swoich zawodników pomimo zastrzeżeń ze strony asystentów. Wydaje się być dosyć świadomym trenerem.
@ricardo0705 w pełni zgoda, nie wiem co ludzie w nim widzą. Już Malcom moim zdaniem robił większe zamieszanie a też miał tylko jedną nogę. Może przestawienie na drugą stronę i zmiana jego stylu gry coś by dało. Barca za dużo ma fałszywych skrzydłowych, którzy robią to słynne zejście do środka i strzał, a za mało prawdziwych skrzydłowych typu Fati albo Dembele z dryblingiem i szybkością, ciągnących akcję do linii końcowej. Moim zdaniem przez to robi się straszny kocioł w środku i kopią się po czołach.
Dobra gra, były sytuacje tylko piłka nie chciała wejść do bramki. Jeszcze sporo pracy, ale widać progres. Przypomnijcie sobie jak to wyglądało parę miesięcy temu
@ViscaDelFritz1983 co ma poradzić trener przygotowania fizycznego czy motorycznego jak presezon jest tak rozwalony, bo trzeba robić hajs? Jest tylko małym pionkiem.
Jak dla mnie to Rakitic i Busquets wciąż mogą wiele zaoferować i nie rozumiem czemu tak wiele osób chce się ich pozbyć. Umiejętności piłkarskich nie stracili. Może po prostu brakuje im świeżości biorąc pod uwagę to jak bardzo było eksploatowani w ostatnich sezonach z powodu braku godnych zmienników...
Ich rola stopniowo powinna maleć i powinni powoli ustępować miejsca młodszym. To, że młodzi nie dostają szans to nie jest ich wina, tylko trenera, któremu brakowało do tej pory odwagi. Teraz sytuacja trochę się zmienia, ale wciąż są świetnymi zawodnikami i nawet jeśli nie będą grali systematycznie to wciąż mogą dużo wnieść i przede wszystkim służyć doświadczeniem młodszym zawodnikom.
@masik86 czy Busquets kiedykolwiek był szybki i imponował warunkami fizycznymi? Nie przypominam sobie. Za to ma wiele innych atutów typowo piłkarskich.
0
@KrystianR Nie musiałby grać w pierwszym składzie, mógłby być bardziej mentorem. Myślę że mógłby mieć dobry wpływ na Desta i pomógłby mu zrobić krok do przodu. Profil zawodnika podobny, więc pewnie wiele protipów mógłby mu dać. Jeśli chciałby grać za darmo, albo za grosze to chyba warto mieć kogoś takiego.
0
De Jong nie potrafi nawet zmienić kierunku, żeby zwieść obrońcę i wypracować sobie pozycję w oczekiwaniu na dośrodkowanie. Jedyne co robi to bieg w kierunku bramki XD
Co za drewno
0
@totalcrack Myślę że Koeman jest bardziej koordynatorem tego wszystkiego. To asystenci zajmujący się statystykami i trenerzy motoryczni oraz dział medyczny powinni być odpowiedzialni za monitoring oraz informowanie go, gdy intensywność lub objętość treningu są zbyt duże lub zbyt małe. Zarówno za słaby jak i za mocny trening mogą zwiększać ryzyko kontuzji. Nie sądzę by celowo uszkadzał swoich zawodników pomimo zastrzeżeń ze strony asystentów. Wydaje się być dosyć świadomym trenerem.
0
@totalcrack Koemana czy trenerów przygotowania motorycznego? Bo z tego co widzę to motoryczni potężną trzodę odwalają. Z resztą jak to w Hiszpanii...
2
Chęć gry do końca. Taką drużynę jak dzisiaj chce się oglądać. To jest postawa, którą powinni pokazywać przez te wszystkie lata kompromitacji.
0
@Jeydy XDDDD Marcin dał póki co jedno dobre podanie, spokojnie jeszcze nie zbawił Barcelony
0
@ricardo0705 w pełni zgoda, nie wiem co ludzie w nim widzą. Już Malcom moim zdaniem robił większe zamieszanie a też miał tylko jedną nogę. Może przestawienie na drugą stronę i zmiana jego stylu gry coś by dało. Barca za dużo ma fałszywych skrzydłowych, którzy robią to słynne zejście do środka i strzał, a za mało prawdziwych skrzydłowych typu Fati albo Dembele z dryblingiem i szybkością, ciągnących akcję do linii końcowej. Moim zdaniem przez to robi się straszny kocioł w środku i kopią się po czołach.
2
@iksajotien może dlatego Enrique z niego zrezygnował.
Dziwne jest to że Alba znany ze swojej szybkości nie pokazuje jej biegnąc w stronę bramki Barcelony, a jedynie w stronę bramki rywala.
0
@adukla może jest za bardzo roszczeniowy i za mało pracuje na treningu
1
@FutbolToMagia z tego co wiem to Piqué nie jest zdrowy
10
Dobra gra, były sytuacje tylko piłka nie chciała wejść do bramki. Jeszcze sporo pracy, ale widać progres. Przypomnijcie sobie jak to wyglądało parę miesięcy temu
0
Czytałem na tej stronie, że Trincao jest piłkarzem obunożnym. Chyba autor nie oglądał ani jednego jego meczu przed napisaniem artykułu.
0
Grając tak wolno to co najwyżej w polskiej okręgówce można wygrać mecz
0
@Quavosk trening siłowy nie zamula ;)
0
Czyli wychodzi na to że jest specjalistą od wszystkiego...
0
Pierwsza połowa bardzo przyjemna dla oka. W końcu był ruch bez piłki
1
Zawsze marzył mi się Cavani w Barcelonie. Szkoda że już jest stary...
9
Nie wiem co w tym śmiesznego, to dramat dla tego zawodnika.
2
Nawet da się to oglądać
0
@ViscaDelFritz1983 co ma poradzić trener przygotowania fizycznego czy motorycznego jak presezon jest tak rozwalony, bo trzeba robić hajs? Jest tylko małym pionkiem.
0
Można prosić o jakiś link?
2
Przecież to jest sabotaż z tym trenerem i nikt tego nie powstrzymuje
4
@Elosek skoro nie był gotowy na 100% to po co wychodzi na boisko?
2
@wasko77 nie mogę na niego patrzeć
1
Wciąż #valverdeout
2
Przy ostatniej dyspozycji linii obrony chciałbym, żeby szansę dostał Todibo. Szkoda chłopaka, marnuje się na ławce/trybunach.
0
@aiven Valverde jest przeciwieństwem Kloppa ????
10
Valverde, już wystarczy...
4
Jak dla mnie to Rakitic i Busquets wciąż mogą wiele zaoferować i nie rozumiem czemu tak wiele osób chce się ich pozbyć. Umiejętności piłkarskich nie stracili. Może po prostu brakuje im świeżości biorąc pod uwagę to jak bardzo było eksploatowani w ostatnich sezonach z powodu braku godnych zmienników...
Ich rola stopniowo powinna maleć i powinni powoli ustępować miejsca młodszym. To, że młodzi nie dostają szans to nie jest ich wina, tylko trenera, któremu brakowało do tej pory odwagi. Teraz sytuacja trochę się zmienia, ale wciąż są świetnymi zawodnikami i nawet jeśli nie będą grali systematycznie to wciąż mogą dużo wnieść i przede wszystkim służyć doświadczeniem młodszym zawodnikom.
2
@masik86 czy Busquets kiedykolwiek był szybki i imponował warunkami fizycznymi? Nie przypominam sobie. Za to ma wiele innych atutów typowo piłkarskich.