swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fantom102 Zmieniło się, bo został wypożyczony Umtiti m.in. Nie wiemy z jakimi zawodnikami dogadali się odnośnie kontraktów. Dla mnie tebas i spółka to jedno wielkie G, ale nie wierzę też, że tak nagle bez żadnych ruchów wewnątrz klubu sytuacja odwróciła się o 180 stopni.
0
@fantom102 Zapytaj klubu i La Ligi jakie. Skąd mam wiedzieć. Skoro dostali zielone światło to znaczy, że owe były. A Torre widocznie był brany pod uwagę przez LL jako zawodnik pierwszej drużyny skoro odwołanie w tej sprawie zostało pozytywnie rozpatrzone.
0
@fantom102 Cytuję: "Korekty dotyczące zmiennych w kontraktach piłkarzy. Ponadto argumentem miałoby być przebywanie przez Pablo Torre w rezerwach."
2
@Culers A Ty czytałeś w ogóle tekst czy tylko nagłówek? To samo @fantom102 wyżej.
1
@Marcin91fcb I od razu ile mniej komentarzy, bo te klocki co wiecznie się mądrowały teraz nie mają nic do powiedzenia.
0
@Nano22 Nie czaję czemu wszyscy tą export się tak zachwycają, dla mnie o wiele lepsza jest chmielowa :D
0
@Awtameok_Klana Tak. I oby zostali jak najdłużej w tym klubie.
0
@Pawel1985 A co mają ci nowego dodać skoro na chwilę obecną wszystko zostało powiedziane jakie warunki muszą być spełnione?
3
@prodigy Toż to jakiś odklejeniec, szkoda strzępić ryja jak nie rozumie tak prostych rzeczy, nie zapoznał się pewnie nigdy ze szczegółami, ma tylko przed oczyma "przedłużyli kontrakt z Umtitim" i pierdzieli farmazony.
0
@maroon Szczególnie nazywając Barcelonę mafią.
0
@Pstryk Torres zagrał swój ostatni mecz 12 czerwca a w Barcelonie 22 maja i macie oczekiwania jakby grał regularnie co 3 dni. Nawet ci co grają regularnie nie pokazali jeszcze pełnego zgrania itd. Cierpliwości.
0
@maroon Ale co to ma do rzeczy, że sam sobie jej nie dał? Nie zrobił żadnego progresu, wręcz gra coraz gorzej a jego pensja wzrosła. Całkiem normalne, że klub chce takiego zawodnika sprzedać, ale media i takie cepy jak van der vaart robią z niego ofiarę i nagonkę na klub, że tak źle go traktują, bo raczyli powiedzieć mu wprost, że za takie pieniądze go tu nie chcą. Wcześniej też stękali, że a to nie ta pozycja, a to potrzebuje czasu i zawsze Frenkie pokrzywdzony. Dlatego wspomniałem czy po takich wybrykach też będą mieli coś ciekawego do powiedzenia żeby zrobić z niego znowu ofiarę.
0
@ciema Zawsze możesz iść oglądać z Grażynką koncerty na TVP.
0
@maroon Może to, że de Jong nic nie daje Barcelonie a pobiera najwyższą pensję i dlatego Barca wolała go zamienić na lepszego i tańszego w utrzymaniu Silvę? A ich to bolało i łykają jak większość narrację mediów, że mu nie zapłacą i jest taki pokrzywdzony? Może po kolejnym jego beznadziejnym meczu zrozumieją dlaczego Barca go "wypycha" i przestaną tłumaczyć to tylko kwestiami finansowymi.
3
Ciekawe czy teraz panowie van Basten i van der damski bokser Vaart mają coś do powiedzenia.
0
@mekston By się de Jong nie bawił to żadna z tych sytuacji nie miałaby miejsca.
0
Typowy de Jong. Zje*** i rozkłada łapy.
1
@Traba727 Miał, ale pogadali, przedstawili swoje stanowiska i jak dorośli ludzie doszli do porozumienia. Bez żadnego szarpania. I nie zmienia to faktu, że nie chcieli go sprzedawać, ale za to co zrobił dla klubu nie robili mu problemów.
1
@Traba727 No nie do końca. Real nie chciał sprzedawać Casemiro a to on sam chciał odejść. W Barcelonie chcą sprzedawać, ale zawodnicy nie chcą odchodzić.
2
Jaką jeszcze jedną szansę? Już ta, w której został awaryjnie sprowadzony, była o jedną za dużo. Co chłop jest oderwany od rzeczywistości to nie mam pytań. Niech sobie jeszcze ubzdura, że z trójki Depay, Auba i on, Barca stawia na niego a gwizdy na prezentacji były gwizdami zachwytu.
1
@Naker Perez na tyle dobrze prowadzi klub od lat, że zbiera potem tego owoce. U nas jest taki syf, że jeśli transfery i Xavi wypalą w tym sezonie to Barca wstanie w końcu z kolan a tak to może być krucho.
13
Komentarze typu "Real to potrafi sprzedawać" i porównywanie obecnie do Barcy są śmieszne. Casemiro jest w topce od lat, United jest tak zdesperowane, że szasta hajsem byle kupić. Za de Jonga też dawali ponad 80 mln tylko sam zawodnik nie chciał odejść. Więc jak już coś porównujcie to do ofert 1vs1 typu Casemiro i de Jong a nie z jakimś szrotem typu Puig, Umtiti czy Braithwaite. Real jest w takiej sytuacji finansowej, że nie musi sprzedawać i może krzyczeć za swoich zawodników więcej niż Barca, o której każdy wie, że chce sie pozbyć balastu i sprzeda po kosztach lub odda za darmo. No ale tu są same rekiny biznesu, którzy w większości mają jeszcze mleko pod nosem.
2
@ACRAB95 Przykład Mingueza. Znał swoje możliwości i wiedział, że to nie jego poziom a mimo wszystko gra teraz w Celcie a Puig taki niby talent, trenerzy się nie znają i teraz mu zaufano to pokaże co potrafi- w MLS..... I jeszcze ten hipokryta siwy six będzie cisnął niżej po kibicach, że jak mają prawo się nie zgadzać z jego słowami i że trzeba być frajerem :D
3
@hayek Też odnoszę wrażenie, że odkąd Barca Pepa była maszyną to każdy tylko czekał na te potknięcia. Mój kumpel nawet nie interesuje się piłką, ale wiecznie mi wysyła nawet najgłupsze artykuły byle negatywne o Barcelonie, bo ich nie lubi o.O
0
Na początku rozumiałem wypowiedzi ludzi ze świata piłki, że mają swoją opinię na temat Barcelony, ale ostatnimi czasy już mnie tylko bawią. Wygląda to tak, jakby ci wszyscy krzykacze wręcz czekali aż będą mogli wyjść z nory i coś pogadać, bo gadanie o Barcelonie jest teraz w modzie i się klika.
Van Basten- nic wspólnego z Barcą, ale de Jong rodak to się odezwę.
Van der Vaart- były zawodnik m.in. Realu no i de Jong rodak to się odezwę.
Czy któryś z nich wspomniał o Braithwaicie? Nie. Bo mają go w dupie a jest w gorszej sytuacji. De Jong to akurat świetna okazja żeby wbić jakąś szpilkę Barcelonie. Jak zawalał mecze albo grał jakby miał pełne gacie to też go tłumaczyli i zrzucali winę na pozycję. Teraz zagrał fajnie, ale wszedł na boisko w minucie, w której zazwyczaj oddychał już rękawami gdy grał od początku i nawet nie wracał po stracie. Lubię go, ale kolejny raz się nie dam nabrać na 2-3 lepsze mecze a potem 15 słabych. I niech cała Holandia nawet gada jaki to on nie jest biedny, bo nie chcą mu tyle płacić za jego grę i wolą go sprzedać. A jak damski bokser nie rozumie czym są aktywa i że można je sprzedać skoro do kogoś należą to nie dziwię sie, że nazywa kogoś mafią potem.
6
@Nowy1103 Oni też twierdzą, że Laporta jest takim samym szkodnikiem jak bartomeu :D Odklejeńcy. Pamiętam jak Laporta zaczynał sprzątanie w 2003 i też trzeba było czasu żeby to poukładać a teraz jest jeszcze większy syf niż był wtedy i oczekuje się, że w miesiąc, dwa zamieni Barcę w złoto. Problem w tym, że ci odklejeńcy więcej gadają niż wiedzą a w czasach pierwszych rządów Laporty byli jeszcze plemnikami.
1
@Barcelonista94 Moim zdaniem to nie ma co tym osobom już tłumaczyć, bo oni grają w managera, fifę i jak nie szło to wczytali grę kilka razy i zagrali inaczej i teraz są ekspertami w każdej dziedzinie jak prowadzić klub. Większość z nich ma jeszcze mleko pod nosem a mądrują się tu jak zarządzać tak wielką "firmą" jaką jest Barca. To jest wręcz żenujące.
7
@Kidd Jak ten czas leci. Bartra 31 lat a jeszcze wczoraj prosił żeby mu browarka w sklepie kupić.
0
@Qaz123 To sobie używaj głowy a ja w dalszym ciągu będę używał w odróżnieniu do ciebie mózgu. Może jak użyjesz choć części swojego to uda ci się wyczuć, że mem jest prześmiewczy a nazwanie cię profesjonalistą jest w 100% prześmiewcze. Sam się złomujesz.
2
@Qaz123 W moich oczach jesteś memem.