1

Przecież to tylko kolejny news, że agent coś powiedział. Co więcej: "Rozmawiał z nimi, a klub nie oznajmił im, że chce, by odeszli. " Nie oznajmił to nie znaczy, że tego nie zrobi a już ciśniecie, że "święte krowy" siedzą dla hajsu. Coś czuję, że się niektórzy jeszcze zdziwią.

25

@Grubson06 Messi podobno odpowiada nawet za architekturę w mieście a w przyszłym tygodniu ma podjąć decyzję w przetargu, która firma postawi plac zabaw.

0

@socha Mówisz żebym zszedł na ziemię, tak jakbym chodził, rozpowiadał i się podniecał nie wiadomo jak a wspomniałem tylko, że był by to dobry ruch. W porównaniu do ekspertów, którzy wrzucają tu codziennie składy, kogo kupić czy sprzedać to jest nic. Więc zostanę tam gdzie jestem.

0

@barbat551 Też nie było by głupie.

0

@YoNoEntiendoNada Tak samo jak wie, że Messi chce odejść i stawia warunki :D Dla mnie to wszystko zawsze plotki, ale gdyby zainteresowanie tym zawodnikiem okazało się prawdziwe, to byłbym na tak. W dodatku de Jong odzyskał by przy nim swoją formę z Ajaxu ;)

1

Jeśli to prawda, że Koeman za cel transferowy stawia sobie van den Beeka to super. Cena o której się w dodatku mówi (25-30mln euro) to wręcz promocja za takiego zawodnika.

2

@michelos Na pewno nie ma racji z kontraktem Messiego. Informacji o podwyżce nie widziałem, ale za to że jest gotów obniżyć żeby było więcej pieniędzy na budowę zespołu owszem. Ta podwyżka to taka sama pierdoła jak to, że Messi chce odejść. Ledwo się mecz skończył a dziennikarze już pisali, że Messi stawia warunki, mimo że wychodzili tylnym wyjściem po meczu a w szatni na pewno czegoś by takiego nie powiedział a na pewno już nie było tam żadnej marnej dziennikarzyny.

1

@Gomess Nie rozumiem tego wywalania Pique. Uważam, że z Lengletem tworzą dobry duet, ale to właśnie boki obrony zawalają blok defensywny.

0

Może jeszcze oczekują podziękowań, że wybory w marcu... Lipiec czy marzec to już tak na prawdę żadna różnica. Co więcej przyszły nowy zarząd ma już zapewne gotowe projekty więc argument o jakimś czasie na planowanie jest beznadziejny.

0

@Magicc89PL Ja w ogóle nie wierzę w to co piszą media. Przecież to jest tak clickbaitowe po porażce z Bayernem, że napiszą wszystko byle mieć temat. Tak samo z tym odejściem. Już widzę jak Messi po meczu wchodzi do szatni i krzyczy, że odchodzi i macha do pseudo dziennikarzy i stawia warunki zostania.

1

@Magicc89PL "Jawnie żąda"? xD Pokaż gdzie :-D

0

@NeroTFP Co więcej, jeśli nie chcesz jego powrotu to jesteś zaślepiony i się nie znasz na piłce i pewnie masz ból dupy, że odszedł :-D

0

@Gomess W managerze Monaco mi go zgarnęło za 80mln a jak chciałem rok później wymienić za Umtitiego to krzyknęli 216mln haha :-D

2

@badej60 Chętnie bym zobaczył jak mu ktoś tą mordę obija :D

0

@Encore Ja tam czysto na Barcę wchodzę. Kurs bajka a Barcelony nigdy się nie lekceważy. Wręcz uważam, że wyjdzie to im na dobre, że pompuje się tak Bayern i nie będzie ciążyć na nich presja jako faworyta. Jestem jakoś spokojny i nie rozumiem niektórych na stronie, którzy umieszczają Bayern i City w półfinale już.

21

@SonBarcaGoku Jesteśmy w 8 LM a Ty się zastanawiasz czy top10 xD Niby jakie 10 drużyn jest przed Barceloną?

0

@Bobo25 Równie dobrze można porównać nadzieje fanów Neymara na jego powrót do nadziei, że w tej Polsce się coś zmieni.

46

Murem za "Nie dla Neymara w Barcelonie".

1

Prędzej Alaba przedłuży kontrakt nkż przyjdzie za darmo za rok. Nie zmienia to faktu, że transfer był by świetny.

1

@VamosB Mały aczkolwiek istotny szczegół :-D

0

Finał RB Lipsk- Atalanta był by czymś podobnym do finału Monaco- Porto z 2004. W tym formacie LM w finale może być tak na prawdę każdy.

3

Pomyśleć, że stałem na początku po stronie Arthura. W tym momencie czuję satysfakcję, że potraktowali go tak samo jak on potraktował kibiców i przede wszystkim swoich kolegów z drużyny. Nie rozumiem czego on teraz oczekiwał. Nie jestem fanem transferu Pjanicia, ale może swoją grą i zaangażowaniem pokaże Arthurowi co to profesjonalizm. Melo to melo i tyle mu w głowie a kilka fotek czy instastory jak ćwiczy nic nie zmieni. Influerbezrobotnicerzy też robią foty na siłce itp., ale to nie znaczy że ćwiczą itd.

1

@blaugrana158 Skoro jesteś taki pewien to chyba nie będzie problemu dla Ciebie postawić wszystkiego co masz na zwycięstwo Bayernu? Pitolenie.

1

@sgrzesiek Trzeba wierzyć, że się uda. Ostatnią LM wygrywali pokonując po drodze samych mistrzów krajowych i w tym upatruję szansę. Jeśli odpadną to trudno. Czas bez trofeów musiał nadejść i mam nadzieję, że to jest ten moment gdzie zacznie się rewolucja w składzie, za rok w zarządzie i znowu będziemy cieszyć oczy grą Barcelony.

Czy zasługujemy na awans do półfinału? Pokaże to mecz w piątek. Jak wygramy to znaczy, że zasłużyli i zagrają dalej. Bayern co prawda jest dla mnie faworytem i mają Lewego, ale brak silniejszych przeciwników po drodze i przeświadczenie, że Barcelona jest w rozsypce może ich zgubić. Nikt nigdy nie powinien lekceważyć Barcelony i trzymam kciuki, że będę w piątek opijał zwycięstwo a nie smutki ;-) VeB!

18

Napoli miało nas zjechać i teraz ci krzykacze siedzą cicho. Teraz jest gadanie, że Bayern nas zjedzie i tak przez cały sezon. Najlepsze jest potem to, że jak w końcu Barcelona jakiś mecz przegra, to znowu wypłyną ci wielcy wierni kibice i bedą pisać: "a nie mówiłem". Dopóki mecz się w piątek nie skończy to sobie możecie wszyscy gdybać a i tak za przeproszeniem gó*** wiecie jak będzie.

0

@Trojanek23 Płaczesz cały czas aż się tego czytać nie da. Nie chcesz to nie oglądaj. Porównaj sobie jak kolega wyżej wszystko ładnie opisał a co Ty nabazgrałeś. Gadka jak u jakiegoś 13-latka. Wincyj takich "kibiców".

0

3 brameczki i 3-0 Barca do przodu!

3

@Fabik Jak ma grać jak grał to jak dla mnie Pique może grać po 90 minut nawet w sparingach.

0

@Ramos9248 Z Fame MMA nikt i zazwyczaj nie robi mi to kto wygra. KSW- Khalidow a z UFC uwielbiałem Andersona Silvę i te jego gibkie ruchy (co czasami się mściło w postaci lapsa na twarz xD)

1

@FeloRPS Mowa jest jeszcze o angielskich drużynach, tam stać nawet ostatnią drużynę w tabeli na duże transfery a chyba nie musimy nawet dywagować, która liga jest lepsza, chińska czy angielska :D 15-20 mln za Rafinhe dla takiego Evertonu czy Wilków to nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?