2

Gdzieś zaraz napiszą, że Gavi do Legii a na tej stronie i tak znajdą się pelikany co to łykną. Na cholerę piszecie o jakichś kryminałach, wymianach itd. skoro wiecie tyle, ile ten marny dziennikarzyna, który takie ploty puszcza (jak nie mniej). Marudzicie, że czasami po co wrzucane są jakieś posty na stronę a największym rakiem tutaj są komentarze ludzi, którzy gó*** wiedzą a pod każdym postem piszą swoje wysrywy i "zarządzają" klubem. Niektórzy to 20 komentarzy dziennie wrzucają i wypisują jakieś farmazony jak zarządzać klubem a nie potrafią poprawnie jednego zdania w ojczystym języku napisać. Ja pierdziu.

0

@Barcafan2020 Paryż nie jest najsilniejszy więc niczego nie trzeba udowadniać.

0

@Herbert Ja się jednak trzymam wersji, że minuty to minuty a połowa to połowa :) Prosty przykład jak to wygląda u bukmacherów. Dasz, że ktoś zwycięży daną połowę i nie ma tam nic o tym, że muszą prowadzić po 45 minutach. Jak dostaną w doliczonym czasie gry danej połowy na remis to kupon out. Z tego co się orientuję to jak się zlicza ile zawodnik zagrał minut w sezonie to nie wlicza się tylko podstawowych 90 a doliczone również.

1

@daro22 A co w tym debilnego? Bonus jak każdy inny. Jeden sobie wynegocjuje taki a ktoś jeszcze inny. Nawet ostatnio w NBA była sytuacja, że zawodnik wyszedł w pierwszej 5 w ostatnim meczu i zszedł po 5 sekundach żeby dostać premię za występy. Bonusy to nieodłączna część kontraktów zawodników więc raczej nie zrozumienie tego jest debilne niż sam zapis.

0

@Herbert On miał napisane 45 minut a nie połowa. Gdyby doliczyli czas gry to czemu miałyby się nie liczyć skoro w nich grał a w kontrakcie bonus jest za minuty a nie połowę wg przepisów?

2

@Peszko07 I cyk za chwilę 9 podwyżka stopy procentowej tak świetnie się w Polsce żyje i gadanie jak to cudowny pis walczy z inflacją. Polacy wrzucają do budżetu, Ukraińcy wrzucają, no to czas na kolejne podwyżki dla polityków.

0

@Sortello Mi generalnie ten transfer lata. Dla kibica Barcelony i pozostałych rywali Realu lepiej żeby został w psg, ale dla samej ligi to byłoby coś gdyby przyszedł grać w La Liga. Każdy gdyba, wrzuca jakieś niesprawdzone informacje a wystarczy poczekać jeszcze trochę i wszystko będzie jasne :)

0

@Tomix_83 Powielasz informacje jakiegoś dziennika o jakimś dokumencie. Niesamowite jak ludzie wszystko łykają. Nie ma na to żadnego dowodu. Mbappe bardzo umiejętnie czeka z ogłoszeniem decyzji do samego końca sezonu, co jest według mnie fair w stosunku do psg i jego kibiców, ale zapewne ot tak jakiś dziennik nagle wie, że istnieje dokument z klauzulą odszkodowania.

1

@Sortello "Według Ciebie".

1

@Bisz Przecież on ma 27 lat. Tak na prawdę to wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza.

0

@Bisz Podaj jeden sensowny argument czemu Gaya za późno, ale 2 sezony temu już ok. Jeden.

1

Pitolą, że chodzi o pieniądze, ale jak do nich za darmo przychodził i to od największego rywala, to nawet słowem o pieniądzach nie pisnęli.

1

@Dariusz40 Ile ty masz lat, że 32 to według ciebie stary dziad? Nie za wiele chyba sądząc po składni i formie wypowiedzi.

1

I cyk, kolejny freebecik wpada na betclica za CoZatypy u Footrolla. Idealnie na weekend :D

3

@KarlosikCuler Dobrze, że uprzedziłeś na wstępie, że szkoda czytać twoich bzdur. Nie posłuchałem, przeczytałem i żałuję.

6

@Limit_l3ss I pisze to ktoś, kto jednocześnie wywala z klubu Albę, naszego jednego z najlepszych zawodników w tym marnym sezonie. Ty to potrafisz docenić jednak, nie to co reszta.

0

Jak już "Rysiek" wyjdzie w podstawie to jestem ciekawy jak na swoim tle wypadną 2 niespełnione talenty Denis Suarez i wcześniej wspomniany Puig.

0

@JarekS Problem w tym, że dyskusja, w której o tym mówiłeś już nie istnieje. Po komentarzach doszedłem jedynie do tej wypowiedzi z tej dyskusji, gdzie pisałeś: "Porównanie ma sens, gdyż jeden kombinuje za plecami klubu, a drugi tylko chce zarabiac więcej ale podchodzi do tego uczciwie i transparentnie.

O Neymarze też możemy powiedzieć że był mega crackiem, ale w ten sam sposób kombinował za plecami klubu, a wiem ze swoich źródeł że Araujo działa w podobny sposób. Ja podkreślam ten temat, gdyż to kwintesencja dzisiejszych czasów - ludzie wierzą w miłość młodych zawodników do Barcelony, wypierają fakty, mają pretensje że ktoś sygnalizuje pewne aspekty podejścia zawodnika do klubu, a potem zdziwienie że tak się dzieje. Ja kilka miesięcy temu o tym pisałem i jechali po mnie że to niemożliwe..."

Nie ma tu nic o kuszeniu przez inne kluby, tylko że właśnie kombinuje za plecami klubu a my ślepo wierzymy w jego miłość.

2

@JarekS Sorki, ale mówiłeś też, że Araujo nie podpisze raczej i masz jakieś dojścia, że kombinuje a przedłużył i nigdy nie myślał o odejściu jak widać.

0

@Lukas82 Ferran takim zawodnikiem jest. Co więcej te 55 mln zaczną spłacać od lipca w ratach. Jeśli ktoś oczekuje od tak młodego zawodnika, że po ciężkiej kontuzji stopy i w nowym klubie będzie czarował (gdzie i tak statystyki ma bardzo dobre jak na tak krótki okres) to mu się żaden skrzydłowy podobać nie będzie.

2

@bartulek98 To myślisz, że za ile innego skrzydłowego znajdzie Barca skoro 24 mln za Traore to dużo? Każdy inny będzie kosztował podobnie lub więcej a lepszy nie będzie. Każdy sensowny skrzydłowy jest za drogi dla Barcelony i kwota 50-60 mln to będzie minimum jakie inne kluby sobie krzykną.

0

Panie Jordi. Jeśli ktoś pamięta tylko te słabsze momenty, potem znowu pieje z zachwytu jak jest dobrze i znowu zapomina przy nienajlepszym okresie, to jest krótko mówiąc chorągiewką. Taki klub jak Barca ma aż nad to takich chorągiewek i ta strona jest tego świetnym przykładem, bo wystarczy zobaczyć komentarze tych samych osób po meczu z Realem i Cadiz.

2

@adukla Dla mnie to też było wypuszczenie sobie piłki i uważam, że gdyby Gavi stał na nogach, to Torres nie próbowałby nawet tej piłki mu zabierać.

1

@Tasde Przecież to wiem, ale jego zamysłem nie było podanie tak, jak Ty to przedstawiłeś. Torres przejął piłkę po tym jak już Gavi padł. Gdyby nie podcinka to Gavi do końca poszedłby z akcją i Torres zapewne zszedłby z drogi.

2

@Tasde To było podanie? Raczej próba minięcia zawodnika.

3

Ale tu są chorągiewy jak tak poczytać komentarze.

0

@prodigy A skończył się sezon?

1

@ToreTToOO I jedno i drugie. Ewentualnie zawyżyłeś wiek.

0

@Nhyz Z tego meczu na pewno mógłby taki powstać :D

8

Emocje do końca, Luuk znowu strzela, mamy drużynę która nie spuszcza głowy i walczy, ter Stegen swoją interwencją przy karnym podłącza tlen drużynie i daje kopa motywacyjnego, kupon rzutem na taśmę siada. Mogę iść spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?