48

@darek60 Jak? Jeśli według ciebie to jest wyznacznik bycia "prawdziwym facetem" to zatrzymałeś się w rozwoju gdzieś na poziomie kamienia łupanego. Już widzę twoje dzieci, które patrzą z wózka z dumą na tatusia jak na nie dmucha dymem z peta i myślą "woooow ten to jest dopiero facet, może jeszcze splunie obok nas to już w ogóle ogier jakich mało".

1

@usztafik Chyba, że natrafisz na starego śmierdzącego dziada z fajką :-D Ja u siebie w rozkopanym mieście, z 3 mostami na raz remontowanymi to jechałbym godzinę w jedną i drugą stronę do pracy a tak to mi zajmuje 10 minut ;-)

13

@chudinhomc @daniel32778 Zwracam też uwagę, ale niektórzy są na tyle bezczelni, że jeszcze wyjadą Ci z tekstem jak ten wyżej, że "się prujesz".

77

@RR A może wolę jeździć komunikacją, bo jestem szybciej w pracy i mniej mnie to kosztuje? Jest zakaz palenia na przystankach a nie jazdy komunikacją miejską do pracy.

2

@SteuerFreiMoney Myślisz, że nie zwracam uwagi? Zresztą ty chyba nie wiesz co to jest prucie się i zamiast się głupio mądrować to lepiej martw się o siebie.

104

Ledwo człowiek wyjdzie z domu a już wkurzony. Czego palacze nie rozumieją, że jest zakaz palenia na przystankach? Siedzi obok mnie taka patomama po 40. i kopci to gówno śmierdzące, że aż się udusić można....

0

@Woland10 Pokaż mi te statystyki, że obrona w piłce nożnej traci najwięcej goli po wrzutce.

0

@Woland10 Z rożnych są łatwiejsze sytuacje gdzie jest jeden wielki tłum i ciężko wywalczyć sobie pozycję? I w dodatku uderza obrońca. W sytuacji gdzie NAPASTNIK ma piłeczkę przy nodze i może zapytać w który róg jest sytuacją trudniejszą? Co ty ćpiesz.

1

@Janiama Zazwyczaj ci co cisną 18-letniego Pedriego są jednocześnie fanboyami 22-letniego Puiga. Jakoś 2 dni temu przeczytałem na La Rambli, że Koeman się na niego uwziął a to nasz NAJLEPSZY pomocnik, jedyny który potrafi zagrać prostopadłą piłkę w nieszablonowy sposób, i co? Wczoraj nie miał nawet siły zagrać tej prostopadłej piłki na tyle żeby chociaż dotarła do kolegi. I dla mnie żadnym argumentem jest to, że mało gra, bo taki Pedri wszedł z buta przychodząc z Las Palmas a Gavi grał jeszcze mniej i robią na boisku różnicę. Nawet wczoraj było widać, że Gavi>Puig.

3

Wy siedzicie na La Rambli zamiast oglądać i potem piszecie bzdury typu "wędka" albo że gwizdy na Balde. Myślenie nie boli.

0

@Pilka_jest_okragla Dwóch Polaków w pierwszej 5 a kto wie, może jeden z nich przegoni samego Messiego. Cieszmy się takim zawodnikiem jak Lewy, bo drugiego takiego możemy nie mieć.

0

@KrystianR Idealnie podsumowane :D

0

@LatajacyHolender Mówisz o rozumowaniu i jednocześnie, że jakiś zawodnik nie musi biegać. W sporcie gdzie to jedna z podstawowych rzeczy :-D Uparłeś się tego Alby a widziałeś tyle co ci przez 2-3 sekundy tv pokazała i już wiesz, że nie miał siły. Pamiętam ere przed Iniestą i Xavim i nie przypominam sobie żeby w Barcelonie stawiano na stojące w polu karnym drewno. Wręcz przeciwnie byli to mobilni zawodnicy. Idź i powiedz jakiemukolwiek trenerowi, że zawodnik ma sobie stać i nie pomagać drużynie to cię wyśmieje.

0

@JohnnyBarca Nieważne czy jest czy nie. Wtedy był to problem dla PZPN-u a teraz nagle nie. Wątpię, że akurat on 1 miał decydujący głos we wszystkim.

0

@dzefrej234 Jeszcze niedawno Sawickiemu przeszkadzało, że nie ma paszportu polskiego i nie mówi w naszym języku, ale teraz już ok, bo matka jest Polką. Tak jakby nie była nią od 24 lat...

0

@ToshyFCB Tobie by się podobało jakby ktoś z tobą tak postępował? "W sumie to cie nie chcemy i szukamy na twoje miejsce innych pracowników, ale od biedy zostaniesz i oczywiście masz robić wyniki". Nie popieram wylewania żalów w mediach, ale pisanie takich pierdół jak twoje jest żałosne.

0

@MaziFCB No mi co prawda mniejsza kwota, ale z takich ostatnich to Cluj nie pokryło btts, Real z Interem miał 1 żółtą a dałem 2 i tak w kółko :D

1

@Rust_Cohle Ostatnio klątwa jednego meczu mnie tak prześladuje, że co nie zagram to i tak ten jeden pewnie dziś zawali :D

1

@endriuuu2 Ze mną tez wojował i za każdym razem przytyki i jakieś dziecinne zaczepki, wyzwiska a moje komentarze od razu zgłaszał :D Typ jest albo nienormalny albo gówniarz dostał dostęp do neta i szaleje. W sumie to obie rzeczy mi do niego pasują.

0

@LatajacyHolender W Barcelonie KAŻDY zawodnik jest od biegania i często zarzucano Messiemu, że nie biega więc nie mów mi, że Luuk jest od stania w polu karnym. Jak chce się grać pressingiem to zaczyna go właśnie środkowy napastnik. Co do drugiego de Jonga to właśnie o tym napisałem, że jak już komuś zarzucać bierność, to np. jemu a nie czepiać się wahadłowego, że dyszał po zejściu, gdzie pokazali go od razu po zmianie.

0

Wstaje człowiek do pracy a tu info, że strasznie nielubiany przeze mnie Sterling na radarze, 3 komplet strojów kojarzący mi się z psg i już humor "nadszarpnięty".

0

@LatajacyHolender Tyle, że jak już ktoś z Barcelony miał dyszeć, to akurat wahadłowy Alba a nie, np. panowie De Jong.

0

@Chlebek23391 Muszę nadrobić w wolnej chwili podcasty :) Mam nadzieję, że poprzedni zarząd z bartomeu na czele odpowie za wszystkie te krzywdy wyrządzone klubowi.

0

@pt9 O tym samym pomyślałem :D I będzie wojował ze wszystkimi i im mówił, że się nie znają i nie mają pojęcia o czym gadają a on jeden wie wszystko i generalnie jest the beściak :D

6

I teraz mądrala totalsrak czy jak mu tam nie wrzuca tekstów i oskarżeń w stosunku do Laporty, że nic nie robi i zrzuca wszystko na bartomeu? Jak można podpisywać takie kontrakty wiedząc, że to jego następcy będą się musieli z tym uporać. Rzygać się chce jak widzę tego typa i jego uśmiech a jeszcze bardziej jak ktoś wytyka Laporcie, że nic nie robi gdy uporządkował te chore kontrakty, które były rakiem dla finansów Barcelony i to była pierwsza kwestia do rozwiązania.

3

@barca87f Połowa komentarzy pod artykułem twoja i wszędzie stękanie. Co za ludzie.

0

Betis szacun. Kupon w grze.

1

@catalunya77 Na jednych? To sobie policz z ilu zawodników już korzystał i ilu zadebiutowało za jego kadencji a nie krzyczysz dla zasady.

1

@Jonyx A mnie wkurza wieczne gloryfikowanie Puiga a założę się, że śledzisz jego poczynania od momentu jego wejścia z ławki i zrobienia małego wiatru. Nie rozumiem co wy w nim widzicie. 22 lata i przyklejony na upartego do ławki zamiast iść na wypożyczenie i udowodnić swoją wartość.

1

@Kapitan hawk Co to za promocja. W LeClercu była promocja Nutelli z 9,99 zł na 9,98 zł. Tłumy waliły z każdej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?