1

Wnioskuję o ZP dla Alemany'ego za transfery.

0

@dafik85 Skąd to wiesz? Pique, Alba i Busquets też byli wyrzucani przez większość z was a teraz co? Równie dobrze Messi mógł wejść na swój stary poziom.

18

I pomyśleć, że Auba został pozyskany za darmo a kibice Arsenalu się cieszyli, że mają problem z głowy. Dziękujemy!

1

@kokos_xd Na granicy. Jakby poleciał VAR to kto wie.

6

Nie zasnę dziś. Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

0

@Pstryk Tylko Sport podał inny :D

0

@tom9001 Bo dopiero wczoraj wyszło info, że błędnie podawali w mediach. W takiej sytuacji Araujo dałbym tyle samo, bo od początku mówiłem o 4 mln. Z drugiej strony Pedri pewnie zaraz znowu dostanie podwyżkę.

2

@ElGaudi Pedri nie jest z La Masii. Jeśli powiesz Araujo- też nie jest. Więc dość szybko twój komentarz stracił sens. A nowy grajek nie musi się sprawdzać tylko i wyłącznie w Barcelonie. Gdyby teraz przyszedł Mbappe to dałbyś mu 3 mln netto, bo się jeszcze nie sprawdził w Barcy? Bez sensu.

0

@tom9001 Dokładnie. Negocjować. 3 mln to mało, ale też nie można każdemu zawodnikowi dawać tyle, ile chce.

9

Dawać jeszcze 2 belki niżej. Czy oni nie widzą, że nawet skoczkowie są zrezygnowani i źli po skokach? Nawet loty zepsuli.

0

@tom9001 Tak się składa, że Barca nie musi wydawać nawet 10 mln, bo właśnie bierze topowego obrońcę za darmo. Araujo na pewno takim jeszcze nie jest, ma predyspozycje do bycia nim, ale na zarobki rzędu Pedriego nie zasługuje. I mowa tu o 6-6,5 mln a nie 4. Nie wiem skąd wziąłeś to 4. Akurat 4 Araujo bym zaproponował i jeśli dalej będzie się tak rozwijał to w przyszłości na pewno dostanie kolejną podwyżkę. Teraz mu dadzą tyle, ile chce i co potem? Krzyknie, że teraz chce 10 i też ot tak mają mu dać? Tak właśnie ten klub wpadł w kłopoty finansowe.

2

@Emhyr Liga Mistrzów, Liga Europy, KMŚ, Puchar Anglii, kilkuletnie doświadczenie w najsilniejszej lidze świata, praktycznie cały czas 1 skład w Chelsea, półfinał ME z Danią i odpadnięcie dopiero po dogrywce z Anglią. Nie no faktycznie przychodzi sobie taki nijaki obrońca i gdzie go porównywać do Araujo, który przecież rozegrał bagatela 51 spotkań w La Lidze i 8 w LM. To, że Araujo obecnie gra dobrze i robi progres nie oznacza, że zasłużył już sobie na pensję rzędu Christensena czy nawet Pedriego, który dopiero co został uznany za Złotego Chłopca. I nie wiem z jakimi ty kibicami Chelsea rozmawiałeś, ale mój brat kibicuje Chelsea od zawsze i mówił zgoła co innego jakie są opinie wśród ich kibiców i bardzo żałują jego odejścia.

0

Plotki plotkami, ale JEŚLI Araujo ma już żądania na poziomie Christensena, który ma w zanadrzu LM, Ligę Europy, Puchar Anglii, KMŚ, gra w obecnie najsilniejszej lidze i sobie tam radzi to sorry. Fakt, że Araujo jest kozakiem, ale ile on na tym poziomie gra żeby stawiać żądania na równi chociażby i z Pedrim, który dopiero co zdobył Złotego Chłopca i cały świat się nim zachwyca. Dla mnie rozsądnie byłoby podpisać kontrakt 3-letni z zarobkami 8 mln brutto i wtedy podwyżka i dłuższy kontrakt, ewentualnie uzupełnienie tych 8 mln bonusami i kontrakt od razu na 5 lat. Czas pokaże, bo plotki będą nas zalewały zaraz jeszcze bardziej biorąc pod uwagę fakt, że za ok 3 miesiące otwiera się okienko transferowe.

0

@kaamil1910 Jak najbardziej na tak. Chyba najtrudniejszy możliwy przeciwnik obecnie. Ewentualnie Liverpool.

0

@Rust_Cohle Nie mogę powiedzieć, bo się nie spełni :/

1

Gdzie można postawić pary LM? Mam cynk, że będzie City-Liverpool, Real-Chelsea, Villareal-Benfica i Atletico-Bayern. Tak pewne typy, że chce na grubo 2 zł wjechać. No ok 3 zł, poszalejmy.

2

@Yoshi94 Oczywiście, że ma znaczenie jacy zawodnicy grają. Uważasz, że na Camp Nou przyjdzie 100.000 kibiców jak na skrzydle będzie biegał Ez Abde a w środku kopał się po czole Puig? Albo postronni kibice włączą sobie Barcelona- Galatasaray zamiast Real-PSG? Sam mówisz, że liczy się ilość kibiców na świecie, ale nie każdy jest kibicem klubu samego w sobie. Wystarczy zobaczyć ilu fanów przeniosło się z Messim do PSG albo z Ronaldo przy każdym jego transferze. Nazwiska mają OGROMNE znaczenie.

0

@aiven Mnie też a widzę, że mają pozytywny odbiór u innych :D

0

@Herbert Zauważ, że jest klauzula poufności, ale nigdzie nie ma szczegółów tej umowy. Co się z tym wiąże? A no, że może ona być ważna do zgromadzenia socios i jeśli nie zostanie ona zaakceptowana to nikogo ona już nie będzie obchodziła a jeśli zostanie przyklepana to równie dobrze może pojawić się informacja w mediach o kwotach. Dla mnie to wygląda bardziej na zabezpieczenie żeby w mediach nie pojawiały się kolejne plotki i domysły. Przecież nawet tutaj na stronie się już geniusze ekonomii wypowiadali czy to dużo, czy mało, że ktoś inny ma więcej itd. a nie znali żadnych szczegółów.

1

@Bykunn A ja nie widzę powodów, dla których mieli by ciebie czy mnie o tym informować. Będzie zgromadzenie socios i zapewne zostanie im wszystko przedstawione.

0

@Bykunn Właściciele będą wiedzieć, gawiedź taka jak ty nie będzie wiedziała i dlatego bardzo dobrze, bo przynajmniej jeden temat mniej na tej stronie do wysrywów będziecie mieć.

0

I bardzo dobrze.

0

@david89 Sęk w tym, że ja widzę i nawet o tym wspomniałem (75 mln) a ty sam siebie teraz złomujesz.

0

@HypeR Dzięki i współczuję ;-) Klątwa 1 meczu :-/

0

@david89 Ty tak serio? Wiesz co to są prowizje, pensja itd.? Serio myślisz, że 250 mln dostanie Borussia? Albo, że Mbappe i jego świta nie wezmą prowizji? Zresztą...

0

@nowy19pl Podaj chociaż jeden dowód, w którym będzie pokazane, że to zarząd Barcelony wypuszcza informacje o kwotach i mówi ile chce dać Haalandowi. Bo ja od zarządu widziałem tyle, że są nim zainteresowani, ale nie podadzą żadnych konkretów, bo inne kluby mogą sztucznie zawyżać ceny.

1

@Szogi I jeszcze porównuje to do sytuacji Dembele z trybunami :D

1

@david89 Czyli u Haalanda doliczasz wszystkie prowizje itd. a w sytuacji Mbappe już nie i jest za free? 75mln za sam transfer takiego zawodnika jak Haaland to śmieszne pieniądze skoro taki Kepa czy Maguire kosztowali podobnie.

0

Dawać Haalanda na szpicę i jazda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?