swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Huta1968 Czas Leo minął :D Aż sobie zdjęcie zrobię i jak będę miał gorszy dzień to sobie to przeczytam dla poprawienia humoru.
1
Jak Pjanić wróci za darmo to wyjdzie na to, że Juventus kupił Arthura za ok 20 mln od Barcelony :D
8
@bielnikk Tym bardziej, że jak na swój wiek i to co pokazał, to zarabia i tak za dużo.
2
@Piernik Nikt mu nie ma za złe, że nie przyszedł. Nie interpretuj jak Ci wygodnie. Za złe to mu kibice Barcelony mają to, że był dogadany i poleciał za pieniędzmi do PSG a co chwilę próbuje się "rozgrzeszać" w mediach, że było inaczej.
0
@Tomek54321 Oczywiście, ale teraz granie na wysokim poziomie po 30 to nic nadzwyczajnego. Ja trzymam kciuki, że wielu z nich jeszcze trochę pogra, bo mnóstwo znakomitych graczy przekroczyło już tą granicę.
0
@Tomek54321 Jestem w szoku, że ktoś w tych czasach uważa, że 30 lat to schyłek kariery :-D
2
Pedri ile zarabia? I czy chce więcej? Wystarczy porównać tych 2 zawodników. Pedri w 1 sezon wywalczył sobie Euro i to w 1 składzie, w Barcelonie 1 skład i jeszcze jedzie na Igrzyska grać a Moriba kilka, dosłownie kilka fajnych momentów i GWIAAAAAZDA. Niech on w końcu się obudzi i zastanowi co woli: Barcelonę czy tylko pieniądze.
0
@BorzyKrzys Moja partnerka do niedawna pracowała właśnie w Bydgoszczy na uczelni i była odpowiedzialna za Erasmusów. Cyrk co tam się czasami wyprawia. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak wspomniałeś, profesorki itd. robią sobie na tym własne interesy. Dziewczyny przełożeni to już w ogóle parodia. Nic nie robią, przypisują sobie wszystkie zasługi a niepowodzenia zwalają na pracowników i obarczają ich konsekwencjami. Jeżdżą za uczelniane pieniądze gdzie chcą, wydają na co chcą i generalnie wszyscy tam pracują "po znajomości".
0
@Bobo25 Nie znam Cię więc nie sposób wyczuć czy to żart czy jednak na poważnie. Zresztą żart powinien być chyba zabawny :D Tym bardziej, że widziałem Twój komentarz odnośnie Figo i był chyba na poważnie więc nie wiem jak mam Cię odbierać. Bo dla mnie kibic Barcelony, który mówi że lubi Figo, używa sarkazmu a Ty akurat nie żartowałeś więc no...
9
@Bobo25 No tak, bo to przecież podstawowi gracze i wcale nie grają 1 sparingu, tylko już dziś rusza liga :D
0
@JacekM Może w momencie cytowania mojej wypowiedzi żeby mi coś udowodnić. Więcej nie podpowiadam.
0
@JacekM I gdzie w tej wypowiedzi napisałem, że nie dostanie odszkodowania? Dostanie, ale zostanie bez klubu i nikt mu nie zaproponuje już takiej pensji ani wielkich pieniędzy za sam podpis. Gdzie ci wszyscy chętni po niego? A jak zostanie w Barcelonie to (jeśli coś wygrają) dopisze sobie do gablotki kolejne trofea za nic i kto wie czy nie jakieś premie z tytułu kontraktu.
2
@FCBurnley A teraz idź zmień pieluchę i przypomnij sobie swój tekst: "myślą, że to fifa" hipokryto.
0
@FCBurnley Kogo nazywasz idiotą? Swoją wypowiedzią potwierdziłeś to, co napisałeś. My dyskutowaliśmy normalnie i wtrącasz się ty z takim tekstem. Dorośnij i nie nazywaj kogoś przedszkolakiem skoro jesteś pewnie młodszy niż osoba, której to zarzucasz. Poziom twoich wypocin to potwierdzenie jaki syf się wśród użytkowników tu zrobił. Ty jesteś tak głupi, że nawet nie rozumiesz o czym pisaliśmy i jeszcze wspominasz o poziomie IQ :-D
0
@JacekM A gdzie ja coś takiego napisałem?
0
@DaPidejpi Ja uważam akurat, że właśnie Pique>Umtiti. Z drugiej strony Maldini czy Cannavaro>Pique.
0
@Tatazolwinia To, że jest odchudzony nie czyni go od razu zawodnikiem na miarę Barcelony. Nie dziwi Cię to, że nawet w sytuacji, w której Barcelona miałaby płacić połowę pensji to i tak zgłosił się po niego 1 klub i to w dodatku jego były, który poniekąd wyciąga do niego pomocną dłoń?
2
@Mike1023 Proces w sądzie i odszkodowania byłyby w wypadku zerwania kontraktu przez Barcelonę bez żadnego porozumienia. Fakt, Barcelona jest w tej sytuacji na straconej pozycji, ale można próbować się dogadać. Problem w tym, że darmozjad, bo inaczej nazwać go nie potrafię, ani nie chce odejść, ani zejść z pensji ani się dogadać. Niejako wymusił na Barcelonie poprzedni kontrakt, bo może niezbyt otwarcie, ale szantażował klub swoim odejściem mając niską klauzulę. Jego zachowanie po podpisaniu nowego kontraktu to kryminał.
4
@AlexMQUC Umtiti lepszy od Pique :D To chyba oglądasz piłkę nożną od czasu 1-2 dobrych sezonów Umtitiego.
1
@Mike1023 Owszem będzie lepsza opcja. Rozwiązanie umowy i niech sam potem szuka frajera jak Bartomeu co da mu taka pensję. Zobaczymy ilu będzie chętnych żeby go zakontraktować na jego obecnych warunkach. Może finansowo Barcelona też nie wyjdzie najlepiej na tym rozwiązaniu, ale przynajmniej pokaże, że przestaje się cackać z darmozjadami.
1
@MamerTponad100 Akurat tu ma rację. Wymusili dla niego zawyżony kontrakt gdy był jeszcze juniorem a on w ramach wdzięczności chce jeszcze więcej teraz. Klub ma kryzys finansowy, Koeman stawia na tych młodych grajków i Moriba miałby okazję się rozwijać i z czasem zasłużyć na lepszy kontrakt, ale on już gwiazdorzy. Bartomeu się ugiął i teraz sobie pozwalają. Laporta to nie Bartomeu więc nie da mu kontraktu ot tak, bo on chce. Pomijam fakt, że podobno darzy klub taką wielką miłością.
0
@MysticCat Coutinho nie mogą sprzedać, który się wyleczył i ma o wiele lepiej wyrobioną markę niż Dembele a kontuzjowanego na kilka miesięcy zawodnika (po raz kolejny) mają ot tak sprzedać i już :D Nawet w Football managerze to graniczy z cudem :D
2
W przypadku Moriby szkoda mi jego samego, bo to on jest w tej sytuacji pokrzywdzony. Mam wrażenie, że jego ojciec to kolejny tata Neymara czy matka Rabiota i on sam ma niewiele do gadania, bo jest ślepo zapatrzony w to, co robi jego ojciec.
2
@masterandservant Pomijając fakt, że Qlewer napisał, że go nie obchodzi co Perez mówił kilka lat temu a arasz wręcz czeka co będzie dalej i ubzdurał sobie, że na pewno będą dymy :D Więc kto tu jest idolem Pereza skoro się tak zaangażował i jest ciekawy tematu :D
3
Stwierdził raczej coś oczywistego dla każdego zdrowo myślącego kibica, ale z drugiej strony Cassano? Żaden wzór do naśladowania czy osoba, którą chciałbym osobiście słuchać jako eksperta.
1
@MysticCat Na tej stronie akurat wiedzą wszystko. I wszystko jest dla nich proste i oczywiste a potem mama woła, że czas do lekcji i koniec z internetem na dziś :-D
1
@Witekk10 Praktycznie codziennie wrzucasz jakiś komentarz (wystarczy wejść w profil) a od 1 lipca "śmieszki" piszą, że Messi to nie zawodnik Barcelony itp. więc troszkę naciągane :)
0
Może się ktoś orientuje ile średnio może kosztować bilet kategorii I lub II na mecz Polski z Anglią? Wiem, że to jeszcze czas i dokładne ceny będą pewnie najszybciej z miesiąc przed, ale tak dawno nie byłem na meczu reprezentacji i tematem tym się nie interesowałem, że wybiegłem z obiegu.
0
@Tomo1989 Widocznie ugiął się pod presją widzów, czyli klientów a sam osobiście uważał wcześniej to za dobry pomysł. Gdyby została przeprowadzona ankieta przed ME kogo widzowie chcą usłyszeć w finale to nie sądzę, że zobaczyłbym Szpakowskiego w pierwszej trójce i już przed mistrzostwami sprawa byłaby rozwiązana.
1
@Tomo1989 Może właśnie dlatego, że tam popełnił błąd, to tu nie chciał popełnić drugiego. W tej sytuacji żadna decyzja nie była idealna dla wszystkich stron.