0

Cały czas mnie zastanawia jak w tych czasach i to w takiej lidze, mają problem z pokazaniem linii spalonego z linii autu. Zawsze jakieś po ukosie albo uj wie skąd. I dla krzykaczy, którzy nie zrozumieją- nie, nie uważam, że nie było spalonego, ale z tych powtórek to zazwyczaj nic nie wynika.

0

@MrRipley A wystarczyło puścić Semedo to nie, bo obok Luis przyjaciel przecież...

0

@matteoFCB Wytrzymują, ale już karny dla Realu sprawdzany :-D

6

@Messibestplayerintheworld Chyba tylko tego kibica, który chce jego powrotu, bo na pewno nie moje.

6

@Elvisek A to Bartek szył, że to też jego wina?

1

@masters_ Skoro czują się stłamszeni i są wystraszeni, to nie klub dla nich ;-) W ekipie Guardioli czy Enrique nie było takich problemów a Messi też grał. Później mieliśmy Valverde i teraz Setiena, którzy są klocami i boją się reagować.

8

Wcale mnie to nie dziwi skoro nawet na takiej La Rambli jest wielu co go ciśnie i chce jego odejścia a co dopiero gdy słyszy takie bzdury w mediach. Chłop ma 33 lata a i tak robi u nas najlepsze liczby i całą grę. Jakiej nie miał by formy to i tak on jest zawsze decydujący. Wolę człapiącego, nawet 40-letniego Leo niż zawodników, których przerasta gra w Barcelonie i grają wszystko na Leo, bo nie mają pomysłu jak grać. Lepiej powiedzieć, że Messi od nich tego wymaga, bo tak łatwiej.

0

@michaleu Tak jak myślałem. Nie zrozumiałeś wypowiedzi a się odzywasz. W tym momencie Ty się ośmieszyłeś i te kilka osób, które polubiło Ci komentarz.

3

@michaleu Czym? Wytłumacz mi to. I pisz po polsku a nie jakieś rly

6

Sędziemu pewnie ulżyło, że nie musiał kombinować i mógł pokazać wapno.

0

@smieszek Nick idealny do komentarza.

3

@Coutinho007 Setien stracił w moich oczach tą sytuacją. I nie tylko ze względu na Griezmanna, ale głównie dlatego, że Barca walczy o mistrza, musi wygrać a on dopiero w 90 minucie wprowadza zawodnika, który zna przeciwnika najlepiej z całego klubu i jest graczem ofensywnym.

8

Tyle psioczycie na Griezmanna, że powinien grać jak na 120mln przystało. A to jego wina, że tyle kosztował? Gdyby przyszedł za 60mln to pisalibyście, że gra spoko czy był by ten sam lament? Ja oczekuję od KAŻDEGO zawodnika takiego samego, wysokiego zaangażowania. Wielkie G mnie obchodzi ile kto kosztował. Skoro Messi czy Busquets są wychowankami to nie mam prawa od nich oczekiwać dobrej gry, bo nic nie kosztowali? I nie próbuję bronić Griezmanna, bo nie gra na max swoich możliwości, ale tylko ślepy nie zauważy jak "koledzy" mu utrudniają adaptację.

0

@micholek09 Równie dobrze mogła być to zagrywka Schalke żeby został na kolejny rok. Jak miał grać to nie grał a jak Barcelona zaczęła być niezadowolona z ilości jego występów to nagle wychodzi w 1 składzie w 6 meczach z rzędu, czyli połowie tego co w ogóle zagrał przez cały sezon. Na miejscu Barcelony też bym go ściągał z powrotem i jak już wypożyczać to do ligi hiszpańskiej albo klubu, w którym nie boją się postawić na młodych zawodników.

0

@D10SLEO Dłuższe życie każdej Barcy to Lenglet!

0

A tak mnie przeszła myśl, że pokusi się o Panenkę :-D

0

@damian.09 Nie do końca takie nieważne, bo za rok będą próbowali znowu zamknąć budżet albo zostawią jeszcze większy syf następcom, bo te 60 mln już leci na kolejny okres rozliczeniowy.

0

@ArcziArtt To nie jest budowa zespołu na lata jak sprowadza się do klubu 30-latków kolejnego, bo MOŻE zagra z 2 dobre sezony. Mówię może, bo od 2 już stara przypomnieć sobie jak się gra w piłkę.

0

@ForcaMilosz 31+9 mln zmienne. Ale pomijając zmienne Arthur 31+60 Pjanic to masz 91 a Arthur za 72 to gdzie Barca zyskuje? 19 mln w błoto. I szanuję opinię, ale dla mnie Pjanic nie jest lepszy od Arthura, co więcej od żadnego z naszych obecnych pomocników

0

@BarcaKings965212 Pirlo to on może co najwyżej wyprać skarpetki.

0

@Litman Barca by wzięła i jeszcze dorzuciła kogoś :-D

6

Serio dla niektórych Pjanic to dobry deal? Kwota za Arthura to legalny "przekręt" i za chwilę oddadzą z tego 60mln. Do tego doliczyć 40mln za transfer Arthura do Barcy i jest razem 100. Nie trudno zauważyć, że Barca wychodzi w transakcjach z Arthurem na minus. Pjanic dodatkowo wyższe zarobki.

Dla mnie ten deal był by idealny gdyby na sprzedaży Arthura się skończyło. Chłop po przejściu z Romy do Juve nic nie gra a w Barcelonie ma sie odbudować? W tej samej, w której Coutinho czy Griezmann stracili formę? W tym syfie, który się zrobił? Nie rozumiem też czemu Pjanic ma być lepszą opcją od Arthura skoro obaj niczego nie prezentują a na Arthurze można było przynajmniej zarobić a nie robić machloje z wymianami.

0

@badej60 Porównanie akurat tych 2 panów ze sobą i tego co "zrobili" a jak są bronieni lub atakowani są gorącym tematem na La Rambli dzisiaj. Mi zalatują hipokryzją te wypowiedzi dlatego się dziwię. Twój post ma się nijak do tej sytuacji, ale fajnie że kogoś rozbawiłeś.

3

Dziwna dziś ta la Rambla, jedni cisną po Messim, bo zignorował Sarabię (nie znając szczegółów) a jednocześnie inni próbują bronić Korwina. Mam wrażenie, że Messi w tym zestawieniu jest bardziej szykanowany i ciśnięty. Gdzie tu sens?

1

@sendesara I tekst: "nie reaguje na kryzysowe sytuacje" :D Tak jakby trener od tego nie był. Co więcej gdyby Messi zaczął "reagować" to znaleźli by inny powód do marudzeń, że Messi ustawia drużynę i to on rządzi klubem :D

0

@Gall W punkt kolego.

0

@Bagsik88 Powtórzę ostatni raz czytaj ze zrozumieniem, bo Twój ostatni post świadczy o tym, że powiedzenie "gadaj do dupy to cię osra" się sprawdza. Ja się produkować nie będę. A tym bardziej dla kogoś kto broni obecnego zarządu.

0

@Bagsik88 I vice versa. Jak już mówiłem czytaj ze zrozumieniem. Ja napisałem tylko żebyś nie szalał z tymi poziomami, bo Milan obecnie ma kryzys, ale to drużyna która dalej może się liczyć a Ty podajesz przykład drużyny, o której połowa kibiców pewnie istnieniu nie wie.

Co więcej napisałem to chyba 2 razy, że przeboleję Arthura, ale nie chce Pjanica.
I gadasz o Arthurze, że gdzie logika, bo Arthur młody to trzymać a sam sobie ułożyłeś skład za przeproszeniem z dupy i mówisz, że jest perspektywistyczny. Ile oglądałeś meczy z tymi zawodnikami? Pewnie żadnego, ale brniesz w swoje. Arthur 2 lata to już za dużo a niektórzy wymienieni przez Ciebie zawodnicy nawet kilku meczy nie zagrali a za....2 lata mają stanowić o sile Barcy.

Bronisz zarządu i wymieniasz graczy do pierwszej 11 jakich sprowadzili z myślą o przyszłości a Barca chce ich sprzedać. Rafinha, Firpo, Alena już wypożyczany, bo nie wiedzą co z nim robić, Miranda. Fernandes ledwo co powąchał boisko, nawet o Puiqu były plotki czy zostanie. Ci młodzi jak Monchu, Abe, Collado grają? Nie. A Ty twierdzisz, że za 2 lata możemy być spokojni. Równie dobrze trzeba było pisać, że nie ma co panikować, bo przychodził Douglas, Keirisson itp.

0

@Bagsik88 Zacznij czytać ze zrozumieniem to znajdziesz odpowiedzi na swoje wiecznie powtarzane pytania. Ani razu nie powiedziałem, że chcę albo młodych albo starych, ani razu że nie mają grać 30-latkowie, tylko nie chcę szrotu Pjanicia za Arthura. Jak powtarzasz "nie wiem czy wiesz" to najpierw pomyśl czy Ty wiesz.

Pytałeś dlaczego kibice mówią o drugim Milanie, dostajesz prosty przykład ilu graczy po 30 jest w składzie i że sprowadzają kolejnych, wymieniasz graczy jako przyszłościowych a w momencie tej przyszłości sami będą już 30-latkami, większość z tych młodych graczy albo u nas nie gra, albo pójdzie na opych jak Mina albo nie dostaje minut i Ty twierdzisz, że za 2-3 lata będą podstawowymi zawodnikami. Wolą Pjanica z kontraktem na 4 lata niż postawić na Alenię lub Puiqa a Ty wierzysz, że, np. Araujo nagle zacznie grać w 1 składzie.

Porównujesz Nottingham do Milanu, który od paru lat tylko ma kryzys i dalej gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i walczy o puchary... Albo dobra nawet nie chce mi się w to brnąć z Tobą.

A zadowolony będę jak skład będzie przemyślany i zgrany, zawodnicy będą dobierani umiejętnie a nie za same nazwisko. Nie jakieś dziwne wymiany Pjanic-Arthur albo jak Ty ułożę sobie skład i będę mówił, że można być spokojnym na przyszłość, tak jakbyś już widział jak razem grali, wygrywali i się cofnął w czasie żeby nas uspokoić a do składu wrzucasz graczy, których Barca chce się pozbyć w najbliższych tygodniach.

0

@Bagsik88 I tak, uważam, że biorą szrot po 30. Z De Jongiem to była ironia co do transferu Arthura, ale jak nie rozumiesz to ok. Firpo jest na wylocie, bo jakbyś nie widział przewija się cały czas w kontekście sprzedaży/wymiany. I nie mówię, że źle, bo kupili młodego Trincao, tylko jak TY możesz uważać na chwilę obecną, że to nasz przyszły podstawowy zawodnik skoro nie zagrał nawet minuty u nas i nie wiadomo nawet jak poradzi sobie w o wieeeeeeeeele mocniejszej lidze niż portugalska. Męczy mnie ta rozmowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?