swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
@Comentateiro Wolę bezdzietnych i pracujących na swoją emeryturę (ten ktoś też przez całe życie zasuwał na czyjąś emeryturę, być może też na bezdzietnych) niż wielodzietne, patologiczne rodzinki, które czasami coś popracują, dostają 500+ i jeszcze mieliby dostać lepszą emeryturę, bo odchowali prawdopodobnie kolejne pokolenie nierobów. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale generalnie Ty tak zrobiłeś, bo co w sytuacji gdy ktoś nie może mieć dzieci?
0
@Herato Pierwsza myśl James Rodriguez :-D
1
@DaPidejpi I w dodatku źle rozliczają a na skargi nie reagują :-D
0
W weekend omijam w bukmacherce hiszpańską szerokim łukiem. O dziwo tylko Barcelona mi siadła w pucharach. 3 kupony z 1 błędem. Pierwszy Real Sociedad dzisiaj, drugi Sevilla z Lille i 3 Real Madryt, bo dałem, że oddadzą +6,5 celnego strzału a oddali 6 :-/ Pech to pech.
4
@Bogan "Gadaj do dupy to cię osra". Na potwierdzenie pierwsza odpowiedź na Twój komentarz. On wie lepiej i już.
11
@xavi19 Co?! On jest prezydentem klubu i do takich spraw ma ludzi, ogrom ludzi. To, że jakiś szejk sobie zażyczył jego obecności pokazuje raczej jakie mniemanie o sobie mają Katarczycy. Szejk myślał, że pstryknie palcem i Laporta przyleci, bo w takim świecie szejkowie żyją, że pstrykają placami i wszystko mają a tu klops. Skoro tak bardzo zależy im na rozmowie z Laportą to na spotkaniu z delegacją Barcy można odpalić videorozmowę i gadać. Niektórzy myślą, że Laporta nie ma nic do roboty tylko latać po świecie na życzenie szejków. Akurat ja go pod tym względem popieram. Znając użytkowników na tej stronie to gdyby Laporta poleciał to też by go zjechali. Dlaczego? Dlatego, że niepochlebnie wypowiadał się na temat Kataru a teraz na życzenie szejka by tam leciał i pisalibyście, że znowu dwulicowy itd.
0
@Byczek9393 To była "gentlemeńska umowa" a nie zapisek. Jak Kane w Tottenhamie. Zresztą, nawet jeśli jest klauzula odejścia do Barcelony w jego kontrakcie, to nie oznacza, że nie jest ona płatna. Widocznie polega na tym, że może odejść w każdej chwili tylko do Barcelony, ale zapłacić i tak trzeba.
0
@ArcziArtt Właśnie pokazałeś swój poziom. Mi to wystarczy do potwierdzenia tego, co wcześniej napisałem. Jesteś po prostu głupi i nie myślisz. Tak głupi, że jeszcze chwalisz się tym idiotycznym komentarzem a nie potrafisz nawet poprawnie używać znaków interpunkcyjnych. Zostań dziś po lekcjach arczi i się doucz.
0
@Sebolinho Nie, ale nie uważam też żeby sezon się już dla Barcy skończył. Jak widać Real czy Atletico też gubią punkty a pozostałe drużyny (poza Sevillą ewentualnie) nie potrafią utrzymać formy przez cały sezon. Czas pokaże, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
0
@Sebolinho Kończy się październik i sezon stracony :-D Pod tym postem to się wręcz prześcigacie kto napisze głupszy komentarz.
0
@ArcziArtt Niewiele to ty zrobiłeś żeby pomyśleć co za komentarz wklejasz, tak samo jak ten niżej pod twoim komentarzem co do bartomeu już porównuje. Żenada.
0
@Gaz I bardzo dobrze. Koeman dostał co chciał, miał okazję i czas pokazać czy zasługuje dalej trenować Barcelonę i ją zmarnował i nikt nie będzie gdybał co by było gdyby. Czasami się zastanawiam czy wy macie jakieś wartości w życiu, bo traktujecie ludzi jak rzeczy, w sumie nawet gorzej.
1
@Boniek10 Tak samo uważam. Barcelona i Real zdominowały futbol na kilka dobrych lat i niektórym się poprzewracało w dupach i myślą, że inne drużyny nie robią kroków naprzód. Mimo wszystko Barcelona pozostawia po sobie po prostu beznadziejne wrażenie i tu bym doszukiwał się problemu. Barca nie przegrywa po wyrównanym meczu, bo przeciwnik nie musi się nawet zbytnio wysilać.
0
@burza1982 A ty gdybyś nie łykał co ci prasa napisze to byś wiedział, że to było kilka lat temu a potem zmienił swoje przyzwyczajenia. I to też było w "newsach", o których wspominasz. Więc wiesz tyle, ile jakiś pismak ci napisał. Problem w tym, że on też nie miał pojęcia dlaczego Dembele się spóźniał. Gdzieś coś kiedyś podłapali, że lubi grać na konsoli (jak prawie każdy facet) i się tego kurczowo trzymali, że to jest wszystkiemu winne.
0
@xoran i jeszcze wie, że siedzi w domu i gra w gry :D Podobno Dembele wysyła mu nawet rozpiskę kiedy sra.
0
@Janek_7 Jeżeli ty tego nie widzisz to ja nie wiem gdzie ty byłeś przez ostatnie lata. Na każdym kroku pokazują ile Lewy, Messi czy Ronaldo zdobywali bramek przez ostatnie 3-4 lata, ile indywidualnych osiągnięć mieli a ty mnie pytasz gdzie sprawdzam.
0
@ArterkHD Odpowiedz sam sobie na swoje pytanie. Kto ma takie rzeczy wiedzieć? Szanse przedstawiają się od 0-100%. To jest bukmacherka.
4
Przerzut Pique (ten z 27 minuty chyba) zapadł mi w pamięć, bo gdy Lenglet miał piłkę to aż prosiło się uruchomić z lewej Albę a ten oddał ją 2 metry do Pique. Co zrobił Pique? Od razu rzucił ją do Alby i to do nóżki. To jest ta różnica klas. Lenglet mając o wiele łatwiejszą sytuację oddaje piłkę do najbliższego, Pique bez zastanowienia rzuca ją tam, gdzie powinna znaleźć się już kilka sekund temu.
3
To pitolenie o ZP dla Benzemy robi się coraz bardziej żałosne. Według wielu Lewy nie zasługuje, mimo że indywidualnie bije każdego od paru lat a Benzema za dobry start w tym sezonie ma dostać ZP. Już samo to, że organizatorzy mówią głośno o tym, że nie mają patrzeć na 2020 rok pokazuje, że Lewy nie ma szans. Odwołanie plebiscytu w zeszłym roku to była parodia i kunszt hipokryzji Francuzów, nie pierwszy raz zresztą. Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie nawet to jak w pierwszej trójce będzie Cristiano lub/i Benzema.
0
@Przemas8411 "Dmuchany balonik jak Pedri". Prędzej ty miałeś "wydychane" jak to pisałeś.
0
@nammah Od Messiego też oczekiwano. Do tego stopnia, że Guardiola sprzedał Ronaldinho żeby zrobić go gwiazdą nr 1. Mnie bardziej bawi jak wy się wypowiadacie o pompowaniu balonika itd. skoro nie macie pojęcia co siedzi w głowach tych zawodników i ich akurat to gadanie może bardziej nakręcać. Taki Cristiano wręcz grał zawsze lepiej jak o nim gadali, cokolwiek.
0
@!34RC3!_0N4 Dostajesz bonus od ilości zdarzeń przy kuponie AKO. Ja miałem 9 zdarzeń to adekwatnie do tego dostałem bonus. Spoko to jest, bo podatek był 12% a bonus 25%. Z tym, że musi być na kuponie minimum 5 zdarzeń a kurs każdego z nich minimum 1,15.
"Od teraz po spełnieniu warunków AKO Bonusów gracz automatycznie otrzymuje podwyższający wygraną bonus kursowy. System Fortuny dopasuje do każdego kuponu gracza najbardziej korzystny bonus kursowy. Gracz nie musi podejmować żadnych dodatkowych czynności, by otrzymać bonus."
3
Liga mistrzów nie dała to chociaż dziś zasypiam zadowolony z wygranej :-)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDMxMjk0MjQyMjcwMDpPhfuISRbbru8CQZo=
1
Luuk potrafi spieprzyć nawet akcję której teoretycznie spieprzyć się nie da. Przecież Braithwaite to przy nim kocur.
0
Luuk?! No ku...
3
@Bykunn 500 miesięcznie? Gdzie są takie ceny? Tyle to za pokój ciężko znaleźć. Chyba, że 500 za osobę to jakoś nie widzę sensu płacenia 2000 zł co miesiąc komuś za wynajem jak taniej lub w podobnej cenie można mieć swoje.
1
@Pustelnik Nie rozumiem o co się burzysz. To, że Barcelona jest wielkim klubem nie oznacza, że inni kluby już nie. Nie ma w tym zdaniu nic a nic złego i to normalne, że inne kluby się nim interesują. W dodatku gdy ma kilka miesięcy do końca kontraktu na chwilę obecną.
0
@Sortello Niby dlaczego kapitan ma zarażać swoją mentalnością jeśli to pozostali mogą mieć ją słabą i ktokolwiek by nie był kapitanem to nie będzie miało dla takiego zawodnika znaczenia? Czy mentalność Puyola sprawiła, że każdy zawodnik stawał się lepszy? Nie.
Messi też nie ciągnął Barcelony przez całą swoją karierę. Robił to w ostatnich latach, bo właśnie nie miał obok siebie zawodników z mentalnością zwycięzcy, takich jak Xavi, Iniesta, Eto'o i wielu innych. I to nie jego wina czy Busquetsa (który imo w kadrze gra znakomicie), że zawodnicy ściągani do Barcelony to nieporozumienie. Czy samo bycie dobrym liderem sprawi, że taki Andre Gomes, Douglas itp. będą lepsi? Nie.
Co do kłótni to ile ich było? Mówisz o jednej wymianie zdań na przestrzeni kilkunastu lat ich grania razem. Dodatkowo wiesz tyle, ile Ci pokazała telewizja a to co działo się potem w szatni, na treningach, w ich życiu prywatnym już nie. Więc to odbiera Ci prawo do mówienia, że nie są liderami na co dzień, bo tego nie wiesz. Tak samo ja nie wiem czy nimi są.
Co do ich słabej gry to fakt. Tyle, że ja w tej drużynie poza kilkoma przebłyskami nie widzę nikogo, kto by grał jakoś specjalnie lepiej od nich. Co więcej Busquets co mecz podpowiada właśnie jak się mają ustawiać i sami zawodnicy o tym mówili, że jak przychodzili do Barcelony to właśnie najwięcej on im tłumaczył taktykę, sposób ustawiania się itd. Araujo też mówił, że gra mu się lepiej gdy obok niego jest Pique i wiele się od niego uczy także masz obalony kolejny argument, że jak już słabo grają to chociaż niech im podpowiadają.
Na koniec tylko zapytam, czemu zawodnicy mają bronić Koeman'a? Ja go broniłem do czasu, bo kontuzje, syf w klubie, młoda kadra itd., ale jak chłop wychodzi i mówi, że nie ma kim grać i że z nimi nic się nie da zrobić to w 100% rozumiem zawodników, że nie będą takiego trenera bronić w mediach. Proszę Cię...
0
@Gwyn 60 dni to nie raty. Masz 60 dni i już. Jak ktoś pyta o raty to raczej ma na myśli raty miesięczne. Dodatkowo potrzebując 3000 zł na raty i tylko na dowód nie sądzisz chyba, że ktoś nagle będzie miał w 60 dni te 3000 żeby oddać. To dobre 350 zł tygodniowo.
1
@Sortello O czym ty gadasz? Widać, że nie rozumiesz na czym polega rola kapitana a krzyczysz jakbyś wręcz siedział w tej szatni. Młodzi zawodnicy wielokrotnie mówili, że Messi i Busquets bardzo im pomagają, wprowadzają do drużyny, dają wskazówki, często ich pocieszali i podnosili na duchu gdy Koeman ich rugał. No ale zapomniałem, że tu wyznacznikiem bycia kapitanem jest darcie mordy na boisku i zgrywanie kozaka. Sam Pedri by się uśmiał gdyby zobaczył co napisałeś. Tym bardziej gdy piszesz, że lider powinien zaczynać zmiany od siebie, tak jakby kapitan musiał być najlepszym zawodnikiem. I tu też byś się sam zagiął, bo Messi nim akurat był.