2

@shinthps Dokładnie. Ja już towarzyski mecz z Islandią miałem obrzydzony ciągłym przypominaniem o memoriale Kazimierza Górskiego. Tak samo gdy wpadł gol i gadali, że dobrze że nie ma VAR-u.... Nie wróżyło to dobrze na ME.

1

@Kgorecki2500 Mi go było szkoda do czasu gdy myślałem, że zdaje sobie sprawę jaki zjazd robi a tu wychodzi, że on wielce zaskoczony krytyką jeszcze jest :-)

7

Męczy mnie już ta afera ze Szpakowskim. Rozumiem jego rozgoryczenie, że miał zapewniony finał i zabrali mu go parę dni przed, ale kurde... Chłop zrobił taki zjazd, że nie powinien dostawać w ogóle takich imprez a on sobie (podobno) zaplanował pożegnanie z mikrofonem na tym finale. Sęk w tym, że nigdzie nie widziałem żeby coś takiego Szpakowski mówił, co więcej planuje dalej komentować. Dziś wyczytałem, że ma żal do internautów, którzy go bardzo krytykowali. I tu wychodzi ego, bo komentował słabo i w wielu sytuacjach nawet nie ogarnia co się dzieje. Skoro ludzie płacą abonament i są swego rodzaju klientami, to mają prawo wymagać transmisji i komentarza na poziomie a nie kierować się sentymentami. Niech komentuje mniej znaczące wydarzenia skoro to lubi i mu się dalej chce, ale niech nie narzeka, że ludzie mają dość jego wtop i słabych komentarzy.

11

@miladi Nie wspominając, że Messi w wieku 40 lat i tak dawałby tej drużynie najwięcej. Mnie jakoś nie przekonuje tekst "dawanie 34-latkowi" (tutaj już nawet 35) skoro zasługuje. Co z tego, że ma 34 lata skoro w tym wieku jest najpoważniejszym kandydatem do ZP jeszcze.

1

@Tatazolwinia Ten gigantyczny kontrakt Messiego też został okrojony a logicznym jest, że Messi nie zgodzi się żeby zarabiać tyle, co taki nic nie wnoszący Umtiti. Z tego co było pisane to Messi akurat się zgodził na obniżkę, ale skoro każdy gdzieś ma 40% mniej to wiadomo, że Messi i tak będzie wciąż zarabiał najlepiej w drużynie. I prawidłowo, bo on akurat zasługuje na swoją pensję a nie jak Pjanić, Umtiti, Coutinho, Dembele czy Griezmann.

2

I po krzyku. Oby dostał szansę w towarzyskich meczach i się dobrze pokazał. Z racji, że Koeman nie bał się postawić w zeszłym sezonie na młodych zawodników to mam nadzieję, że Balde też zasłuży na swoje szanse i odciąży Albę. Nie chciałbym oglądać tam Roberto na rotacji. Zdecydowanie bardziej wolę żeby grał w środku o ile już zostanie w Barcelonie.

0

@Comfortable_ Obejrzyj sobie mecze a nie "dasz filmik". Może zamiast siedzieć na LR podczas meczy i paplać to uważniej oglądaj mecze. Zresztą częściej od Ronaldo nie znaczy, że robił to cały czas. W dodatku kłania się u was czytanie ze zrozumieniem jak zwykle. Ja napisałem tylko, że Lewy zagrał lepiej niż Ronaldo na Euro a ludzie tacy jak Byk czy Ty odbieracie to jako: "Lewy był najlepszy".

0

@JohnA A to asysta tylko ma na to wpływ? Lewy zdecydowanie częściej cofał się po piłkę, próbował rozgrywać i brać na siebie ciężar gry. Gol z Hiszpanią czy Szwecją to klasa światowa. Ronaldo 3 strzelił z karnego, więcej stał jak biegał. Niczego mu nie ujmuję, ale dla mnie Lewy był o wiele lepszy niż Ronaldo na EURO. Oczywiście nie mogę takiej opinii wyrazić, bo pewnie od razu jestem hejterem Ronaldo.

0

@msmsms Myślałem o nim właśnie, bo tak to ciężko kogoś wybrać.

0

@Bykunn Na pewno miał większy wpływ na grę Polaków niż Ronaldo na grę Portugalii.

0

@david89 Szczerze? Skoro jest Ronaldo to i równie dobrze mógł być Lewy. Ronaldo jest tu tylko i wyłącznie z racji bramek, ale sam turniej był w jego wykonaniu beznadziejny. W sumie to ciężko mi wybrać jakiegoś ŚN, który by się wyróżnił na EURO.

3

Tyle powtarzali "It's coming home" to mogą w końcu wracać :-D

3

Taaaaaaak! Jeszcze jeden!

1

@Ali094 To ty się skończ ośmieszać :-D Brniesz w swoje i tylko się dalej pogrążasz. I dla twojej wiadomości ja traktuję to mimo wszystko jako sport a ty najlepiej zbierz kolegów i idź pod stadion grozić zawodnikom, bo ty czujesz się skompromitowany i oczekujesz przeprosin. Patologia.

1

@Piorun Ja na UrbanCity brałem BlindBox i jestem zadowolony. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale mi się za fajną cenę udało kilka kupić.

6

@amanter Z tym przepraszaniem to mnie zawsze rozwalają :D siedzi sobie taki w domu i oczekuje przeprosin, bo drużynie której kibicuje nie poszło w jakimś meczu, w dodatku gdzie to jest sport, rozrywka i wszystko może się zdarzyć. A jedyne co on dla tego klubu robi to odpalenie streama i oglądanie :D

0

@Paradoks Teoretycznie. W praktyce te 50% może nic nie dać, bo jest z zysku a nie transferu a to spora różnica. Co nie zmienia faktu, że za poprzednika odszedłby za darmo.

7

Uważam, że z Moribą to dobry ruch. Tyle gadania o miłości do klubu a cały czas próbują wydusić jak najwięcej pieniędzy. Już i tak dostawał za dużo. Załóżmy, że jest w 1 zespole, gra i jego ojciec stawia warunek, że teraz chce jeszcze więcej, bo inne kluby mu tyle dają i odejdzie za darmo. Co Barcelona będzie z tego miała? Nic.

0

@prodigy Nie pleć bzdur. Dają za wszystkich. Pogba, Pepe, van Dijk, Kepa, Havertz, Lukaku, de Bruyne, di Maria, Ruben Dias, Laporte itd. itd. Żaden z nich nie jest Anglikiem a są w czołówce najdroższych transferów. Więc jak widać narodowość nie ma znaczenia. Nawet poprzedni prezydent, którego nazwiska nie chce wypowiadać, wcisnął słabego Semedo za dobry pieniądz do PL.

1

@koksik2700 Każdy ma prawo do własnego zdania i ja to szanuję :-) Ja się akurat na nim bardzo zawiodłem i nie potrafię go znowu szanować czy lubić ;-)

1

@Borneo Ciekawe czy doczytałeś, że Valencia powtarzała, że nie chce iść na żadne wymiany i jak już to wezmą Braithwaite'a za szmal.

0

@SeWo77 Bo potrzebne było małe przemeblowanie w składzie, uzupełnienie go zawodnikami głodnych sukcesów a tu poszły wysokie kontrakty dla nasyconych świętych krów, odszedł taki Neymar i zrobiła się równia pochyła. I jeszcze próbowano za grube miliony zatuszować jego brak i widać teraz tego efekty.

1

@FCBurnley Dawała jak już. Obecnie jest inny zarząd i nie mam ochoty wracać do poprzedniego, bo mi na wymioty się od razu zbiera.

69

A ja chcę żeby Messi w tym meczu nawinął cię czapką i pokazał ile straciłeś odchodząc do psg. Być może w tym momencie obaj mielibyście kilka LM więcej grając dalej razem w Barcelonie. Nie lubiłem nigdy psg, za to lubiłem ciebie mimo tych wszystkich symulek itd. Odchodząc straciłeś cały mój szacunek i życzę ci abyś nigdy więcej nic nie wygrał.

0

@prodigy Się jeszcze zdziwisz. Angielskie kluby takie walizki to za byle kogo dają.

6

@GeneralXavi Sterling by jeszcze dodał coś z akrobatyki zanim by padł.

0

Procent od sprzedaży rozumiem, ale z zysku to akurat gówniana klauzula. Wystarczy, że Getafe sprzeda go za tą samą lub mniejszą kwotę i nawet złamanego eurocenta Barca nie dostanie.

2

Pepe Mel to teraz będzie na każde słowo Pedri coś dodawał od siebie.

1

@Cochise Nie wszyscy. Sterling stwierdził, że karny był oczywisty :D Przecież w meczu z Włochami to on będzie latał tak, że co drugi kontakt to według niego będzie faul lub karny. Chiellini i Bonucci jak go wezmą w obroty to się zesra ze strachu a na pewno położy.

1

@Cochise A i tak piszą niektórzy, że była Barcelona przed Messim i będzie po. Wszystko się zgadza, ale chyba zapomnieli jaka była przed Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?