swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@R1O Że też są dalej ludzie, którzy wierzą, że za Rakiticia dawano 100mln :D Napisali by, że 200 to też byście łyknęli. Jeszcze w 2018 roku miał klauzulę 125mln i dziwnym trafem nikt jej nie wpłacił.
1
Witam wszystkich serdecznie w ten ponury dzień. Ostatnio przypomniałem sobie, że ktoś kiedyś na La Rambli rzucił temat zawodów jakie wykonujemy. Pomyślałem, że fajnie by było stworzyć taką listę. Chętnie bym się tego podjął. Miała by ona na celu wzajemną pomoc. Lista zawierała by tylko i wyłącznie nick użytkownika oraz jego zawód (czyli żadnych wrażliwych danych itp.). Często szukamy na La Rambli pomocy w pewnych kwestiach a tworzymy swego rodzaju wspólnotę. Są też tu uczniowie, którzy będą szukać niedługo pracy, studenci praktyk, czy ludzie którzy chcą coś zmienić w życiu zawodowym. Jest to luźny pomysł i równie dobrze post ten może odejść w zapomnienie.
Ja jestem agentem ubezpieczeniowym i jeśli ktoś chce ubezpieczyć się indywidualnie, mieszkanie, dom lub ma firmę i szuka grupowego ubezpieczenia to chętnie pomogę. Jest też opcja dołączenia do zespołu i pracy jako agent.
Jeśli będzie większy odezw to stworzę taką listę i udostępnię każdemu zainteresowanemu. Pozdrawiam :-)
0
@Striker Kłóciłbym się. Umtiti zapewne znajdzie inne rozwiązanie sprawy, jak z kolanem.
0
Ktoś jest w stanie potwierdzić czy Umtiti faktycznie nie stawił się na testach w niedzielę, bo jest niby w izolacji a widziano go na lotnisku? Jeśli tak, to chyba ostatecznie się przekreślił w tym klubie.
63
Ten sezon zweryfikuje Lautaro. Jak zagra na wysokim poziomie to wtedy może sobie mówić gdzie chce iść. Na chwilę obecną nie wyróżnia się na tle innych. Jakoś mnie nie zmartwiła ta deklaracja.
2
@k.b.fcbarca Ten argument ze strony Messiego rozumiem. Sęk w tym, że nie musieli się na to godzić a przykładowo Messi wiele razy powtarzał, że mógł by grać za darmo. Męczy mnie już ta sprawa z Messim i tak jak nie chciałem jego odejścia, tak teraz ciężko mi sobie wyobrazić, że po tym wszystkim wybiegnie jeszcze w koszulce Barcelony (w sensie, że za daleko to poszło a nie że ja bym nie chciał). Pozostaje nam chyba czekać ;-)
45
Suarez :-D Jaki jest sens rozwiązywania kontraktu, odejścia za darmo i płacenia jeszcze za rok gry, jeśli równie dobrze można mu płacić ten rok, potem też odejdzie za darmo a Barca miała by super rezerwowego. Faktycznie gest dobrej woli Luisa :-D
1
@k.b.fcbarca Akurat z klauzulą Messi racji nie ma. Gdyby tak było, to każdy zawodnik, któremu kończył się 30 czerwca kontrakt twierdził, że mają mu płacić do końca sierpnia, bo covid. Wielu zawodników nie miało problemu z przedłużeniem kontraktu czy wypożyczeń na te 2 miesiące. Messi też mógł renegocjować ten warunek wcześniej, bo już nawet w kwietniu.
10
Duda tak słodził podczas kampanii swoim wyborcom, że aż doszedł do wniosku, że trzeba za to teraz wprowadzić podatek :D
0
@LuisSalvano Bo nawet jeśli odejdzie Bartomeu to i tak klubem sterować będzie jego człowiek i do marca nic się nie zmieni. A co do tego skąd wiem, to nie wiem i nikt nie wie co się tam dokładnie dzieje i to mam za złe Messiemu.
24
Messi ewidentnie gra na zwłokę. Niby czemu kilka dni potrzebuje na publiczną wypowiedź? Bo daje czas innym klubom na przeanalizowanie sytuacji i jak żadnemu nie uda się go sprowadzić to powie, że zostaje. Z całym szacunkiem do niego, ale ta sytuacja zaczyna mnie już denerwować. Kibice zawsze go wspierali i należy się im chyba też jakiś szacunek. Xavi czy Iniesta nie mieli problemu ze zwołaniem konferencji i poinformowaniem o swojej decyzji.
PS. argument, że Messi nie chciał mówić nic wcześniej, bo miało by to wpływ na wyniki- bzdura. I tak grali słabo, dostali 2-8 a Xavi mimo wcześniejszej deklaracji odszedł z trypletem.
2
@Barwindg Jak ktoś postawił +2,5 gola to do końca życia na Świerczoka patrzeć nie będzie mógł :-D Swoją drogą niezły z niego kolega tak się pochamił.
8
@Wilczeq W Polsce typ miał by już połamaną każdą możliwą kość a tam jeszcze przyklaskują -_-
3
@bartek_95 Wolny los też ich wyeliminuje...
12
Bardzo ubolewam nad odejściem Messiego. Łudzę się cały czas, że jednak zostanie.
ALE!
Do jasnej anielki, chłop ma 33 lata a postępuje trochę jak niedojrzały facet z humorami. Od kapitana oczekiwałem po meczu z Bayernem chociaż słów "przepraszam, że musieliście to oglądać". Każda nasza legenda odchodziła w bardzo dojrzały sposób, Xavi i Iniesta informowali wcześniej o swoim odejściu i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby Barca krzyczała za nich pieniądze a przypominam, że też odchodzili za kadencji Bartomeu. Messi wysyła fax.... I jeszcze sam sobie ustala (mimo kontraktu) kiedy poinformuje o odejściu i za ile. W całej tej szopce Messi też nie jest święty i Bartek jak Bartek, ale jako kibic Barcelony i fan Messiego jestem zawiedziony tym, co teraz robi. Druga sprawa, że nie wiadomo ile z tego wszystkiego, co czytamy, to prawda.
0
@Marcel99 Tu nie chodzi o samo odejście Messiego, tylko o to, że mogło do niego nie dojść gdyby nie ten cap Bartomeu i jego świta. Raczej każdy kibic wyobrażał sobie Messiego w meczu pożegnalnym, w glorii chwały a nie po 3 z rzędu blamażu w LM, w dodatku 2-8 z Bayernem i z całym tym smrodem z zarządem. Wciąż mam nadzieję, że zostanie.
2
Ostatni raz śledziłem tak wszystkie plotki i nowinki na temat transferu przy okazji odejścia Ronaldinho. Cały czas z nadzieją, że nigdzie się nie wybiera a skończyło się na łzach. Przeżyłem odejście Puyola, Xaviego, Iniesty, ale nie kogoś takiego jak Messi, gdzie mimo wieku to wciąż maszyna i w końcu najlepszy gracz w historii...
1
@budel17 O ile poinformuje o swoim odejściu do końca maja a mamy koniec sierpnia.
17
Odejście Messiego to będzie wisienka na torcie dla kadencji tego zarządu. Idealne podsumowanie ich pracy. Leo wytrzymaj i zostań!
0
@AlexMQUC Ja tak gram w Managera, Total War Rome i nigdy nie miałem żadnych problemów.
0
@AlexMQUC Polecam przez Steam. Te max 10zł wygrzebiesz a grasz na legalu. Na Allegro znajdziesz na pewno oferty tańsze niż 10zł.
1
@zibiku Stary czytasz ze zrozumieniem? Po pierwsze to kolega wyżej pisał, że jakby miał zostać, to pensja o połowę mniejsza i był by ekstra rezerwowym. Twój argument o gigantycznej pensji upada. Po drugie Suarez sam powiedział, że nie miał by problemu być rezerwowym, ale Ty wiesz lepiej, że nie :D Co więcej za kadencji Valverde ci zawodnicy byli młodsi a to, że chciał grać w każdym meczu mi nie przeszkadza. Wolę takich niż Umtitiego, któremu raczej nie chce się grać a hajs bierze kolosalny.
5
@sevs Ty tak serio z tym pytaniem? Zarząd wyszedł z założenia, że wciąż mogą przydać się drużynie skoro chce ich trener, ale nie dają tyle ile wcześniej więc albo renegocjują warunki umowy albo im podziękują ostatecznie. Co by nie było to co niektórym nic się nie podoba.
1
@AV0CAD0 Tam każdy "artykuł" ma błędy, literówki, dosłownie tak, jakby nikt nie czytał tego przed wrzuceniem. Jak widzę błędy to zazwyczaj w ciemno mogę strzelić, że to Dawid Makarewicz.
1
@NeroTFP Dzięki wielkie za pomoc :-)
0
Czy jest możliwość znalezienia postów z "tiki-taki", które nie wyświetlają się już na głównej? Jakieś archiwum itd.
0
@HavertzKai Co za kolejny bezużyteczny plemnik w społeczeństwie :-D
2
@HavertzKai Sobie mów. To świadczy tylko o Tobie. Takie uparte dziecko.
0
@HavertzKai Mów za siebie a nie "wszyscy".
0
@AndOne88 Szkoda tłumaczyć setki razy. Tym bardziej, że co news to łykają jak leci.