1

@robimen12345 Szkoda się produkować. Chłop pisze cały czas o machaniu łapami po czym zarzuca innym, że to oni wszystko do tego sprowadzili. Człowiek próbuje pokazać, że Alba to coś więcej niż symulki a jego argumentem jest powtarzanie i zarzucanie czegoś, co sam napisał.

8

Według osób trzecich był to najlepszy przyjazd Dembele na trening odkąd jest w Barcelonie. Zależy mu.

0

@lukasz222 Do niczego nie sprowadzałem, tylko odnosiłem się do tego, co Ty sam napisałeś. Dla mnie to logiczne o czym rozmawialiśmy i że machanie zalicza się po prostu do symulowania. Ja nie wiem czy wy serio za każdym razem doszukujecie się jakichś "ukrytych przekazów" czy jak. Za każdym razem mam rozpisywać całą listę "zarzutów" do niego? Nie każę Ci go uważać za legendę, ani nikomu innemu, tylko kwestionowanie tego co osiągnął z drużyną jest niedorzeczne.

0

@LatajacyHolender Aha, jestem chory, bo podałem PRZYKŁAD xD Bez komentarza :D

0

@Bisz No widzisz. Ja ci podam prosty przykład piłkarza, który robi to samo a jest uznawany za legendę i to piłki a nie jednego klubu- Cristiano Ronaldo. Masz prawo do własnego zdania itd., ale trzeba umieć odróżnić pewne kwestie, bo symulkami robi krzywdę tylko sobie, że jest o nim taka opinia potem a nie innym. Dla mnie prędzej legendą nie będzie ktoś taki jak Ramos, który gra chamsko i brutalnie i nie widzi w tym problemu.

1

@lukasz222 Zacznijmy od tego, że ja nie napisałem nigdzie, że Alba zasługuje teraz na pochwały. Jedyne co, to że jest legendą klubu i nie powinien nikt tego kwestionować i zasługuje na szacunek. Całą resztę to sobie dopowiedziałeś. Tak samo jak to, że nie widzę problemu w symulkach i pajacowaniu. Pokaż mi konkretnie, gdzie ja to napisałem.

1

@lukasz222 Podałem tylko przykład. Zresztą to samo pytanie ja mogę zadać, Abidala nie można rozliczać z goli i asyst, bo to Alves był tym bardziej ofensywnym i każdy go zachwalał a jak Alba przejął jego obowiązki i nasza prawa strona cały czas kulała, to wypomina się mu tylko zachowanie a nie to jaki ma wkład w ofensywę i to w swoich słabych sezonach? I jeśli Alba nie zasługuje dla ciebie na szacunek tylko dlatego, że macha łapami to nie mamy o czym dyskutować.

6

@Bisz Abidal za chorobę i powrót do gry jest lepszy od Alby? Zdecydowanie to Alba zasługuje na miano legendy. Nikomu nie ujmując to takich Abidalów było mnóstwo na różnych pozycjach w Barcelonie. Co więcej Alba notuje w sezonie więcej asyst i goli niż Abidal przez całą swoją karierę w Barcelonie.

0

Jak dla mnie Pique. Ewentualnie Pedri, który nie błyszczał (jak cała reszta) a i tak wykreował 6 okazji w tak beznadziejnym meczu.

0

Od ok. drugiej minuty zapomniałem, że Ferran jest na boisku.

0

10 rożnych i żaden nie doleciał nawet na wysokość bramki. Jak będzie 1 lepszy dla Alaves to pełne gacie.

0

Lenglet i Brejt w rozgrzewce, gra mizerna więc zaraz może być 3-5-2 i zejdzie Dest z Abde zapewne. Chociaż Ez jest akurat bardziej widoczny niż Ferran.

1

@4Fabregas4 Rysiek Puig xDD

0

Jak tam typerzy stawiacie dziś Everton i United? Zawsze idę bezpiecznie i mi się to nie opłaca a kusi postawić na x2 w obu meczach.

0

@VirtuoZ To swoją drogą :D

1

@KrwawiaceoczyVEB Prawda. I straszny poziom "redaktorów", którzy robią proste, szkolne błędy interpunkcyjne, ortograficzne, pełno literówek.

0

Tak jak uważam portal meczyki za baaaardzo słaby, tak artykuł o Cristiano jest w punkt. Wielki zawodnik, legenda, jeden z najlepszych w historii, ale zgadzam się, że United cierpi na jego obecności. Z racji, że nie lubię diabełków to może tam zostać ile chce :D

0

@FCB24 To właśnie ty żyjesz przeszłością i myślisz, że Barcelona kimkolwiek nie zagra to będzie wygrywać po 5-0. Gramy na tyle, ile sytuacja w klubie pozwala a ty się prujesz w tych komentarzach co najmniej tak jakbyśmy byli najlepsi na świecie i srali pieniędzmi. A co do oglądania meczy to oglądam KAŻDY. Ty oglądasz tak, że siedzisz na La Rambli.

0

@FCB24 Taka, że w swoich 3 komentarzach w ciągu kilku minut sprzedałeś pół drużyny.

0

@bebeto77 Patrząc na komentarze na La Rambli to można każdemu pozazdrościć kibiców.

0

@FCB24 Ja pier**** wy jesteście jednak chorągiewki nie kibice.

4

Rozumiem złość itd., bo sam jestem zły, ale czytając komentarze to mam wrażenie, że średnia wieku to jakieś 13 lat.

1

@Dankhog Nie wyłączyłem. I wcisnęli. Nawet ci lepsi.

2

Wystarczyło postawić na Real i nie wygrywają. Teraz włączyłem mecz i pewnie wcisną.

0

Ale szybko siadł BTTS w meczu Getafe-Granada. Kurs 2.30 miodzio.

1

@WojciechM Z tym, że sprowadziłeś wszystko do pieniędzy a on ma do stracenia o wiele więcej, bo powtarza się scenariusz z Rennes, Dortmundu i kluby przestaną się nabierać i z tym, że dostanie więcej to też bym się tak nie rozpędzał :) Także nie twierdzę, że nie rozumiem tego powiedzenia :D Jest pazerny na kasę a koniec końców może grać za tą samą i to w gorszym klubie, jak dla mnie straci 2 razy :D W każdym razie krzyż mu na drogę i niech już opuści nasze progi :)

0

@vangoor 2 kozetki w szpitalu na wyłączność, chciał 4 :/

0

@WojciechM Jak dla mnie pykło. Traci kolejny raz w oczach kibiców i nie tylko, bo inne kluby widzą jaką szopkę znowu odstawia i jakoś nie widać żeby się ktoś o niego specjalnie bił. Na horyzoncie jest Mundial, na który może nie pojechać przez ewentualny półroczny brak gry (a Francja na jakość zawodników nie narzeka i nie jest on niezbędny). Znając Dembele to po takiej przerwie (jeśli zostanie w Barcelonie do lipca) od razu się połamie przy pierwszej lepszej okazji. I kolejna rzecz, to że oni chcą tyle pieniędzy nie oznacza, że dostaną i zamiast gry w Barcelonie będzie brał co dają.

0

@Huck I gdyby Ousmoney miał trochę oleju w głowie to by o tym wiedział, że jego agent nie robi nic dla jego dobra, tylko wywęszył być może swoją jedyną szansę na wzbogacenie się sowitą prowizją. Niech idzie do Newcastle, agent weźmie pieniążki a jego kariera się będzie kończyła i mooooże wtedy zrozumie co nieco.

0

@Naturopata To sobie decyduj. O samym sobie. Za innych się nie bierz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?