12

Temu typowi to w nic nie uwierzę. W końcu dla niego bartomeu to najlepszy możliwy prezydent to jak brać kogoś takiego na poważnie.

0

@A4ron Na jednym kuponie mam btts z kursem 1,6 a na drugim, że Milan popełni minimum 12 fauli po kursie 1,7 gdyż miałem pewne obawy co do ich wygranej.

1

@AdiKingu96 Co do sieczki w głowie to miałem dziś sytuację z kierowcą, który się do mnie z pięściami rzucał, bo mu zwróciłem uwagę, że parkuje na terenie prywatnym i ma go opuścić. Niektórzy "myślą", że im wszystko wolno i wszystko mają w dupie, bo oni najważniejsi i jeżdżą jak chcą, parkują gdzie chcą i jeszcze teksty "w czym masz problem?"

5

@Mroziu Bo nikt ich nawet za darmo zbytnio nie chciał a co dopiero płacić więc to jest osiągnięcie, że pozbyto się balastu.

0

@cat_r37 Do ciebie? Nie dzięki, bo ja od początku odnoszę wrażenie, że gadasz byle gadać a nie masz żadnych argumentów i ty możesz sobie czytać, ale nic nie rozumiesz. Jak gadanie, że Puig grał więcej niż Demir. Same farmazony.

0

@cat_r37 Przywołujesz na cytat ostatnie zdanie z tego artykułu, który idealnie podsumowuje właśnie to, że tym bardziej na niego nie stawiają, bo będą musieli zapłacić za ZBĘDNEGO GRACZA 10 mln, co jest napisane na początku: " W styczniu Camp Nou może opuścić kilku zawodników, ponieważ Barça chce przemodelować swoją kadrę i oszczędzić na pensjach zbędnych graczy." Skoro sam mówisz, że musieli kombinować z rejestracją zawodników, to co w tym dziwnego że nie skorzystali z tej opcji i gdzie tu ta sama sytuacja jak z Griezmannem? Miał do rozegrania 1 mecz żeby klauzula się aktywowała i nie zagrał w 4 kolejnych, po których odszedł a my gadamy o Griezmannie i początku sezonu, w którym imo gra lepiej niż w zeszłym. Demirowi powiedzieli, że nie chcą go wykupić i postawili sprawę jasno dając mu czas na znalezienie rozwiązania i miał całe okienko potem żeby znaleźć nowy klub jeśli nie chciałby zostać w Rapidzie a Griezmannowi mówią, że na niego liczą, Simeone gada, że nie ma nacisku ze strony władz do ustalania składu a potem tłumaczy się "jestem człowiekiem klubu" i wpuszcza go tylko z ławki. I to przed Mundialem. No kuźwa identico.

W przypadku Puiga wymieniasz mi 9 drużyn, z którymi zagrał. O Demirze piszesz jednocześnie, że dostał mniej szans a chwilę wcześniej, że brakowało 1 meczu do rozegrania 10 i aktywowania klauzuli. To ile ci to daje drużyn? 9, czyli tyle samo co Puig. Zresztą ilość meczy a minut to spora różnica a minut Puig też za wiele nie dostał żeby porównywać go do Demira i otrzymywanych szans. Demir miał 290 minut a Puig na 21 grudnia, czyli 4 dni po tym artykule 220 minut.

I bawi mnie gadanie typu: "Jeśli Atletico chce piłkarza którego BARCELONA CHCE ODDAĆ ZA WSZELKĄ CENĘ to trzeba im odmówić bo oni nie chcą oddać Barcelonie najlepszych piłkarzy." Gdzie coś takiego napisałem? Powiedziałem, że nie powinniśmy iść im na rękę i negocjować, bo oni też tego z nami nigdy nie robili i nawet za takiego Turana Barca przepłacała.

0

@cat_r37 Jeszcze 17 grudnia był artykuł o Demirze, że prawdopodobnie odejdzie z Barcelony, bo się nie sprawdził i Xavi (nawet jeszcze Koeman) z niego stopniowo rezygnował. I wtedy pojawiło się też info, że już raczej Demira w koszulce Barcelony nie zobaczymy, w styczniu wracał do Rapidu. W tym odstępie czasowym Barca zagrała raptem 4 mecze. A ty porównujesz to do zawodnika, który jest mistrzem świata, ma wyrobione nazwisko, wrócił do klubu w którym miał najlepsze lata, wraca do formy, jest obecnie wartością dodatnią gdy wchodzi na boisko i nie gra, bo nagle Atletico nie chce płacić. Gdyby Demir się sprawdził i był taką perełką jak go malowali to z pocałowaniem ręki te 10 mln by za niego poszło. Co więcej o tych szansach, bo to też śmiesznie wygląda. Estanis jeden mecz, Puig praktycznie wcale i wylądował w USA, Abde akurat wyglądał o wiele lepiej niż Demir i dlatego gra dalej w LaLiga a Dest był próbowany na skrzydle, bo na obronie był po prostu słaby i w tym sezonie nawet nie dostawał powołań na mecze.

I jeśli dla ciebie zawiłym procesem myślowym jest to, że czegoś nie rozumiesz to sorry. Nie wiem co jest ciężkiego w rozumowaniu, że jeśli Atletico odsyła Barcę zawsze do klauzuli i nie chce negocjować to Barca z nimi też nie powinna negocjować i nie robić im wiecznie prezentów. Villa, Suarez, mówi ci to coś?

2

@cat_r37 Mówi mi to, że gość się nie sprawdził i Barcelona SKRÓCIŁA okres wypożyczenia i wrócił do Rapidu. Atletico nie chce skracać okresu wypożyczenia, tylko renegocjować warunki umowy kosztem m.in. Griezmanna, który nawet jeśli zasługuje to nie gra. Co więcej Rapid nie robił nam niczego pod górkę, jak robi to zazwyczaj Atletico. Jak Barcelona go kupowała to odesłali do klauzuli i niczego negocjować nie chcieli. Faktycznie DOKŁADNIE to samo.

7

@Kubavilla7 W tym okienku pytały o niego Juve, City, WHU, Chelsea. Więc są chętni. I na miejscu Barcelony wolałbym sprzedać go nawet za 20 mln gdziekolwiek niż negocjować z Atletico. Oni też nie negocjowali z nami tylko odsyłali do klauzuli.

4

@Nano22 Gdyby Barcelona tak zrobiła, to wszystkie media robiłyby od razu gównoburzę, jak to mają w zwyczaju ostatnio gdy coś dotyczy Barcelony. Atletico i Griezmann- biznes. Barcelona jak chciała sprzedać de Jonga- klub bez honoru, już nie biznes.

1

@Veysel Czasami mam wrażenie, że za bardzo gloryfikujecie te ruchy Realu. Owszem kwota ładna, ale wyłożył ją klub z PL i to będący tak zdesperowany, że dał prawie 100 mln za Antony'eyo. Za FDJ też dawali ponad 80 mln. Casemiro to też nie jest jakiś ogórek i w całej tej sytuacji to Real miał prawo stawiać warunki co do kwot, bo United jakby musiał to i pewnie 80 za niego dał. Gdyby Real był tak wspaniały w sprzedawaniu to nie byłoby już tam dawno Mariano, Hazarda, Bale nie odchodził by dopiero po końcu kontraktu, w Jovicia utopili ponad 60mln...

0

@mateusz1989VeB Arthur i Rabiot. 2 kloce, które powinny grać w drużynach max połowy ligi francuskiej a w CV razem mają Barcelonę, Juve, PSG, Liverpool :D

0

@Emerald Alonso wg transfermarkt jest warty 12 mln, Auba 15 mln. Chelsea daje 14 mln + Alonso, co daje te 26 mln około za Aubę. Jeśli ktoś uważa, że Barca na tym traci to ręce opadają. Tym bardziej, że pozyskaliśmy go za darmo i tak jak "norma" dobrze zwrócił uwagę- on ma 33 lata a Lewym nie jest żeby ktoś dał za niego więcej.

0

@talizmo Ale co mówiłeś? Napisałeś 15 mln a tu jest jeszcze Alonso. I taką samą historyjkę można o nim napisać, że Chelsea chciała 15 mln na początku, Barca dawała bliżej 5-8 mln a skończyło się na Alonso+14 mln, czyli to bardziej Barca wyszła na swoje niż Chelsea.

2

@JarekS Nie twierdzę, że Ty się odnosisz do kwot :D Ja się zgadzam z Twoim pierwszym komentarzem właśnie. Chodzi mi o, np. te kilka osób powyżej. W ciągu godziny, dwóch pojawiły się różne kwoty za Aubę a niektórzy wypowiadają się tak, jakby to była oficjalka w tym poście i się plują.

Dla mnie Alemany w porównaniu do poprzednich dyrektorów sportowych to jest top i mi się akurat podoba, że działa "twardą ręką", bo w ostatnich latach zawodnicy mieli za dużo do gadania, dużo zarabiali a tytułów nie ma, nawet gorzej, co roku jakiś blamaż. Co do Xaviego to też uważam te działania na plus, bo jednak to trener powinien mieć najwięcej do powiedzenia kim chce grać a Alemany z ekipą robić tyle, ile mogą, aby mu tę kadrę złożyć. Zawsze bardziej podobał mi się model managera niż trenera, który właśnie rozmawia z zawodnikami i z zarządem planuje kadrę. Czas pokaże i wiem, że zarówno ja, jak i Ty chcemy sukcesów Barcelony i żeby ten projekt wypalił.

2

@JarekS Zacznijmy od tego, że tu żadnej oficjalki nawet nie ma tylko kolejne plotki mediów a oni jak zawsze łyknęli. Niektórych nic to okienko nie nauczyło. Tyle już było plotek, kwot, transferów z i do klubu a potem te same osoby pisały "ooo Alemany top". Nie nadążam za nimi.

0

0

@GucioH Umtiti 20mln do 2026? Przecież rozkładał pensję i obniżył jeszcze ją o 10%. Z tego tytułu miał dostać 30mln za te 4 lata więc nie wiem jak to wyliczyłeś.

0

@Dojt Albo będzie tak słaby, że tam też będzie grzał ławę, jego wartość jeszcze bardziej spadnie i wróci. Nie dość, że mniej warty, to w dwóch najlepszych ligach nie wypalił a w pozostałych ligach nikt za niego za dużych pieniędzy raczej nie wyłoży. Można wróżyć w obie strony.

0

@Pinokio Bla bla bla. Powtarzasz się. To ty do mnie pierwszy napisałeś więc weź już sklej te wyszczekane wary i leć się poskarż znowu.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Lewy, Messi i Neymar wyglądają kosmicznie w statystykach goli i asyst w XXI wieku. Lewy z Neymarem najmniej meczy z pierwszej 10 i takie liczby robią wrażenie. Messi za to zniszczył totalnie ten ranking i ciekawe czy ktokolwiek będzie kiedyś w stanie wykręcić podobne. Nie licząc oczywiście Cristiano, który również liczby ma świetne, ale przy okazji 147 spotkań więcej niż Messi i najwięcej w rankingu.

3

Ja pierdziu. Faktycznie to już 19 lat. Człowiek dzięki któremu zaczęła się moja przygoda z Barceloną i piłkarz, który zawsze będzie moim numerem 1.

0

@Pinokio Widocznie ty bijesz niemca siedząc na la rambli skoro o tym wspominasz. I owszem można wyrażać własną opinię, ale w sposób kulturalny i merytoryczny a nie typu: "Oooo Xavi przyjdzie będą grać amigosi do usranej śmierci, święte krowy". To co ty teraz napisałeś to potwierdza, bo też w żaden sposób nie potrafisz się wypowiedzieć nie próbując obrażać. Mój komentarz to ironia w stosunku do tych, którzy pisali właśnie, że tak będzie a teraz siedzą cicho, tak samo ci od rejestracji, że Barca ich nie ogarnie. Więcej tu takich przygłupów jak ty niż ludzi, z którymi można pogadać. Kiedyś mniej dzieciaków miało dostęp do neta to i strona była ciekawsza a teraz takie gównozjady jak ty niestety też mogą pisać co chcą. Szkoda, że to nic mądrego.

0

Ale jak to, przecież ramblowi eksperci mówili, że amigosi zawsze będą grać, bo to koledzy.

0

@stepkovski Dla Ciebie każdy inny skład to kryminał a dla mnie i wielu innych kryminałem jest FdJ w wyjściowej jedenastce. Zdecydowanie wolę Kessie'go.

1

@Murazor Generalnie jest to trochę zabawne i smutne jednocześnie, że rzekomo kibice tego klubu sami cisną Barcelonę i czują jakby satysfakcję, że klubowi w jakiś sposób może powinąć się noga.

4

Na pewno Roberto i Balde zaplusowali. Jeśli Balde będzie dalej tak się rozwijał a Sergi utrzyma chociaż poziom z meczu z City, to do zimy spokojnie można obejść się bez transferów na boki obrony i w styczniu jeszcze raz przeanalizować sytuację.

0

@fantom102 No dokładnie. Pozdro ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?