2

@Deviler A w całym sezonie? Bo Hula wygrywał raczej przez krótkie skoki Wąska a nie swoją wysoką formą. Hula ma problem z dostaniem się do 30.

5

@Deviler Lubię Hulę, ale Wąsek potrafił w tym sezonie skakać bardzo dobrze, na treningach też wypadał lepiej od Huli i został odstawiony. Dla mnie to niezrozumiała sytuacja. Podciął chłopakowi skrzydła jak nic tą decyzją.

0

@JarekS Ja nie napisałem o żadnej miłości do klubu. Dla mnie może być nawet najemnikiem, ale uczciwym i zaangażowanym. W tym aspekcie Dembele w skali od 1-10 ma u mnie 1, bo w żadnym klubie uczciwy nie był i zostawia za sobą smród. Teraz kolej na Barcelonę. Araujo dostał 1 ofertę, Dembele dostał ich mnóstwo i bardzo to spłaszczyłeś mówiąc, że "TYLKO chce zarabiać więcej". Takie tylko, że mało kto tyle zarabia a osiągnął więcej niż Dembele. Za nim nic nie przemawia. Viniciusa tu wcześniej wyśmiewano jak bazował na samej szybkości i plątały mu się nogi a w tym sezonie zrobił mega progres. Dembele jest za to wychwalany, że robi tzw. wiatr swoją szybkością i dalej nic z tego nie ma. Zalatuje hipokryzją. Neymar to osobny temat i porównywanie sytuacji Araujo jest słabe. Jeden "raczkuje" i przebojem wdarł się do pierwszej drużyny a drugi był pretendentem do ZP i gwiazdą światowego formatu.

3

@JarekS Nie rozumiem tego porównania Araujo z Dembele. Araujo to profesjonalista pełną gębą, nasz najlepszy zawodnik ostatnimi czasy i zarabia najmniej. Podwyżkę chce na poziomie innych młodych, którzy weszli przebojem do drużyny. Dembele xd Szopki od czasów Rennes, zero profesjonalizmu, ponad 700 dni kontuzjowany, statystyki mizerne, w tym sezonie owy Araujo ma nawet więcej goli od niego, ba! Aguero też! Araujo kilka dni po operacji gra a Dembele nie przychodzi na trening, bo rzekomo brzuszek go bolał. Żenada.

Kkedy w końcu niektórzy zrozumieją, że nikt by go na trybuny nie wywalał, gdyby był fair od początku: "sorry, ale moja przygoda w Barcelonie nie należy do najlepszych, potrzebuję zmienić otoczenie, spróbować odbudować się gdzie indziej". I jak dla mnie ok! A on chodzi i pitoli, że chce przedłużyć kontrakt, ale stawia takie warunki, że mówi to coś innego niż chęć pozostania. Okłamuje trenera, że na pewno zostanie i robi z siebie teraz wielkiego profesjonalistę a nim nie jest. Pierwszy zawodnik, któremu powinni obniżyć zarobki a on chce pensji na poziomie Mbappe. No kutwa! Jak można tego nie rozumieć i jak pewien użytkownik pisać, że dzieci LR wysyłają go na trybuny a Inter Brozovicia nie -_-

0

Kolejny. Niech się zdecyduje czy ma grać, bo jest rzekomo świetnym zawodnikiem (i gra dobrze haha xd) i ma kontrakt, czy ma grać tylko dlatego, że bierze wynagrodzenie. Sam potem gada, że jeśli nie brałby wynagrodzenia to nie ma problemu z odesłaniem na trybuny. To w końcu panie Gaspart nie dawać nauczek, czy dawać? Reszty jego wypowiedzi nawet nie czytam, bo to strata czasu.

1

@Pawel13sz Wyleciał mi całkowicie z głowy :D Nie pierwszy raz zresztą :D

3

@Tomix_83 Niby dlaczego? Myślisz, że Luuk i Braithwaite zostaną po tym sezonie? Luuk wróci z wypożyczenia a Martin pewnie będzie sprzedany. Dembele out i zostają kontuzjowany Ansu, wypożyczony jak na razie Adama, Ferran i Auba.

1

@Pstryk Mów za siebie. To ty masz takie oczekiwania widocznie. Większośc zadowoli pewnie nawet minimalna wygrana. A po zimowym okienku jest na pewno lepiej niż było więc te narzekania robią się już serio nudne.

1

@Marcinss10 Serio nie widzisz, że takie porównanie nie ma sensu? Ja swojemu pracownikowi na L4 nie musiałbym płacić całej wypłaty. Kolejna sprawa to jak dla mnie Dembele nie jest lepszy od innych "pracowników". Sam powiedziałeś, że ma słabe statystyki to czym Cię tak urzekł, że ma grać kosztem innych zawodników?

2

Na trybuny. Nie mówimy tu o, np. Lewandowskim (często przywoływany przykład), który jasno określał się w Borussii, był ZAWSZE profesjonalny i dał tej drużynie wiele. Dembele co zrobił dla tego klubu? Wiecznie kontuzjowany, jakieś aferki. Może co niektórym zamydliło oczy, bo nagle Dembuś przez 1 miesiąc bardziej się zaangażował i myślą, że to taki super grajek. Robi to, bo gra o kontrakt i nic więcej go nie interesuje. Jakie on ma statystyki? Żadne. Wyśmiewany Luuk czy Braithwaite mają nawet lepsze statystyki. A kiedy ostatnio Duńczyk grał? Ferran, który dotychczas wyglądał blado i rozegrał 3 niepełne mecze ma gola i asystę, czyli 1 asystę mniej niż Ousmoney. Tyle lat go broniłem i wierzyłem w niego a teraz patrzeć na jego facjatę nie mogę. I ten wasz argument: gramy o LM, czyli gdybyśmy grali o mistrza to te same osoby też by były jednak za odesłaniem go na trybuny?

0

@lukking "Z Neymarem też rozmawiał i był pewny że zostaje lol". Co to niby jest? Co to ma wspólnego z Viniciusem?

0

@FC1899Barca Oni są dobrzy, ale na tą polską kopaninę zwaną ekstraklasą. Więc krótko mówiąc są słabi i tak, bo nigdzie indziej trenować nie będą.

1

@lukking Co ty w ogóle porównujesz? I serio myślisz, że podał jakieś nazwiska?

0

@dariooo I tego, że Setien tak na niego stawiał i był jednym z lepszych zawodników a tu cyk 25% rozegranych minut tylko :-D

0

@Kgorecki2500 Prędzej z całą swoją bandą zwiększą sobie znowu pensję i powiedzą, że jest przecież dobrze w Polsce.

6

Arthur do Juve? Dzięki Bogu, że ktoś wziął ten wóz z węglem. Szkoda tylko, że w drugą stronę przyszedł jeszcze gorszy zawodnik.

1

@poskus A czy któryś z nich chciał w ogóle przyjść do Barcelony? Z Lipska przeszedł Upamecano do Bayernu. To, że byli do kupienia nie znaczy, że jak Barca się odezwie to od razu wszystko rzucają i przychodzą do Barcy i że każdy chce tutaj grać.

1

@Scross A jakich to Barcelona dokładnie przegapiła?

0

@prodigy Ja niestety zbyt często dałem się sprowokować do dyskusji, gdzie po 1-2 komentarzach widziałem, że nie ma to sensu i z racji zdrowia nie wchodzę i nie czytam, bo nie mogę się denerwować :D

0

@prodigy Wszystko ok, ale nie gryzie Ci się w takim razie to z tym, że wchodzisz na La Ramblę i zamiast czytać i gadać o klubie, piłce i sporcie, bo w końcu tego oczekujesz, to masz wysyp tematów w ogóle niezwiązanych z klubem? :D Bo jak ja będę chciał poczytać o covidzie to też są strony od tego, jak będę chciał pooglądać memy również, polityka również itd. itd. Niby forum, ale jednak na stronie klubu i tak jak ktoś wrzuca jakieś fajne serie u muzyce, filmach itp. to ok, ale gównoburze, memy to dla mnie taki sam poziom jak te ploteczki o przyjaźni zawodników :D

0

@slayer Zapomniałeś dodać, że chce odejść z Leeds do Barcy, bo szuka częstszych występów żeby pojechać na Mundial :D

0

@prodigy No chyba Ty nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego, co ja napisałem. Nigdzie nie stwierdziłem, że w to wierzę i że to prawda, tylko że jeśli takie sytuacje miałyby miejsce to mają one wpływ na drużynę a nie jak Ty stwierdziłeś, że to nie ma nic wspólnego z FC Barceloną. Przecież sam napisałem, że to poziom "pudelkowy" :)

1

@Bartek22 Nie mam twittera i nie planuje zakładać. Uważam jedynie, że Stanowski jest na tyle znany, że jemu takie rzeczy wypomina się szybciej niż jakimś "randomowym" osobom. Myślę też, że wrzuca tego tyle, bo gala jest coraz bliżej i to ostatnie szanse na bojkotowanie tego. Innymi tematami też zajmuje się dłużej jeśli jest ku temu powód. Każdy niech myśli co chce. Moja partnerka Stanowskiego nie lubi, ja wręcz przeciwnie dlatego moje wypowiedzi są też subiektywne na jego temat i nie wykluczam w 100% możliwości, że jest tak, jak twierdzisz, np. Ty.

0

@Bartek22 Zajmuje się tym, bo widocznie nikt inny nie ma jaj powiedzieć głośno i publicznie tego, co każdy z nas sądzi. Wy tu sobie na LR pociśniecie najmana i co z tego? Nic. Dzięki Stanowskiemu jego gala może być totalną klapą i bardzo dobrze. I sam powiedziałeś: "od 2 tygodni" a nie całe życie. Najman robi z siebie idiotę od zawsze. I co do tych 2 tygodni to wystarczy odpalić yt żeby zobaczyć, że nie tylko tym się zajmuje. Pozdrawiam.

1

@SalvioHexia Wyreżyserowanej :D Na pewno Stanowski nie ma nic do roboty tylko układy z największym idiotą jakim jest najman :D

5

@prodigy Plotka czy nie plotka, ale dotyczy Barcelony. Czasami takie "bzdury" (o ile są prawdziwe) mają wiele wspólnego z klubem. Atmosfera w klubie jest bardzo ważna i to przekłada się na boisko. Jeśli były jakieś zgrzyty w drużynie to nie ma się co dziwić, że wtedy nic nie wychodzi a afera goni aferę. Poziom artykułu ok, może jest na poziomie "pudelkowym", ale nie zgodzę się, że nie ma nic wspólnego z klubem. To nie dotyczy Douglasa czy jakiegoś Songa a mimo wszystkich 2 legend, kapitanów a za nimi stoją inni zawodnicy, robią się obozy. Mimo wszystko nie wierzę w to, że istnieje jakiś konflikt między nimi dwoma a tym bardziej gdy mówi o tym dziennikarz, który już raz został wyjaśniony niedawno przez Pique.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lukasz222 Ja pierdzielę :D Skończ człowieku te wywody, bo powoli zaczyna mi być ciebie żal. Rozłóż na czynniki pierwsze każde zdanie byleby tylko udowodnić, że się nie mylisz. Ty zacząłeś temat jego zachowania i tym razem ja zacytuję: "Poza tym Abidal przede wszystkim nie był zasmarkanym symulantem, który zwija się z bólu przy każdym kontakcie." i widocznie 3 raz muszę wkleić: "Za każdym razem mam rozpisywać całą listę "zarzutów" do niego?" żebyś coś zrozumiał. Nikt nie mówił o jego zachowaniu, ty zacząłeś a teraz na siłę czepiasz się kilku słów. Jakie to żałosne.

1

@lukasz222 Ty jesteś dziecinny i irytujący, bo jak widać ciężko się od ciebie uwolnić. To, że ty jesteś tak niekumaty to nie mój problem. Nie rozumiesz czym jest przykład, który sam podałeś ("machanie łapami to najmniejszy problem") a ja się akurat na nim oparłem. Równie dobrze mogłem wybrać "rzuca się bez faulu" jako przykład symulowania i jego zachowania i na 100% pisałbyś tak samo: "sprowadza wszystko do rzucania się bez faulu". Pisałem już, czy: "Za każdym razem mam rozpisywać całą listę "zarzutów" do niego?". Ci nie grozi żadne zniżanie się, bo jesteś wystarczająco nisko mówiąc chociażby, że ktoś ci wsadza w usta "wymysły" po czym piszesz do kogoś "twoich pupili pokroju Suareza, Alby czy Busquetsa", gdzie poza Albą o żadnym nie wspomniał. Hipokryta.

1

@Emhyr Powiedzą, że baaaardzo chce zostać, ale szmal ma się zgadzać i będą biadolić, że przecież biedny Ousmoney chciał zostać a Barca go wypycha, czyli nic nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?