1

"Ostatecznie przeszedł bezpośrednio do pierwszego zespołu z uwagi na problemy kadrowe i dobrą postawę podczas presezonu." Polecam czytać dokładnie co niektórym. Gadacie o dawaniu szans w rezerwach typowi za 10 mln euro w obecnej sytuacji finansowej, gdzie Abde kosztował 2 mln i wszedł z buta do 1 drużyny a w rezerwach nie zawsze był 1 wyborem. Skoro odpala Ez to na cholerę wydawać 10 mln na kogoś, kto jest tak przewidywalny na boisku, że nie wiem czy miał chociaż jeden udany drybling.

0

@normasubiektywna Słowo klucz "jeśli". De Jong jest na wylocie, Braithwaite też raczej sezonu 22/23 nie rozpocznie w Barcelonie, Alves dobrze wiemy czemu przyszedł i gra tak na prawdę za darmo, co więcej i tak prezentuje lepszy poziom niż reszta naszych PO. Pique to nasz jedyny doświadczony obrońca na środku, Busquets w pomocy a dla Alby to my będziemy szukać zastępcy tak samo długo, jak i Alvesa. Gdyby Barcelona spała na pieniądzach to można by kombinować i przebierać w zawodnikach młodych i z doświadczeniem jednocześnie, ale w takiej sytuacji Cavani to idealne rozwiązanie. Co do Sancheza to mam mieszane uczucia, ale zdecydowanie jestem za w kwestii wymiany 1 do 1 z de Jongiem. Trzeba patrzeć realistycznie a niektórzy patrzą przez pryzmat gier i potem pierdzielą głupoty. Tak samo łykają każdą plotkę, która pojawia się w mediach.

4

@POGROMCA Klub emeryta? Ty weź się zacznij trochę interesować tym klubem a nie tylko pitolisz bez sensu. Połowa składu to nastolatkowie albo zawodnicy do 22 roku życia, których trzeba zrównoważyć z doświadczeniem a typ będzie krzyczał, że klub emeryta.

0

@RosjaninBut Na jaką szkodę klubu działa? Na taką, jaką sam klub sobie pozwolił? Zmusił ich ktoś do przedłużania z nim kontraktu?

1

@SzahMatt Owszem wiem, bo widzę twoje komentarze i nie trudno wywnioskować, że gdyby taka sytuacja zaistniała to też byś potem narzekał. A te kontrakty mają swoje zapiski, o których ty nie masz zielonego pojęcia i to one mają wpływ na dalszy bieg wydarzeń. Myślisz, że tylko kluby stawiają warunki? Nad tymi umowami siedzą prawnicy i analizują każdy zapisek a ty sobie powiesz, że odsunąć go od treningów i już. Gra? Nie. I to wystarczająca nauczka dla niego a trenować bez powodu nikt mu nie może zabronić. To jest tak proste, że aż dziwi mnie, że trzeba to tłumaczyć.

2

@SzahMatt Raczej spluwą nikomu nie groził żeby dostać taki kontrakt. Wiąże go umowa i zakaz trenowania, bo nie chce odejść, to naruszenie praw pracownika. Dla was to wszystko jest takie proste a potem jak sprawa wyląduje w sądzie to będziecie obarczać winą obecny zarząd, że tak postąpił.

0

@koziar " jechanie po zawodnikach" faktycznie oznacza dystans do sytuacji. Co za brednia... Pośmiać się a po kimś jechać to dwie różne sytuacje, których kompletnie nie odróżniasz.

0

@Marcelinho99 Bartomeu gadał ile to nie ma pieniędzy w kasie, wycisnęli go jak cytrynę i teraz są długi. Barcelonie bliżej pewnie do bankruta niż finansowego mocarstwa, ale idiotyzmem byłoby się chwalenie, że na kogoś Barcelonę stać, bo z automatu inne kluby będą krzyczeć więcej za swoich zawodników. Zresztą, pytasz kto kręci. Serio myślisz, że zarząd powie ot tak w mediach ile mają pieniędzy? Albo, że media mają w 100% sprawdzone informacje, co do finansów Barcelony czy jakiegokolwiek klubu? Proszę Cię...

1

@Alvarinho Rozumiem :) Z mojej strony też nie były to żadne uszczypliwości żebyśmy się dobrze zrozumieli :D Obejrzałem właśnie te 2-3 wyścigi jak jeździł Kubica i nie wciągnęło mnie to. Co do szacunku to jak najbardziej go mam, bo jak sam piszesz 300 KM/H to kosmos i ci goście ryzykują tam tak na prawdę swoje życie. Do mnie bardziej przemawia żużel z tego względu, że lubię tę dynamikę, tempo i mimo wszystko wyrównane szanse. Do F1 trzeba mieć cierpliwość, której być może mi brakuje :)

W moim mieście (Bydgoszcz) jest tor, to prawda :D Jednak na żywo nie oglądałem od lat żużla i ograniczam się do TV, ale planuję to zmienić od przyszłego sezonu :D Latałem na mecze lata temu gdy jeździł jeszcze u nas jeden z najwybitniejszych, czyli Tomasz Gollob :)

0

@Alvarinho Nie sądzę, że o to samo. Na żużlu masz kilkanaście szybkich wyścigów, ciągłe mijanki, walka, zwycięstwa zawodników ze słabszym sprzętem. A tutaj? Ruszają, może ktoś kogoś minie, idziesz na zakupy, zrobisz obiad, zjesz, włączasz wyścig i okazuje się, że się nic nie zmieniło i wiecznie wygrywają ci, co mają lepsze maszyny. Takich sytuacji jak ta (że akurat ostatni wyścig zadecydował) jest jedna na milion dlatego może zrobią o tym film. Oglądanie żużla to jak serial, który się nie kończy, bo emocje są w każdym spotkaniu :) I dlatego podtrzymam to, co mówiłem, że nie neguję, ale dla mnie to nie ma nic wspólnego ze sportem i umiejętnościami, bo założę się, że taki Hamilton w słabszych stajniach mistrzem nigdy by nie został. Pozdrawiam.

0

@Alvarinho Nie neguję, ale dla mnie jedyne emocje w "sportach" motorowych są w żużlu. Nawet tutaj, gdzie każdy się zachwyca, coś zadziało się na ostatnim okrążeniu a tak to można uciąć sobie drzemkę :D Nie wiem skąd wy te emocje czerpiecie oglądając to :D

2

@JarekS i @Don-Corleone jak najbardziej na dwóch pierwszych miejscach i to przed wypisywaniem kandydatów, ale 3 osoba to loteria :D Chyba @clyde, bo coś mi się kojarzy że jest fanką anime :D

1

@panczo Pewnie napisze zaraz, że jego kolegi mamy koleżanka, która jest księgową w szpitalu się nie szczepi i to dowód, że jest spisek.

0

Że niby według wielu lepiej było odpaść z LM i grać o zwycięstwo w LE? Zaczęło się obiecująco :)

0

@Joopiter Słucham?! :-D Przed "a" nie trzeba stawiać przecinka a w szczególności przed słowem "brak". Nie ucz mnie pokory w sytuacji gdy nie masz racji, bo brzmi to zabawnie. Polecam nawet wpisać sobie w wyszukiwarce "czy przed a stawiamy przecinek" i może wtedy zrozumiesz, że "a" jest swego rodzaju czymś w zastępstwie......przecinka. Pozdrawiam.

0

@Joopiter Gdzie Ty widzisz błąd? Nawet jeśli jakikolwiek tu jest (ja nie widzę), to błąd a całkowity brak to wciąż spora różnica :-)

0

@sopelinho Ja nie czytałem, ale jechałem na dół zobaczyć ile jest tu komentarzy i Twój mi rzucił się w oko akurat. Piękne podsumowanie i wyjaśnienie.

3

@Hasszz Moje oczy krwawią do teraz po tym, co przeczytałem. Aż chce się coś powiedzieć, ale ty się wyjaśniłeś sam. Najlepsze jest to, że ty nawet przecinka wstawić nie potrafisz, więcej- słowa poprawnie napisać a wypowiadasz się na tematy, o których nie masz pojęcia. Nie zagłębiam się w dalszą część dyskusji, bo pewnie już cię wyjaśniło kilku użytkowników.

0

@mikiiki Jak wrzucałem to byłem 100% pewny, że obstawiłem 1 serię i kupon siadł a to był cały konkurs. Mimo to i tak kupon nie wszedł tylko przez Ryoyu i jego 0,6 pkt straty do Geigera...

0

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMzQ1MzgwMzkwMzo2yiTxjrq-gtSpLnk%3D

Dobry tydzień :-D Najpierw LM, teraz skoki. Może jakaś inna dyscyplina żeby podtrzymać serię :-D

18

Jak Xavi wystawi Minguezę na lewej obronie to się załamię do końca.

1

@Vip30 Mi się chce śmiać jak widzę taką zlepkę słów, którą chyba tylko ty sam rozumiesz. Interpunkcji uczą już od przedszkola.

1

@BARCA1899Messi Skoro mamy problemy w lidze to serio myślisz, że Barcelona wygra puchar pocieszenia i awansuje dzięki temu do LM? Przecież tam będą lepsze drużyny niż Vallecano czy Celta.

0

@prodigy Szanse są zawsze. Zresztą napisałem "Nawet jeśli jakimś cudem ją wygrają" więc sam się nie nastawiam na sukces w tych rozgrywkach.

0

@karci0 Ja patrzę obiektywnie na szanse Barcelony w tym sezonie na puchary i że każde zdobyte trofeum powinno cieszyć, ale nie zmienia to faktu, że te rozgrywki nie wzbudzają we mnie żadnych emocji.

2

@Nemeczek79 Ty właśnie gadasz bzdury. Można mu zarzucić, że miał słabsze sezony, ale obecnie jest jednym z najlepszych graczy w Barcelonie.

2

@Nemeczek79 Wytrzeźwiej albo następnym razem obejrzyj mecz. Akurat on i Araujo zagrali najlepiej.

1

Jakoś nie wyobrażam sobie cieszenia się z zwycięstw w Lidze Europy. Nawet jeśli jakimś cudem ją wygrają to dla mnie ten puchar to i tak nic innego jak puchar pocieszenia. Żadnych emocji nie zbudzają we mnie te rozgrywki.

1

Co tu oczekiwać jak Barca wychodzi mizernym na prawej obronie Destem jako skrzydłowym, najlepszym środkowym obrońcą na prawej obronie i za Albę wchodzi sabotażysta Mingueza, który po przegranej główce nawet nie interesuje się akcją. Masakra...

1

@Krokiet Z Dembele może da radę. Wcześniej nie było komu ruszyć z kopyta w kontrze. Jeszcze jakby Ansu był zdrowy to kontry mogłyby być zabójcze, ale gdybać sobie możemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?