1

@Euphoria Wszystko to co piszesz to Twoje domysły. Skąd możesz wiedzieć co zrobili by inni? Jakoś Xavi święty też nie był i bardzo często narzekał. Szczytem debilizmu jest mówienie, że Messi uciekał z tonącego statku. On ten statek trzyma na wodzie od lat a Tobie wielce się nie spodobało, że chciał odejść i dopisujesz to, co Ci pasuje. Chciał odejść? Ucieka. Nie chce odejść? Ok, ale jest rozkapryszoną panną. Trzymta mnie.

11

@AdeQ Pique chciał, Puyol odszedł bardziej przez kontuzje niż brak motywacji, Messi też chciał odejść. Więc po co te farmazony. Tym bardziej, że Xavi czy Iniesta odeszli, ale było po drodze wielu innych, którzy niekoniecznie się spieszyli z odejściem a powinni. I nie, Setien dobrze nie odpowiedział, bo żeby mieć drużynę to trzeba umieć być liderem a nie dyktatorem. Odzywki typu "tam masz drzwi" do kapitana drużyny, legendy itd., który wypowiedział się za drużynę to w B klasie a nie na takim poziomie. Mówiąc to do Messiego, kazał wyjść tak na prawdę wszystkim a skończyło się tak, że to on wyszedł a bardziej wyleciał.

0

@BarcaInfo A ja bym go chętnie zobaczył znowu w koszulce Barcelony.

7

@Malina1994 I dziwnym trafem akurat ta informacja wyszła kilka dni po słowach Setiena? I jeszcze to: "źródła z szatni Barcelony" :D Jak dla mnie mogło dojść do rozmowy, bo tylko ślepy nie widział zachowania Sarabii a Messi jako kapitan reprezentował szatnię. Nie wierzę jednak w to, że Messi rządził a biedny geniusz Setien nie mógł nic zrobić.

0

@lukas1442 A ja bym zrobił out z takimi bełkotami, co nie wiadomo nawet gdzie zaczyna się nowa "myśl".

0

@Survier I takie oto tuzy się wypowiadają i klepią trzy po trzy i dziwić się, że ktoś powie visca łebki :D Co więcej w ostatnim komentarzu napisał jeszcze, że radzi sprawdzić ustawienie i nie wypisywać bzdur :D Pomijam fakt, że według niego grał Pique z Juve a Araujo jest zdrowy i zagra dzisiaj :D

0

@xDoMinO26x Oby, bo na jednym kuponie dałem ich zwycięstwa :D

1

@Comentateiro Wiadomo, że jeden mecz nie będzie wyznacznikiem jakości. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że obie drużyny są w przebudowie, to obecnie ich gra jest na podobnym poziomie. Pierwsza wygrana na stadionie Juve, gdzie niby Barca nie gra jakoś super wlała we mnie kilka kolejnych kropli nadziei.

6

Jak można mówić, że Zidane odzyskuje swoje tridente, jak oni ledwo co ze sobą razem zagrali.

0

@piieter Komentarz na TVP tak usypiający, że zastanawiałem się czy komentują mecz na żywo, czy omawiają mecz z 1974 roku.

2

@Rafcio10911 A skąd wiesz, czy gdyby nie ten karny to by przegrali? Bo o ile pamiętam to było 1-1 a Real też niczego specjalnego nie pokazywał. To, że gra jednej drużyny się nie układa, nie zobowiązuje sędziego do "nagradzania" drużyny przeciwnej, w jakimkolwiek meczu.

5

@PieN Przecież on nie zrzucił winy na zarząd za porażkę z Bayernem. Co więcej potwierdził słowa (może nie dosłownie), że byli źle przygotowani i za słabo trenowali.

0

Obiecują, obiecują a skończy się jak zawsze.

0

@czar007 Już po 1 komentarzu się uśmiałem a przy 2 skończyłem czytać na słowie "bramkaż". Posłuchaj rady kolegi wyżej.

4

Trzeba było wcześniej pomyśleć. Jest dziennikarzem i powinien zdawać sobię sprawę z konsekwencji takich wpisów. Szczególnie w czasach gdzie na każdym kroku widzi się rasizm, on wyjeżdża z takimi tekstami. I co kogo obchodzi czy chciał obrazić czy nie, zrobił to i niech sobie daruje teraz jakieś oświadczenia.

1

@swiergol2 No to wykrakałem :-D

10

Najważniejsze, że +2,5 jest blisko i nie mam nic przeciwko żeby to Szachtar golem na 3-0 "pokrył" zakład :-D

1

@fcbarcafan19 Fati nadrobi w takim razie :-D Ja na C dałem Lewego :-P

1

Pięknie mi Messi, Fati i Coutinho punktują do Fantasy :-D

3

@VamosRakieta Dzięki! A teraz do boju :D

4

Czy fcbarca ma jakąś ligę na UEFA Fantasy? Wcześniej jakoś się nie interesowałem, w pracy nudy i stworzyłem drużynę i chętnie dołączę do ligi związanej z "naszą" stroną lub La Ramblą :D

0

Spokojnie. Zacznę stawiać undery na gole w hiszpańskiej to się worek z golami otworzy :-D

1

@rivaldo.10 Karne czy nie, ale strzela. Na 7 kolejek ma 4 gole i 3 asysty. W Barcelonie nikt na chwilę obecną nie ma takich statystyk.

2

@masa11 Ja dałem -4,5 gola i nie weszło... Szybkie 3-0 i nadzieja umarła a potem się uspokoiło, tylko po to żeby w 2 minuty zepsuć mi kupon -_-

0

@PrinceDamon Nawet nie czytam dalszych komentarzy, bo pozamiatałeś :D

0

@Catalanian1991 To ja Ci to wyjaśnię. Ilu zawodników rzeźników grało w reprezentacji a ilu Barcelony? Jak zazwyczaj gra Barca po przerwie reprezentacyjnej? I jak można uderzyć się mocno w pierś, gdy nawet dziecko widzi oczywiste sytuacje jak ta z Nyomem a chwilę później sędzie gwiżdże karnego w wątpliwej sytuacji? Piszesz, że Nyom niczym nie przeszkadzał (co jest bzdurą, bo jego faule i symulki jednocześnie nawet komentatorzy wytykali), ale nie można o tym mówić, bo przecież wszyscy płaczą a Ty jedyny wyrażasz opinię.

0

@WisniaKala Miałem okazję zagrać w najnowszego Tekkena i ta gra wymiata :D Wspomnienia wróciły :D

1

@WisniaKala Pierwszy, którym zagrałem i do teraz mój ulubiony, King :D

2

Biedny. I pewnie też Real był jedyną opcją żeby odejść z Barcelony. Każde jego słowo sprawia, że mnie mdli.

2

@SkN I te wróżenie z fusów, że nie będzie :-D Zawodnik 23 lata, ale już na La Rambli wiedzą :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?