Wiele osób mówi na temat jego wybryków pozaboiskowych i zachowania itd... Natomiast ja jestem pewien jednego, ten gość jest urodzonym liderem. Pozostali zawodnicy powinni brać przykład z jego zachowania na boisku i poświęcenia. Przebywając z nim na boisku byłoby mi wstyd nie walczyć o każdą piłkę, podczas gdy on "wkłada głowę tam gdzie niektórzy nie włożyliby nogi". Nie mamy już magików Xaviego i Iniesty, którzy dominowali w środku i pewnie długo ich nie będziemy mieli. Jesteśmy skazani na średnich piłkarsko rzemieślników (w porównaniu do wyżej wymienionych), więc musimy sobie z tym radzić. Moim zdaniem ten gość może być kluczowy w zdobyciu LM i takiego kogoś nam od dawna brakowało w środku pola. Vidal to piłkarz z charakterem, którego tej drużynie również brakowało. Może nie jest wybitny technicznie (chociaż sporo potrafi), ale wiem że gdy znajduje się na boisku to będzie orał do upadłego i nie odpuści bo taka jest jego natura, a jeśli będzie trzeba to kogoś pobije. Gra jak prawdziwy mężczyzna i za takim zawodnikiem można skakać w ogień.
Ciężko już jest się zachwycać Messim. On robi rzeczy wielkie i niemożliwe tak często, że to jest po prostu jak kolejny dzień w biurze, rutyna. Nie wiem jak można mieć wątpliwości kto jest najlepszy w historii... Poziom nieosiągalny dla nikogo.
Pierdzielenie takie. Gra się cały sezon, a nie 13 meczów. Jeśli serio podchodzą do tego tak jak piszesz to jest to idiotyzm bo w lidze mistrzów wystarczy jeden słaby mecz, słaba dospozycja dnia, brak Messiego i już nas nie ma i na koniec sezonu możemy zostać bez niczego. Kalkulowanie w tym sporcie się nie opłaca. Liczę na to, że to jednak wypadek przy pracy, a nie takie podejście o jakim wspomniałeś...
Bestia... nawet jeśli to liga chińska. Nie miał normalnego urlopu od ponad roku, a wciąż trzyma formę. Wg mnie to wzór i przykład dla 'wiecznie przemęczonych' piłkarzy i nie tylko. Zaciska zęby i jedzie. :)
Dopiero od nadchodzącego sezonu będzie można go porównywać z Neymarem bo będzie w tym samym wieku co Neymar w trakcie transferu. Należy pamiętać, że Brazylijczyk też nie grał rewelacyjnie w swoim pierwszym sezonie.
I gdzie miałby grać ten ofensywny pomocnik, skoro mamy Coutinho, który ma zastąpić Inieste? Kante jest z topu i myślę, że byłby świetną alternatywą dla Busiego i Rakiticia którzy młodsi już nie będą
Szansę na tryplet straciliśmy dlatego, że zlekceważyliśmy przeciwnika w rewanżu.To był jeden mecz w którym nic nie wychodziło. Turnieje wygrywa się obroną, a nasza obrona wtedy była dramatyczna.
3
Dembele wyrasta na kocura i kluczowego gracza, nie zapominając o tym że ma ostatnio bardzo dużo szczęścia w sytuacjach bramkowych
11
Nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale szybkość to zdolność warunkowana głównie genetycznie, a jej wzrost występuje w okresie dorastania.
3
Asysta i ogólnie wygląda jakby wracał do formy
5
Dziwnie brzmi że Messi jest napastnikiem. Dla mnie Messi to odrębna pozycja na boisku - rozgrywający, napastnik i skrzydłowy w jednym, wolny elektron.
32
Wiele osób mówi na temat jego wybryków pozaboiskowych i zachowania itd... Natomiast ja jestem pewien jednego, ten gość jest urodzonym liderem. Pozostali zawodnicy powinni brać przykład z jego zachowania na boisku i poświęcenia. Przebywając z nim na boisku byłoby mi wstyd nie walczyć o każdą piłkę, podczas gdy on "wkłada głowę tam gdzie niektórzy nie włożyliby nogi". Nie mamy już magików Xaviego i Iniesty, którzy dominowali w środku i pewnie długo ich nie będziemy mieli. Jesteśmy skazani na średnich piłkarsko rzemieślników (w porównaniu do wyżej wymienionych), więc musimy sobie z tym radzić. Moim zdaniem ten gość może być kluczowy w zdobyciu LM i takiego kogoś nam od dawna brakowało w środku pola. Vidal to piłkarz z charakterem, którego tej drużynie również brakowało. Może nie jest wybitny technicznie (chociaż sporo potrafi), ale wiem że gdy znajduje się na boisku to będzie orał do upadłego i nie odpuści bo taka jest jego natura, a jeśli będzie trzeba to kogoś pobije. Gra jak prawdziwy mężczyzna i za takim zawodnikiem można skakać w ogień.
35
Ciężko już jest się zachwycać Messim. On robi rzeczy wielkie i niemożliwe tak często, że to jest po prostu jak kolejny dzień w biurze, rutyna. Nie wiem jak można mieć wątpliwości kto jest najlepszy w historii... Poziom nieosiągalny dla nikogo.
1
Pierwszego składu
1
Wolniejszy, bardziej elektryczny i mniej dokładny w wyprowadzaniu piłki
0
Pierdzielenie takie. Gra się cały sezon, a nie 13 meczów. Jeśli serio podchodzą do tego tak jak piszesz to jest to idiotyzm bo w lidze mistrzów wystarczy jeden słaby mecz, słaba dospozycja dnia, brak Messiego i już nas nie ma i na koniec sezonu możemy zostać bez niczego. Kalkulowanie w tym sporcie się nie opłaca. Liczę na to, że to jednak wypadek przy pracy, a nie takie podejście o jakim wspomniałeś...
3
Obrona zaczyna się od napastników, broniąc przy spacerującym Messim gramy w 10 w obronie, aktualnie w 9.
0
Malcom dużo lepiej wygląda jako lewy skrzydłowy, nie gra z zaciągniętym ręcznym jak na prawym przez brak drugiej nogi.
1
Oby nie skończył jak Balotelli
6
I jedyny prawonożny stoper
2
Aż oczy bolą jak się patrzy na tą jednonożność Malcoma
0
W tym meczu widać dlaczego Malcom nie zastąpił Messiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo zachowują się jak mierdy, dlatego
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A kogo ma dać na obronę? Vermaelena który prawie nic do tej pory nie grał? Czy połamanego Umtitiego?
16
Jak dobrze że ten kocur trafił do nas.
0
Nic nadzwyczajnego, po prostu bardzo dobrze rozplanowane treningi.
15
Bestia... nawet jeśli to liga chińska. Nie miał normalnego urlopu od ponad roku, a wciąż trzyma formę. Wg mnie to wzór i przykład dla 'wiecznie przemęczonych' piłkarzy i nie tylko. Zaciska zęby i jedzie. :)
0
Albo był jakimś punkiem
0
Cou oficjalnie 7
1
Dopiero od nadchodzącego sezonu będzie można go porównywać z Neymarem bo będzie w tym samym wieku co Neymar w trakcie transferu. Należy pamiętać, że Brazylijczyk też nie grał rewelacyjnie w swoim pierwszym sezonie.
0
I gdzie miałby grać ten ofensywny pomocnik, skoro mamy Coutinho, który ma zastąpić Inieste? Kante jest z topu i myślę, że byłby świetną alternatywą dla Busiego i Rakiticia którzy młodsi już nie będą
0
Z tego co wiem to Arthura wyeliminowała kontuzja
0
Marzy mi się Kante zamiast tego obrażalskiego Rabiota.
1
Jak się ma takie ładne koszulki to już trzeba wygrać Ligę Mistrzów, tak jak w poprzednich latach kiedy wygrywaliśmy.
2
Szansę na tryplet straciliśmy dlatego, że zlekceważyliśmy przeciwnika w rewanżu.To był jeden mecz w którym nic nie wychodziło. Turnieje wygrywa się obroną, a nasza obrona wtedy była dramatyczna.