0

@Naturopata Na szczęście nie Ty o tym zdecydujesz, bo wtedy to na pewno by nie było.

0

Jak to ile mają opłacać pensji? Albo całą albo część pod warunkiem, że rozegra daną ilość minut. Korzyść ma być obustronna więc jeśli Barcelona ma coś z tego mieć to nie widzę innego rozwiązania. Płacimy część, ale gra. Nie płacimy to róbcie co chcecie.

0

@Naturopata Umtiti lubi to.

1

@Naturopata Ja się nie czuję zmanipulowany i sam dałeś przykład tego jak wypowiada się osoba, którą targają emocje. Tak dla przykładu, jak czytam kryminały i oglądam programy czy wykłady związane z kryminalistyką itd. to nie czyni mnie to kryminalnym i nie pouczam wszystkich na te tematy. Powiedz ludziom z cukrzycą żeby przestali brać leki i że są zmanipulowani.

1

@Naturopata Nie oceniam Cię, tylko odnoszę się do tego lekarza, o którym wspomniałeś. I uwierz mi, że nie przemawiają przeze mnie żadne emocje podczas pisania do Ciebie wiadomości. Nie należę do osób, które są albo tu, albo tu, tylko staram się zrozumieć każdą ze stron.

A wspieram biznes zwany medycyną, bo niejedne leki mi w życiu pomogły. Dzięki medycynie i wynalezieniu szczepionek na groźne choroby ludzie żyją dłużej niż po 30-40 lat. Gdyby nie medycyna to prawdopodobnie nie miałbym już brata.

Wiesz kiedy buzują we mnie emocje? Wtedy, kiedy czytam nawet na La Rambli komentarze, że wirusa w ogóle nie ma i to spisek (mimo, że koronawirusy są znane od lat to ktoś twierdzi, że tego nie ma o.O) i mają gdzieś jakieś proste zalecenia i obostrzenia i mam to szanować, ale te same osoby w ogóle nie okazują szacunku w drugą stronę. W moim bliskim otoczeniu zdrowe osoby, które jeszcze wtedy nie były szczepione, bez żadnych wcześniejszych objawów jakiejś choroby trafiają nagle do szpitala i dużo nie brakuje by się "przekręciły" a ktoś mi mówi, że to jest zmyślone.

Nie podważam w żaden sposób Twojego doświadczenia z medycyną, ale skoro owe posiadasz to powinieneś również wiedzieć, że wirusy też ewoluują i coś, co do niedawna było niegroźne, to teraz już może być.

1

@Naturopata Każdy dobrze wie, że medycyna to biznes, ale idź w takim razie na oddział intensywnej terapii i spędź tam jakiś czas, bez maseczki, zabezpieczeń itd., bo jakoś do tego nikt się nie pali a przecież nie ma się czego bać. Ciekawe czy lekarze, którzy muszą się z tym mierzyć na co dzień (a nie tylko od czasu do czasu założyć w sklepie maseczkę) też popierają Twoje rozwiązanie problemu i obejrzą 1 wykład na youtube. I w tym momencie zastanawia mnie to najbardziej- obejrzałeś wykład 1 lekarza i we wszystko wierzysz, ale to, że miliony innych powie coś innego na jakiś temat to już spiski itd.? :)

1

@Naturopata Różnica polega na tym, że lekarze mają jakiekolwiek pojęcie na ten temat i szukają rozwiązań i wystarczy liznąć trochę historii żeby zobaczyć jak rozwija się medycyna i ile trzeba było lat żeby zwalczyć niektóre problemy a wy wyrażacie po prostu swoje opinie, bo w coś wierzysz lub nie.

2

@Nano22 W drugą stronę działa to tak samo. "Antycovidovcy" też krzyczeli, że wirusa nie ma (do teraz niektórzy mówią, że "nie wierzą w wirusa"- w Boga zapewne już tak), że nie zabija i generalnie to Bill Gates chce nam wszczepić chipy i cały świat spiskuje. Jak zaczął zabijać to znaleźli sobie inne wymówki, jak nie wszczepili im żadnych chipów to ucichli i za każdym razem szukają czegoś innego byleby udowodnić swoją rację.

Osobiście moim zdaniem większym idiotyzmem wykazują się te osoby, które całkowicie bagatelizują problem a nie te, które na podstawie informacji uzyskanych od lekarzy przekazali je dalej społeczeństwu.

1

@Archie I głowa jak u Coutinho. Zagra 2-3 razy źle i psycha siada niestety.

1

@Ojciec5tkidzieci Pamiętam jak ok 10 lat temu w managerach polowałem na niego, bo był jednym z najlepszych talentów.

4

Obejrzałem 3 odcinki Archiwum 81 i wciąga. Jestem mile zaskoczony, bo to zdecydowanie moje klimaty. Nie spodziewałem się tylko, że Junior Firpo zrobi karierę w aktorstwie. Wybił się chłop na Barcelonie :D

2

@Don Lucas Otóż to. Pomijam fakt, że jak Messi wygrał ZP i śmieszkowali o pękających pośladkach kibiców Lewego, to teraz te same osoby same pokazują jak pękają ich. Hipokryzja. Ja jestem mega szczęśliwy, że to Polak walczy z Messim o nagrody a połowa wypowiadających się tutaj pokazuje dlaczego mówi się o Polakach, że są zawistni.

3

@wierbafcb Z bólem? Z całym szacunkiem do Messiego, ale wybranie Neymara najlepszym to trochę żenada.

0

@Gappeq Tu nie o to chodzi, że ja mu źle życzę itd., ale tak jak napisałeś przydałoby mu się trochę pokory, bo to on się zachowuje w tej sytuacji jak pan świata i oczekuje nie wiadomo czego za nic. W większości klubów, po tylu kontuzjach i tym jak gra to zostałby sprzedany. Tu miał zaufanie klubu, kibiców i splunął im w twarz.

0

@Gappeq Myślę, że tak. Akurat Laporta i w szczególności Alemany są do tego zdolni. Gorzej sprawa ma się z Xavim, bo bardzo na niego stawiał, ale też jakby nie patrząc Dembele go oszukał swoimi deklaracjami, że zostanie.

0

@lukkobe Ja osobiście bym go posadził na trybunach. Za to ile Barca dla niego zrobiła przez ten cały czas jego kontuzji i do skutku dawała mu szansę to jego zachowanie jest obecnie splunięciem w twarz całemu klubowi i kibicom.

5

@gumaz Czemu akurat takie zestawienie? :D Nie mają one ze sobą nic wspólnego :D Gdybyś zapytał DB czy Naruto to ok, ale tu nie widzę sensu :D

3

Z jednej strony trybuny i mniejsze szanse na Mundial czy też słabsza pozycja w negocjacjach z nowym klubem, bo powiedzą, że chłopie nie grałeś kilka miesięcy i czego oczekujesz. Z drugiej to szklanka i (nie życzę temu nikomu) jakby się "połamał" to nie weźmie go nikt i zostanie na lodzie. Według mnie to gdyby miał trochę oleju w głowie, to już dawno by przedłużył kontrakt, ale jak się ma tak toksycznego i głupiego agenta a samemu nie jest się wcale mądrzejszym, to czego oczekiwać. Moussa Sissoko widzi teraz okazję do ustawienia się na całe życie i wykorzystuje do tego Dembele wmawiając mu, że robi wszystko dla jego dobra.

1

@Bunk420 Ja nie wiem czy w całym swoim życiu pamiętam burzę w styczniu. Grad, wicher, burza, nieźle napierdziela.

0

@Muhitos Może Ansu będzie częściej wykorzystywany jako"9" i wtedy Depay miałby szansę pokazania się na lewym skrzydle. Na prawe przyszedł Ferran, Dembele prawdopodobnie odejdzie i wtedy taki atak wyglądałby ciekawie. Jeśli tam Depay nic nie pokaże to można myśleć o sprzedaży. Sęk w tym, że Memphis ma kontrakt do czerwca 2023 z tego, co pamiętam. Patrząc realnie to żeby na nim zarobić fajne pieniądze zostaje lato 2022. Alemany wykonuje świetną robotę więc pozostaje mieć nadzieję, że i ten problem rozwiąże. Najlepszym wyjściem jest po prostu lepsza gra Depaya :D

2

@Turio O to mi właśnie chodzi. Niech dogra sezon do końca, bo według mnie początek miał obiecujący i było widać, że mu zależy. Ostatnie jego mecze przed kontuzją i wejście z ławki w klasyku (gdzie myślałem, że będzie gryzł trawę widząc, że nawet taki Luuk gra dobrze) to cień piłkarza z początku sezonu i nie widziałem u niego żadnych chęci.

@Chlebek23391 Puig dostawał szansę z duuużo niżej notowanymi drużynami i na ich tle prezentował się strasznie. W tym roku kończy 23 lata, tyle co Mbappe dla przykładu i moim zdaniem przebłyski to za mało na Barcelonę a może nawet La Ligę. Zauważ, że Gavi, Nico, Pedri są dużo młodsi i jak dostawali szansę to ją wykorzystywali a z tym przychodzi regularna gra. Puig nie gra regularnie, bo nie daje ku temu powodów. Chciałbym bardzo żeby się rozwinął i dołączył do tej "śmietanki" młodej gwardii, ale z każdym dniem widać, że to raczej za wysokie progi dla niego.

3

Jest mi obojętny ten Morata, ale jeśli ma to się odbyć na zasadzie oddania Depaya to podziękuję. Chłop gra w Barcelonie pół roku, przez ostatnie półtora miesiąca leczył kontuzję i już się mówi o nim jako niewypał. Zabawne, że Semedo się tu kilka sezonów aklimatyzował i miał swoich obrońców, Puig po prostu jest w zespole i to na tyle z jego strony a też ma swoich fanatyków a Depay już skreślony.

0

@kaamil1910 A gdzie ja coś takiego powiedziałem? Ja Ci tylko napisałem, że to trójstronna operacja a nie potrójna wymiana, bo to wielka różnica.

1

@kaamil1910 Trójstronna operacja a nie potrójna wymiana.

5

@El dominatore Nie warto marnować czasu na dyskusję z nim. Wystarczą Ci 2 jego komentarze żeby zrozumieć.

3

Ktoś z Realu pierdnie a komentatorzy będą przez 5 minut się podniecać, że to najlepszy pierd jaki słyszeli i czuli.

0

@Sirkamillo99 Też mam wrażenie, że jemu kobieta jest niepotrzebna tak się podnieca tym Realem.

5

Tęskniłem za takimi klasykami, za taką Barceloną i tymi emocjami.

1

@LambiPL Akurat Alves sobie dobrze z nim radzi, ale gadanie, że Vinicius jest kiepski to gruba przesada :-D

2

Potężny Luuuuuuuuk!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?