2

@Gwyn Ale nie dają na raty to po pierwsze a po drugie są kanciarzami jak nikt inny.

3

@szymonekk Patrząc na historię naszego kraju i nawet na to jacy debile rządzą Polską w tych czasach to mnie akurat brak zaufania ze strony Polaków nie dziwi. Rozumiem wasz punkt widzenia i że w pewnych kwestiach przesadzają, bo pytania typu "a dlaczego tyle czasu?" itd. to nawet nie brak zaufania a podważanie pewnych kompetencji, ale rozumiem też nieufność rodaków.

2

@Gaunter W życiu nie bierz w żadnym Bocianie ani Vivusie. Jak już chcesz na raty miesięczne to wonga na dowód daje w miarę spoko.

1

@Magicc89PL Messi nawet nie usiadłby do stołu z bartomeu a ten gada, że nie pozwoliłby mu odejść :D

2

@Deeespacito I odszedł w wieku 34 lat chcąc i tak przedłużyć kontrakt. Trafne porównanie w uj.

1

@AlexDark00 Co jeden to lepszy :-D wyżej jest "czm przedlozyli" :-D

1

@bartulek98 A znasz go osobiście, że wiesz co dla niego najlepsze? Bawią mnie takie opinie. Być może gościa akurat coś takiego napędza i jest wielu zawodników, którzy wręcz lubią jak się o nich gada i nakręca. Najlepszy przykład- Cristiano Ronaldo.

0

@Symson Moim zdaniem bardziej chodziło mu o to, że zarzucają większym klubom chciwość na kasę w związku z Superligą a sami wprowadzili "3 poziom" rozgrywek w Europie głównie dla pieniędzy.

84

"UEFA sprzeciwia się Superlidze, ale dodaje dodatkowe mecze, tworzy nowe rozgrywki, Puchar Konferencji czy jak kto się tam nazywa... Zawsze jest to samo. Są wściekli na kluby, które chcą grać w Superlidze, ale w ogóle nie myślą o piłkarzach. Troszczą się tylko o swoje kieszenie"

Courtois ładnie podsumował natężenie spotkań w piłce i to jaki problem UEFA miała z Superligą.

0

@Songo91 I tak w kółko macieju codziennie to samo. A Koeman to a Koeman tamto. Sam ty już 2 raz dzisiaj poruszasz temat Koeman'a.

3

@Cwaniak4 I na pewno Mbappe chciał grać w Barcelonie kibicując od dziecka Realowi i powtarzając na każdym kroku, że chce tam grać :) Teksty typu "mogliśmy mieć" mnie rozwalają. Każdy mógł mieć Mbappe, ale to nie oznacza, że on chciał.

0

@Gaz Ty powinieneś zmienić Valverde na Koeman'a na zdjęciu, bo gadasz o nim więcej niż ktokolwiek inny.

0

@udarpawarotam Owszem obrażasz. Nie potrafisz się wysłowić nie używając przekleństw. "lol, to wkurwiaj się na tych, dzięki którym mało masz i nie stać Cię", to niby co ma być? Po czym stwierdzasz na co mnie stać a na co nie? Ja podałem przykład, że człowiek zapierdziela, ceny idą w górę i przez to nie można z niczym ruszyć jeśli chodzi o budowę czy urządzanie i remont mieszkania. Ceny idą w górę, bo rząd wysysa z tych co mają a daje tym, którzy nic nie robią. Logiczne, że wtedy pracodawcy też muszą sobie jakoś radzić i ceny za ich usługi czy produkty itd. będą wyższe. Skoro są wyższe a pensje stoją to coraz mniej ludzi na nie stać i to jest logiczne i aż dziwi mnie to, że muszę ci coś takiego pisać. Ja nie mam nic przeciwko żeby ludzie w potrzebie otrzymywali pomoc, sam jak mogę to przelewam na potrzebujących, oddaję niepotrzebne mi rzeczy itp., bo też wychowywałem się w mało komfortowych warunkach. Różnica polega na tym, że dla ciebie to nie problem, że jakieś patusy, alkoholicy, nieroby itd. dostają tak samo jak ci co ledwo wiążą koniec z końcem mimo, że chcą pracować i zależy im na poprawie swojego statusu. A ty mi mówisz, że te wszystkie nieroby są niczego winnymi ludźmi. Biedactwa normalnie. Nie będę się denerwował na pracodawcę, bo on mnie nie okrada, tylko okradają mnie politycy, na których glosują właśnie takie nieroby i patologia, bo wiedzą, że mogą dalej nic nie robić a i tak dostaną.

I odnosząc się do twojego punktu B. zapożyczę twoje zdanie: napiszę tak, że prościej się już chyba nie da. Uwaga, skup się na chwilę i zrozum: Niby czemu ja mam zmieniać całe swoje życie prywatne czy zawodowe żeby mieć więcej, bo ktoś inny mi zabiera na tych, co nie robią nic żeby było u nich lepiej. Jakie debilne stwierdzenie to jest. Niech oni w takim razie wezmą się za siebie, bo mają takie same możliwości jak ja żeby "samemu mieć więcej". To jest dopiero "polaczkowe" podejście, czyli czy się stoi czy się leży to kasa się należy, co nie?

0

Komentarz usunięty

1

@Chaoss Ja kupiłem akurat mieszkanie i mieszkamy dosłownie na walizkach, bo nie jesteśmy w stanie jednocześnie opłacić elektryka, hydraulika, wyremontować całe mieszkanie, kupić meble, kuchnię itp. a jadę autobusem i słyszę jak taka Karina drze się na swoje bąbelki, gada przez telefon z Sabinką i opowiada ile to nie dostaje od państwa, że z mężem planują właśnie jechać na wakacje, bo i tak nie pracują i mają wolne.... I mało mnie obchodzi czy kogoś teraz obrażę, ale właśnie z tym mi się kojarzą wyborcy pisu- patola, ludzie bez szkół i emeryci.

2

@trolownik Żeby tak samo było tu z La Ramblą to bym zrozumiał komentarz, ale tu codziennie to samo wałkowane: Koeman, covid, polityka i lgbt i jest ok, ale jak Suarez odpowiada na pytania dziennikarzy (i to oni są debilami, że pytają o to samo wiecznie) to źle, ma nie wałkować tematu.

1

@Hasszz A znasz pewnie z trenerów 3 na krzyż i wiesz, że ten jest najgorszy w 122-letniej historii -_-

0

@SIWY SIX A mnie kusi na Barcę 4,40. Szanse małe, ale to wciąż Barcelona. Nigdy się nie spodziewałem, że w ogóle zobaczę taki kurs na Barcelonę :D

1

Niech już tego Koeman'a zwolnią albo zostawią do końca sezonu, bo wchodzi sobie człowiek na La Ramblę i nie ma nic innego jak wieczne pitolenie o tym. "A co sądzicie?", "A jak myślicie?", "Pirlo nieee!", "Tylko Xavi!". Wypisywanie czego kto wymaga od nowego trenera tak jakby to była wasza decyzja. I tak w kółko. Jakby miało to coś zmienić. Zbastujcie trochę ludzie.

0

@bady48 Ja też starałem się vo bronić i rozumieć obecną sytuację klubu, ale to, co on gada i jednocześnie gra drużyna to paranoja. Czas go pożegnać.

1

@Kris95FCB Przecież on będzie stał przy linii w zastępstwo a nie przygotowywał sam zespół pod mecz z Atletico. Co wy czasami gadacie...

0

@Azi W sobotę 1 do przodu, w niedzielę też 1 i w poniedziałek jakieś drobne wpadły to pół biedy :D Gratuluję ;)

0

@LucaMancini https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMjcyMzA3MzIwMDqqNXj6ttwj-rITnV4=

Co prawda za symboliczne 2 zł, ale boli podwójnie, bo 3-0 w łeb i kupon też do kosza :/

3

Jak czytam, że Pirlo ma być zbawieniem to już wolę Koeman'a do końca sezonu. Barcelona z klubu, który chciał prowadzić każdy trener zrobiła się klubem "przejściowym" dla trenerów, którzy za przeproszeniem gó*** osiągnęli.

0

@goldmetaxa Spełnił życzenie trenera, coś całkiem normalnego. Tak zawsze powinno być, że trener wybiera zawodników a nie jak Bartomeu kupił Griezmanna i co ten pokazał? Byle nazwisko by było. A to, że de Jong to chodzące drewno to inna sprawa. Zresztą to wypożyczenie i raczej dużo ich on nie kosztuje.

3

0

@SkilledHydra16 I Barca i Real bez tej dwójki przegrywa w LM. Rywalizacja też trwa, tyle że kto się bardziej skompromitował heh

0

@ElTomas Nikt nie miałby mentalu gdyby własny trener mówił o nich, że są słabi. Zespołu fakt, nie ma, ale piłkarze są i właśnie przez gadanie Koeman'a tego zespołu nie da się zbudować. Co do ustawienia to jak wytłumaczysz zmianę wygranej 11 z niedzieli do dzisiaj? Wywalił na ławkę Minguezę, Gaviego a cały mecz gra Roberto, 67 minut Luuk i trener więcej wykłóca się z sędziami niż poświęca własnemu zespołowi. Broniłem chłopa, ale koniec. Dla mnie już nic go nie broni na ten moment.

1

3-0 w łeb i 7/8 typów na kuponie weszło oprócz x2 Barca.... Teraz to już ja nawet nie wierze, że Koeman cokolwiek zrobi. Na uj on kombinował z tym ustawieniem dzisiaj...

0

@Dertinho I będziesz jednym meczem wszystko argumentował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?