swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FeloRPS Nie no do Chin trochę słabo... Jeśli chodzi o kwestie finansowe dla Barcelony to jestem na tak, ale ten chłopak niejednokrotnie udowadniał, że jak omijają go kontuzje, to jest solidnym graczem. Szkoda by mi go było gdyby skończył w Chinach. Chętnie bym go za to widział w drużynie pokroju Sevilli czy Villarealu. Pewne jest tylko to, że w Barcelonie nie zostanie.
0
Ten zepsuty karny przez Getafe zniszczył mi btts na kuponie -_-
0
@lj89 Tego samego, który się go wypierał, wolał balować i ćpać niż zająć się synem :D Wsparcie za wsparcie :D
0
@Kwiatek67 Osobiście wolę czytać o tym żeby nie wracał niż te desperackie "Neymar wróć!" i że to priorytet jeśli chodzi o wzmocnienia. W jednym się zgadzamy- niech podpisze ten kontrakt z PSG.
0
@NeroTFP W zeszłym roku w marcu chirurg powiedział mi, że na wizytę i prawdopodobną operację nogi będę czekał może nawet 2 lata i to w dużym mieście. Czekanie na operację 2 lata z moim problemem to było wielkie ryzyko. Na szczęście 20km dalej (z polecenia chirurga u którego byłem) miałem wyrobić się w pół roku. We wrześniu byłem już po operacji. Problem z moim miastem był taki, że brakuje lekarzy i mają "listę" przypadków i mój był traktowany jako jeden z tych ostatnich. Przykre jest to, że z każdej strony zdzierane są z nas pieniądze, ale koniec końców i tak jesteśmy zdani sami na siebie.
1
@Messibestplayerintheworld I to przy pełnych trybunach. Włochy miały największy syf w Europie z Covid-em i ciekawe czemu go to nie dziwiło, że grają.
4
@Danny Gaucho A ja bym chciał żeby do sklepów wróciły Lays Kurczak z przyprawami :-/ Najlepsze Lays'y jakie jadłem.
0
@Stasik91 A masz możliwość zmniejszenia etatu? Ja jak byłem na wypowiedzeniu i zmieniałem pracę to zmniejszyłem etat w obecnej i chodziłem normalnie do drugiej. Najlepiej to oczywiście porozumienie stron i obejdzie się nawet bez wypowiedzenia. Powodzenia ;)
0
@SzalenstwoBarcy Ja w tym przeglądzie widzę tylko wzmiankę o Lautaro i nie czuję się jakoś zmieszany. A to jak powinno wyglądać ustawienie zadecyduje forma i zdrowie zawodników przed każdym meczem a nie kibice na fcbarca.
0
@SnieguPlock Klub jak klub, ale skoro Arthur tak kocha ten klub i marzył o Barcelonie, to powinien wrócić i nawet siedzieć na ławce dla kibiców. On stracił szacunek do zarządu i tych, którzy chcieli się go "pozbyć" a on w tym momencie traci szacunek u wszystkich związanych z Barceloną. W tym mój, bo byłem po jego stronie i uważałem, że można załatwić ten transfer inaczej, ale teraz widzę jak "brazylijski" jest Arthur i niczym nie różni się od większości gwiazdeczek z tego kraju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pyziol Tyle, że klauzula 111mln za zawodnika wartego ok 50mln a 16mln za zawodnika wartego ok 20mln to lekka różnica. Skoro Rafinha jest dla nich za drogi to dziwią po prostu ich żądania za Lautaro.
6
Inter to mnie tak wkurrrrr. Najpierw wypożyczali Rafinhę i chcieli go wykupić, grał nieźle i stwierdzili, że za drogi. Teraz 16mln też za dużo, ale za Lautaro chcą ponad 100mln. Jednocześnie marzy im się Messi. Albo serio na bezczelnego robią Barcelonę albo ostro tam ćpają.
0
@krefi10 No i chociaż 2zł na koncie, bo inaczej nie ruszy :-D
2
@Tomek54321 Oczywiście. Była nawet o tym informacja. Zresztą czemu skaczesz ze skrajności w skrajność? Może zostać przy obecnej pensji i nie mieć ani obniżki ani podwyżki.
0
@Harnas2 Ciekawe czy jak masz urlop to też tak robisz :-D
2
@Tomek54321 A skąd Ty bierzesz takie informacje, że Messi ma dostać podwyżkę?
0
@Harnas2 Po pandemii grali co 3 dni i w międzyczasie trenowali i robili to na przełomie czerwca/lipca w Hiszpanii, gdzie są wielkie upały. Tylko głupiec nie dał by odpocząć kilka dni swoim zawodnikom. Gdyby wygrali mistrzostwo to pewnie nic byś na ten temat nie mówił.
1
@Comentateiro Ja się na tematy związane z COVID-em nie wypowiadam, ale zastanawia mnie zawsze jedno. Dlaczego osoby, które uważają że to manipulacja, nie potrafią przedstawić argumentów potwierdzających swoją teorię. Tak jest i już a reszta to debile. Ja myślę, że problem został aż za bardzo wyolbrzymiony, ale przez ignorantów mówiących, że to jest w ogóle niegroźne, mamy tyle zachorowań ile mamy.
3
@Tomo1989 Ten sam Pique, który zagrał naprawdę dobry sezon? Ten, który został wybrany do 11 sezonu jako jedyny obok Messiego z Barcelony? Ten, co wygrał najwięcej pojedynków w sezonie? Takie gderanie, że to Barca mu podstawy nie chciała dać jest śmieszne. Po pierwsze to sam zawodnik też ma coś do powiedzenia a po drugie z jakiej racji miał by dostać podstawę z marszu? W Juve też nie dostał od razu podstawy a jest "stary" Chiellini i Bonucci.
0
@prokofiew Zgadzam się ze wszystkim w 100%. Przykre jest to, co się czasami tu czyta. Zauważ jednak, że są to zazwyczaj te same osoby albo takie, które nigdy nie mają nic mądrego do powiedzenia a wypiszą Ci kogo sprzedać, kupić, jakiego trenera zatrudnić, ile wydać pieniędzy i jak zarządzać klubem. Skład jest fajny, ale jak stracą punkty to skład był ujowy. Takie chorągiewki i sezonowcy. W historii piłki było wiele świetnych pokoleń a teraz niekoniecznie drużyny te mają się dobrze. W Barcelonie za dużo "kibiców przylazło" za czasów Guardioli i teraz mają co sezon te same oczekiwania.
1
Też mnie obchodzi opinia gościa, który do teraz nie wiem po co był w Barcelonie. W czym on doradzał? W transferach? Nie wyszło. W zarządzaniu? Nie wyszło. Swoje zarobił? Zarobił. Fakt faktem jednak, że Napoli może napsuć krwi Barcelonie. Niemniej jednak uważam, że Barca to i tak nie jest drużyna jak każda inna, bo mamy chociaż by Messiego i już sama jego obecność wyróżnia Barcę na tle wielu przeciwników.
1
Trochę to śmiesznie brzmi. Z jednej strony ma być w pierwszej drużynie, bo Liga Mistrzów i Setien nie chce go puścić do Barcy B żeby pomógł im w awansie a z drugiej, że jest rozważany czy nadaje się do 1 drużyny w przyszłym sezonie o.O
0
@icon3520 Tak czy siak ją ma, bo to Messi :-D
0
@Turio Został mu rok kontraktu i z tego co się orientuję to City na niego poluje. Valencia sprzeda go bez gadania żeby coś jeszcze zarobić więc raczej nie będzie łapał kolejny rok doświadczenia w Valencii, tylko wskoczy na wyższy poziom i pytanie czy jego gra również.
0
@ferdas_rawa 2020-1987 to nie jest 35 lat kolego. 33 a 35 to nie taka mała różnica jeśli chodzi o piłkarza w tym wieku.
3
@hyzar Tak głupiego komentarza dawno nie widziałem :D Poprzewracało się w dupach po sytych latach z trofeami.
1
@_Specjalista Nie powiedziałem nigdzie, że wszystko zrobił dobrze. Tylko, że o wszystko obwinia się Setiena. Niektóre drużyny potrzebują lat na przebudowę i rewolucję w składzie a od Setiena oczekuje się, że zrobi to w pół roku i w sytuacji, gdzie jeszcze była pandemia. Uważam, że ten rok mu się należy a potem zmiana zarządu i wietrzenie szatni (tu bym wywietrzył zaraz po obecnej LM).
2
@Vito9 O tym też mówię, że uwzięli się na trenera a główny problem leży w głowach zawodników.
35
Ciśniecie tego Setiena a ciekawe ilu z was w takiej sytuacji coś by zrobiło. Dostaje drużynę nagle w połowie sezonu, która jest wypalona, nie widać chęci do gry, zawodnicy człapią po boisku. Nie miał z nimi presezonu, potem pandemia i maraton meczy co 3 dni. Jak widać przerwa Realowi pomogła a u nas nie zmieniło się nic. Jeśli ktokolwiek z was spodziewał się manity co mecz, gdzie trener obejmuje drużynę w takiej sytuacji to chyba na łeb upadł. Jeśli w to okienko nie przewietrzy się szatnia a zawodnicy nie zaczną się starać to nawet Guardiola nie pomoże.