14

@xoran Święte słowa. Szkoda strzępić ryja na tłumaczenie tego non stop tym samym krzykaczom. Np. takim jak ten co pod tobą papla. Bardziej idiotycznych komentarzy na tej stronie od niego nie widziałem. Oderwany od rzeczywistości furiat. Cały świat się uwziął na biednego Puiga i nikt się nie zna oprócz tych płaczków z fcbarca.com, bo im Puig zaimponował kilkoma minutami w pojedynczych meczach.

0

@pres Buahahahaha :D

0

@sendesara Ciężko określić o co Ci stary chodzi, bo ja zrozumiałem sens wypowiedzi autora dyskusji a Ty być może spojrzałeś na to z innej strony. On nie umniejsza osiągnięć tych drużyn, tylko porównuje to do tego ile zdobyły inne drużyny i jak finansowo na tym wyszły jednocześnie w porównaniu do drużyn z Manchesteru. Za bardzo czepiasz się tego "coś wpadło", bo logicznym jest to, że 2 mistrzostwa City z rzędu z takim dorobkiem punktowym to nie byle co. Ten sezon też jest ich, ale jak widać to słabsze United ich pokonało i to dość łatwo w ostatnim meczu.

1

@sendesara Przecież napisał, że coś wpadło, ale brakuje tych najważniejszych i w kwestii United ma absolutną rację. City jedynie o LM można się przyczepić, bo odpadają często na własne życzenie, ale United? Poza LE potrafisz wymienić bez sprawdzania jakie to puchary były? Pewnie nie, bo w Anglii to niedługo będzie sekstet do zdobycia na własnym podwórku i będą się tym podniecać.

0

@Cvzx Może się czegoś na zawód typer dowiem, to wtedy dam znać :)

0

@sylweste.r Oczywiście, że mogła. Z drugiej strony zawsze można gdybać, ale nigdy się nie dowiemy co by było gdyby.

0

@KacperVEB Fajnie by było powtórzyć 4 gole Lewego np :D

0

@Cvzx Szukam, dlatego napisałem jak da radę. Widziałem raz na jakimś buku taką opcję, ale że trzymam się Fortuny (tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia) to nie pamiętam, na którym ta oferta była.

0

@eckov Kursy 1,01 to wiesz :D

0

Real-City
Porto-Dortmund
psg-Chelsea
Liverpool-Bayern

Jak da radę to stawiam wariata, za 2 zł oczywiście. Nie szalejmy.

1

Pisałem wczoraj, że Chelsea to zdecydowany faworyt meczu z Atletico i tylko cud pomoże ekipie Cholo a nie jak ktoś napisał, że Chelsea to najsłabsza drużyna w stawce.

0

@Murazor W takiej sytuacji to jak najbardziej. No ale sam widzisz, że tu już się pojawia wypożyczenie, opcje kupna (i to przez 2 lata) itd. itd.

16

Interesy z Laurentiisem. Podziękować i zakończyć temat. Koleś, który swoich graczy wycenia na 2-3 razy więcej niż są warci i jednocześnie płacze, że Real nie chce mu pójść na rękę z Jamesem. Apeluje o ustępstwa żeby James mógł być szczęśliwy a jednocześnie "więzi" Milika. Nie, nie, nie.

3

@maatiixx Tak bez szukania to do głowy przychodzi mi Mbappe, ale pewności nie mam.

0

@Ciule123 Jak wprowadzą znowu godziny dla seniorów to chyba nie wytrzymam. Najmniej odpowiedzialna grupa społeczna, "bo oni swoje przeżyli", ale jak wybije równo 10.00 to jaka afera, że ktoś młodszy chce zrobić zakupy, bo im się należy. Wszystko im się kuźwa należy. Ych...

0

@BoreekxD Cud, bo tym razem nie grają na neutralnym boisku a na Stamford Bridge. Chelsea Tuchela nie tylko nie przegrywa, ale też praktycznie nie traci goli. Atletico raczej zawsze było bardziej defensywną niż ofensywną drużyną i nie mogli sforsować nawet Getafe. Dlatego subiektywnie uważam, że to Chelsea jest zdecydowanym faworytem.

0

@obiektywny12 Najsłabsza? Tuchel fajnie tam to wszystko układa a wszedł w środku sezonu i jeszcze nie przegrał. Jak dla mnie to Chelsea namiesza o ile nie wydarzy się jakiś cud w meczu z Atletico.

42

I bardzo dobrze, że nie wrócił. Mam nadzieję, że temat Neymara w Barcelonie upadł już na dobre.

0

@Pietraszko Napisałeś, że od KAŻDEGO z tych jegomości jest lepszy. Zresztą nawet jeśli, to nie wiem w czym on niby jest lepszy od polskich bramkarzy.

0

@Pietraszko Wszedłem na szybko obczaić La Ramblę, zobaczyłem 2 Twoje komentarze i mam dość. Henry najlepszy w Barcelonie po Messim, Leno lepszy od m.in. Neura, Szczęsnego czy ter Stegena.

Widzę 7 dni na stronce więc albo słaby z Ciebie troll albo jeszcze słabszy "ekspert".

0

@arasz1819 Takich jak on jest tu wielu i najlepszy sposób to ignorowanie tego typu "ekspertów".

1

@JarekS Racjonalnie patrząc to ani Ty ani nikt inny nie wie co się wydarzy.

2

@Kz1234 Tu zawsze tak jest. Chwalą jednego dnia kogoś tylko po to żeby kilka dni później go sprzedać. Z trenerami tak samo, cieszyli się ze zwolnienia Waldemara i jak to super, bo będzie Setien i po miesiącu już płacz za Valverde i zwalnianie Setiena. Dziecinada i tyle.

0

@bixmix W weekend oglądałem jak sędziował chyba derby Manchesteru i też zrobiła na mnie wrażenie jego praca. Wczoraj równie dobrze i takie mecze od razu lepiej się ogląda.

0

@FCB24 A czy ja mówię, że Barcelona nie robi? :D Chodzi mi o sam fakt hipokryzji graczy Sevilli, którzy zachowali się tak w odstępie kilku minut.

1

@FCB24 Nie wszyscy, ale pewnie większość. Chodzi o sam fakt, że burzą się o coś, co sami robili kilka minut wcześniej i to w taki sposób jakby oni sami byli święci. Sam grałem i wiem jak to jest, ale jeśli komuś coś powiedziałem a on mi w rewanżu odpowiedział to się wielce nie sadziłem, że co on wyprawia. No kurde :D

29

Zawodnicy Sevilli ostatnio to sami hipokryci. Najpierw z Barceloną grają końcówkę perfidnie na czas, Fernando pajacuje i schodzi po czerwonej tak długo jak tylko się da. W dogrywce rzucają się i płaczą, że to Barcelona teraz gra na czas itd. Wczoraj Bono podlatuje do Haalanda i krzyczy coś do niego i jest ok a chwilę później jak robi to Haaland w rewanżu, to cała drużyna Sevilii biegnie za nim jakby cieszyła się z gola razem z nim.
Bardzo im tak dobrze, że dostali w ciągu tygodnia 2 takie klapsy a w międzyczasie dołożyło im jeszcze Elche.

0

@Roobo Patrząc chociaż na samą ortografię niektórych i ich sposób wypowiadania się, to w sumie pikuś :-D

0

@Zoker Widzę, że lubisz sobie dopowiadać pewne rzeczy. Wskaż mi, w którym momencie napisałem, że przeszkadzają mi opinie innych ludzi lub tych co nie znają Amora? Albo, że trzeba znać Amora żeby rozmawiać na temat transferów? Bawią mnie po prostu ci tak zwani eksperci, którzy bardzo często się tutaj rzucają, wyzywają i cisną i układają składy, mówią kogo zwolnić albo kto i jak powinien się leczyć a nie wiedzą podstawowych rzeczy. I to było tylko i wyłącznie nawiązanie do Twojego zdania na temat wiedzy o przydatności zawodników.

Na ankiecie widzę jakieś 30 głosów, co na tej stronie jest nikłe. Zresztą nikomu nie każę studiować historii Barcelony (co akurat uważam za swego rodzaju obowiązek żeby chociaż zapoznać się jak drużyna, której ktoś kibicuje pisała swoją historię), ale owszem jak ktoś wypowiada się na temat transferów to powinien posiadać jakąś wiedzę, niekoniecznie znać ponad 100 lat historii klubu, ale cokolwiek a nie teksty typu: "griezmannout" i na tym kończy się dyskusja z wieloma użytkownikami.
Masz w jednym rację. Ta dyskusja do niczego nie prowadzi, bo każdy mój wpis odbierasz jak atak a ja się tylko dziwiłem, że można nie kojarzyć osoby, której twarz pokazywana jest częściej niż pokazywana była Bartomeu. Miłego dnia :)

0

@Zoker Powiedziałem Ci tylko ile zagrał meczów w Barcelonie i kim jest ten człowiek, bo twierdzisz, że to jakiś tam kierownik prasowy i wiesz to tylko i wyłącznie z transfermarkt. Mówisz też, że wiedza na temat sztabu a zawodników to nie to samo a ten człowiek był zawodnikiem i to dość znanym w Barcelonie więc nie trzeba znać całego sztabu Barcelony żeby wiedzieć kim jest ten pan.

Co do wizji zespołu każdego z osobna to dziwnie to brzmi skoro osoby wypowiadające się tu wiedzą tyle, ile zobaczą zawodnika w meczu a mają najwięcej do powiedzenia na temat budowy drużyny. I owszem uważam, że ktoś kto zagrał 300 meczów w drużynie, która od tylu lat budowana jest na jedno kopyto i ma cały czas podobną wizję gry wie lepiej czy taki Mbappe pasowałby lepiej od Haalanda. I nie powiedziałem, że masz się z nim zgadzać, tylko że jego wiedza o Barcelonie jest na pewno większa od ludzi wypowiadających się na tej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?