1

@blaugrana1899 Pokazałeś właśnie jaki z ciebie furiacik i jak cię to zabolało. Dodam w takim razie, że gówno wiesz i siedź sobie dalej i snuj teorie. Książkę jeszcze napisz.

3

@blaugrana1899 Brak słów na takie komentarze jak już. Nie masz zielonego pojęcia co tam się dzieje a rzucasz oskarżeniami. Pewnie RFEF też się ugaduje z Perezem i robi na złość Tebasowi i dlatego wydało swoje oświadczenie odnośnie CVC?

14

@Jacento2105 Tak, ja czytam i pewnie wielu innych, którzy interesują się wszystkim co związane z klubem, któremu kibicuje. Wolę takie newsy niż czytać komentarze typu "hahahaha" i wiecznie narzekające jak twoje.

1

@tom9001 Poczytaj jego komentarze. Nie warto tracić na takich odklejonych typów czasu.

13

@HypeR To sobie znalazłeś największy plus haha :-D Na pewno jest to ważniejsze niż, np. brak uzależnienia drużyny od Messiego, bez gadania.

0

@Riguelme Właśnie z jednym gimbem kończę pisać, co sam sobie wmówił, że ktoś szuka zaczepki. Mam nadzieję, że "bez komentarza" tyczy się całego twojego udzielania na tej stronie.

2

@yoli Z wszystkim się zgodzę poza tym średniakiem ligowym. Podziwiam natomiast, że niektórym chce się jeszcze tak oczywiste sprawy tłumaczyć tym kretynom. Messi odszedł i Barca straciła 1mln followersów na insta, czas żeby stąd też poznikali sezonowcy i będzie znowu o czym pogadać na La Rambli np.

2

@Lucassito Ale ty jesteś irytyjący.

0

@Riguelme "Wbij mi widły w plecy za ten błąd". Tak cię to zabolało czy co? Ja nie powiedziałem tego z wyrzutem, tylko dlatego, że dużo osób tak myśli. Z drugiej strony jak jest wszystko dla ciebie takie proste, to takie rzeczy tym bardziej powinny być.

3

@barca87f Wszystko dobrze tam w główce?

1

@Riguelme To się pozbądź skoro to takie proste dla ciebie. Ludzie, którzy się tym zajmują codziennie, prawnicy, agenci, sami zawodnicy i wiele wiele innych nie może dojść do porozumienia i znają każdy drobiazg a ty nabazgrasz na stronie fanowskiej "pozbyć się" i już. Co więcej Araujo nigdy nie był zawodnikiem La Masii i nie jest wychowankiem Barcelony.

2

@Xxxbarca4ever Tak samo jak po kontuzji Umtitiego Lenglet wszedł z buta do 1 składu a teraz to niewypał dla nich :-D

1

Też mnie boli odejście Messiego i dalej w to nie wierzę, ale teraz "wypłynęły" te chorągiewki na stronie. Najpierw ciśnięcie żeby Leo odszedł, że drużyna z nim nie pokazuje pełnego potencjału i mój ulubiony: Messi się skończył. Odkąd wiemy, że odchodzi to płacz i narzekanie, że środek tabeli, chude lata itp. Wisienką na torcie są komentarze typu użytkownika Kibel, który chyba sam nawet nie rozumie co napisał. Ogarnijcie się co niektórzy, bo to już jest żenujące.

3

Ja pierdzielę, czy wy nie potraficie wytrzymać bez wiecznego pisania komentarzy i praktycznie powielania tego, co ktoś już napisał i poczekać na koniec konferencji? Dziwić się, że potem strona się wiesza..

2

@Kismeth Przeczytaj co napisałeś i zadaj sobie pytanie czy się nie wygłupiłeś. Podpowiem: tak.

Obecny zarząd tych kontraktów nie dał i nie podpisał z zawodnikami. Wielu z nich, nawet jak nie było pandemii i tak zarabiała za dużo. Teraz jest kryzys a ci wielce kochający klub i marzący od dziecka o grze tutaj pokazują, że wcale tak nie jest. Tak, jak Pique, Busquets, Roberto czy nawet Messi idą na ustępstwa, to gdzie reszta? Darmozjady Pjanić, Umtiti, w sumie Coutinho, Dembele mają teraz szefa w postaci Laporty, który nie musiałby proponować im obniżki kontraktów, bo nigdy by im takich nie dał. Co więcej chce rozłożyć płatność a nie całkowicie ją uciąć i gdzie tu brak respektowania kontraktu skoro dostaną to, co mają zapisane?

1

@pluszek Pewnie tak, jak zawsze. Messi będzie strzelał, asystował, robił grę a większość gdzieś tam się będzie plątała pod nogami.

3

@BartArt To nie znaczy, że oddadzą go za darmo, bo akurat tyle jest w budżecie na nowych zawodników.

3

@amanter Albo górę gó*** i wtedy będziesz pisał, że Barcelona dobrze zrobiła, że nie dała mu tej pensji. Jak pasuje.

2

@Pilka_jest_okragla A tak kocha z ojcem klub. Tak bardzo, że aż odwołali na ostatnią chwilę lot do Manchesteru. Ta Barcelona to jednak zła, że nie doceniają bidulka i nie chcą mu dać pensji na poziomie podstawowych graczy 1 składu.

1

@Magicc89PL I będzie to wina Koeman'a jeszcze, bo na na pewno go nie lubi :-D

2

@Hasszz To Ty chyba próbujesz zawyżyć swój i generalnie to robisz z siebie obecnie idiotę. Szczególnym wyznacznikiem Twojej inteligencji jest napisanie "xddddddd". Już cię kolega jeden zresztą wyjaśnił.

5

@LS Skąd te wnioski? Jestem zaszczepiony i jakoś nie panikuje. Co więcej w swojej pracy mam co chwilę kontakt z ludźmi bez maseczek, niezaszczepionymi a do pracy jeżdżę komunikacją miejską, w której też duża ilość osób nie zakłada maseczek. Dziś nawet jedna dziewczyna była tak zajęta plotkami z koleżanką przez telefon, że jak kaszlała to się nawet nie zasłaniała i nie widziałem panikujących ludzi.

2

@Hasszz Przecież jest pod "tytułem" Neto, to chyba logiczne, że chodzi o niego. Tak samo jakbyś się czepiał pod opisem Romero, że jaki obrońca? "Barcelona rozważa sprowadzenie obrońcy tylko w ramach wypożyczenia, ponieważ nie może sobie pozwolić na kupno zawodnika."

0

@xoran Dobrze wiedzieć :D

3

@4Fabregas4 Puig nie gra, bo był za słaby. Dostał przed sezonem jasną deklarację ze strony trenera, że ma iść na wypożyczenie, grać, rozwijać się i po powrocie na nowo ocenimy sytuację a on się uparł, że zostaje. Został i nie grał, tak jak mu trener wcześniej przekazał, że nie widzi miejsca w składzie dla niego na chwilę obecną a wy wymyślacie swoje teorie.

6

@JarekS Krytykują ci, co zazwyczaj nigdy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i ich wypowiedzi opierają się właśnie tylko na stękaniu, krytykowaniu, zarządzaniu klubem z ławki szkolnej i mądrowaniu się jak powinno być.

5

@Tomasz1984 A co miał dać w pomocy skoro praktycznie tam nie gra? W dodatku to jego naturalna pozycja i zawsze chciał tam grać a i tak kończył na prawej obronie, bo magik Semedo nic nie grał. Jak dla mnie nigdy nie dostał w Barcelonie prawdziwej szansy pokazania się w środku pomocy żeby zweryfikować jego umiejętności. Już nie wspomnę jak się każdy podniecał gdy Roberto grał prawie wszędzie i nie marudził, bo liczyło się dobro drużyny.

2

Dobre odczucia a weryfikacja w meczu (nie sparingowym) to dwa różne końce kija. Ja też mam dobre odczucia co do siebie, ale to nie znaczy, że mogę grać w Barcelonie. Jeśli znacząco obniży swoje wynagrodzenie i zacznie grać na swoim starym poziomie, to chętnie chce być tak zaskoczony i chętnie odszczekam to, co mówiłem. Na chwilę obecną to Umtiti ma "dobre odczucia" i nic więcej. Już raz miał i znowu kontuzja.

1

@geass To zawodnicy nie muszą już respektować tego hasła? Skoro jest łasy na kasę, co chwila kontuzjowany (a mimo to Barca dalej w niego wierzyła) i on teraz nagle stwierdzi, że nie podpisuje i odchodzi z a darmo, mimo tych wszystkich szans i zarobków jakie miał (nieadekwatnych do poziomu gry) to kto przepraszam bardzo pluje na to hasło?

3

@Firestone I dopiero to ogarnąłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?