swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cabaz Mingueza nie robił żadnych problemów od początku a w 1 drużynie znalazł się z konieczności. Przy obecnej kadrze nie miałby żadnych szans na grę, zarabiał grosze więc rozumiem decyzję klubu. Tym bardziej, że był jej wychowankiem. Mówię tu o Umtitim, Neto, Brejcie, Puigu czy Pjaniciu.
0
@Kwiatek67 Nie. Depaya nie chcą oddawać za darmo. To Depay chce żeby Barca mu to umożliwiła i akurat tu jestem jeszcze w stanie to zrozumieć, bo też poszedł na ustępstwa.
1
Co jak co, ale mi nie przeszkadza, że Barca oddaje złom za darmo. Tak samo, że ciśnie niektórych o zarobki. Zarzuca się Barcelonie, że nie wypłaci, np. de Jongowi pieniędzy. Sęk w tym, że wypłaci, bo ma kontrakt i nie ma co do tego wątpliwości. Obecny zarząd doskonale wie, że de Jong nie zasługuje swoją grą na takie pieniądze i dlatego chcą znaleźć jakieś rozwiązanie. Jak widzę, że ktoś ciśnie Barcę podając jako argument coś, co mooooooże się wydarzyć (nie wypłacenie należnych pieniędzy), ale na chwilę obecną się to nie dzieje to dla mnie nie ma argumentu i szuka dziury w całym. Kolejna sprawa- Depay, Lewy i numer. To klub przyznaje numery i koniec kropka a nie oczekiwanie czy ktoś łaskawie odstąpi numer, który ledwo kilka miesięcy miał na plecach. To nie Messi i jego 10. Absurdem było jak Puig wziął 6, bo chciał i już. W tym klubie zbyt długo zawodnicy mieli za dużo do powiedzenia. Teraz się to skończyło i kopary poopadały gdy obecny zarząd zaczyna sprzątać.
2
Nie ma co płakać, że odchodzą za darmo. Sami widzicie, że nawet jak byli wystawieni za free to i tak chętnych nie było. Ani na Umtitiego, ani Puiga czy też potężnego Duńczyka. Nawet Mingueza nie budził zainteresowania większego, co akurat mnie dziwiło, bo z nich wszystkich jako jedyny ma ambicje i prezentował jakiś poziom.
0
@Firestone Tak samo dobrą wolą Barcelony jest to, że pozwolą mu odejść za darmo. Jeśli chce cały szmal to na kiego grzyba rozwiązywać z nim kontrakt i dawać mu szansę na czerpanie korzyści w innym klubie? Mingueza potrafił z twarzą odejść z klubu i zdawał sobie sam sprawę z tego, że to nie jego poziom. Nazario sra wyżej niż ma dupę, trafiło się ślepej kurze ziarno i stawia warunki. Nie neguje, że pieniądze mu się należą z tytułu kontraktu, ale w takim razie niech go wypełni.
0
Straszne. 3 okrzyki w tym jakiegoś dzieciaka. Podobno Ania na pocieszenie robi Robertowi obiad mający w składzie gluten tak się załamał.
0
@yoli Tylko, że teraz jest Xavi i Alba jest też starszy więc są większe szanse, że będzie się rozwijał "u nas". Z drugiej strony transfer Alonso wymusi jego odejście na wypożyczenie a w Barcelonie nawet jak ktoś już wracał to zazwyczaj nie zagrzał na dłużej miejsca.
0
@HighestInTheRoom A jak miał okazję grać w lidze hiszpańskiej to się od niej odbił :D
1
@VamosRakieta
1. Miejsce 1
2. 35 goli
3. 87 punktów
4. 92 bramki
5. 33 bramki
8
De Jong 7 a Kessie 6? Dembele i Raphinia ledwo oczko wyżej od Frenkiego? Wow. Mam nadzieję, że Eric Garcia kolejnymi dobrymi występami zamknie na jakiś czas usta tym, którzy go wiecznie sprzedają. To jaka rywalizacja się szykuje we wszystkich formacjach to coś niesamowitego. Już nie będzie, że gram tym co mam i miejsce w wyjściowym składzie zagwarantowane, bo 2-3 gorsze mecze i lecisz na ławkę.
6
@qbarca Co w związku z tym? Bardzo dobrze, że się rozwinął i ma teraz takie oferty. Nie oznacza to, że w Barcelonie tak by grał. Odszedł, grał, łapał doświadczenie i zbiera tego owoce. W Barcelonie byłby zmiennikiem Alby i równie dobrze mógł wcale się nie rozwinąć i marnować karierę.
3
Tragedia. Tak samo jak to, że pod filmikiem z Ferranem ktoś omyłkowo dał Lewego (akurat tu polskie "media" robiły aferę z niczego). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że osoby postronne łykają takie newsy. Przykład mój kumpel, który ma z piłką tyle wspólnego, co zagra w fifę albo gra Polska, ale jak jest coś negatywnego o Barcelonie to wysyła mi nawet desperacko artykuły z tvp sportu, bo ich nienawidzi (chyba dla zasady, bo ja ich lubię). Ostatnio modne jest gadanie o Barcelonie. Byle co, aby było. Psy szczekają a karawana jedzie dalej i pięknie podsumował ich Laporta, że widocznie zaczynają się nas znowu obawiać skoro tyle czasu poświęcają Barcelonie w mediach i innych klubach.
1
153 mln, ale jakie to transfery i ilu zawodników się w tej kwocie zmieściło a bandyta, który był przed Laportą wydawał tyle na 1 gracza.
Co do Depaya i Bayernu to nie szedłbym im na rękę i stawiał żądania tak, jak oni. Oby wybrał kierunek włoski.
2
@Image Nie wiem czy Ćwiąkała lub ktoś związany z canal+ nie mówił, że 2 pierwsze mecze Barcy będą u nich. Osobiście mam nadzieję, że Eleven :-D
0
@Magicc89PL Nie chce mi się i myślałem, że jak wypożyczyli Lengleta (Langleta xd) to będzie mniej takich ananasów a tu proszę :-D
6
2-3 miesiące temu były komentarze, że Laporta rzuca słowa na wiatr, bo polityk bla bla bla. Mamy koniec lipca a sprowadzili praktycznie każdego o kim była mowa, że chcą go kupić. Jakby jeszcze Silva wpadł, to porównując to do tego kim niedawno graliśmy, to byłbym w jeszcze większym szoku.
14
@denis9401 Ani Garcia nie odejdzie (bo niby czemu?!) ani nie ma w Barcelonie żadnego Christiansena.
0
@Medium Już Ci kolega odpowiedział :-D Tym bardziej, że zabrakło w jednym gola a w drugim 2 więc na tyle meczy to jest włos :-)
0
@Luciano99 To było celowe. Tydzień temu tak zagrałem 1 raz i 3 mecze nie weszły. Teraz 2 i mam z tego frajdę po prostu :-D Za 2 zł to nie boli ;-)
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjA1NDI4NDEwMzp0mM4yhneCIcHcFMk%3D
Gdyby taka taśma siadła to sam sobie zabiłbym brawo :-D Mimo wszystko o włos :-D
0
@Patryk1986 Christensen a nie Christiansen. Błagam stary... Tyle razy jest to w artykułach pisane, komentowane w meczach. Wystarczy już, że zamiast Lengleta był dla niektórych Langlet.
3
@creativeopinion Na razie to memem jest twoja wypowiedź. Nikt tego szrotu nie chce, ale ty byś sprzedał pewnie z dnia na dzień wszystkich i dopiero kupował. Jak Laporta na ciebie patrzy to... A nie sorry on właśnie ogarnia rzeczy o których ty myślisz ze masz większe pojęcie -_-
8
@Dillu Stary pryk... Jak widzę takie komentarze to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że na tej stronie jest więcej dzieci niż kiedyś. 31 lat i stary pryk to powie, np. 14-latka na jakiegoś typa. Ile masz ty, że 31-letni sportowiec to dla ciebie stary pryk?
12
@creativeopinion Nie, nie martwi, bo oni wiedzą lepiej co robią od kibiców.
2
"Duńczyk zaczął zakładać, że musi szukać nowego zespołu", to on nie rozumiał jak mu mówiono, że musi odejść i dopiero teraz zaczął zakładać, że tak faktycznie jest? :D
1
W Besiktasie też byli nim zachwyceni na samym początku i szybko im minęło.
1
@-barca4ever- Z tego co wiem to każde skierowanie można wykorzystać tylko raz.
2
@Abominacja Może tak, że te 2 mld można było przeznaczyć na walkę z inflacją a nie na telewizję, która ma wmawiać ludziom, że jej nie ma. A potem podnosić 10 razy stopę procentową tłumacząc, że innych sposobów nie ma. To nie czasem ty przemawiałeś i dziękowałeś morawieckiemu ostatnio w Rypinie?
2
@SIWY SIX Nie dość, że piszesz farmazony o jakimś proszeniu zawodników o wymuszanie transferu żeby trafić do Barcy, to każdy twój komentarz to przytyki w stronę Barcelony. Kto więc zachowuje się tu jak dzieciak.
19
@maciach Zacznijmy od tego, że Gaviemu nie skończył się kontrakt żeby przedłużenie umowy miało mieć wpływ na jego wyjazd :)