0

@Encore Jakiś link kolega posiada? Nie będę ppv kupował, bo i tak mecz Barcelony, ale zerknąć od czasu do czasu bym zerknął :-D A strims gdzie zawsze wszystko było, niestety wysiadło-_-

0

@gmdfk Udało mi się na czacie połączyć z konsultantem i dokładnie tak jest :D Co do obrotu to się spodziewałem, ale tu był większy haczyk niż myślałem. Dostałem bonus po depozycie, ale najpierw 6x obrót i to właśnie tymi 50 zł, co jest słabe, bo jak przegram i nie uda mi się obrócić to bonus też znika :D

0

Korzystał ktoś z Was na Betclicu z oferty "wpłać 50 zł lub więcej i otrzymaj 25 zł w promocji"? Nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu tej promocji a jestem ciekawy czy jak wpłacę te 50 zł to faktycznie wlatuje 25 zł i te 50 mogę z powrotem wypłacić i zagrać za sam bonus.

0

@david89 Nie tyle co zajedzie, ale ledwo wyleczył (a może nawet nie do końca) kontuzję i już go Koeman wystawił do składu. Jak dla mnie to było kluczowe.

1

@mesulete O! Krzysiu Jackowski na fcbarca. Fajnie, że mamy wśród kibiców zasłużonych jasnowidzów.

0

@Pstryk Czym mami? To więcej jak pewne, że oni wrócą, ale ty chyba sobie wyobraziłeś ich w roli piłkarzy a nie działaczy. Pomyśl trochę. Messi jak Messi, ale serio myślałeś, że Iniesta ma wrócić grać? -_-

0

"Jeśli Walia wygra lub zremisuje z Belgią, a ktoś z trzech zespołów (Turcja, Holandia, Norwegia) zajmie drugie miejsce w swojej grupie z bilansem lepszym od naszego, wtedy stracimy szansę na rozstawienie." Z tego co widzę to Turcja max remis tak? Przy zwycięstwie mają 15 pkt (po odjęciu meczów z Gibraltarem) więc bilans bramkowy i tak się nie liczy. Jeśli serio Walia przegra dziś z rezerwami Belgii przed własną publicznością i w dodatku Turcja max zremisuje to będzie jakiś cud. O ile dobrze to rozumiem, bo zamiast wczoraj zdobyć chociaż 1 punkt to teoretycznie Polacy oddali bilety na mundial...

0

@grubiorz A na La Rambli i tak napiszą, że Xavi się nie zna, jak pozostali trenerzy :D

0

@Coutinho007 Skoro nie do wyzywania to o co Ci chodzi? Napisałeś, że jest po części winny tym wyzwiskom, bo się zgodził na transfer. Cały czas mi piszesz też o jego umiejętnościach a czy ja gdzieś napisałem, że on jest zawodnikiem na Barcelonę? Nie. Co najlepsze, pierwsze moje słowa to: "Nieporozumieniem był ten transfer." Powtarzam cały czas, że jego słaba gra nie daje nikomu prawa do wyzywania i mi go po ludzku szkoda. Niech krytykują jego grę, ale nie obrażają jako osobę, bo to nie ma żadnego związku ze sobą a Ty mówisz, że nie chciały go kluby z Anglii, że grał dużo (gdy nie grał) i dalej temat jego umiejętności. Wygląda to tak, jakbyś cały czas próbował usprawiedliwiać wyzywających argumentując to jego słabymi umiejętnościami.

0

@Coutinho007 Średniaki Premier League są moim zdaniem na wyższym poziomie niż 3/4 zespołów na świecie więc słaby przykład. I to wszystko co piszesz uprawnia kibiców do wyzywania tak? Można go cisnąć, bo zgodził się przyjść do Barcelony. To tak absurdalnie brzmi, że aż ciężko to skomentować. Kolejnym mitem jest to, że grał dużo. Dokładnie zagrał 219 minut w lidze i 179 minut w LM. Porównując to do ilości minut innych zawodników, którzy się tu odbili a się ich broniło- to jest nic.

1

@DJ6 Jak ktoś obraża i wyzywa i to w takich sytuacjach to świadczy tylko i wyłącznie o nim. Dla mnie tacy ludzie są malutcy, z kompleksami. Normalny człowiek potrafi wyrazić swoją opinię bez używania obraźliwych tekstów. Tutaj modne jest pisanie obraźliwych tekstów w stronę zawodników, trenerów i nic z tym nikt nie robi.

2

@Coutinho007 Jego wina? Skoro Barcelona się po niego zgłosiła, trener osobiście o niego prosił, to miał prawo sądzić, że się nadaje do roli w jakiej go sprowadzano, czyli w ramach uzupełnienia składu. I kropka. Druga sprawa to ile czasu on tu jest i ile grał a jak go każdy jechał, ale inni zawodnicy jak, np. Semedo mogą mieć kilka sezonów i kibice mają być cierpliwi, bo się musi przystosować. Zalatuje hipokryzją gdy jednemu daje się nawet sezon na ogranie a innemu po 2 meczach wytyka się każdy ruch.

38

Nieporozumieniem był ten transfer. Z drugiej strony jest mi chłopa szkoda, bo trafiła się szansa zagrania w Barcelonie, mimo że kompletnie nie pasuje do tej drużyny i został wygwizdany, wyzywany, wyszydzany a to nie jego wina. Koeman jeszcze podsycił swoimi wypowiedziami to wszystko mówiąc, że Luuk gra lepiej głową od neymara a potem nie trafiał nią z 3 metrów od bramki. Jako zawodnik to tragedia, ale brzydzę się ludźmi, którzy go wyzywają czy z niego szydzą, bo chłop grał to, co potrafi i tyle.

3

@sokot "Nie interesuje go też praca jako asystenta Xaviego." Nic więcej do twojego komentarza dodawać nie trzeba.

0

@martin3131 Nie, dlatego nie piszę kto powinien a kto nie pracować w tym klubie i nie mądruję się na tematy, o których nie mam pojęcia. W odróżnieniu do ciebie. Ot taka mała a najistotniejsza różnica.

2

@martin3131 Sęk w tym, że to zarząd Barcelony ma wiedzieć na czym polegają jego obowiązki w klubie a nie użytkownicy tej strony.

10

@martin3131 Skoro wiesz co on dokładnie robi to proszę rozpisz mi wszystkich pracowników w Barcelonie z przydzielonymi im zadaniami i co każdy z nich codziennie robi. Inaczej takie komentarze można o kant dupy rozbić.

0

@Gomess W Barcelonie zdobył wszystko. Osiągnął sekstet, czyli coś, czego nie zrobił nikt wcześniej. W City ma jeszcze wyzwania i przy tym motywację.

1

@Pablit Tak to z dużą częścią na tej stronie jest, że nie wie a palnie :)

3

@konrad1661 Dembele było mówione coś o 3 tygodniach więc na Espanyol jest szansa. Tzn. gdyby był chociaż solidny pion medyczny w Barcelonie to by była szansa a tak to nadzieja :D

3

@pomi11 Sęk w tym, że oni nie komentują doniesień o Xavim, tylko teksty typu "Laporta dzban, bo nie poleciał i trzeba płacić". To jest już wyrażanie własnej opinii bez żadnego pokrycia, ot tak ciśnięcie Laporty dla zasady. Daleko szukać nie trzeba, zaraz niżej: "Może Laporcie stara zabroniła leciec i sie posłuchał pantofel". faktycznie komentowanie doniesień. I dlaczego nie miałby czytać komentarzy skoro są też takie, gdzie można coś ciekawego faktycznie wyczytać i pogadać?

2

@martin3131 Bo ty wiesz, że jakby poleciał to na pewno szejk by się zgodził na odejście za darmo. Tak samo jak obiecał Xaviemu (o ile to prawda, bo ani Xavi ani szejk nie powiedzieli tego nigdy w mediach), że jak pojawi się Barca to może bez problemu odejść. Tyle jest warte słowo szejka i jego "gentlemańskie umowy". Więc nie rzucaj takimi tekstami bez pokrycia, bo wiesz tyle ile każdy z nas, co wyczyta od pismaków.

0

@pax Wiem :) Tyle, że aż przy 5 zawodnikach widnieje słowo wertykalny i dopiero przy Depayu użyto synonimu. Po prostu bawi mnie to, bo wygląda to tak jakby ktoś podłapał to słówko i teraz je wrzucał gdy tylko jest okazja. Nic osobistego :D

0

Aż dziw bierze, że w opisie u Depaya napisano "pionowy" a nie ponownie "wertykalny" :D

1

@Herato Co potwierdza tylko jak bardzo te osoby są nieobiektywne w swojej ocenie. Koeman również był świetnym zawodnikiem. I nie bronię tu Koeman'a tylko zwracam uwagę, że Xavi jak nie wypali (co mam nadzieję się nie stanie) to nikt nie będzie szukał dla niego przezwisk i go cisnął na każdym kroku.

0

@Comentateiro Wyobraź sobie, że też jestem czyimś dzieckiem i było nas 3 rodzeństwa i rodzice pracowali, nie narzekali i to w gorszych czasach niż teraz. Dodatkowo moja siostra jest osobą niepełnosprawną od urodzenia, na rencie i nigdy nie pójdzie do pracy i potrzebuje opieki a ty mi będziesz wmawiał tutaj, że wychowywanie dzieci to taka katorga niczym gułag. Ja też teraz na kogoś pracuję i gówno mnie obchodzi czy miał dzieci czy nie. Litanią to ja bym nazwał codzienne wrzucanie przez ciebie tych postów. Nazywasz kogoś żerującym a jak ci wymieni co robi to jest to litania, ale wywyższanie ludzi z dziećmi i pisaniu jak mają źle już litanią nie nazywasz. Żenada. Zresztą ile z tych wielodzietnych rodzin to tak na prawdę uczciwie pracujący ludzie? Nawet jeśli to robią to wciąż dostają zapomogi od państwa żeby ich odciążyć a tak się składa, że ja nie nic nie dostaję. Może w takim razie skoro oni dostali pomoc podczas wychowywania dzieci, to teraz ci co ich nie mają dostaną należytą im emeryturę, bo podczas kariery zawodowej to oni zapierdzielali na te wszystkie dodatki na ich dzieci. Ty pewnie myślisz, że te pieniążki to państwo drukuje i im daje a nie, że są to pieniądze każdego z nas. A nie muszę sobie wyobrażać świata bezdzietnych, bo nigdy takiego nie było i nie będzie. W każdym razie im mniej urodzeń to też mnie konsumpcji, więcej zasobów itd. Ty widzisz tylko jedną stronę medalu i w tym problem.

Ciekawy jestem jeszcze jednej rzeczy. W innej dyskusji pisałeś o LGBT. Jak wiadomo pary homoseksualne adoptować dzieci nie mogą i twoim tokiem myślenia całe środowisko LGBT trzeba nazwać żerującymi. Założę się, że w tym momencie nazywałbyś takich ludzi homofobami.

Pozdrawiam. Bez odbioru.

1

@Comentateiro Żerują? Według ciebie jeśli kończyłem szkoły, studia, dorabiałem żeby mieć na życie na tych studiach, teraz pracuję 6 dni w tygodniu, zasuwam żeby spłacić kredyt na mieszkanie, dodatkowo jeśli mogę to staram się co jakiś czas wspierać innych w potrzebie to jestem żerującym? I jeszcze piszesz, że rodzice są zaharowani, bo kilkanaście lat w życiu je wychowywali. Nie no, ja odpadam, nie mam siły tego ciągnąć z tobą dalej.

3

@Comentateiro Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo wyboru i nie tobie decydować kto i ile powinien dostać, bo nie zdecydował się na dzieci. Może w takim razie od razu rozpisz jakie grupy społeczne w ogóle zasługują? I ja nie napisałem, że ludzie z dziećmi to patologia, tylko że w większości to patologiczne rodziny najwięcej ciągną od państwa i to one robią najwięcej dzieci, bo wiedzą, że się to opłaca. Myślisz, że oni robią to, bo chcą żeby inni mieli lepsze emerytury? Nie, robią to dla siebie i własnej wygody. I czemu niby ktoś ma adoptować dzieci jeśli nie czuje, że będzie dobrym rodzicem albo nie będzie mu w stanie zapewnić dobrobytu? Albo sam jest osobą potrzebującą pomocy? Albo jest samotną osobą na wózku i jest bardzo ograniczona, ale może pracować zdalnie i fajnie zarobić na swoją emeryturę? Zamiast mówić komuś żeby czytał twoje posty uważnie to sam je najpierw przeczytaj przed upublicznieniem.

A dzieci zapewniają ci tą "premię" podczas ich wychowywania kiedy rodzice dostają wszelkiego rodzaju zasiłki, wyprawki itd. Albo mają zapomogę podczas wychowywania albo nie biorą nic i dostają dodatek do emerytury.

1

@Amigo_Blanco Z tym się zgadzam. Ale jak sam napisałeś- pracujące matki. Według niego wystarczy narobić dzieci, usiąść w domu, wychowywać je i za to dostawać emeryturę i to lepszą niż ktoś, kto całe życie pracował. Z całym szacunkiem, ale dlaczego ja pracując praktycznie całe życie mam dostać mniej niż ktoś, kto przez 18 lat (umownie, bo wiadomo, że najwięcej obok dziecka lata się w początkowych etapach jego życia) wychowywał dziecko? Popieram też pomoc matkom, które same wychowują dziecko i pracują, ale ojcowie w takich sytuacjach też nie powinni być dyskryminowani. Kolejna sprawa to adekwatna pomoc finansowa do sytuacji rodzinnej, czyli samotnie wychowujący rodzic powinien otrzymać lepsze wsparcie niż rodzina "w komplecie" lub rodzice niepracujący z wyboru, bo tak wygodniej. Sam pomysł 500+ też jest strasznie niedopracowany. Mam znajomych, którzy odkładają co miesiąc te pieniądze na dziecko, na jego przyszłość, rozwój itd., ale częściej spotykam się z osobami, które naukę zakończyły na etapie gimnazjum, nie pracują i żyją lepiej niż niejeden z nas.

1

@Colon Być może też na kokacabanie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?