1

Nie ma stylu? Dawać Polacy!

0

@kamilop Nie ukrywam, że mnie jego facjata irytuje na równi z Pepe i Casemiro :-D

0

@kamilop Wypluj to!

0

@Emhyr Czy USA ma lepszą kadrę od Belgii? Nie. Może od Niemiec? Nie. A mogli wyjść z grupy.

1

Dobrze, że przełączyłem na drugi mecz to chociaż jednego gola zobaczyłem, bo ta samba jakaś nudnawa.

0

@Essos Serbia +2,5 celnych strzałów; 3 strzały (ogólnie) Mitrovicia i +5,5 rr. Kurs 1,75.

9

@ZielonySzparag Ciekawe czy teraz też będą się podniecać jego zagraniem plecami :-D

4

A mi nie jest szkoda Urugwaju. Korea i Portugalia w pełni zasłużenie awansowały a Urusi jak na "czarnego konia" obok Belgii nie pokazały nic, co miało by ich w tej roli stawiać. Pod względem emocji do ostatnich kolejek meczów grupowych to Mundial top.

2

@BaroPodertos Podałeś jego wypowiedzi o Barcelonie i Polsce więc porównujesz. Co innego gdybyś podał jego wypowiedzi o samej Polsce tylko z innymi selekcjonerami. To miałoby sens. Ja od Barcelony też wymagam stylu a nie tylko wyników (chociaż gdybyśmy wygrali LM w ciulowym stylu to bym nie płakał) a od Polski mimo wszystko głównie wyniku i cieszy mnie wyjście z grupy niezależnie od tego w jaki sposób. KAŻDY by chciał żebyśmy grali ładniej itd., ale nie uwierzę nikomu kto mówi, że wolałby odpaść i grać pięknie niż awansować dalej.

3

@BaroPodertos Porównujesz Barcelonę i Polskę? :D Klub, który ma filozofię grania od dziesiątek lat i jest mega utytułowany i reprezentacja, której sukcesem jest wyjście z grupy na MŚ po 36 latach i nigdy nie była znana z jakiegoś konkretnego stylu :D Jak można nie czuć tu różnicy.

1

Niedobrze dla meczu Ghany z Urugwajem, że na varze siedzi ten pachołek. Brak 2 karnych w LM dla Barcy z czego ten z Interem tak klarowny, że do teraz nie wiem jak można było tego nie zagwizdać. Na tych mistrzostwach też już zdążył się popisać w meczu Polaków z Argentyną i karnym na Messim i dalej jak gdyby nigdy nic siedzi i "sędziuje".

0

Że też ten Inter ma czelność chcieć pokrywania przez Barcę części pensji. Albo cała albo won. Z Raphinią kręcili gdy mieli go wykupić, z Lautaro stawiali zaporowe wymagania, na wymianie Ibra-Eto'o wydymali Barcę (pomijam już zarząd Barcy, że tak się dał....) i teraz jeszcze przychodzą z łapskami i mają jakieś żądania. Co gorsze, Barca może na to pójść jeśli będą chcieli zaoszczędzić i zrobić transfer w styczniu....

0

Myślałem, że tu będą mecze na zasadzie "wyjść i odpękać" a tu takie jaja się odwalają.

0

@Donnie_Darko No ba! Zaraz jeszcze może Polska>Hiszpania.

0

Styl stylem, ale Polska tyle samo punktów co Niemcy, Hiszpania (obecnie), więcej od Belgii :-D I my wyszliśmy z grupy a Belgia i obecnie Niemcy nie :-D

Edit: więcej punktów od Niemiec xd

0

@maniak33333 No i? Gramy dalej. Nie uwierzę nikomu, co mi powie, że wolał mieć styl i jak zwykle odpaść niż awansować.

5

Powiem tak. Mam naprawdę głęboko gdzieś w jakim stylu wyszliśmy i po ilu kalkulacjach. Po 36 latach wychodzimy z grupy, przez całe swoje życie widzialem tylko mecze o honor w 3 kolejce a dziś emocje targały mną jak nigdy. Nigdy też się tak nie stresowałem. Jak widzę tych malkontentów tutaj to aż się przykro robi. Plan- wyjście z grupy. I wyszliśmy. Ja się cieszę, że gramy dalej a ci co teraz marudzą to chyba mają jakieś wybujałe marzenia, że zagramy jak Hiszpania i będziemy się bić o medale

1

Wooooooojtek!!!!!!

1

Ja pierdzielę, ale się stresuję. Jazda Polacy!

0

Najlepsze: 2 pierwsze mecze mimo, że słabe na papierze

Najgorsze: 2 kolejne mimo, że jeden był hitem na papierze.

5

@mextexperu Polska wyjdzie. Zamykam temat.

0

@tbas To nie znaczy, że Niemcy takie wyniki osiągną, że piszesz, że są uratowani.

6

Ale meczycho. Szanuję drużyny, które na papierze nie są mocne, ale na boisku pokazują charakter, walczą, atakują, nie boją się mocniejszych od siebie reprezentacji (Arabia, Japonia, Korea). I potem wychodzi Czesław i mówi, że Polska miała swoje złote momenty i tak mamy grać...

4

Jest jaki jest, ale będzie brakowało Szpakowskiego :-D

0

@barcelonaLM @draxidox Sama ich radość i zabawa jest spoko, ale ta trąbka jest strasznie irytująca.

0

@HighestInTheRoom Cóż za błyskotliwa odpowiedź. Się tak nie gotuj, bo ci coś pęknie i jeszcze to będzie twój marsz.

5

Kolejny mecz afrykańskiej drużyny i 90 minut słuchania bezsensownego rzępolenia trąbką.

0

@danio1899 Na spokojnie? :-D Mało było na tym Mundialu niespodzianek, że ktoś jeszcze pisze "na spokojnie"? :-D

3

A mówił Grzesiu, że Arabia nie jest słaba to się śmiali:-D

0

@katalonczyk987 Mówienie, że Polska będzie ostatnia, gdzie jeszcze nie zagrali nawet minuty to żadna ocena sytuacji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?