suszini
Dołączył/a: październik 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Lewy nasza duma narodowa. Pomijając kilku frustratów którzy przeżywają ciężki sezon z powodu Roberta.
2
El classico to na powrót starcie dwóch prawdopodobnie najlepszych drużyn w Europie a przynajmniej z top 5.
0
@Barca_Q ostatnia to zdaje się Dembele w jego ostatnim sezonie
4
Do redakcji - w związku z nowym formatem LM może warto dodać jakąś stopkę na stronie z wszystkimi przeciwnikami Barcy w fazie grupowej? Kiedyś patrzyłeś na grupy i wiedziałeś jakie mecze czekają, teraz to bardziej skomplikowane i niektórzy (jak ja) mają problem to spamiętać :)
1
Ludzie, strzelili 4 bramki Bayernowi a oceny jak za zwycięstwo 1-0 z Levante ogarnijcie się. Taki Kounde był nie do przejścia i ocena 7?
1
@niepijpiotrek przecież Szczęsny mówił, że pokaże mu jak ma grać
0
Przecież to był k... Karny
0
Kolejna bramka z 2 obrońcami na plecach jest niesamowity
0
@normasubiektywna myślę o tym że za rok jeśli utrzyma formę a Barca zajdzie wysoko w LM. W tym roku to wiadomo męczennik wygra
4
Jak Rapha tak będzie grać to ZP jak nic. Ale by było
3
Szczęsny by to wyjął
0
@Damiain ja wierzę, że wylewy w obronie w meczach LM też się muszą kiedyś skończyć
2
Jeśli nie dzisiaj to kiedy? Lewy w formie, złote dziecko Yamal, bestia Rapha, wracający z kontuzji w pomocy, Pedri w formie bestia Kounde, solidni stoperzy i ręcznik.
6
Za chwilę polskie nagłówki: Hiszpanie już wiedzą w sprawie FDJ. Wiadomość nadeszła z rana. Tego się nikt nie spodziewał.
0
Najlepszy obrońca minionych mistrzostw Europy.
1
@Rarenzio ale ja nie mówię o bramkach
1
Lewy jest dziś niesamowity i w ataku i obronie. Nie wspominam o bramkach
0
Wojtek powinien zagrać drugą połowę. Byłoby to dobre porównanie formy meczowej z tym samym przeciwnikiem
1
@Wasacz_ i "jesteśmy w dobrym momencie"
0
Ten na plakacie podobny do Laporty
16
Lewy się zasłonił w ostatnim momencie a bramkarz wyebał się w niego z wyprostowaną nogą, którą trzymał wyprostowaną aż do kontaktu z trawą. Czego nie rozumiecie? Co z tego, że dotknął piłki, takie zagrania powinny być karane zawsze. Sędzia jakoś nie miał wątpliwości.
Polecam podejrzeć video z faulu na YT w niskiej prędkości, mało brakowało a bramkarz skończyłby jak Marcelo
24
Gdyby Haaland przyszedł to dopiero byłoby płacz że drewno niepasujące do Barcelony jeszcze bardziej niż o Lewym
0
Czyli że piłkarze spędzają w Ciutat całe 5 godzin dziennie?
Ostatnio przy okazji transferu Szczęsnego wynikła dyskusja jak to piłkarze muszą się poświęcać a ich rodziny "cierpią". Jestem ciekaw jak wygląda dzień np takiego Martineza.
5 godzin to nie jest żadne poświęcenie biorąc pod uwagę zarobki...
0
@MesQueUnClub96 przecież randomowy gość z przodu a-klasy nie byłby wiele gorszy
3
Dobrze widziałem że dwie bramki zawalił Bednarek?
4
@Kaniak Tak, jestem pewien, że 90% żon chętnie by tak pocierpiało za te parę milionów EUR rocznie. Zestaw to teraz z tym, że wracasz o 17 do domu i masz 3, max 4 godziny na interakcję z dziećmi, gdzie musisz jeszcze zrobić szereg innych obowiązków. I nie pojedziesz na miesięczne wakacje ani nie zatrudnisz niani na cały etat, bo ledwo starcza na opłatę za mieszkanie.
No straszne to ich cierpienie... Zapomniałem dodać o "emeryturze" w wieku 35 lat, gdzie już nic Cię nie ogranicza w kontaktach z rodziną...
7
Żadne szalone euro tylko gość został mistrzem Europy w wieku 17 lat, dziękuję.
0
@Kalipso tak w zasadzie wpuścił 2 tylko uratował go spalony
0
Ani słowa o Alonso?
0
W słowniku Barcy Flicka nie ma słowa "bezbramkowo"