swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Paradoks Sam sobie powtarzałem, że Betis ma w nogach mecz pucharowy z Vallecano i dlatego dałem chociaż z podpórką i masz ci los :-D Ale co się odwlecze to nie uciecze :-D
2
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDY1Mzk2NjkwMjrbiJ2q35Z7ZIFv8GI%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDY1NDgyMjgwMjoxaapW2cndenrbQhc%3D
2x po 55 zł był cash, nie skorzystałem i cały dzień dziś żałowałem...
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDY2Mzg0MjYwMDqDPp1F3i-vKqLv_dI%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMDY2NTkwMzkwMDrqsXKIWfygeo55gM4%3D
Ale za to dziś mi los wynagrodził :-D
1
@JarekS Starałem się go bronić, że to legenda Barcy itd. itd., no ale dostałem odpowiedź, że macha łapami i mu się nie należy -_-
0
@FCMichalo Mają mecz z Vallecano w nogach i to mnie trochę martwi.
1
Myślicie, że Betis wyciągnie chociaż remis dzisiaj? Mam 2 kupony, 130zł do wygrania na obu i dają mi po 55zł casha. Z jednej strony spoko, ale chyba wolę zaryzykować :-D
0
@Emerald Nie jestem twoją mordą i na pewno nigdy nie będę. Znam znaczenie słów jakich używam i jak każdy człowiek mam prawo się pomylić. Jakoś moją uwagę o twoich błędach zignorowałeś, tak samo jak każdą twoją bzdurę, którą wcześniej podważyłem. Z każdym komentarzem uciekasz się do innej zaczepki i odbiegasz od głównego tematu. Wiesz dlaczego? Bo to ty jesteś tą ciemnotą, która sra wyżej niż ma dupę i próbuje zrobić z siebie eksperta, bo zrobił magistra. A jeśli mowa o poziomie postów to widać ile osób popiera cię w twoich wypocinach. Dawaj. Znajdź teraz kolejną rzecz do zaczepki i walcz rycerzu, bo inaczej nie zaśniesz.
0
@Emerald Gdyby cię nie martwiły to nie szukałbyś na siłę literówki w jednym z moich słów żeby coś mi udowodnić. Ty walisz jedną za drugą i mając kilka razy wypisane nazwisko w tych komentarzach nie potrafiłeś go sobie nawet poprawnie przepisać. Tym bardziej, że miałeś "kończyć zabawę" a dalej ćwierkasz. Tak się nie przejmujesz.
0
@Emerald Podałeś 1 artykuł z października 2021 i to w czasie gdzie Newcastle chciało każdego, to wszystko wyjaśnia :-D Dzięki Bogu, że kończysz. Śmiem wątpić w twoje ekonomiczne wykształcenie widząc co piszesz. I nie muszę niczego bronić, bo skoro podałem brutto a podatek wynosi 50% to wystarczy podzielić kwoty na pół i dalej różnice są te same geniuszu.
1
@Medium Dla mnie 0 są ohydne, jak wygazowana tania cola, ale od zwykłej Pepsi to też mordy odkleić nie mogę :/ 5 dni wytrzymałem na "detoksie" :D
0
@Emerald Faktów z dupy? Pensje podałem wszystkie brutto i niczego nie mieszałem a klub płaci brutto, tak samo jak tobie pracodawca (o ile jeszcze nie latasz do szkoły dlatego nie rozumiesz). W Hiszpanii podatek jest 50% więc sam się podsumowałeś, że Kessie nie dostanie więcej jak 10 a potem podajesz 6 mln (netto!), czyli 12 brutto. Prosta matematyka. Po drugie skąd ty wiesz z ilu ja źródeł brałem informacje? Opierałem się m.in. na archiwalnych artykułach z tej strony, transfermarkcie a twoim jedynym źródłem jesteś ty sam i to co sobie wymyśliłeś. Niczym tego nie popierasz poza "była mowa", gdzie i kiedy? Po trzecie czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem DWA RAZY, że mitem jest GRANIE lewonożnym stoperem i że ostatnimi czasy tylko Alba wychodzi w 1 składzie z lewonożnych zawodników a co dopiero stoper, co też łatwo można sprawdzić. Więc teraz sobie pododawaj wszystko i zrozumiesz, że ty popierasz swoje tezy swoimi poglądami a tak się składa, że mój poprzedni komentarz pisałem 20 minut żeby dokładnie sprawdzić kwoty i pojawiające się plotki transferowe. Xavi spotyka się z Haalandem (już potwierdzone), rozmawia z Kessiem, mówi że Azpi to priorytet, o Christensenie wszędzie już piszą, że przyklepany, ale tak ja sobie wymyśliłem wszystko, bo nie mam nic innego do roboty jak udowadnianie randomowemu gościowi swoich racji.
0
@Esteban_ To nie ten sam aktor co w "Zmierzchu", ale tam też grał na dobrym poziomie. Widać, że jst ambitny i się rozwija :-)
0
@kulka A mi się właśnie nie dłużyło. Napisałbym coś więcej, ale nienawidzę spoilerów i sam nie chce nic klapnąć :-D
2
Oficjalnie: The Batman sztos. Pattinson rozwiał moje wątpliwości czy da radę. Dziękuję za uwagę.
0
@Emerald Nie widzisz kompletnie różnicy. Ty napisałeś "pozbyć się" (gdzie nawet nie ma wzmianki, że ktoś się nimi interesuje) a ja wymieniłem zawodników, o których mówią w samym klubie, że są nimi zainteresowani i otoczenie tych zawodników też potwierdza, że są blisko porozumienia. A mitem jest to, że trzeba grać lewonożnym stoperem z lewej strony a nie to, że Umtiti czy Lenglet nie są lewonożni.
Tak samo jak teraz mówisz o transferach do klubu: "dla mnie są zbędni". Dla nich są wartościowym wzmocnieniem skoro chcą ich sprowadzić i nie będą kierować się Twoją opinią kogo Ty wolisz. Pensja Coutinho jest obecnie opłacana w części i po sezonie i tak odejdzie. Braithwaite i Neto zarabiają dużo? Proszę Cię... Tak samo Lenglet. Jeśli ich kwoty nazywasz ogromnymi pieniędzmi to jak Barca ma wyjść na plus skoro nowi zawodnicy mają dostać więcej? Tylko Umtiti zarabia podobnie, z czego Umtiti rozłożył to już przedłużając kontrakt i obecnie też nie jest to wielka kwota. Przeczytaj sobie artykuł o Haalandzie jakie warunki kontraktu ma mieć i dodaj do tego pensje samego Kessiego, który brutto ma dostać ok 13 mln euro a w obwodzie Christensen, który jest topowym obrońcą i też mniej jak 12-13 mln euro brutto pewnie nie będzie zarabiał.
Podsumowując: Christensen ok 13 mln; Kessie ok 13 mln, Haaland (tylko pierwszy sezon!) 40 mln euro brutto, nie wiem jak Azpilicueta, ale ok 7 mln brutto euro myślę dostanie. Razem- 73 mln euro brutto.
Piłkarze, o których mówiłeś: Roberto (ok 10 mln), Lenglet (ok 6 mln euro), Neto (nie wiem dokładnie, ale chyba coś ok 3 mln euro), Umtiti (po przedłużeniu i rozłożeniu płatności ok 6 mln), Dembele (ok 20 mln), Braithwaite (ok 5 mln euro), Coutinho (ok 25 mln z czego część płaci już AV). To tu jest 75 mln (bez odliczania tego, co płaci AV). Masz 2 mln więcej tylko i teraz dodaj sobie Pau Torresa i Gayę, o których wspomniałeś i powiedz, że z ich pensjami Barca wyjdzie i tak na plus.
0
@Emerald To ja ci wymieniłem 5 a Torres byłby 6. Jeśli nie odejdą Lenglet, Umtiti i Mingueza (a nie muszą jeśli nie będą chcieli) to masz 9. Ty sobie piszesz "pozbyć się" jakby to była gra. Z tym lewonożnym środkowym obrońcą to też jakiś mit. Jakoś teraz gramy cały czas dwoma prawonożnymi a w całej drużynie w pierwszym składzie chyba tylko Alba wychodzi jako lewonożny zawodnik.
Co do pensji. Potencjalne transfery: Kessie, Christensen, Azpilicueta, Haaland + tych co wymieniłeś, czyli Gaya i Torres. Dochodzi przedłużenie umowy z Araujo i Gavim i mówisz, że Barca wyjdzie na plus sprzedając Umtitiego i Lengleta i pozbywając się Roberto? Coś się chyba walnąłeś z tymi obliczeniami. Tym bardziej, że przez pandemię trzeba jeszcze spłacać zaległości w pensjach obecnych zawodników.
20
@Emerald Skąd ci się w ogóle wziął ten Pau Torres? Araujo, Garcia, Christensen to trójka, która będzie chciała grać cały czas i w obwodzie ewentualnie Pique i Azpilicueta. Już nie wspomnę o wydawaniu prawie 70 mln euro gdzie Barca szuka cały czas zawodników za darmo i w planach ma walkę o Haalanda. Tym bardziej, że już widzę jak Torres+Gaya "tylko" 70 mln by kosztowali. Do tego pensje tych wszystkich zawodników.
3
@waletpl Dla mnie jakiekolwiek porównywanie sytuacji z pracą i kontraktami zawodników nie mają sensu więc nie wiem co mam Ci odpowiedzieć :D Ja tu nie widzę związku.
9
Świetna decyzja. Gadanie, że chce zostać i stawianie jednocześnie zaporowych wymagań finansowych się ze sobą gryzie. Jak chce faktycznie zostać to niech sam wykaże się inicjatywą. Swoje szanse dostał i nikt za nim w klubie latać z papierem teraz nie będzie. Dla mnie to on nie powinien dostawać już żadnej oferty i jedyną możliwością żebym zapomniał o tej jego całej szopce jest chyba tylko przystanie na warunki jakie proponuje Barca i udowodnienie, że faktycznie chciał zostać.
1
@Sulimo Od Traore to samo. Jedyna broń rzeźników z Bilbao również została wykorzystana przeciwko nim, czyli siła. To jak szedł środkiem i nie mogli go zatrzymać- coś pięknego :D
1
@Przemek2323 Dziewczyna ma problem z wypłaceniem gotówki w bankomacie na zakupy na rynku, bo rzucili się tak, jakby to nam mieli odciąć SWIFT -_-
2
Brawo Żyła. Oby utrzymał formę do MŚ w lotach, bo latać lubi i potrafi. O dziwo Riqui Puig dziś wygrywa a jeszcze wczoraj kopał w Neapolu.
2
@zadafcb Lepiej to chyba tylko Crvena a tak to jest super.
0
@JarekS I ten Traore dał więcej w kilku meczach niż Dembele przez cały sezon. Dla mnie to żaden argument, że jakiś klub się nie interesuje danym zawodnikiem. Ile klubów interesowało się Dembele zanim była możliwość odejścia za darmo? Żaden. Gdyby Traore mógł odejść za darmo to moim zdaniem kolejka byłaby jeszcze dłuższa.
3
@pacior95 Ja nie powiedziałem, że się tam nie marnuje. Odniosłem się tylko do Twojego "wielcy dziennikarze". Skoro tam grywa to co w tym dziwnego, że go tam ustawiają i nie jest to ich wymysł.
15
@pacior95 Gavi wychodzi na skrzydle dość często. Wyśmiewasz a pokazałeś tylko brak wiedzy.
2
Dembele TYM RAZEM w roli dogrywającego a nie egzekutora. Kiedy on był egzekutorem? Ferranowi będą teraz wszyscy wypominać mecz z Napoli miesiącami a Dembele prezentuje taką "skuteczność" co mecz.
1
@kryhaa Fakt, że kanon w Boruto jest dość nudny a w szczególności w dalszych odcinkach, gdzie myślałem, że będą ciekawsze wątki niż na starcie :D
0
@Suzu Patrząc jak dobre wychodzą filmy Marvela, to tak jak mówisz, pole do popisu przy takich produkcjach jak Naruto jest przeogromne. Ja osobiście podzieliłbym to na minimum 3 części. Pierwsza od początku i 2 kolejne na podstawie Shippudena. Trzeba wziąć pod uwagę, że anime ma wiele wątków niezwiązanych z mangą i jest to do zrobienia i zmieszczenia. Tu jest taki potencjał i pieniądze do zarobienia, że prędzej czy później będzie więcej takich filmów, ale jednocześnie trzeba zaryzykować i też spore wyłożyć.
@kryhaa To nie to samo co Naruto, ale wciąż ma swój klimat. Podoba mi się i uważam, że najlepsze dopiero przed nami. Oglądam na bieżąco odcinki (jak tylko w niedzielę wyjdzie tłumaczenie) i przestać nie mogę. Od dzieciaka mnie DB kręciło a Naruto wciągnęło mnie jeszcze bardziej. Także w pewnych aspektach mogę nie być obiektywny i być może to wcale nie jest już takie dobre anime jak osobiście uważam.
0
@Khajio Dziś widziałem trailer na YT Naruto: The Movie więc może coś robią. Z drugiej strony może to być coś z produkcji fanowskiej. @Suzu Ja bym chętnie obejrzał taki film mimo wszystko.
0
Do fanów Naruto. Serio w tym roku wyjdzie typowo film jak swego czasu DB czy Pokemon? Czy to jakiś fakenews?