7

Lewy nasza duma narodowa. Pomijając kilku frustratów którzy przeżywają ciężki sezon z powodu Roberta.

2

El classico to na powrót starcie dwóch prawdopodobnie najlepszych drużyn w Europie a przynajmniej z top 5.

0

@Barca_Q ostatnia to zdaje się Dembele w jego ostatnim sezonie

4

Do redakcji - w związku z nowym formatem LM może warto dodać jakąś stopkę na stronie z wszystkimi przeciwnikami Barcy w fazie grupowej? Kiedyś patrzyłeś na grupy i wiedziałeś jakie mecze czekają, teraz to bardziej skomplikowane i niektórzy (jak ja) mają problem to spamiętać :)

1

Ludzie, strzelili 4 bramki Bayernowi a oceny jak za zwycięstwo 1-0 z Levante ogarnijcie się. Taki Kounde był nie do przejścia i ocena 7?

1

@niepijpiotrek przecież Szczęsny mówił, że pokaże mu jak ma grać

0

Przecież to był k... Karny

0

Kolejna bramka z 2 obrońcami na plecach jest niesamowity

0

@normasubiektywna myślę o tym że za rok jeśli utrzyma formę a Barca zajdzie wysoko w LM. W tym roku to wiadomo męczennik wygra

4

Jak Rapha tak będzie grać to ZP jak nic. Ale by było

3

Szczęsny by to wyjął

0

@Damiain ja wierzę, że wylewy w obronie w meczach LM też się muszą kiedyś skończyć

2

Jeśli nie dzisiaj to kiedy? Lewy w formie, złote dziecko Yamal, bestia Rapha, wracający z kontuzji w pomocy, Pedri w formie bestia Kounde, solidni stoperzy i ręcznik.

6

Za chwilę polskie nagłówki: Hiszpanie już wiedzą w sprawie FDJ. Wiadomość nadeszła z rana. Tego się nikt nie spodziewał.

0

Najlepszy obrońca minionych mistrzostw Europy.

1

@Rarenzio ale ja nie mówię o bramkach

1

Lewy jest dziś niesamowity i w ataku i obronie. Nie wspominam o bramkach

0

Wojtek powinien zagrać drugą połowę. Byłoby to dobre porównanie formy meczowej z tym samym przeciwnikiem

1

@Wasacz_ i "jesteśmy w dobrym momencie"

0

Ten na plakacie podobny do Laporty

16

Lewy się zasłonił w ostatnim momencie a bramkarz wyebał się w niego z wyprostowaną nogą, którą trzymał wyprostowaną aż do kontaktu z trawą. Czego nie rozumiecie? Co z tego, że dotknął piłki, takie zagrania powinny być karane zawsze. Sędzia jakoś nie miał wątpliwości.
Polecam podejrzeć video z faulu na YT w niskiej prędkości, mało brakowało a bramkarz skończyłby jak Marcelo

24

Gdyby Haaland przyszedł to dopiero byłoby płacz że drewno niepasujące do Barcelony jeszcze bardziej niż o Lewym

0

Czyli że piłkarze spędzają w Ciutat całe 5 godzin dziennie?
Ostatnio przy okazji transferu Szczęsnego wynikła dyskusja jak to piłkarze muszą się poświęcać a ich rodziny "cierpią". Jestem ciekaw jak wygląda dzień np takiego Martineza.
5 godzin to nie jest żadne poświęcenie biorąc pod uwagę zarobki...

0

@MesQueUnClub96 przecież randomowy gość z przodu a-klasy nie byłby wiele gorszy

3

Dobrze widziałem że dwie bramki zawalił Bednarek?

4

@Kaniak Tak, jestem pewien, że 90% żon chętnie by tak pocierpiało za te parę milionów EUR rocznie. Zestaw to teraz z tym, że wracasz o 17 do domu i masz 3, max 4 godziny na interakcję z dziećmi, gdzie musisz jeszcze zrobić szereg innych obowiązków. I nie pojedziesz na miesięczne wakacje ani nie zatrudnisz niani na cały etat, bo ledwo starcza na opłatę za mieszkanie.
No straszne to ich cierpienie... Zapomniałem dodać o "emeryturze" w wieku 35 lat, gdzie już nic Cię nie ogranicza w kontaktach z rodziną...

7

Żadne szalone euro tylko gość został mistrzem Europy w wieku 17 lat, dziękuję.

0

@Kalipso tak w zasadzie wpuścił 2 tylko uratował go spalony

0

Ani słowa o Alonso?

0

W słowniku Barcy Flicka nie ma słowa "bezbramkowo"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?