swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A te kursy to nie czasem odwrotnie? :D Jeśli na Barcę ma być kurs 11 to ładnie można się dorobić :D
10
@antymadrista1 Możemy a nie musimy. 6 mln od Wolves, 10 od Sportingu i połowa wydanej na niego kwoty odzyskana. Dodatkowo 50% z przyszłego transferu a ty się czepiasz, że Barca ma OPCJĘ odkupu.
0
Nikt go nie chce a on ciągle jedzie na łatce "mistrz świata" i chce grać w LM jeszcze, gdzie od kilku lat nie gra.
3
@Lucassito Barca wydała na niego ponad 100 mln euro, w żaden sposób się nie spłacił, ostatnie pół roku w końcu było na jakimś poziomie i przy obniżce 40% pensji, kontrakt na 2 lata to dobra opcja. Mimo wszystko Barca zyska na tym. No chyba, że chłop znowu się połamie -_- Ja go nie chciałem więcej widzieć w koszulce Barcelony, ale na takich warunkach i przy jego pełnym zaangażowaniu to może być kluczowy gracz w przyszłym sezonie. I subiektywnie myślę, że inne kluby go chciały, ale nikt nie spełnił jego finansowych oczekiwań i doszedł w końcu do wniosku, że nie warto zmieniać całego życia dla miliona, może 2 więcej w innym klubie.
2
@Wizz777 Oczywiście, że jest :)
2
@Wizz777 I serio myślisz, że ktoś zna na to odpowiedź? :D To jak ludzie wrzucający u bukmachera kupony i pytający czy wejdzie :D
7
No i gdzie ci krzykacze, co mówili żeby dać Dembele ile chce byleby został? Szybko go rynek zweryfikował i nie dość, że nie dostał więcej to prawdopodobnie podpisze na gorszych niż miał i to sporo gorszych. Brawo Barca!
6
Sprzedać Desta i zostać z Roberto + moooże Azpilicueta. Azpi kontuzja i co? Nie wyobrażam sobie Roberto jako podstawowego prawego obrońcę. Lepiej było zostawić Alvesa, który w tym wieku i tak dawał więcej.
0
@Janas11224 Pewnie co 3 minuty jeszcze reklama mediaexpert :D
1
@AlexMQUC Jeszcze pisze "niech kupią" jakby to było mleko na półce w markecie :-D Co tam kluby i sami zawodnicy, niech biorą jak swoje :-D
0
@Sewren122 Wiadomo. Po prostu w tej sytuacji gryzie raczej się ta jego gadka o wielkiej miłości do klubu. Widząc jego nieadekwatne do gry zarobki ludzie zastanawiają się czy faktycznie tak kocha klub. Po ostatnich doniesieniach w sprawie de Jonga zaczynam wątpić czy gdyby jego kontrakt był na gorszych warunkach to w ogóle by tu wylądował i nie kochał teraz jakiegoś City czy Chelsea.
5
@Solmyr No tak, bo de Jong zjadał każdego pivota na świecie gdy grał na tej pozycji w Barcelonie.
0
@TheNekro94 Teraz przyszła raczej fala na tik tokerów, influencerów i youtuberów. Kiedyś dzieci zapytane kim chciałyby zostać w przyszłości mówiły lekarz, strażak, żołnierz a teraz, że youtuberem.
1
@suissman Bo tu jest tendencja do wymyślania sobie własnych teorii i kurczowego trzymania się ich a także prób przekonywania, że właśnie tak jest. Jeden niżej pisze, że Barca zaoszczędzi KILKA milionów na FDJ mimo, że w artykule jest cała tabela rozpisana, która mówi całkiem co innego. I chyba nie rozumie, że pieniądze z tego transferu i zaoszczędzona pensja pozwoli właśnie zakontraktować nowych graczy, których również wymienił. Lubię de Jonga i to bardzo, ale czy podniósł on w jakikolwiek sposób poziom gry Barcelony? No nie. Czy wart jest swojej pensji? No nie. Czy zbudowanie drabinki płacowej w Barcelonie pomoże jej na mądre dysponowanie budżetem w kwestii wynagrodzeń? Tak. Moim skromnym zdaniem de Jong nie powinien zarabiać więcej niż, np. Araujo czy Pedri, którzy w tak krótkim czasie pokazali więcej niż Frenkie przez cały swój pobyt w stolicy Katalonii.
0
@Greenalley Dopowiadasz. Wczoraj nawet było o tym, że przyniosło zysk w postaci 57 mln a w przyszłym roku ma być już 100 mln więc gdzie te straty? Sprzedaż tych 49% miała dać DODATKOWY zastrzyk gotówki na TERAZ. A te 15% to pozostała część z 25% praw do transmisji, które od początku było podawane, że zostanie sprzedane.
0
@Greenalley Kto powiedział, że lepsza? Nie dopowiadaj sobie. Od początku mówili, że najpierw 10% i potem kolejne 15% a BLM to osobny temat.
0
@Gall Ale cię piecze typie :D Mnie akurat nic nie boli. Ale rozumiem cię, że sobie takie wnioski wyciągnąłeś, bo już udowodniłeś, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.
Daj sobie spokój z udzielaniem się na tej stronie skoro nie podobają ci się artykuły, bo śmiesznie to wygląda przy jednoczesnym wstawieniu kilkunastu tysięcy komentarzy. Ci nie czytanie tych artykułów szkodzi tylko poziom twojej inteligencji skoro zestawiasz nawet słowa "fuck logic" na równi z gwałtem. Adios.
0
@Gall A czy ja gdzieś wspominałem, że o tym pisałeś wcześniej? "Codziennie tacy jak ty narzekają na tego typu newsy, ale i tak czytacie i komentujecie". Wczoraj Marysia, tydzień temu ten twój Rafał xxx, teraz ty a jutro Bogdan z Chicago. To jest tak proste, że aż się dziwię, że muszę to tłumaczyć.
0
@Gall "pora przestać to czytać", coś dodać? Codziennie tacy jak ty narzekają na tego typu newsy, ale i tak czytacie i komentujecie (tak, od początku pisałem w liczbie mnogiej jakbyś miał problem z czytaniem ze zrozumieniem, ale ty akurat narzekałeś tutaj więc tobie odpisałem).
To jak z Tomaszewskim. Każdy gada, że nie da się go słuchać ani czytać jego wypocin, ale pod każdym artykułem z nim masa komentarzy i wyświetleń.
1
@Gall Cały czas powtarzacie to samo, że bzdury, że nie warto czytać a koniec końców jeszcze wstawiacie komentarze. Fuck logic.
0
@barcelonaLM I teraz ja płacę x2 ratę kredytu hipotecznego a jakiś półgłówek zaraz mi napisze, że trzeba było nie kupować mieszkania, bo to nie wina rozdawnictwa, tylko moja, bo nie chciałem do końca życia wynajmować i płacić podobnych pieniędzy innym.
6
@Crystal37 To niezbyt mocny z historii jesteś jak widać.
0
@Firestone Sam mówił o tym, że nie chce odchodzić, ale w porównaniu do kilku darmozjadów w tej drużynie jak widzi, że go nie chcą to pewnie odejdzie więc bez sensu ten twój przytyk do tych osób.
0
Skoro chcą płacić część wynagrodzenia to niech Barcelona wyśle część Lengleta. Każdy klub chce wykorzystać teraz słabą sytuację finansową Barcelony i proponuje jakieś ochłapy. Już lepiej żeby odszedł za małe pieniądze, ale spadnie całkowicie z listy płac i jakieś miliony wpadną do kasy.
0
@rutek71 Akurat moje sympatie to nic nie mają do tego, co zrobi klub :D Po prostu go nie lubię i swoim cwaniackim zachowaniem mnie irytuje. Nie lubię tego typu ludzi i nijak mi pasuje do Barcelony.
0
@ArcziArtt To samo było gadane o Pedrim a nikt nie wyobraża sobie środka pola bez niego.
0
Oby nie. Jeden z najbardziej nielubianych przeze mnie zawodników. Z dala od Barcelony z nim, proszę.
2
Umtiti to jednak mem. Zamiast iść grać nawet do średniaka, ale grać i być może po roku dobrej gry iść do lepszego klubu to nie, bo chce grać w LM. Więc jeśli nie będzie oferty to zostanie w Barcelonie, która jest w LM, ale nie zagra ani minuty. Widać, że po zdobyciu MŚ z Francją ten człowiek (ciężko powiedzieć piłkarz) nie ma już żadnych ambicji. Wystarczyło rok a nawet 2 lata temu odejść, odbudować się w jakimś klubie i teraz zapewne kluby z LM może i by go chciały a tak to sam sobie szkodzi, no ale szmal się zgadza.
5
@FC1899Barca Od którego roku oglądasz piłkę, że te 3 są według ciebie najgorszymi w XXI wieku? Przepłacone a najgorsze to spora różnica.
5
@AllBundy I pierwsze El Clasico na Camp Nou zapewne.