swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo I taki miał być wydźwięk mojej wypowiedzi. Ja nie wydaje takich opinii, po prostu zapadła mi jego wypowiedź w pamięć. Tak samo wstrzymuje się z Adamą, bo po 1 meczu ludzie pisali już na jakie konto przelać te 30 mln. Ja tylko zaznaczyłem, że jak na taki krótki okres czasu dobrze się odnajduje w drużynie a nie czy to udany transfer. Obyśmy wszyscy mieli z niego pociechę :-)
0
@Borneo Sęk w tym, że ja go nie oceniałem. Stwierdziłem tylko wtedy, że to głupie gadać po kilkudziesięciu minutach, że ktoś się nie nadaje i czy teraz z kolejnymi 90 dodatkowymi minutami dalej tak twierdzi. Ja dopiero teraz napisałem, że jak dla mnie dobrze się w tych meczach odnajdywał i się tego uczepiliście. Nie napisałem, że już jest transferem udanym i nic więcej od niego nie oczekuję.
1
@Objectivo Jako nowy zawodnik w nowej lidze ma 3 gole na 1,5 meczu. On swoją opinię wydał jeszcze przed meczem z Valencią. Zazwyczaj zawodnicy potrzebują czasu na adaptację więc nie uważam żeby akurat moja opinia=jego. Przez tak krótki okres czasu dla mnie pokazał, że odnajduje się w systemie Xaviego. To jak szuka pozycji, rusza się po boisku, biega, walczy. Kto wie, może spuści z tonu, ale mówienie, że transfer jest nieudany po kilkudziesięciu minutach w porównaniu do, np. Semedo, który był tu broniony i że "musi się ograć" jest słabe :-)
0
@BART97 Bez przesady :-D Jestem ciekawy czy dalej tak uważa, bo jak dla mnie Auba swietnie się odnajduje na chwilę obecną w Barcelonie.
0
@ef Napisałeś, że Auba to słaby i nieudany transfer (po kilkudziesięciu jego minutach) i że jeszcze wspomnę Twoje słowa. Dlaczego po wczorajszym meczu dyskusja nagle nie istnieje? :)
6
@lukkobe Jak Mingueza? Jak byk widać, że Oscar kryje swojego zawodnika a Solera odpuścił de Jong.
12
@FCBurnley Aha, czyli jak nie szło to można krytykować i wytykać błędy a jak jest lepiej to już nie chwalmy, bo to pompowanie balonika? Fuck logic.
0
@SkN Aha xd Co za typ :-D
0
@SkN Tylko potwierdzasz to, co napisałem- lubisz sobie dodawać i skoro masz takie potrzeby to mnie w to nie mieszaj. Zamiast siedzieć i pieprzyć farmazony na LR podczas meczu to go oglądaj, bo gówno widzisz skoro wyciągasz takie wnioski.
0
@SkN Myślałeś? Nie dodawaj sobie.
0
@SkN A ile tych asyst ma na przestrzeni całego sezonu? Ferran już ma więcej goli od twojego dembusia w tym sezonie a ledwo co w Barcelonie pograł. Co więcej poza asystą nic dembele nie pokazał, w ciągu 2 minut poszły 2 kontry przez niego i nie raczył się nawet cofnąć, ale dla kogoś kto ma klapki na oczach jak ty to będzie widział tylko asystę i się pucował nad nim. Ciekawe, że Xavi też wolał ściągnąć jego zamiast Ferrana, no ale on też pewnie "bredzi".
0
@SkN Bredzisz człowieku.
1
@SkN Dembele nie ma w meczu, ale nie połowa będzie zmieniać Ferrana dla zasady.
0
Czasem Auba rykoszetu plecami nie zrobił? :-D
0
@Messibestplayerintheworld Mingueza? To de Jong odpuścił krycie.
0
@BombowiecKrawczyk Poziom LR i samej moderacji również więc co się dziwić. Usuwanie komentarzy z własnego "widzi mi się" i zostawianie jednocześnie komentarzy typu, które kolega nade mną podał jako przykłady.
0
Gala masakra, ale ludzie typu ta Oliwia to jeszcze większe dno. Skąd oni ich biorą. No ale, łaj not xd
1
@Rust_Cohle Jeden z niewielu fajnych momentów na tej gali :-D
0
@LionelM95 Wiem. Nie ma co nawet próbować. Chyba, że ktoś z jego linku wykupił, ale to i tak mija się z celem.
0
@LionelM95 Obecnej, Prime. W dodatku Soroko zwiał i jak mówi Boxdel- ludzie mają prawo chcieć zwrotu kasy za PPV.
0
@LionelM95 Zawsze oglądałem streamy albo zrzuta ze znajomymi a z racji kwarantanny wykupiłem 1 raz sam i żałuję. Zapowiadało się fajnie, ale połowa to ewidentnie chciała się tylko pokazać i przez to zabili tą galę.
0
@socha Zabłysnąłeś inteligencją jak twój poprzednik. Dno i nic więcej. I nie oceniaj wszystkich swoją miarą.
1
@Marcelinho99 Zamilcz, bo rzygać się chce.
0
@axegrinder Już dawno o tym wspominałem. La Ramblę zacząłem omijać szerokim łukiem.
0
Oby tylko bez tego dzbana z Francji a tak to ok.
0
@david89 Oczywiście, że godny. Mnie po prostu te rozgrywki nigdy nie kręciły i nawet obecność w nich Barcelony tego nie zmieniła. Co nie zmienia faktu, że pewnie będę przeżywał jak każdy inny mecz.
0
Wciąż nie dociera do mnie, że będę siadał o 18.45 w czwartek żeby obejrzeć Barcę grającą w LE. Osobiście ekscytuje mnie to mniej niż każdy kolejny mecz ligowy.
5
@ef Zagrał ogólnie kilkadziesiąt minut a ty palnąłeś coś takiego. Nie widzisz jak głupie to jest?
2
@barcelonaLM Na tej stronie są podwójne standardy. Garcia pierwsze minuty po kontuzji, wszedł z przymusu, widać brak rytmu i ogrania, ale spece z tej strony już wieszczą, że to najgorszy środkowy obrońca w historii. Ja już ledwo co odpalam LR, bo więcej tu dzieciarni niż kiedyś i żal czytać ich wypocin.
1
@parpe To mało widziałeś w takim razie.