swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL A co tu Alves zawinił?
1
@Kondziubarca Podobnie obstawiałem :-D
1
@Kondziubarca @Reden Ten się nabiera i jeszcze mnie typ za to wyzywa :D
0
@mat32 Czy dobrego to kwestia gustu, ale wczoraj przed snem szukałem jakiegoś filmu o tematyce sportowej i wpadł mi polski film "Gwiazdy". Film wybitny nie jest, raczej taki luźny, ale jest oparty na życiu Jana Banasia, piłkarza polskiej reprezentacji i Górnika Zabrze.
1
@Mow_mi_Douglas Dlatego daję już tylko undery :D Właśnie Tunezja mnie w tym utwierdziła zwalając karnego :D
0
@Reden Ja sobie pozwalam i pierwsze co to mówisz do mnie pajacu? Szkoda marnować czasu na takie odrzuty społeczne jak ty. Dawno takich głupot nie widziałem a nie trudno tu takie znaleźć. Naucz się życia w społeczeństwie dziecko a potem w ogóle odzywaj i wypowiadaj na temat funkcjonowania m.in. klubu piłkarskiego. Ja czasu na sebiksa marnować nie będę, co każe mi czytać książki a jednocześnie nie potrafi używać interpunkcji i pisze "wziąść" zamiast "wziąć" albo "cięki" zamiast "cienki" hahahaha. Widzisz jak bardzo się młotku ośmieszyłeś? Widzisz? Ja w samym tym roku przeczytałem ich pewnie więcej niż ty przez całe swoje życie. Najgorsze jest to, że płace podatki na takie bezużyteczne nieroby jak ty.
0
@Reden Co to ma do rzeczy? Najpierw piszesz jakieś głupoty, że niech jeszcze Barca dopłaci gdy tego nie robiła a teraz próbujesz się wybronić tekstami, że młody itd. itd. Zresztą, jak widać Arthur to poziom Pjanicia a jego obecna wartość rynkowa oscyluje wokół 25 mln euro, czyli tylko ok 5 mln więcej niż Barca za niego dostawała przy wymianie także jak na razie to spadła o ponad 30 mln a nie urosła. I to są fakty a nie jakieś kocopoły z haha na końcu.
0
@Reden Zrobili jedną wymianę haha i to Juventus dopłacił haha -_-
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDExNzkxMjUwMjpK-RIuvWuD2Bld3Wg%3D
A mogła być z rana niespodzianka i byłoby na 2 chleby więcej... :-D
0
@marcinnikt "Człowiek mądry broni swej słuszności spokojnie i bez gniewu. Gdy głupiec ma słuszność, broni jej wrzaskiem, gdy jej nie ma – sypie obelgami."
Tyle o tobie. Zresztą widząc historię twoich wypowiedzi doszedłem do wniosku, że każda sekunda poświęcona na ciebie była stratą takie farmazony wygadujesz.
1
@Bogan Rozumiem i też nie jestem do końca przekonany, że ochraniacz wystarczy przy niefortunnym upadku czy podczas przepychanek w polu karnym. Tez uważam go za kluczowy element układanki Xaviego, ale nie jedyny. Jedyne z czym się nie zgadzam to, że w obecnej sytuacji Barcelony coś straciło dla niej na znaczeniu, bo po prostu idą za tym pieniądze.
0
@marcinnikt W tym momencie sam się zezłomowałeś i potwierdziłeś, że twój nick odpowiada temu co jest w rzeczywistości.
0
@Bogan A skąd ja mam wiedzieć ile dokładnie dostają. Poszukaj sobie na stronie z zeszłego roku. Na pewno nie są to grosze, tym bardziej, że Arabia za same prawa dała 120mln euro i na nagrodach też nie oszczędzają. A co do absencji Araujo to co ty zakładasz? Ja wiem, że wy się tu lubicie bawić w lekarzy, prawników itd., ale on sam i sztab medyczny wie lepiej czy może grać i co się może wydarzyć. I nie sądzę żeby awans do LM zależal akurat najbardziej od jednego ŚO.
0
@marcinnikt A ty zawsze używasz tylu wykrzykników w swoich wypowiedziach? To jakaś forma wyładowania emocji czy jak to pisałeś to też tak wykrzykiwałeś?
I to pytanie to ja tobie powinenem właśnie zadać a nie ty mi. To ty stwierdziłeś, że sytuacja Barcelony się nie zmieni. Ja napisałem ile jest możliwości na to żeby finansowo się poprawiło a ty nie napisałeś nic i jeszcze krzykiem wywołujesz mnie do tablicy. Trochę żałośnie to wygląda.
Jakikolwiek nowy sponsor się nie pojawi (a negocjują z kilkoma, bo było o tym nawet tu na stronie) to oznacza dodatkowy wpływ gotówki i to jest tak logiczne, że nie dowierzam, że muszę ci to pisać. Z transferów? Na wylocie jest kilku jak nie kilkunastu zawodników i jeden właśnie poleciał i to z opcją wykupu za ok 40 mln euro gdzie ty pewnie kilka komentarzy wstawiłeś na jego temat, że nic Barca nie ugra. Puchary wiem tyle, ile ty a nawet więcej, bo ja zdaję sobie sprawę, że gramy na 4 frontach, z czego jedynie o lidze można zapomnieć (i w zależności od zajętego miejsca i tak są pieniądze) a ty już założyłeś, że nic Barca nie ugra. Teraz sobie przeczytaj i zrozum, że to ty rzucasz bezsensownymi hasłami.
0
@BulaKG Nic nie straciło na znaczeniu jeśli w grę wchodzą pieniądze, których akurat Barcelona potrzebuje.
69
Alemany jest przykładem, że odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu może zdziałać cuda. Porównajcie sobie jego pracę do, np. Abidala.
0
@marcinnikt Takie, że istnieje coś takiego jak sponsorzy, transfery, nagrody, zmienne itd. Jeśli tego nie rozumiesz to nie powinieneś się w ogóle wypowiadać.
1
@marcinnikt Porównywanie sytuacji z lata 2021 do lata 2022 gdzie będą całkiem inne realia finansowe, dobry jesteś.
0
@chojecky W takiej sytuacji każdy byłby zadowolony biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj cała 3 była razem kontuzjowana :D
0
@dariooo Z drugiej strony napastników rozlicza się też z akcji defensywnych, np. nie wrócił do końca, odpuścił, źle zachował się przy rożnym. Jak dla mnie normalna sprawa. Skoro miał sytuację strzelecką (przy rzutach rożnych też przecież obrońcy biorą udział w ataku) to trzeba wziąć pod uwagę w ocenie jak się zachował.
0
@eckov Jedno jest pewne, podziękowałby Ci za każde pytanie podczas rozmowy :)
0
@Pavlogoalkeepe Dla jednych wielka gwiazda a dla innych to taki sam człowiek jak każdy. Mnie i wielu innych zapewne tenis nie interesuje i jest mi obojętne czy zagra. Z jednej strony nie dzielmy ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych, ale dzielmy ich ze względu na to czy jest gwiazdą sportu, czy zwykłym podatnikiem. Ludzie w Australii tracą pracę itd. przez pandemię i obostrzenia i muszą się dostosowywać a dla multimilionera mają robić wyjątki żeby dorobił jeszcze więcej, bo jest gwiazdą? Mi się to kupy nie trzyma.
0
@Pavlogoalkeepe Skompromitowały to się konkretne osoby, które mu przyzwoliły na przyjazd. Mieszkańcy Australii nie byli jakoś tym zachwyceni i widocznie pod ich presją zmieniono zdanie w ostatniej chwili, bo sami by się zaorali. Ja uważam, że nie powinien otrzymać zgody od samego początku. Jeśli ma swoje zdanie na temat szczepień to je szanuję, ale niech nie ma pretensji, że jego decyzja może wpłynąć na jego późniejszą karierę np. I o takie utarcie nosa mi chodzi, bo on cały czas był przekonany, że i tak wystąpi w AO.
0
@kamilo0066 Niech sobie mówi co chce i robi co chce, ale przynajmniej ktoś mu pokazał, że nie ma równych i równiejszych i skoro są takie przepisy w Australii to on się ma do nich dostosowywać a nie Australia do niego. Bardzo dobrze, że utarli mu nosa.
0
Kwota zaskakująca dla każdego zapewne, ale już jeden klub miał opcję (podobno musiał a nie miał opcję) wykupu naszego zawodnika i nic z tego nie wyszło. O ile dobrze pamiętam to był Rafinha i Inter. Teoretycznie mogli z AV się ugadać na 100 mln, ale co z tego skoro to tylko opcja :D
0
@gaq Jeśli będzie chciał pojechać na mundial to na pewno nie będzie siedział do stycznia na ławce i odejdzie w lato.
15
@pedrixxx Od psg to bym nawet telefonu nie odbierał na miejscu Laporty.
0
@Zip Uwielbiam takie komentarze. Postawiłem tasiemkę dla zabawy za minimalną stawkę wynoszącą 2 zł, nawet chleb jest droższy a mimo to zabrakło mi tak niewiele. Sam pewnie nic nigdy nie wygrałeś i myślisz, że nie wiem że lepiej postawić 3-4 za większą stawkę. Sęk w tym, że nie chcę i gram jak mi się podoba. Następnym razem wrzucę post o covidzie, bo to modne co nie?
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDA1NTA2NzMwMDo2tuyi_v3BHqK92Xg%3D wczoraj :-/
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDA2MzY5MjMwMDpaDz1ncLKg9fC85H4%3D dzisiaj....
Nawet kursy prawie identyczne :-(
0
@Qlewer Odkąd obniżyli belkę o 2 stopnie to skończył się konkurs. Nic ciekawego się nie wydarzyło. Pomijam fakt, że mogą sobie tą rekompensatę za belkę wsadzić w 4 litery, bo oddaje ona ok 2 metry a skoki były zdecydowanie krótsze.