4

Luuk > dembele i tyle w temacie.

2

@kuz Widocznie inni potrafią docenić sportowca nie tylko wtedy, gdy coś wygrywa. Skoki ogląda się bardzo dobrze i mamy Polaka w czołówce a to wielki sukces patrząc na formę naszych skoczków w tym sezonie.

0

Tak jak nienawidzę psg, tak dziś się cieszę, że wygrali :D Wygrałem u footrolla w kolejce tygodnia CoZaTypy i muszę obrócić bonus i niewiele brakowało a szybko by mi część udupili :D

17

Mam nadzieję, że zdanie o zatrudnianiu zwykłego pracownika i porównaniu tego do kontraktów piłkarzy da w końcu niektórym do myślenia i przestaną jako przykład wrzucać: " a gdyby twój szef bla bla bla"

1

@DonMatteo901 Jak narazie to ja widzę, że "antycovidovcy" czują większą potrzebę pisania wiecznie o covidzie i szczepieniach i ja na co dzień ze stwierdzeniem "foliarz" spotykam się tak naprawdę tylko na tej stronie.

0

@DonMatteo901 "przypominającej", "czwartej dawki" to spora różnica w stosunku do "wcale" więc słabe z tymi foliarzami.

0

@Emhyr 3 gole i 2 asysty w 42 meczach. Nawet "coś" to słowo na wyrost.

0

@Dejwol Dlatego napisałem, że ja nie mam problemu z tym w co, kto wierzy. W liceum miałem w klasie koleżankę, która jest świadkiem jehowy i musiała czekać 45 minut przed klasą lub iść na ten czas do domu, bo my mieliśmy religię zamiast, np. etyki, na której ona mogłaby też uczestniczyć i przekazać swoje poglądy, wiarę itd. Akurat cała moja klasa była tym faktem oburzona, że się tak segreguje naszych rówieśników pod tym kątem więc nie uważam, że jak ktoś wierzy w Boga to jest z marszu zamknięty w tej "bańce" i walić resztę. Moja babcia ciągnęła mnie zawsze do kościoła, swego czasu byłem nawet ministrantem, ale nie miało to wpływu na moje dalsze poglądy i wiarę. Co więcej, sam w pewne rzeczy wątpię i się nie upieram, że tak jest i już. Mnie nie przeraża to, co będzie po śmierci. Nie ukrywam, że fascynuje mnie i zastanawia bardzo reinkarnacja. W chrześcijaństwie jest mowa o zbawieniu i życiu wiecznym więc z automatu powinienem taki scenariusz odrzucać (chociaż uważam, że mają wiele wspólnego, bo reinkarnacja to jakby nie patrząc życie wieczne) i zostać nazwany heretykiem przez chrześcijan. Nie przemawia do mnie po prostu argument typu: "obejrzyj lupę sceptyka, on ci wyjaśni".

2

@Chlebek23391 Tak samo typ Quentin pisze, że to "ciekawostka" :-D Jak w zeszłym sezonie nikt nie mógł przedryblować Araujo to się podniecali jak nienormalni a w sytuacji Pique to nic nie znacząca statystyka i ciekawostka :-D

4

Zapisane 40 mln, zaczyna grać coraz lepiej więc obniżymy kwotę :-D ok :-D

8

@HubertMlody Taaa. Sraty taty. W AV ma zdecydowanie mniejszą presję niż w Barcelonie to i gra z większą swobodą. Trenerzy mu ufali tylko on sam w siebie nie wierzył.

6

Omijam takie tematy na takich stronach, ale zastanawia mnie jedno. Jeśli ktoś wierzy w Boga i w cuda to jest odklejeńcem, ale z drugiej strony wy wierzycie jakiemuś lupie sceptykowi z YT. Z ciekawości to kim on jest? Włączyłem jego 1 film i zerknąłem w opis a tam: "Będziemy zajmować się demaskacją tych pseudo nadnaturalnych zjawisk w publikowanych regularnie filmach." Z marszu się określił, że wszystko jest zmyślone i już i na siłę będzie udowadniał swoje racje? Jeśli jakiś zagorzały chrześcijanin nagrywałby takie filmy w drugą stronę to zapewne odbiór byłby prześmiewczy przez wielu z was.

Żeby było jasne. Wierzę w Boga, ale nie chodzę do kościoła, bo to dla mnie jedna wielka instytucja, która z wiarą ma mało wspólnego. Nie jestem też osobą, która wyklucza inne rozwiązania i chętnie słucham innych ludzi, którzy mają inne poglądy, ale jak widzę niektóre komentarze i uszczypliwości pod tym postem to zalatuje żenadą, bo NIKT z was nie zna prawdy a prześcigacie się w tym kto ma rację.

2

Rozdział "Wybujałe oczekiwania" może przemówi w końcu do tych jego fanboyów dlaczego zdecydowana większość jest za wysłaniem go na trybuny. I pisanie potem pod postami, np. z Araujo i jego kontrakcie "na trybuny go" żeby zrobić przytyk do tych osób, które popierają decyzję o wysłaniu go na trybuny jest żałosna.

Sam wcześniej go broniłem, wspierałem, chciałem żeby mimo wszystkich swoich "grzeszków" dostał nowy kontrakt. Po tych jego żądaniach i gadaniu, że przecież chce zostać i nie chodzi o pieniądze mam na samą myśl o nim mdłości.

Artykuł jak najbardziej na "+".

0

@taris A kto jest tym wypalonym starym dziadem? A raczej powinienem zapytać w liczbie mnogiej odnosząc się do twojej wypowiedzi. Alves, który sam rozwiązał kontrakt z byłym klubem, przyszedł za darmo i gra za darmo? Czy Aubameyang? Najlepsza opcja "na już" w sytuacji gdzie nie mamy ani kasy ani "9" i który też przyszedł za darmo i na korzystnych dla klubu warunkach?

0

@Tridente2015 Robi dla swoich fanów z LR wiatr pod top4 w lidze.

0

@PatrychoO Nie pytałem cię o opinię i w sumie mnie ona nie obchodzi.

0

@PatrychoO Równie dobrze ja mogę odpowiedzieć: nikt cię nie pytał o opinię co lubisz i nikogo to nie obchodzi. Nie wiem czy zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego, że skoro wrzucasz komentarz na publiczne forum to mogą pojawić się odpowiedzi. Ty lubisz afrykański klimat a dla większości ten turniej i mundial w RPA to gniot.

4

@PatrychoO Chyba w ogóle nie zrozumiałeś. Ten turniej był tak nudny, że nie wiem jak bardzo niedzielnym kibicem trzeba być żeby mu się on spodobał.

0

@pioz123 Bo to jedyny, który swoim mitycznym wiatrem na dać top4 xdddd

0

@Arkadio90 Kolejny tekst rodem z przedszkola :D Myślałem, że cię to nie obchodzi a teraz już masz nawet w planach odpisywanie mi w późniejszym czasie, no no.

0

"być pożytecznym dla ekipy" xD Kiedykolwiek był? Zaraz pewnie przeczytam, że robi wiatr. Wiatr to robią nawet grajki w B klasie a to jest Barcelona. Jeśli ktoś wierzy w jego pełne zaangażowanie w sytuacji gdzie już jest jedną nogą poza klubem to czas się obudzić, bo on nigdy zaangażowany nie był a co dopiero teraz.

0

@Arkadio90 Cały twój komentarz to dziecinna przepychanka i nadal nie potrafisz normalnie odpisać ani nic mądrego napisać i zarzucasz to mi :D Jesteś kwintesencją głupoty szajki gówniarzy na tej stronie.

0

@Arkadio90 Standardowa odpowiedź gdy ktoś kogoś argumentuje: nie zrozumiałeś :D A skoro cię to nie obchodzi to po co się udzielasz. Zostaw te dziwne przemyślenia dla siebie.

0

@Arkadio90 To porównałeś :D Że też ktoś dalej robi porównania zwykłej roboty do piłki nożnej :D Ja bardzo chętnie posiedzę 3 miesiące w domu z pełnym wynagrodzeniem a potem pójdę do nowej pracy. A idąc tokiem twoich porównań to zwykły pracodawca nie płaci ci 100% gdy jesteś na L4, jak się notorycznie spóźniasz albo nie przychodzisz kilka razy, bo cię rzekomo bolał brzuszek to ma podstawy żeby cię za to zwolnić. Dalej chcesz porównywać?

1

@slayer Też tego nie rozumiem. Nic nie pokazał w Barcelonie, nigdy nie był kluczowy ani decydujący a kibice na tej stronie gadają jakby to była nasza ostatnia deska ratunku na LM :D Gdybyśmy teraz byli na 1-2 miejscu to te same osoby pisałby, że na trybuny z nim :D Kolega nade mną pisze: "na odstawienie takiego zawodnika", tzn. jakiego? :D Jeźdźca bez głowy, który umiejętnościami dorównuje Vini Jr z jego 1 sezonu w Realu. Niektórzy ładnie obniżyli loty argumentując, że Dembele się przyda, bo "robi wiatr".

0

Ale to United jest beznadziejne. Zamykają mi kupon i zabraknie 2 rożnych i ich zwycięstwa...

0

@Gall Nie przypominam sobie żeby Pique mówił, że Dembele powinien grać. Jedynie, że rozumie obie strony, ale nie widzę w tym żadnego poparcia dla Dembele.

0

No to Marsylia właśnie pogrzebała kupony...

0

@Gall Alves i "podobno" Ferran. Trochę na wyrost to "kolejny".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?