swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Skywalker i Roberto wciąż na boisku... Przecież Coutinho bez formy to i tak lepsza opcja niż ta dwójka razem wzięta.
0
@Dertinho Barcelona też ma problemy ze skutecznością. Akurat ostatnie mecze to Barca grała jedną wielką kupę, ale największą bolączką Barcelony była skuteczność. Mam wrażenie, że przez problemy Barcelony każdy widzi w Realu giganta a wcale tak nie jest.
0
I takie tu już zachwyty były, że Real rozjedzie Barcelonę, bo są w formie, ustabilizowani, nie tracą punktów, że jesteśmy za nimi lata świetlne i wystarczyła mołdawska drużyna żeby to wszystko wsadzić między bajki.
0
@Elvisek Dlatego nie zagrał nawet minuty żeby jego wartość wzrosła i mogli go sprzedać. Na pewno.
0
@daro22 Serio? A może jeśli wracają kontuzjowani i Barca zacznie wygrywać to okaże się, że Koeman miał rację z tym, co mówił? Nie bronię trenera, ale pisanie że lepiej żeby przegrywali i go zwolnili to jakiś absurd.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
0
@pt9 Prawda. Z tym, że zawsze było wiadomo jakim profilem zawodnika jest Busquets i dopóki drużyna miała jaja i "gryzła trawę" to prezentował się świetnie. W tej formie jaką Barca prezentuje (od końcówki Valverde w klubie) jego wady wypłynęły ponad zalety i dlatego nam się wydaje, że prezentuje tak słaby poziom. Dlatego zgadzam się, że wybiegana drużyna będzie jednocześnie punktem zwrotnym jego formy. W każdym razie mam taką nadzieję.
0
Komentarz usunięty
1
@pt9 Busquets. I uważam, że gdyby trener miał jakiś pomysł na drużynę i każdy grał to, co potrafi, to Sergio dalej prezentowałby taki poziom.
2
Komentarz usunięty
0
@negreanu Kurs na Fortunie nie powala. Za to na +2,5 gola w meczu Barcelony to już coś. Gdzie te czasy co +3,5 się nie opłacało dawać a do +2,5 nawet kursu nie było :D
0
@CZaras Ooo nie wiedziałem o tym. Skorzystam, dzięki! :D
0
@CZaras Zaniżone raczej nie, ale masz na pewno większe porównanie. Ja w Bydgoszczy mieszkam, studiowałem też na miejscu więc może to ja po prostu nie doceniam tego co tu jest :D
0
@CZaras Ja bym tak nie zachwalał tej punktualności w Bydgoszczy kolego :D Często jeżdżą jak chcą i wymówką jest +/- 3 minuty w jedną i drugą stronę. MZK wymyśliło sobie, że jak chcesz złożyć jakąś skargę to można to zrobić w jeden dzień w ciągu 2h, tylko stacjonarnie i to w takich godzinach gdzie wszyscy pracują :D Jako stały użytkownik komunikacji miejskiej (co wczoraj już pisałem) niejednokrotnie czekałem na autobus "widmo", który nie przyjechał :/ :D Mimo wszystko jest coraz lepiej i w sumie wszędzie można się dostać bez problemu. Mieszkam zresztą w miejscu gdzie mam dobre połączenia i nie mogę narzekać ;) Tylko te mosty..... :D
2
@AlicjaFCB Jak Perła to tylko chmielowa a nie tam jakieś exporty :D
1
@BlauGrana1404 Ja gram w fifę z ziomkami, czasami jak znajdę godzinkę lub dwie to pogram karierę zawodnikiem, więc poczekam aż Fifa będzie za te 120 zł około :D
0
@masq Ja jak zobaczyłem jego uderzenie głową z 2 metrów nad bramką z Granadą to przestałem wierzyć w jedyny argument jaki za nim przemawiał- strzały głową po wrzutkach.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Hah :-D Jest to jakiś sposób :-D
0
@MesQueUnClub_87 I kolejnym komentarzem potwierdzasz to, co napisałem. Złomuj się dalej. Nikt o tobie nic nie wie, ty wiesz o innych wszystko.
Jedyną osobą, która coś tu wymyśla jesteś cały czas ty. A o twoim IQ ja też nie muszę pisać skoro zapalenie papierosa w restauracji jest dla ciebie "wyzwaniem". Jakbym z jakimś 14-letnim sebkiem pisał. Widać jakie masz priorytety w życiu. Polecam teraz wyzwanie kto powie głośniej "ku***" w miejscu publicznym. To nie ja jestem społecznikiem tylko ty jesteś zwykłym burakiem, który sam pisał, że miał innych w dupie i dlatego nie rozumie tak prostej sprawy. Więcej czasu na ciebie marnować nie będę także bazgraj sobie dalej te dyrdymały i wymyślaj co chcesz.
2
@MesQueUnClub_87 No no :-D "będzie ludziom pisał w internecie ile mają IQ, a wie o nich, uwaga! okrągłe NIC." I tu się sam podsumowałeś typie, bo od początku robisz dosłownie to samo, nawet ci o tym pisałem, ale nie jesteś zbytnio kumaty. I nikt tu nie pisał, że czuje dym z 4 metrów czy 10, ale o miejscu (strefie) gdzie jest to zakazane. Jesteś taki do przodu to idź i zapal sobie w jakimś klubie albo restauracji gdzie jest zakaz i napisz jak szybko zostałeś wywalony. Przy okazji powiedz im, że są nadpobudliwymi furiatami i społecznikami.
9
@MesQueUnClub_87 Aha, czyli jak się człowiek zdenerwuje to według ciebie jest generalnie nadpobudliwy? Ty widzisz co ty w ogóle za głupoty piszesz? Ja piszę o sytuacji, w której palacze nie respektują przepisów a ty o waleniu w pysk. Może to ty jesteś tak nerwowy i nadpobudliwy, że w każdej takiej sytuacji widzisz odzwierciedlenie siebie? Sam pokazujesz, że byłeś (i po tym co piszesz to pewnie jesteś) kimś kto ma innych w dupie. Tak się składa, że ja akurat nie.
Uwielbiam takich "psycholożków" jak ty, co sobie sami dopowiadają. Wyobraziłeś mnie sobie w danej sytuacji, coś sobie tam dopowiedziałeś i w to brniesz i co najlepsze w to wierzysz. Zostawię cię z tym skoro wszystko wiesz.
8
@MesQueUnClub_87 Żyła pęknie? Widocznie ty jesteś poddenerwowany skoro wyciągasz takie wnioski. Problem w tym, że zdążyłeś już pokazać jak błędnie to robisz. Równie dobrze ja mogę napisać, że jak ci się podoba palenie fajek to zaproś sobie do domu 20 palaczy i sobie wzajemnie dmuchajcie ile chcecie i przy okazji też możecie zająć się uprawą tytoniu.
Jak widać to ty masz problemy z tym żeby się odnaleźć skoro nie rozumiesz prostych przepisów.
5
@MesQueUnClub_87 A co do spalin to też są nałożone pewne normy, których trzeba przestrzegać. Takie same jak zakaz palenia w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Więc coś ci nie wyszło to porównanie.
2
@MesQueUnClub_87 To masz bardzo słabą dedukcję albo całkowity jej brak. Zresztą skąd ty wiesz ile razy ja siedziałem z takimi osobami? Tak się składa, że powtarza się to codziennie.
2
@MesQueUnClub_87 No tak, bo pewnie innych nie mam. Zresztą opisałem sytuację a nie dzielę się tu żadnymi prywatnymi problemami. Cóż za dedukcja.
2
@Paulinho1912 Tu już nawet nie chodzi o sam ten dym, ale palacze mają możliwość palenia papierosów praktycznie wszędzie i mało jest miejsc z zakazem, ale im i tak mało i palą gdzie chcą. Jak już mają takie ciśnienie na tym, np. przystanku to niech wstanie, pójdzie 2 metry za i pali. Sam rzucałem fajki 2 razy. 2 dlatego, że wróciłem do palenia jak mój dziadek zmarł mi na rękach plując krwią na raka płuc, właśnie od palenia (wiem głupie, że wtedy akurat wróciłem, ale to była dla mnie swego rodzaju trauma i tak odreagowywałem). Z tym, że ja szanowałem to, że inni nie palą i nie paliłem w miejscach z zakazem.
0
@l0Messini Cooo?! :D Ciężko to aż skomentować tak głupie to jest :D
2
@l0Messini Po pierwsze to zwróciłem. Po drugie nie płaczę. Po trzecie, jak ci to przeszkadza to się nie udzielaj, bo po to jest La Rambla żebym mógł się podzielić też m.in. takimi rzeczami. Po czwarte, poczytaj sobie swoje wcześniejsze komentarze i może zrozumiesz co to znaczy płakanie i narzekanie. Wylew hipokryzji dosłownie.
1
@CZaras Bingo! :D