swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lincolm Z tym upałem to ironia? :-D Bo u mnie całą noc i obecnie leje jakbym stał pod wodospadem :-D
0
@monsterrize A jeśli jest zakażony i przed zrobieniem testu już zaraża to dalej nie ma problemu?
0
@avenger Mi to się nawet wydaje, że cała ta sprawa z Arthurem ma zmotywować go do lepszej gry i pokazać, że nie jest nietykalny. Nie wierzę, że w Barcelonie nie ma chociaż jednej małej grupy ludzi, która powie, że Pjanić za Arthura to niesmaczny żart.
0
@grabor8 Ty napisałeś, że musimy mieć Latynosów więc odbijam pałeczkę odnośnie Niemca. Uważam, że to ma duże znaczenie, bo jakoś Anglicy też w Hiszpanii karier nie robią. Nie pasują do hiszpańskiej ligi i tyle. Mi to nie robi jakiej będzie narodowości, ale jakbym miał wybierać między Lautaro a Wernerem to zdecydowanie wolę tego pierwszego. Dla mnie to żaden argument, że ma połowę mniejszą klauzulę, bo to główny powód, dla którego większość tu o nim pisze. Nie wiem jak sobie poradzi Martinez w Barcelonie, nikt tego nie wie i to tyczy się każdego transferu. Coutinho podobno był "skrojony" pod Barcę i ileż tu było krzyków, że jest nam potrzebny jak rybie woda a teraz ci sami ludzie go wyrzucają. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale takiej hipokryzji nie trawię (nie mówię, że Ty tak robisz, tylko piszę co widzę, np. na La Rambli). Ja jestem zwolennikiem wychowanków i uzupełnianiem składu świetnymi doświadczonymi zawodnikami a nie kupowanie na siłę nazwisk. Mimo wszystko chciałbym zobaczyć Lautaro w Barcelonie, ale nie za kwotę jaką chce Inter. Pozdrawiam.
0
Akurat pomaganiu drużynie nie można mu zarzucić. Dogania Kubalę, legendę a jednocześnie asystuje jak szalony. Cieszy jego powrót :-)
0
@grabor8 Wymień chociaż 3 niemieckich napastników, którzy zrobili karierę w Hiszpanii. Jakby miał tą samą klauzulę co Lautaro to byś nie pisał, że ściągać Wernera.
0
Sancho to na chwilę obecną mój typ numer 1 jako wzmocnienie. Chciałbym zobaczyć go w barwach Barcelony. Nie tylko u mnie w managerze xD
2
@fenix1983 Większość ok. Co do Espanyolu to sam sobie odpowiedziałeś, że nie rozumiesz tej walki. Spójrz na "nasze" podwórko i czy Legia z Polonią, Wisła z Cracovią i wiele innych, dało by radę tak współpracować.
3
@DLFCB Eto'o zawiesił i przyszedł Suarez, który zrobił coś niesamowitego. Mając obok Messiego, który strzela na potęgę, on robił to samo i zdobył nawet Złotego Buta. Gole, asysty, zaangażowanie, walka (symulki pominę xd). Nie spodziewałem się, że po Samuelu będzie w Barcelonie TAKI napastnik. Jeśli Lautaro chociaż w połowie będzie tak dobry, to już uznam to za udany transfer. Trzymam kciuki, że mu się uda :)
0
Jeszcze przed pandemią klauzula 111mln miała być zaletą w celu sprowadzenia Lautaro, bo Inter nie miał by nic do gadania. Teraz Barca uważa, że ta klauzula jest wadą, bo Inter nie chce z niej zjechać i poczeka aż wygaśnie :D Pytanie, czy Barcelona zdaje sobie sprawę, że jak wygaśnie, to nie Inter a Barca będzie miała wielkie G do gadania :D
0
Suarez jest niezastąpiony i czy się komuś podoba czy nie, to zawodnik skrojony dla Barcelony. Jeśli uda się sprowadzić gracza, który się tak wpasuje w drużynę i będzie robił takie statystyki, to będę wniebowzięty.
1
@Yoshi94 Otóż to. Bo są tańsi. Argument zwolenników Wernera a pewnie żaden z nich nie widział więcej spotkań z jego udziałem niż te w LM w TV, ale mówią że jest taki super. Jak dla mnie zawodnik dobry, nawet bardzo dobry, ale niech jego zwolennicy wymienią chociaż 3 niemieckich napastników z udaną karierą w Hiszpanii.
0
@Kriksos Ilu takich było? 5%, którzy mieli ból 4 liter? Proszę Cię...
2
Oby w Katarze Messi zdobył z Argentyną mistrza i skończy się porównywanie do Maradony. Zresztą w 2021 Euro, rok później Mundial. Coś pięknego dla kibica :-D
3
Ciekawi mnie czy gdyby Werner też miał klauzulę 111mln euro, to były by na stronie te same zachwyty i okrzyki żeby go kupić. Głównym argumentem jest: "połowę tańszy!". Pytanie czy Werner to napastnik dla Barcelony i czy się w nią wpasuje, bo jakoś za wielu niemieckich napastników w Hiszpanii kariery nie robi. Mi na chwilę obecną nikt do głowy nie przychodzi.
0
@DJ6 Też uważam, że wielu zawodników w Barcelonie sra wyżej za przeproszeniem niż ma dupę, ale staram się ich zrozumieć z tej strony, o której pisałem w poprzednim komentarzu. Wiadomo, że taki Rakitić więcej nie dostanie nigdzie a jak już odejdzie to z racji wieku raczej pensja pójdzie w dół i woli rok zostać w Barcelonie. Tyle, że w słowa Ivana jestem w stanie uwierzyć, bo zawsze był oddany klubowi (dlatego szkoda mi jego zjazdu w grze), tak Umtiti, Dembele czy Semedo mają wszystko gdzieś a hajs się zgadza. Gdyby każdy z nich grał na miarę swoich możliwości, to ok, ale Francuzi są wiecznie kontuzjowani a Semedo chce podwyżki, mimo że swoją grę nie zasługuje nawet na to, co zarabia obecnie.
Rok i jest nadzieja, że zarząd się zmieni i Barca będzie mądrzej zarządzana.
0
@DJ6 Patrzysz tylko i wyłącznie przez pryzmat pieniędzy i tego, że Barca im płaci. Płaci, bo tyle dali. Kontrakty podpisali na tyle lat? Podpisali. Obiecali zawodnikom przy przedłużaniu lub podpisywaniu umowy nie wiadomo co żeby się zgodzili? Obiecali. Nieważne jaka to branża, ma ważną umowę i ma prawo ją wypełnić a Barca zawsze może ich z klubu zwolnić. Problem w tym, że chcą na nich zarobić i traktują ich jak towar, o który wcześniej tak zabiegali a teraz nie potrafią w twarz powiedzieć, że czas się rozstać i znaleźć wspólnie jakieś rozwiązanie.
Kolejna rzecz, zawodnicy mają swoje rodziny. Dzieci chodzą do szkół, partnerki mają swoją pracę, dom, znajomi, ich codzienne życie i nie każdy z dnia na dzień jest w stanie to wszystko zmienić. Tym bardziej gdy o swoim "statusie" w zespole dowiaduje się z mediów.
0
@xavi890 W którym momencie?
3
@gralix95 Albo zacząć grać ustawieniem pod zawodników a nie ściągać nazwiska i upychać gdzie się da. Bardzo lubię 4-3-3, ale jak widać u nas ani Griezmann ani Messi skrzydłami nie są i ciężko to nazywać 4-3-3.
2
@Crema Catalunya Na Vidala raczej nikt nie narzekał. Kojarzę bardziej pozytywne komentarze, że dobry grajek za niską cenę. Co do Paulinho prawda, śmiał się praktycznie każdy. Nie myślmy jednak, że każdy zagra 1 sezon jak Paulinho i odzyskamy za niego cały hajs. Ta drużyna potrzebuje odmłodzenia a Pjanić jest kolejnym 30-latkiem, który wcale nie gra obecnie na dobrym poziomie, tani nie będzie i za czapkę gruszek grać też nie będzie.
0
@cat_r37 Mam do niego szacunek i tak jak mówię, nie ujmuję mu jego umiejętności. Tyle tylko, że nie on 1 zrobił takie liczby i jest wielu zawodników, którzy trzymają taki poziom sezon w sezon. Salah sezon 17/18 miał magiczny, ale na siłę się go wszędzie wpycha. Przykład to jego wygrana nagrody Puskas. Wydaje mi się, że ten zachwyt płynie głównie z racji tego, że Egipcjanie i cały ten "rejon" ma swojego Messiego i jakiekolwiek nagrody nie będą rozdawane to ma tam swoje głosy. Jakby był z Azji to cała Azja by go wywyższała. Lewandowski jest takim kocurem a często, jak nie zawsze, jest pomijany, bo w Europie jest mnóstwo świetnych grajków i nie skupia się uwaga na 1 konkretnym zawodniku. Tak jak to widzę, ale nadal uważam, że Salah to bardzo dobry zawodnik.
5
@Fawrf Ja w ogóle nie rozumiem tego zachwycania się Salahem. Gdybym mógł wybrać kogoś z 3 napadziorów Liverpoolu, to Salah był by ostatni. Nie ujmuję mu umiejętności, ale odnoszę wrażenie, że są one przeceniane.
1
Na pewno wróci do Sevilli (miasta), Sevilla (klub) nie ma na niego pieniędzy, ale go chcą. Rakitić jest związany z Hiszpanią. Myślę, że będzie chciał wypełnić kontrakt i na koniec kariery pójdzie za darmoszkę do Sevilli. Lubię go, swoje zrobił, ale blokuje miejsce, swoimi zarobkami obciąża klub, gra coraz gorzej i powinien wiedzieć kiedy powiedzieć dość. Serio chce żeby kibice z tego go zapamiętali? Ten sezon był w moim odczuciu decydujący dla niego aby pokazać czy jest w stanie dać coś tej drużynie jeszcze. Zobaczymy po wznowieniu rozgrywek co będzie grał, ale nie nastawiam się na to, że zostanie nawet podstawowym zawodnikiem.
1
@MichVeB Rap, Hip-hop a z artystów zdecydowanie na 1 miejscu Pro8l3m :) OSTR, Taco, z nowszych Mata.
0
Ktoś, coś na temat Ligi Typerów i klasyfikacji do końca kwietnia? Robiłem jedno podejście na La Rambli, pisałem maila do redakcji, ale totalna cisza. Jestem ciekawy czy została zakończona, czy mecze które w tym czasie miały się odbyć będą wliczone po ich rozegraniu w czerwcu.
0
@Hipo10 Codziennie inne oferty nie są składane, tylko gazety codziennie wymyślają coś nowego. Niby skąd mieli by mieć dzień w dzień takie informacje? Piszą, bo to się sprzedaje.
0
@Undertaker87 Ale przecież o tym po części mówię. Mało kto pamięta jak szło Barcelonie na początku XXI wieku, bo wielu kibiców zaczęło kibicować po sekstecie Guardioli. Też tęsknie za tą Barceloną z polotem i świetną grą, ale jeśli nie idzie a i tak zdobywają mistrzostwo, to płakać nie będę. Wcześniej Barca nie radziła sobie nawet w Pucharze Uefa.
Tu się bardziej rozchodzi o te hmmm "dzieciaki", które co rok chcą wszystkie puchary i codziennie sprzedają, kupują zawodników, nie mając pojęcia jak to działa wszystko. Pewnie nawet zakupów na obiad dobrze by nie zrobili, ale najwięcej mają do powiedzenia na temat transferów za grube miliony.
3
@lukas10 Dokładnie. Najlepiej tryplet co rok, bo nazywają się Barcelona. Większość tych osób to osoby poniżej 21 roku życia, które nie pamiętają jak trudny był początek Rijkaarda i Laporty. Barcelona figurowała ledwo nad strefą spadkową w pewnym momencie i chcieli wywozić ich na taczkach a co było potem każdy wie.
Nie wiem co się dzieje ostatnio, ale jak pisałem komentarz w odpowiedzi to urywało mi go po kilku słowach, podobnie było wczoraj...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika