swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomono Tu nie pomogę, ale ubezpieczenie na życie, mieszkanie, dom, grupówkę to sam Ci chętnie sprzedam :D
0
@MichVeB Najważniejsze, że pieniądze podatników są dobrze wykorzystywane :)
4
@gaucho14 Jeśli wliczyć transfer Arthura do Barcy+wydane na Pjanicia to transkacja z Arthurem wyjdzie na minus. A na Pjaniciu Barcelona też już nie zarobi więc jedyna forma jaką ten transfer może się spłacić to wybuch formy Pjanicia, w co wątpię.
4
@matirix20 Dokładnie. Ja kibicuję Barcelonie a nie zawodnikom i jeśli przyjdzie to logiczne, że będę oczekiwał od niego dobrej gry. Nie zmienia to faktu, że ten transfer to dla mnie nieporozumienie. Jak już chcieli zarobić to trzeba było puścić Arthura do Juve a pieniądze przeznaczyć na lepsze transfery. Przecież Pjanić to żaden czarodziej czy zbawca środka pola. Miał wczoraj 2 asysty i już pompowanie balonika a to, że ostatnie 2 sezony grał piach to nieważne.
1
@Bykunn Jak Araujo 5 minut albo wcale :-D
0
@Tomo1989 Dał jedną fajną piłę i już wszyscy mają sypać głowę popiołem :-D Na przestrzeni całego sezonu to Arthur też raz kiedyś posłał fajną piłkę. To tak jakby mówić, że Rabiot perełka, bo siadła mu z Milanem.
0
@Piekas 1. Kto wypycha Dembele i Griezmanna? Dembele wiecznie kontuzjowany a wciąż dostaje szanse, sam nie wiem już którą. Rakitić już rok temu miał mówione, że ma szukać nowego klubu a uparł się, że zostaje i teraz sam robi z siebie kozła ofiarnego, bo się go wypycha. Zrobił swoje, kontrakt się kończy i dziękujemy, więcej nie daje i nie da już tej drużynie. Umtiti grał w 1 składzie, stawiali na niego cały czas a gdy przyszła kontuzja to się wypiął na lekarzy i sam sobie zdecydował jak się będzie leczyć, i co? I kolejna kontuzja. Zresztą jak możesz mówić o wypychaniu gdzie Casillas, Raul, czy teraz James i Bale byli/są traktowani jak gówno.
2. Karne :D Każdy kibic, poza tymi z Realu, wie że karny w rozumieniu Realu i innych drużyn to dwie różne kwestie. Przykład. Ramos: "nie było faulu, bo zrobiłem to przypadkowo", może niech od razu łamie nogi, ale najważniejsze, że "nie chciał". Najgorsze jest to, że sędziowie widzą to tak samo. VAR nie ma raz dawać a raz zabierać tylko sprawiedliwie oceniać sytuację gdy jest wątpliwa. Ciekawe czemu nigdy nie sprawdzają przeciwko Realowi a na ich korzyść sprawdzą nawet pierdnięcie. W sezonie 2016/2017 Barcelona dostała w La Lidze 9 karnych a Real 7 więc czasami doczytaj zanim coś palniesz. W tym sezonie Barcelona- 6 a Real- 10 z czego 4 po przerwie i dziwnym trafem w meczach, w których im nie szło.
3. La Masia dalej "produkuje" świetnych zawodników, ale to nie ich wina, że trenerzy na nich nie stawiali. Wystarczyło dać szansę chociaż by Ansu czy Puig'owi i widać, że potrafią grać w piłkę. Ale jak mieli grać skoro w drużynie są święte krowy jak "wypychany" Rakitić?
4. Bartomeu. Tu się zgodzę, ale nie wiem ilu jest kibiców na świecie, którzy tego człowieka i jego zarząd by chwalili. Nie rozumiem tylko skąd niby Sandro i powiązania z Realem skoro on sam twierdzi, że to nieprawda.
2
@BarcaInfo A ilu tu już szczekało, że sprzedać, bo podwyżkę będzie chciał
2
@Mahcioo A wy kibice Realu jesteście jedynymi z klapkami na oczach i co by nie było to świat jest przeciwko wam. Jak VAR nie pomagał to prezesik dzwonił ze skargą jaki to ujowy nie jest system a teraz jak pomaga przepychać w każdym meczu to nagle VAR jest super. Hipokryzja, obłuda i kontrowersje- tym jest dla mnie Real.
0
@Tridente2015 A co ma faza testów w sytuacji gdy gwiżdże się karnego a parę minut później w podobnej sytuacji nie? Czemu tu sprawdzono VAR a potem nie? To nie wina VARu a tych, którzy przymykają oko na takie sytuacje.
0
@denis9401 Z wyjątkiem kilku zawodników NIKT w Barcelonie nie prezentuje obecnie wysokiego poziomu a Ty oczekujesz od gościa z Leganes, który był transferem z "przymusu", że się wyróżni? W dodatku przy ilości minut jakie dostał. Taki Griezmann się zgrać nie może a gra cały czas a Martin z 322 minutami ma się wyróżnić? Mnie bawią komentarza typu "wiedziałem", "mówiłem" itp.
9
@Tridente2015 Skoro trzeba umieć przegrywać to rozumiem, że według Ciebie pokrzywdzone kluby mają siedzieć cicho i brać na klatę, że ich zrobiono w *****? Wszyscy tylko patrzą przez pryzmat Barcelony a nie tego, że inne drużyny też o coś walczą i są pokrzywdzone przez decyzje sędziów.
Aha i Real też mógł by nauczyć się przegrywać a nie liczyć na pomoc sędziów gdy nie idzie.
0
@denis9401 322 minuty i Ty go oceniasz, gdzie jeszcze była pandemia i za wiele okazji do pogrania nie miał. Przychodził zresztą jako opcja rezerwowa, każdy to wiedział i każdy też wiedział, że bez klauzuli się nie obejdzie. I to zdanie "to by grał za Luisa", tak jakby Suarez był 1 lepszym napastnikiem z małego klubu. Jeszcze się żalisz, że po głowie dostałeś.
0
@messiandiniesta Dlatego mówię, że nie wiem czego się spodziewać. Barca może złapać formę a Bayern po takiej przerwie stracić. Pożyjemy zobaczymy.
0
Z dwojga złego jak Barca odpadnie to Lewy w grze. Bayern odpocznie a Barca zagra z nimi parę dni po meczu z Napoli. Patrząc na formę Napoli i to że Barca zagra u siebie powinni zamknąć mecz w 1 połowie i dozować siły w 2. Jest tylko jeden aczkolwiek najważniejszy szczegół- Barca też jest "pod formą" i nie wiem czego się spodziewać.
0
@Mroziu Nie stawiam i teraz dołącza do nich Inter. Wczoraj włoska cała mi weszła i kupon wygrany. Dziś kolejny raz Lautaro mógł zamknąć mecz i kolejny raz się to zemściło.
0
Jak już wszystko siada na kuponie to wtedy swoje oblicza pokazują drużyny typu Inter, Napoli i Lazio...
1
@Danny Gaucho A tak był jechany na La Rambli i teraz United ma świetnego pomocnika a my Pjanicia.
3
Dziękuję Banega za BTTS ❤
0
@Keson Wydaje mi się, że to przez to, że jest wciskany gdzie popadnie. Może gdyby grał cały czas w środku, to mielibyśmy problem w środku rozwiązany. Roberto, Puig, de Jong, Busquets brzmi fajnie jak dla mnie.
1
@Keson Roberto też fajnie przyspiesza z piłką do przodu i widać u niego chęć gry. Pandemia, potem kontuzja i widać ten głód gry u Sergiego.
0
2 kupony nie weszły i na obu 1 mecz, 4 dzień z rzędu... I ostatni kupon już na straty a tu Roma wraca, Torino wraca, Atalanta wygrywa i Bologna w 92 minucie ratuje btts. Do tego Espanyol leci z LL. Można odetchnąć :-D
0
@ShawnC To Ty myślałeś, że normalnie by było mistrzostwo? :-D
1
@pewniaczek Wczoraj tradycyjnie druga liga hiszpańska zawaliła mi z golami. Kursy na +1,5 w tej lidze powinny zaczynać się od 2 -_- Dziś też walczę i jak narazie nie jest źle, oby na zielono na koniec dnia :-D Trzymam kciuki!
0
@dariooo Oglądałem wczoraj Milan z Juve i nie pamiętam Pjanicia z tego meczu więc żadna różnica czy jeden gra a drugi siedzi na ławce, bo oboje dali tyle samo.
3
@Shad Cezary Pazura :-)
1
Milan szybko wrócił :o
17
@H14 Taa trzeba było wygrać... Czy Ty nie rozumiesz, że tu chodzi o sytuacje przeciwko Realowi a nie o te, które są gwizdane dla nich? Może taki Athletic albo Getafe też chciały wygrać? To liga Barcy i Realu, że gadasz tak, jakby to Barca była tylko pokrzywdzona w tej sytuacji? Każdy mecz Realu po pandemii to kontrowersje i każdy kto pisze "trzeba było wygrać" nic innego dodać nie potrafi.
0
@Wojtas1080pl Ty tak serio? To może powiedz to kibicom tych drużyn, które zostały pokrzywdzone przez decyzje sędziów w meczu z Realem. Patrzysz tylko przez pryzmat kibiców Barcy i walki o mistrzostwo a nie z ogólnego punktu widzenia. Getafe, Bilbao, Sociedad, Valencia- idź i powiedz to samo kibicom tych drużyn i wróć znowu za tydzień.
0
@SonBarcaGoku Jeśli by się to sprawdziło to zapierdzielam na kolanach tam gdzie mieszkasz i stawiam melanż.