0

@olciak22 jestem za ale z Deco i Laportą jakoś tego nie widzę

0

@olciak22 czyli w jakimś innym klubie

1

Moralnym obowiązkiem jest dziś wyebać tym rzeźnikom

2

Do wszystkich hejterów. Złóżcie zażalenie do Tebasa.

3

@cyron1 ale dla słabszych zespołów jest większa szansa że wyjdą z grupy niż dojdą wysoko w pucharach więc ma to sens, aby grupa była punktowana wyżej. Poza tym grupa to 6 meczy a faza pucharów 2 mecze na etap

1

To pewnie tylko tak zwany chwyt marketingowy

0

Też byłem blisko. Ale nie zadzwonili

6

@Zbyszard to po grillu u Lewego

9

Powinien zagrać Lopez za Pedriego a Yamal musi odpocząć. Szkoda chłopaka na tych rzeźników

0

@Hogart Boże miej Yamala w opiece

0

@Sulimo nie od dziś, już wiele razy frajersko tracili bramki w tej lidze konferencji

0

Widać że Molde ma trenera

2

@Qaz123 tak ale wcześniej kilka razy uratował mam tyłek. Christensen w 60 minucie już nie miał siły biegać

0

Teraz się zacznie

2

Sędzia chyba był na szkoleniach w Hiszpanii

2

@Bobert_Kubicki dół tabeli to zazwyczaj autobus w polu karnym, jak im strzela to strzeliłby i drużynom grającym w otwartą piłkę.

0

@kakusus ja myślę że każdy zdrowy kibic a nie kibol życzy dobrze każdemu polskiemu klubowi. Obojętnie jaka marka gra, pracują na nasz wspólny ranking. Osobiście prędzej obejrzę mecz w 1/8 LKE z polską drużyną niż taki Liverpool kontra PSG w LM.

0

@korn234 Masz rację, jazda na wrotkach zrobiłaby mi więcej dobrego niż czytanie takich wypocin.

0

@korn234 Tak gdyby Lewy strzelił na 2-0 to de Jong, Kounde i Cancelo napewno graliby lepiej w obronie. Haha czekałem na taki komentarz. Akurat to atak w tym meczu zawiódł najmniej.

0

W ataku jakoś to chodziło ale obrona katastrofa, po raz kolejny

2

@Fcbsoci1980 przecież to są artykuły na podstawie hiszpańskich mediów chyba jest to jasno zaznaczone w tekście.

2

@JarekS tak i wtedy wjeżdża Penia i funduje 2 bramki dla Osasuny

0

W Barcelonie jak w polskim rządzie, co chwile te same nazwiska byłych piłkarzy/działaczy zamiast kompetentnych specjalistów. Banda kolesi.

3

@Gall A jednak kliknąłeś :)

9

Karkówka i polska kiełbasa a Ania zrobi bigos i w końcu będą biegać jak należy a nie jak niedożywieni

1

Teraz media będą miały pożywkę na kolejne pół roku, byle się klikało...

0

W sumie to mi smutno, że tak wyszło a zapowiadało się nieźle. Cóż idziemy dalej

0

@Ramon_Villaverde już na prezentacji podbijał ta piłkę jak gość z b klasy, może był zestresowany ale porównując z prezentacją Lewego to przepaść

1

@Litman tylko że przez jakieś 60 minut

2

Cóż szesnastolatkami się pucharów nie zdobywa w dorosłej piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?