0

@pride1899 Cóż poradzić :D Widocznie mają taką potrzebę udowadniania swoich racji i pozostaje mieć nadzieję, że się dogadają w końcu :)

14

Jak tak czytam te dyskusje na temat polityki na La Rambli, to wiem, że w Polsce nie dożyję "normalnych" (?) czasów. Idealnie sprawdza się powiedzenie, że Polak Polakowi wilkiem (niby tylko zagranicą a jak dla mnie w Polsce jest to samo). Niektórzy nawet nie potrafią przedstawić swoich racji i argumentów w zwyczajny sposób i zaakceptować argumenty innych, wolą atakować się nawzajem. Zastanówcie się jak ma być dobrze, skoro naskakujecie wszyscy na siebie. Przypomnijcie też sobie kiedy Polska była najsilniejsza, wtedy kiedy była w pełni zjednoczona.

Ja sobie mogę gadać, też mam wady i wiele słabych momentów w życiu, ale marzy mi się Polska gdzie Polacy są dla siebie jak rodzina a nie srają do własnego gniazda.

3

Uwielbiam jak "koledzy" robią łatkę super grajka, bo na pewno któryś z nich powie: "Miralem ma ostatnie sezony słabe, jeśli trafi do Barcelony to będzie cud, lubię go, to mój przyjaciel, ale uważam, że na chwilę obecną nie ma szans na grę w 1 składzie Barcelony. W dodatku Barcelona powinna myśleć o odmładzaniu kadry a Miralem dobił 30 i jego kariera jest bliżej końca niż początku". Tak samo irytuje mnie jak pewna osoba tutaj mówi, że dla niego najważniejsze jest, że Suarez i Messi chcą powrotu Neymara. Logiczne, że żaden z nich nie powie nic złego na jego temat, nawet jeśli myślą inaczej, bo to przyjaciele. Kółko wzajemnej adoracji niech robią na meczach charytatywnych czy swoich meczach pożegnalnych, gdzie mogą zaprosić kogo chcą i grać z kim zapragną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@icon3520 Ja już dalej nie czytałem po tym :-D

1

@Szpenser Dokładnie z tymi samymi, rażącymi aż w oczy błędami :D

0

@Kondziubarca Nie pogardziłbyś.

0

Szybkie pytanie odnośnie Ligi Typerów. Los i moje o dziwo dobre typy sprawiły, że jestem obecnie na 1 miejscu kolejki, która kończyła się z końcem kwietnia. Będzie to rozliczane czy czekamy na wznowienie rozgrywek i wszystko się przesuwa? Może już była gdzieś ta informacja, ale widocznie mi umknęła.

4

@TonyMontana9494 Jaka większa część? Po prostu lepiej tego nie komentować, co na dole się czyta i tyle.

0

@Janiama Z nimi to różnie. 9 kwietnia wieczorem dostałem informację, że przedsiębiorcy z ulgą na start muszą zapłacić jednak ZUS a jeszcze 8 kwietnia księgowa zapewniała mnie, że nie.

Na szczęście wynagrodzi mi to pożyczka do 5000zł dla mikroprzedsiębiorcy (o ile pozytywnie rozpatrzą wniosek), której nie będę musiał spłacać, jeśli działalność utrzyma się przez kolejne 3 miesiące. Pożyjemy, zobaczymy.

0

@wpjtasss33 Nie rozumiesz chyba jednej kwestii o której mówię- BYŁ zawodowcem i to JEGO sprawa co robi prywatnie :-) Jedni są jak Cristiano i pewnie w wieku 70 lat będą jeszcze dobrze wyglądali a inni są jak R10 i mają gdzieś takie rzeczy i bardziej zależy im na korzystaniu z życia, tym bardziej że jest Brazylijczykiem. Przecież na świecie są miliony dobrze wyglądających i prowadzących wzorowe i zdrowe życie ludzi i też ten maraton by z nim wygrali a nie są żadnymi zawodowcami :-)

7

Pamięta ktoś odcinki na youtube gdzie dany zawodnik Barcelony przeprowadzał trening z wybraną grupą dzieciaków, np. Ronaldinho, Iniesta?
Fajnie by było, gdyby znowu taka seria się pojawiła z obecnymi zawodnikami. Ciekawy jestem jakie metody treningowe itd. przeprowadzili by niektórzy zawodnicy.

4

Co by nie było, to dzięki Tobie geniuszu pokochałem Barce a Ty do dziś jesteś moim idolem. Szkoda, że nie pograł dłużej na poziomie, do którego wszystkich przyzwyczaił :-/ W każdym razie jego prywatne życie to jego sprawa, nawet jeśli nie zawsze wszystko mu wychodzi. Wszystkich krytykujących zapraszam przed lustro i niech sobie szczerze odpowiedzą ile głupstw w życiu zrobili i czy byli by dumni z siebie gdyby to nagłaśniano.

0

@Joe_Barbaro Ostatnio obejrzałem ten nowy z Markiem Wahlbergiem "Śledztwo Spensera" i jest całkiem przyjemny ;-)

0

@Damianosbarca Myślę, że Twoje ostatnie zdanie idealnie podsumowuje rozmowę, bo wydaje mi się, że przez to głównie pojawiła się nasza różnica zdań ;-)
W każdym razie mam teraz też trochę inne spojrzenie na esport niż po wypowiedziach typu "usiądź w kącie i ciesz się życiem", bo do teraz nie przemawiają do mnie "argumenty", które przedstawił kolega wyżej.
Pozdrawiam! VeB!

0

@Damianosbarca Być może tak faktycznie jest i nie odrzucam takiej możliwości. Starałem się nawet obejrzeć czasami jakiś mecz w LoL'a czy Cs'a, ale zawodników których tam widziałem porównałbym raczej do tzw. "nerdów". Może akurat tak trafiłem. Sam lubię zagrać jakieś Aramy dla zabicia czasu, ale traktuję to jako rozrywkę i ciężko mi nazywać to sportem. Mój 7 lat młodszy brat wychowywał się akurat w czasach gdy LoL się rozwijał i był już nawet w tej najwyższej randze, chyba Challenger, nie pamiętam, ale grał świetnie. Tyle tylko, że kosztem tego zaniedbał wszystko inne. Dążę do tego, że przez dodanie tego "e" przed sportem dało możliwość takim dzieciakom wymówkę od robienia czegokolwiek innego niż tylko granie. Oczywiście nie wszystkim, bo jak sam mówisz, są tacy którzy normalnie pracują/uczą się itd.

0

@Colon Dokładnie- Alzeheimer. W tym roku skończy mimo wszystko 90 lat.

0

@Czarny19 Nie usiąde w kącie, bo mam więcej obowiązków w życiu niż gdy byłem dzieckiem i mogłem beztrosko biegać po dworzu.

Zrozumiałeś to tak jak myślałem, że zrozumieją "obrońcy" e-sportu. Skoro to nie jest sport to dodawanie do tego tylko litery "e" nie ma sensu. Porównujesz salę sądową, co raczej nie jest rywalizacją kto lepszy i po wszystkim, np. morderca zbije piątkę z wszystkimi na sali i wszyscy będą sobie gratulować, z rodziną zamordowanego włącznie.
Mówiąc o dziedzinach w życiu, gdzie potrzebne są również umiejętności i występuje rywalizacja a nie nazywa się tego sportem to, np. kulinaria. Czy taki MasterChef to sport? Nie. Co do wrestlingu czy kulturystyki. Ci ludzie spędzają wiele czasu na siłowni, dieta, wyrzeczenia, treningi. A nie siedzenie z pepsi, laysami w fotelu i klikanie w myszkę.

Ja nie mam nic do tego całego e-sportu. Sam lubię pograć, ale obecna młodzież nie widzi tego tak jak Ty, że nazywają sobie jak chcą, tylko serio myślą, że są sportowcami.
Pozdrawiam :-)

0

@Colon Ostatnio przeglądałem wikipedię i sprawdzałem ile lat mają znani nam wszyscy aktorzy jak, np. Nicholson, Eastwood, Al Pacino, De Niro, Stallone, Arni, Harrison Ford, Sean Connery i wielu, wielu innych i trzymają się dzielnie.

4

@DLFCB Albo miliona zdjęć dzieci, bo inne mamusie na pewno polajkują i napiszą jaki to słodziak i jak to nie urósł od ostatniego zdjęcia (czyt. wczorajszego). I oczywiście zdjęcie w maseczce, tak jakby cały naród nie nosił. Aha i ci z instastory, którzy informują o nowym poście, bo LAJKI.

Dobra wyrzuciłem to z siebie i już łapię oddech :-D

2

Mi nie pasuje nazywanie tego sportem. Ok, wymaga to umiejętności, ale wiele dziedzin w życiu tego wymaga i nie nazywa się tego sportem. Fajnie, że są zawody i imprezy tego typu, ale większość dzieciaków, które nie robiły nic oprócz siedzenia przed komputerem/konsolą mówią teraz, że uprawiają sport. Tęsknię za czasami, gdzie karą był dla mnie zakaz wychodzenia z domu, mimo że komputer stał i mogłem odpalić jakieś gierki i "uprawiać sport".

1

@Kengo Kocham te gatunki filmów i cierpię na ich niedosyt, bo mam wrażenie, że obejrzałem co się dało. Nawet nie wiesz jaką radość sprawił mi Twój post, bo nie widziałem tego filmu ani nie śledziłem zbytnio najbliższych premier. Gdybyś kiedykolwiek wrzucał coś jeszcze na temat horrorów/thrillerów to nie obrażę się jak mnie oznaczysz, bo może coś dla siebie znajdę :D Pozdro!

1

@LuisSalvano Stronę to ja odwiedzam a czytam artykuły i komentarze. Robię to codziennie po kilkanaście razy dziennie. Zapewne o wiele dłużej niż Ty i kojarzę Neymara głównie z Tobą.

3

@LuisSalvano Przeciwnicy Neymara w porównaniu do Ciebie nie piszą kilku komentarzy dziennie na jego temat i wiedzą, że wystarczy poczekać na obrót sytuacji do końca okienka transferowego (które nie wiadomo nawet jak będzie teraz wyglądało). A Suarez i Messi mogą sobie gadać. W PSG też ma swoich przyjaciół Brazylijczyków, którzy twierdzą, że Neymar jest szczęśliwy w PSG.

6

@LuisSalvano Sam wczoraj pisałeś, że nie ma żadnej oficjalnej oferty, że nikt się oficjalnie nie wypowiedział (Barca, PSG czy Neymar) na temat transferu a teraz prowokujesz na podstawie plotek transferowych. Zdecyduj się czym się kierujesz, plotkami czy rzetelnymi informacjami, bo wygląda to tak, jakbyś wierzył w to, co akurat pasuje do Twojego punktu widzenia.

0

@BarcaInfo Wszystkie "za" tym transferem to komentarze byłych kolegów z drużyny, że fajnie by było jakby wrócił. Tyle, że te ich opinie mają się (na szczęście !) nijak do tego czy wróci, bo nie im decydować. Jakby był temat powrotu innego zawodnika, np. Pedro to też by tak gadali. Ja też zawsze chciałem być z ziomkami w drużynie.

5

@puyol_presidend5 Liverpool z Carlsbergiem to było coś. Mimo wszystko Barca z Unicef numer jeden dla mnie ;-)

8

@IronSanHybrid Ja pierdzielę. I tacy ludzie w tym kraju rządzą.... Kaczyński znalazł sobie typa na poziomie do partii i to dosłownie.

0

@Borneo I super, gratuluję, cieszę się, że wyzdrowiałeś itd :-) Bardzo to doceniam, ale nie rozumiem jaki to ma związek z Neymarem. Zdrowie i wzajemna pomoc a wywalanie setek milionów na kogoś kto PODOBNO teraz żałuje a ani razu publicznie o tym nie wspomniał jest dziwne. I proszę Cie nie mów mi o typowym polskim zaślepieniu u mnie jak się w ogóle nie znamy, bo to bezpodstawne gadanie. I zauważ, że sam się podsumowałeś ostatnim zdaniem: "dobrze, że kibice nie wybierają kogo kupić tylko klub". Dla kibiców przeciwnym temu transferowi to zdanie również odpowiada.

W każdym razie, każdy ma prawo do własnego zdania i ja je szanuję, ale jak widzę co niektórych użytkowników mówiących do przeciwników tego transferu, że są idiotami, frajerami czy zaślepieni, bo nie chcą Neymara, to zastanawiam się gdzie jest ich szacunek (to nie jest osobista uwaga do Ciebie akurat, mówię o tym co widzę na La Rambli).

Życzę zdrowia i pozdrawiam :-) VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?