swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cyzix Przecież ci co to piszą, to zazwyczaj gó*** wiedzą a najwięcej szczekają.
0
@szymonekk Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu. Ja wysiadam.
0
@tomasthc Kleisz xD Mów po ludzku. Nie gra od 2 sezonów, ale to Ty sam siebie podsumowałeś, że w ostatnim meczu widziałeś tylko te sytuacje a wypowiadasz się jakbyś conajmniej 3 razy ten mecz obejrzał. Jakby Busi nie grał to w ostatnim meczu zagrał akurat dobrze, ale co ja się będę produkował.
0
Zejdę dziś na zawał. Za młody jestem.
1
@tomasthc I na podstawie tego się wypowiedziałeś. I jak tu brać na poważnie takie komentarze.
1
@dawidw4 Też mam taką nadzieję, ale na tej stronie jest wielu, którzy już go sprzedali przecież. Jak każdego, kto miał gorszy okres.
3
@neeed Pjanić jak wszedł to udowodnił tylko czemu siedzi na ławce. Zamiast stękać, że nie gra to niech lepiej zacznie trenować.
4
Nie wiem, czy częściej czytałem na tej stronie słowo "elektryczny" od meczu, czy słyszałem tekst komentatora Eleven "z duszą na ramieniu" :-D
4
@Kokos91 Oby im jeszcze pozamykał te pseudoeksperckie buźki :-D "Myśleli" chyba, że Barca zacznie sezon i każdego będzie lać. Ja omijam te komentarze szerokim łukiem ;-)
2
@NeroTFP Szkoda, że akurat Barca z Valencią gra o tej samej godzinie co skoki :/
2
@Edinho19911991 Że co?! :-D Śmiechłem :-D
0
@poskus Jeden niżej napisał już, że np. Lenglet out, bo miał kilka gorszych meczy. Więc mnie nie dziwią już niektórych komentarze.
0
@Catalanian1991 Dobre słowo i stwierdzenie faktu, że był to jego dobry mecz nie musi być od razu pompowaniem balonika. Wiem, że są "kibice", którzy dziś go chwalą a jutro sprzedadzą, ale ten artykuł nie miał raczej na celu pompowania balonika a po prostu są to fakty po wczorajszym meczu :)
1
@socha Czasami nie rozumiem tych narzekań. Owszem, Trincao szału nie robi na chwilę obecną, ale jak Koeman da Coutinho albo Griezmanna na skrzydło to lament, że "znowu bez skrzydłowych". Dembele i Fati kontuzje to logiczne, że będzie wchodził Trincao żeby dać odpocząć graczom ofensywnym.
0
@marcin62 A no straciłeś. Jak ktoś siedzi i pisze cały mecz na La Rambli to raczej wiele nie widzi i nie ma się co tymi komentarzami sugerować :)
0
Pjanić słusznie siedzi. Wszedł i odwala taki sabotaż, że osiwieję zaraz :(
4
@Gaz Ja jestem fanem Puiga, ale nie za wszelką cenę chcę go na boisku. Mam nadzieję, że się rozwinie, ale tekst: "Nie ma co pisac, ze 3 trener na niego nie stawia" jest zabawny. Trzech trenerów się myliło i La Rambla wie lepiej :D
2
Ten przypadek pokazuje ile czasami szczegółów ma wpływ na późniejsze wydarzenia. Umowa na serwetce, wiara w to, że terapia będzie skuteczna i że ten chłopak zdoła się chociaż przebić do 1 składu. Nikt wtedy nie myślał o tym, co Messi osiągnie. Piękna historia i szkoda, że ten czas tak szybko leci. Kto wie ilu było takich chłopaków z mega talentem a nie mieli tyle szczęścia i ich kariera się nie rozwinęła. Mam nadzieję, że Messi zostanie w Barcelonie do końca kariery a młodzi zawodnicy będą uczyć się przy nim i napiszą własną, piękną historię.
1
@Herbert Z tym się zgodzę. Dla mnie mecz z Levante był właśnie tym z "dobrych" i nic więcej. Z całym szacunkiem, ale nie pamiętam kiedy ostatnio wyczekiwałem żeby Barcelona DOWIOZŁA 1-0 z Levante na własnym stadionie.
0
@Herbert Oczywiście, że jest. Nie zmienia to faktu, że przy skuteczności musi dopisywać też szczęście. Co więcej bramkarz może mieć mecz życia lub po prostu zagrać bardzo dobrze i piłka nie wpada. Mówić jednak, że jest to jeden z najgorszych meczów w ciągu 15 lat to gruba przesada.
4
@jacek905 Nie zgodzę się z tym. Liga angielska niby taka silna i wyrównana? Dlaczego w takim razie jeśli w hiszpańskiej poziom się wyrównuje to twierdzisz, że liga jest ogórkowa? Jak dla mnie to właśnie skończyła się dominacja 2 drużyn i reszta poczyna sobie co raz lepiej i pokazują to też europejskie puchary, gdzie 7/7 z hiszpańskich drużyn gra dalej. Nikt nie napisze, że Arsenal dziś dostał, Tottenham i Liverpool wymęczyły remis a derby Manchesteru to kołysanka do snu. W Hiszpanii od razu liga ogórkowa, ale w Anglii poziom się wyrównał. Bzdura.
8
@mr_robot Według informacji w Twoim profilu kibicujesz od sekstetu Guardioli, czyli ok 12 lat, ale wiesz, że najgorszy od 15. Gdyby w tym meczu wpadło więcej bramek nic byś nie napisał a prawda jest taka, że w tym sezonie ani skuteczność ani szczęście Barcelonie nie sprzyjają (mimo tylu tworzonych sytuacji).
5
@Avatarr Wystawi Konrada, Trincao, Puiga, przegra mecz i też go zlinczujecie, bo "kombinuje". Jak ktoś jest do kogoś negatywnie nastawiony to zawsze znajdzie sobie punkt zaczepienia.
0
@czar007 Wypowiadasz się na temat składu a nie potrafisz dobrze nazwiska zawodnika napisać. Mistrzostwo.
13
Niektórzy to chyba z choinki się urwali. Na obronie nie ma aktualnie kto nawet grać skoro albo są kontuzje (Pique) albo ledwo po kontuzji wracają (Araujo, Umtiti). A na skrzydłach kto? Kontuzjowany Fati czy Dembele? Czasami zastanawiam się czy wy paplacie byle paplać, czy widzicie sytuację w klubie i mimo to takie głupoty piszecie.
0
@T^L Nikt nie mówi, że za cukierki, ale jak widać masz tendencje do popadania ze skrajności w skrajność.
7
@T^L Za jaki gruby hajs?
2
@Naturopata Jak na Juventus skoro byli z nami w grupie? :)
3
@Mroziu Nawet w polskich B klasach uczą, że zawsze idzie się do piłki a nie od niej. Jak dla mnie ewidentny błąd Lengleta, który najpierw odszedł od piłki, ta mu zrobiła kozioł i się pogubił chłop.
2
@darek60 "trzeba życzyć Barcelonie przegranych" i dalej nie czytam.