swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 Ok. Masz rację, że oni pociągnęli temat pod rasizm i mi też się to nie podoba, dlatego też starałem się ograniczyć wypowiedź do samej cieszynki. Fakt też jest taki, że komuś się te cieszynki mogą nie podobać, ale za to jeszcze innym tak. Problem w tym, że Koke nie powiedział: "nie podoba mi się to i ja bym nie tańczył, ale to jego sprawa", tylko dodał, że jak zrobi coś takiego w meczu z Atletico to może mieć problemy. Dla mnie to jest typowe nawoływanie do swoich kibiców, że jak zatańczy to (nawiązując do słów Peji) "wiecie co macie z nim zrobić".
0
@Murazor Też uważam, że rasizm dotyczy tylko czarnoskórych a u innych ras już tego nikt nie widzi, ale powtórzę: nie o rasizmie mówiłem i nie chcę, bo zaraz będzie gorąca dyskusja i tydzień w kółko to samo.
0
@Roafson24 @Striker @Krzysztof1987 @Sysia11 @Murazor @PatrychoO Ale ja nie wspominałem nic o rasizmie tylko o braku szacunku ze względu na to, że ktoś używa tańca jako cieszynki. To tylko pokazuje właśnie, że sami się tego rasizmu doszukujecie, bo ja tego tematu nie poruszyłem i wyciągnęliście z jego oświadczenia tylko tą jedną rzecz. A nawet jeśli by tak było to w jednym i tak ma rację, że jak Griezmann pajacował i tańczył to nikt o tym nie mówił, że to brak szacunku albo, że tańczy i pajacuje jak małpa.
11
Szacun dla Viniciusa, że nie bał się wydać oświadczenia i to konkretnego. Mi się futbol zawsze kojarzył z tą brazylijską sambą. Pierwsze mecze, które w miarę dobrze pamiętam to właśnie te z Mundialu 98' i szok gdy Francja zdeklasowała w finale Brazylię, którą najbardziej kojarzyłem w obecnym futbolu. W dupach się niektórym poprzewracało i próbują zabić radość z gry i goli. Za chwilę piłkarze będą musieli przepraszać, że strzelili gola. Wyobrażacie sobie piłkę nożną bez tej magii Ronaldinho? Tej magii i radości, która okazywał też celebrując gole? Ja nie. Nieważne czy to piłkarz Realu, psg czy innej drużyny, czy się go lubi czy nie, to dopóki nie celebrują goli jakimiś rasistowskimi, ksenofobicznymi itd. cieszynkami to co w tym złego?
2
Scoobie Do ya, Scobie Doobie Doo ya li li pom pom
0
@LS Mnie też nie. Dlatego napisałem "zniosę" :-D Siatkówkę lubię jak gra Polska na turniejach i w sumie tyle ;-) W każdym razie ciekawsze są dla mnie te wymiany i szybkie akcje niż bujanie się typa w kosza z piłką i albo rzuci za 3, poda pod kosz albo wbije się sam i za chwilę będzie odgwizdany faul, bo każde dotknięcie to przewinienie :/ W NBA ta gra jest "twardsza" mam wrażenie.
9
Grali Polacy, dalej szansa na medal i fajnie, ale wciąż mnie ten sport w ogóle nie jara. Wkurzają mnie te przerwy, faule za byle dotknięcie. NBA zniosę, ale tak to ten sport nie wzbudza we mnie żadnych emocji.
2
@Ojciec5tkidzieci Ja uważam, że prawidłowo. Moja ciocia ledwo przeżyła przez takiego co mu się spieszyło za bardzo i potrącił ją na pasach i to wyprzedzając. Jak ktoś chce sobie pośmigać to niech idzie na tor i sobie wariuje. Ja chce się czuć bezpiecznie na drodze, pasach i nie rozumiem osób, które mają pretensje o wysokie kary. Z automatu wiadomo, że te osoby są tymi, którzy stwarzają to zagrożenie, bo jak ktoś jeździ z głową to się tych kar nie będzie obawiał.
1
@Elvisek No to jeśli nie same bramki się liczą a gra bez piłki również to tym bardziej Depay nikogo w ataku nie przeskoczy.
0
Siatkarze srebro MŚ, koszykarze w strefie medalowej ME. No to piłkarze na Mundialu wypadałoby wziąć przykład :D
15
I godzina i dzień do dupy. Takie mecze ogląda się najlepiej w sobotę wieczorem.
0
@SuperPatsonFCB Mnie też boli, bo wynik idzie w świat. Wygrała drużyna skuteczniejsza a tak to mecz był wyrównany. Nie boję się nawet powiedzieć, że graliśmy lepiej, ale zauważ co tu niektórzy piszą. Ciężko nazwać to właśnie myśleniem.
1
Ale tu są chorągiewki. Jak można w ogóle porównywać ten mecz do tych kompromitacji z lat poprzednich? Bayern wykorzystał co miał a Barca nie a tak to niby w czym odstawała w tym meczu? Zamiast siedzieć cały mecz na La Rambli i pitolić to oglądajcie mecz, bo niektórzy to nawalili w ciągu meczu więcej komentarzy niż niejeden użytkownik w miesiąc i to biorąc udział nawet w gorącej dyskusji.
0
Od następnej kolejki Antoine od 1 minuty i wyjdzie boski Diego i powie, że według niego Griezmann dopiero teraz jest gotowy na grę od początku :D
0
@barca__rządzi Olej typa. Prawie 300 komentarzy i wiecznie narzeka. Gdyby sprzedali tych zawodników za 100 mln to by płakał czemu nie 200. Smutne życie.
4
Siatkarze 3 raz z rzędu w finale MŚ, Iga wygrywa US Open, Barca kolejna wygrana, Lewy z golem, kupon siadł, można iść spać.
0
@senri Przecież na tej stronce tak spadła średnia wieku, że zawodnicy +30 są nazywani dziadkami.
4
@ini_barca Niczego nie posiadasz a nie widzę w twojej wypowiedzi domysłów tylko stwierdzenie faktów. I mylisz się w kontekście tego, że komentujesz podobnie jak ja, bo ja poczekam do wyjaśnienia sprawy i nie będę nikogo do tego czasu oceniał.
Co do Griezmanna to oczywiście, że nie wierzę, że gra po 30 minut z przypadku, ale też nie uważam żeby Barca rzucała się z motyką na słońce i składała pozew gdyby nie uważała, że to oni mają rację, bo jak sam napisałeś sztab prawny je analizuje, Barcelony również.
21
@ini_barca Dramat to są ludzie, którzy piszą takie farmazony jak ty teraz. Pokaż gdzie Barca się godzi na niższą kwotę, od jak dawna temat pozwu jest ci znany poza tym artykułem i pokaż tą umowę Alemany'ego, bo skoro tak piszesz to na pewno to wszystko posiadasz.
0
@P33ck Lewy dał mi 36 punktów, ponad połowę ze zdobytych :D
0
Griezmann w nagrodę w weekend wejdziesz trochę szybciej na boisko z ławki.
2
@fart Nie mów tak, bo jak ja napisałem niedawno, że "Ale jak to, przecież ramblowi eksperci mówili, że amigosi zawsze będą grać, bo to koledzy." odnośnie tego, że Xavi nie ma oporu posadzić ich na ławce, to jeden z takich "ekspertów" się do mnie spruł, że ktoś coś kiedyś napisał i mógł a ja ironicznie w ich stronę już nie mogę, bo inaczej się podniecam i robię problem :D
0
@Kidd Mendy i nic więcej. Dojadą Polaków z każdej strony a sami opływają w luksusach. Jak jest tak źle to niech grubas glapiński mniejszą pensję pobiera a nie mówi Polakom, że trzeba pasa zaciskać a sam ma tak indyczą szyję, że ledwo ją dźwiga.
0
@LysyRekin Akurat w tym samym czasie zwolniła się posada a dla Tuchela nie byłoby to głupie miejsce. Powrót do Niemiec, drużyna z potencjałem i grająca w LM. Kto wie.
0
Pewnie pytanie się już nie raz pojawiło, ale jakby był ktoś tak życzliwy i podał jakiś lambrowski kod na Fantasy CL to wbijam rozwalić tą ligę :D
0
@TheNekro94 Też nie rozumiem jego fenomenu, ale nie zdziwię się jeśli go wybiorą.
0
@Pilka_jest_okragla Salzburg, Dinamo pokazały czym jest lekceważenie. Szachtar udowodnił to w dodatku na wyjeździe.
0
A miał być trener na lata, idealny dla Chelsea i jakże szybko "czar prysł". Tego to się serio nie spodziewałem. Z tych 3 nazwisk podawanych w mediach to nie wierzę, że przyjdzie Zidane, Graham Potter pewnie by chciał, ale też nie wierzę, że go wybiorą i jedynie ten Pochettino zostaje realną opcją. Ciekawe też gdzie pójdzie Tuchel, bo w sumie nie widzę zbytnio opcji na rynku.
7
Cieszy takie info i oby sumiennie i bez żadnych nacisków dalej się tak rozwijał to będziemy mieli w (być może już niedalekiej) przyszłości kolejnego znakomitego wychowanka.
1
@gaucho104 Co racja to racja :D