swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Magicc89PL Przecież wielu użytkowników pisze o tym od dawna, że Puig tak na prawdę nic nie pokazał jeszcze a przez jego fanatyków uważany jest za najlepszego pomocnika...
10
Cieszy bardzo, że kolejny wychowanek puka do pierwszej drużyny :)
1
@JarekS Ci co tak cisnęli, że Puig nie gra i że to nasz najlepszy (xD) pomocnik siedzą cicho. Miał idealną okazję z Pjaniciem pokazać, że Koeman powinien na nich stawiać częściej a tymczasem pogorszyli swoją sytuację.
6
@kakusus A i tak są krzyki, że Koeman out, bo co niektórzy myśleli, że jak się zmieni trener i odejdzie Bartomeu to się zrobi drużyna Guardioli vol2.
0
@Hazok87 Ok rozumiem, ale to nie zmienia faktu, że Barcelona to nadal klub, który nie powinien odpuszczać sobie jakiegokolwiek trofeum. Tym bardziej teraz gdy ciężko jakiś zdobyć.
1
@Hazok87 To kibicuj FC Allegro. A średnie to są Twoje wypociny. Ty będziesz mówił na czym się ma klub skupić :D Ja jak każdy prawdziwy kibic chce zwycięstw nawet w sparingach i zapewne zawodnicy i ktokolwiek w klubie też.
2
@Hazok87 Skąd się biorą tacy "kibice". Nie Tobie oceniać jakie trofeum jest dla klubu znaczące.
0
@FilipeX I jak was brać wtedy na poważnie? Ledwo pół sezonu gra i to głównie z ławki, przyszedł z Bragi do Barcelony, a wy myśleliście, że co przepraszam bardzo? Że będzie latał jak Neymar albo Ronaldinho?
0
@masik86 Puyol to Puyol. On nie tylko krzykiem coś robił, ale całą swoją postawą dawał argumenty na idealnego kapitana.
3
Niektórzy to łykną wszystko co poda prasa. Co do wypowiedzi Griezmanna to fakt, że komunikacja jest potrzebna na boisku i zazwyczaj są to krzyki, bo ciężko żeby ktoś usłyszał mamrotanie pod nosem w takich meczach. Z drugiej strony bawi mnie gadanie co niektórych tutaj, że nie mamy kapitana, bo nie krzyczy. Tak jakby to był wyznacznik bycia kapitanem :D
0
@tomek8756 To ktoś ogląda "Wiadomości" na TVP1?! Wow :-D
2
@4drian0 A co ma komentować wszystko żebyście byli zadowoleni? Puściły mu nerwy, dostał słuszną czerwoną kartkę i koniec tematu.
0
@ElmaXeen Miał udział przy 2 golach Barcy i 2 golach Bilbao. Myślał, że jest na 0 :D
4
Rok temu po porażce z Atletico leci Valverde. W tym roku po porażce z Bilbao poleciała głowa Brzęczka.
39
Nie odmawiam zwycięstwa Bilbao i zasłużyli, ale ten typ mnie tak irytował od samego wejścia. W dogrywce to nie wiem ile razy leżał i udawał a on mówi o twardej grze. Wejście ciałem w Messiego, poza grą i to ewidentnie zamierzone, bo inaczej Messi by mu uciekł a on mówi o bezradności. Z drugiej strony dawno nie byłem tak rozgoryczony i zły na Barcę, bo kilku zawodników przyczyniło się do tego, że mecz nie skończył się 2-1 a 2-3.
8
De Jong drugi mecz z rzędu 120 minut i zasuwa więcej i biega szybciej niż ten pseudo piłkarz Pjanić...
0
Nie wierzę.... Jeśli wyrównają to będę w szoku. Ale z zawodnikami typu Pjanić czy Braithwaite po prostu nie wierzę...
2
Alba to mnie tak czasami irytuje. Macha obrażony łapami jak mu ktoś nie zagra, ale jak sam coś spartoli to odwraca głowę i nagle siedzi cicho.
0
@Borneo Czyli poleci sobie na wyjazd z Barceloną posiedzieć na ławce i np. na drugi dzień poleci znowu na wyjazd z Barceloną B żeby w niej zagrać? Bez sensu.
0
@Encore A jakie pociski tu szły na stronie, gdy pojawił się temat jego transferu do Barcelony. Jednocześnie podniecanie się Eriksenem, że promocja i kocur. Czas zweryfikował krzykaczy. Bruno wyrasta na lidera United a Eriksena nawet zbytnio nikt nie chce.
4
Trincao, Pjanić i Puig nie pokazują nic po wejściu. Co więcej gra wygląda gorzej.
0
@sokot Tyle, że Xavi w ostatnim dziesięcioleciu już kilka ładnych lat nie gra.
1
@Lucassito Nie chcieli przekładać meczu tylko lecieć w sobotę zamiast piątku. Zanim zaczniesz mówić o przesiąknięciu nienawiścią to spójrz jeszcze raz na swój komentarz. Hipokryzja pełną gębą.
0
@socha A chłop się jeszcze żałośnie wykłóca i "atakuje" innych.
1
@Kapitan_SW Muszę obczaić, bo myslałem, że obejrzałem już wszystko a tych tytułów nie kojarzę. Z drugiej strony czasami włączę film i okazuje się, że go widziałem, ale tytuł wyleciał z głowy :-D
0
@Bobo25 Jakby nie patrzeć to nie jest serial, o którym będzie głośno, że to hit. Raczej jest to serial na weekend żeby spędzić fajnie czas, np. z drugą połówką. Ja się nigdy recenzjami nie kieruje, bo krótko mówiąc sam ocenię czy mi się coś podoba czy nie. Serial ma swój klimat i mi osobiście podobała się gra Granta, bo jakoś jego fanem nigdy nie byłem i mnie w pewien sposób zaskoczył.
1
Dziewczyna namówiła mnie na miniserial HBO "Od nowa" z Nicole Kidman, Hugh Grant'em i Donaldem Sutherlandem. Zadowolony nie byłem, bo Grant kojarzy mi się tylko i wyłącznie z komediami romantycznymi, których nie lubię. Jednak w tej odsłonie jest całkiem innym aktorem, lepszym i ciekawszym jak dla mnie. Kidman znowu jest tak "naciągnięta", że nie wiadomo kiedy się uśmiecha a kiedy jest smutna itd. W każdym razie polecam serial dla tych, co nie widzieli :-)
0
@Bartek22 Ciekawe kto napisał, że jak Griezmann pudłuje to wina kolegi :-D Dobrze sobie czasem przypisać coś żeby pasowało do teorii :-D
4
@LuisSalvano Taaa. Według Ciebie. Tak samo jak według Ciebie powinien wrócić Neymar. Mi Griezmann pasuje i widać, że jak cała drużyna wraca do formy, ale jakie to ma znaczenie gdy ktoś z góry jest negatywnie do kogoś nastawiony. Każdy klub na świecie chciał by mieć zawodnika, który "strzela od czasu do czasu" jak Griezmann.
9
@JarekS WYJAŚNIONE. Ja czasami nie mam ochoty wchodzić na stronkę ze względu na wysyp tych płaczków i zaślepionych starymi sukcesami dzieciaków. Visca el Barca!