swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mlecznekrowki Owszem. I uważam za takiego chociaż by Umtitiego, ale myślę, że akurat Pjanić woli grać i raczej nie jest zadowolony, że po transferze do klubu swoich marzeń w ogóle nie gra.
3
Nie chciałem Pjanicia odkąd pojawiły się pierwsze plotki o jego przyjściu i ogólnie za nim nie przepadam. Puiga lubię i mu kibicuję, ale... Jak czytam, że Riqui jest taki biedny, że 3 trenerów w klubie, trener reprezentacji U-21 się nie znają i potrzebuje ciągłości żeby coś pokazać i zaufania od trenera a jednocześnie ciśnie się Pjanicia, że jak wchodził czy grał to nic nie pokazywał i się go wywala to chce mi się śmiać. Hipokryzja pełną gębą, że jednego się wywala z klubu za coś, co robi też Puig. Tylko dlatego, że jest to wychowanek to mam wrażenie, że jemu więcej wolno. Pewnie zaraz będę czytał, że przecież jak wchodził to był wiatr i ożywienie. I owszem macie rację, ale poza tym wiatrem to niczego specjalnego nie zrobił i mnie niczym nie przekonał do gry w 1 składzie, tak samo jak Pjanić.
0
@mlecznekrowki Serio myślisz, że im to pasuje, że nie grają? Co z tego, że zarabia miliony skoro zarobił ich już na tyle żeby mieć to w poważaniu a jednak gra w piłkę to jego praca, hobby i spełnienie dziecięcych marzeń o karierze piłkarza. Pewnie, że są tacy, co kierują się tylko hajsem, ale gadanie, że "kto nie chciałby takiej sytuacji" jest powiedziane na wyrost.
7
@Bocheno1W punkt :D Gdzie nie wejdę w artykuł czy La Ramblę to widzę jego marudzenie na Koeman'a :D
0
Byle nie skład As'a.
1
@Lucassito Przeczytaj czasami artykuł i to co piszesz.
0
Przeczytałem kilka pierwszych komentarzy na temat Puiga jaki to on świetny nie jest i jak to nie jest wszystkich wina, że nie gra i dalej nie czytam :D Weźcie wy się czasami zastanówcie co piszecie, bo włazicie w cztery litery Ryśkowi i teraz już nawet trener U-21 się pewnie nie zna a wy no-name'y przy klawiaturze wielcy eksperci i łowcy talentów.
0
@Edoss Taaa z Juve na czele.
0
@Herbert Co więcej "każdy byle nie Mats" :-D Może stary Szczęsny wróci do gry i z wolnego transferu by przyszedł (idąc tym tokiem rozumowania).
2
Jak można mówić "Polski Ład" w sytuacji gdy tu jest taki burdel i to głównie przez tych, którzy mówią o ładzie -_-
3
@Colon "Edrjen! Edrjen!"
0
@Herbert Obie formy są poprawne i myślę, że nie ma sensu się o to przekomarzać :-)
0
@tbas Po części na pewno, ale wystarczy zobaczyć zaangażowanie zawodników do 2-0 i potem. Jak wpadło na 3-3 to przypomnieli sobie nawet, że trzeba biegać. Kibicuję Barcelonie od 18 lat i nigdy nie byłem tak zmęczony sezonem :-/
0
To ja skończyłem w tym sezonie z oglądaniem Barcelony. I wcale nie mam pretensji do trenera, bo winni są wszyscy. Takie zagrania jak to przy 2-2 to raczej nie jest założenie taktyczne, poślizgnięcie się Desta i to jak sobie poczekał aż wstanie i go ograł dodatkowo.... Krycie Roberto przy 1-1. Jak dla mnie zmiana Roberto była kluczowa i chłop zawalił przy 2 golach (i tu mogę przyczepić się do Koeman'a, że wprowadził typa, który zapomniał jak się gra). Z jednej strony fajnie, że ta liga w tym sezonie jest wyrównana, ale tylu nerwów nie straciłem od dawna a młodszy się nie robię i za chwilę dostanę siwych włosów przez nich...
0
@Herbert Słowo "może" samo w sobie nadaje wypowiedzi tryb przypuszczający.
7
Wszedł Roberto i można zapomnieć o walce o mistrzostwo...
1
@Herbert Napisałem "może zamknie to usta" a nie że już zamknęło. Skoro info nie jest oficjalne to logiczne, że pisze to w tej samej formie. Skoro trudno Ci to zrozumieć to już nie mój problem.
4
Super info. Może zamknie to usta niektórym narzekającym użytkownikom, tak jak przedłużenie umowy Neymara w psg.
0
@4Fabregas4 Bawi mnie ta Twoja pewność, że Xavi zrobi z kogoś gwiazdę skoro jak na razie to prowadzi drużynę katarską i nie ma ŻADNEJ pewności, że będzie dobrym trenerem w Barcelonie. A tu jest traktowany jakby był na poziomie Guardioli.
0
@Iwczak Ty to wiesz, ja to wiem, ale widocznie jego fanboye mnie zgłaszały za to. W moderacji też jest na pewno paru jego zwolenników jak widać i dostałem bana. Szkoda gadać, tym bardziej, że jak Busquetsa, Koemana czy Griezmanna otwarcie tu ciśnięto, to banów nie było :D
1
@Iwczak Raz napisałem "money" w komentarzu o Neymarze i dostałem bana a Ty napisałeś N dużą literą, to boję się pomyśleć co Tobie zrobią :D
1
@amanter Nie lepiej walić 150 na rozkapryszoną gwiazdę, która więcej się leczy niż gra a już raz pokazał w jakim poważaniu ma Barcelonę i za chwilę stuknie mu 30 na karku. W Dortmundzie Messiego nie ma i jakoś Haaland strzela.
9
@Rewolucja123 Trzeba zaakceptować? Co za głupota. Jak Ci ktoś napluje w twarz, słusznie czy nie, to zaakceptujesz? Jak ktoś będzie obrażał Twoją rodzinę to też trzeba akceptować? Zawsze trzeba walczyć o swoje. Dla mnie to zawieszenie to żaden błąd tylko perfidne działanie. Mają dostęp do nagrań itd. i decyzja powinna zapaść w ciągu doby a nie w dniu meczu dowie się czy ktoś "na górze" poczuł się urażony słowami, które obrazą nie są. Bardzo dobrze, że Koeman mówi głośno takie rzeczy i nie jest taką ciepłą kluchą jak jego dwaj poprzednicy.
0
@Kacper1998 A oglądałeś mecz czy tylko przejrzałeś statystyki? Bo strzelić 10 razy w bramkarza a strzelić nawet 5 i sprawić duże problemy bramkarzowi to spora różnica.
0
@Kacper1998 Nie ma szans? Ciekawe, że ostatnio cisnęli City równo w bezpośrednim pojedynku. Z Realem też podobno byli bez szans i autostrada do finału a zjedli ich jak chcieli.
0
@RobiS Nawet nie wiem kto to jest i zastanawiam się czy powinienem :-D
6
I to by było na tyle dla tych, co pisali że Chelsea tego nie wygra i niech się modlą o remis itd. Zgasili ich jak chcieli i co najwyżej to real mógł sobie robić nadzieję a nie na odwrót.
5
@koksik2700 Przejście do ligi francuskiej nazywasz ambicją? Liga angielska czy włoska to bym zrozumiał, ale poszedł do Francji i to do klubu z największymi finansowymi predyspozycjami więc ciężko mi się tu doszukać ambicji. Pieniądze i niski poziom ligi, na tle której łatwiej się wybić to jak dla mnie wręcz brak ambicji. Niech sobie teraz tam kopie piłeczkę.
0
@MeMyselfAndI A przepraszam bardzo, jeśli mówię że rozwalają mnie tacy ludzie jak Ty, to jestem kibicem Chelsea lub pewny ich zwycięstwa? :-D ok :-D Bawią mnie WSZYSCY jasnowidze i Ty nie jesteś wyjątkiem. A co do Chelsea to już dawno mówiłem, że są dla mnie czarnym koniem i się ich lekceważy a za chwile mogą być w finale. Ale nie uważam żebym coś przewidział i się tym chełpił jeszcze.
0
@MeMyselfAndI Bo Ty wiesz jak będzie :-D Rozwalają mnie tacy ludzie :-D