suszini
Dołączył/a: październik 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@olciak22 jestem za ale z Deco i Laportą jakoś tego nie widzę
0
@olciak22 czyli w jakimś innym klubie
1
Moralnym obowiązkiem jest dziś wyebać tym rzeźnikom
2
Do wszystkich hejterów. Złóżcie zażalenie do Tebasa.
3
@cyron1 ale dla słabszych zespołów jest większa szansa że wyjdą z grupy niż dojdą wysoko w pucharach więc ma to sens, aby grupa była punktowana wyżej. Poza tym grupa to 6 meczy a faza pucharów 2 mecze na etap
1
To pewnie tylko tak zwany chwyt marketingowy
0
Też byłem blisko. Ale nie zadzwonili
6
@Zbyszard to po grillu u Lewego
9
Powinien zagrać Lopez za Pedriego a Yamal musi odpocząć. Szkoda chłopaka na tych rzeźników
0
@Hogart Boże miej Yamala w opiece
0
@Sulimo nie od dziś, już wiele razy frajersko tracili bramki w tej lidze konferencji
0
Widać że Molde ma trenera
2
@Qaz123 tak ale wcześniej kilka razy uratował mam tyłek. Christensen w 60 minucie już nie miał siły biegać
0
Teraz się zacznie
2
Sędzia chyba był na szkoleniach w Hiszpanii
2
@Bobert_Kubicki dół tabeli to zazwyczaj autobus w polu karnym, jak im strzela to strzeliłby i drużynom grającym w otwartą piłkę.
0
@kakusus ja myślę że każdy zdrowy kibic a nie kibol życzy dobrze każdemu polskiemu klubowi. Obojętnie jaka marka gra, pracują na nasz wspólny ranking. Osobiście prędzej obejrzę mecz w 1/8 LKE z polską drużyną niż taki Liverpool kontra PSG w LM.
0
@korn234 Masz rację, jazda na wrotkach zrobiłaby mi więcej dobrego niż czytanie takich wypocin.
0
@korn234 Tak gdyby Lewy strzelił na 2-0 to de Jong, Kounde i Cancelo napewno graliby lepiej w obronie. Haha czekałem na taki komentarz. Akurat to atak w tym meczu zawiódł najmniej.
0
W ataku jakoś to chodziło ale obrona katastrofa, po raz kolejny
2
@Fcbsoci1980 przecież to są artykuły na podstawie hiszpańskich mediów chyba jest to jasno zaznaczone w tekście.
2
@JarekS tak i wtedy wjeżdża Penia i funduje 2 bramki dla Osasuny
0
W Barcelonie jak w polskim rządzie, co chwile te same nazwiska byłych piłkarzy/działaczy zamiast kompetentnych specjalistów. Banda kolesi.
3
@Gall A jednak kliknąłeś :)
9
Karkówka i polska kiełbasa a Ania zrobi bigos i w końcu będą biegać jak należy a nie jak niedożywieni
1
Teraz media będą miały pożywkę na kolejne pół roku, byle się klikało...
0
W sumie to mi smutno, że tak wyszło a zapowiadało się nieźle. Cóż idziemy dalej
0
@Ramon_Villaverde już na prezentacji podbijał ta piłkę jak gość z b klasy, może był zestresowany ale porównując z prezentacją Lewego to przepaść
1
@Litman tylko że przez jakieś 60 minut
2
Cóż szesnastolatkami się pucharów nie zdobywa w dorosłej piłce