1

@Matej Ja bym bardziej poszedł w drugą stronę. Rywale, którzy przyjeżdżają na Camp Nou, czują mniejszą presję i grają pewniejsi siebie.

18

Zawody za 10 lat, komentują Przemysław Babiarz i tata Zuzy.

4

Ja tam widzę Barcelonę na 6 a nie 10 miejscu na koniec 2020 roku.

4

@Dejwol Tak, tylko ciebie.

0

@grejtxkrzychu Przepraszam. To się nie powtórzy.

1

Firpo jest gorszy od Douglasa. No nie mogę na niego patrzeć. Zmusił mnie nawet do tego żeby napisać w czasie meczu na La Rambli...

2

@Jakchcesz Typowe :-D Ale uważaj, bo się im jeszcze narazisz a takiej śmietance wysrywów nie warto :-D

2

A mówię do dziewczyny "zobacz jaki obsrany i jak nerwowo patrzy gdzie strzeli" i wykrakałem :-/

0

@Janiama Tyle, że noty nie wskakują równo. Jak 3 sędziów wystawi noty to 2 kolejnych może specjalnie zawyżyć ocenę, bo wie że jego odpadnie a zostaną te wystawione przez sędziów wcześniejszych. Przykład: są 3x 18 więc dwóch da 19 albo 19 i 17 żeby utrzymać te 3x 18. W sytuacji gdyby obaj dali już 17 to zawodnik uzyskał by punkt mniej (53 a nie 54 pkt) a sam doskonale wiesz, że w skokach liczy się każde 0,1 pkt nawet.

Nie pamiętam teraz dokładnie reszty not Eisenbichlera, ale zawodnicy z dalszymi odległościami mieli gorsze noty niż on a jego skok stylowo wcale nie był lepszy.

19

Powinni coś zmienić jeśli chodzi o sędziowanie w skokach. Stoch za skok na 132,5 metra dostaje od Szwajcara 18,5 pkt a Eisenbichler za 118m i słabe lądowanie dostaje od tego samego sędziego 18 pkt. Gdyby Szwajcar sędziował uczciwie to Niemca nie było by nawet w 2 serii a tak skończył na 6 miejscu. Smutne jest to faworyzowanie.

0

@mekston Zapewne tak. Sędziowanie w skokach jest dla mnie najmniej uczciwym ze wszystkich sportów, którymi się interesuję a właśnie dzięki nim Eisenbichler liczy się w TCS.

0

@mekston Nie powinno być go w 2 serii a teraz pewnie wskoczy jeszcze do pierwszej 10 -_-

0

@tomek256 Szwajcar właśnie dał Eisenbichlerowi 18. za ten skok :-D

7

Eisenbichler przepchnięty moim zdaniem do 2 serii. Ze wszystkich zawodników, którzy lądowali w tych okolicach chyba tylko u niego widziałem notę 18. Prawda jest taka, że normalnie nie miał by szans na awans.

2

@Oskar00 A Kot bez zmian, czyli muszę to skoczę i do domu.

2

@Chakalaka Jak dla mnie to żaden gest. Wręcz nazwałbym to policzkiem w stronę WOŚP. Typ daje SWOJĄ książkę na licytację (których ma pewnie cały magazyn) nie jest to żaden światowej klasy i uznany pisarz. Ludziom w Polsce kojarzy się raczej negatywnie i zamiast "sypnąć groszem" skoro i tak się dorobił na innych, to on oddaje książkę z podpisami polityków. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale dla mnie to jest żenada a nie gest.

0

@tmQbassive Być może szybciej niż się spodziewają, bo Murańka jednak "negatywny". Jak ich jutro nie dopuszczą to będzie gruba afera.

1

@norbi77 Można zrozumieć pandemię itd., ale ja nie rozumiem jaki to miało wpływ na zmianę zasad w trakcie trwania ligi. Trzymam kciuki, że coś ugrasz, bo mi ta liga już lata :-D

6

Gdyby nie to, że zawody z tego gówni***** TCS idą do generalnej, to na miejscu Polaków spakowałbym walizki i miał gdzieś ten turniej. Fizjoterapeuta niemiecki pracował ZDALNIE, powtórzę: FIZJOTERAPEUTA i gajgery mogą skakać a nasi nie.... Żenada.

1

@norbi77 Ja wygrałem jeden etap, ale niestety nic nie otrzymałem, bo w trakcie trwania ligi typerów zmieniono zasady. Zamiast etapów, nagle liczyły się wszystkie mecze do końca sezonu i potem już mi nie szło :-/

2

@cyron1 Sekstet zdobyła raz. Dwa razy zdobyli potrójną koronę.

2

@RobiS Nie i nikt z mojej rodziny czy znajomych.

1

@Explode Zapewne na La Rambli i tak jest już kilku, co wie lepiej od Messiego, co miał tu na myśli :-D

0

Pytanie o godzinie 21.39 idealnie trafia w "ekspertów" z tej strony, co zawsze wiedzą o wszystkim lepiej niż sami zawodnicy, trener, szatnia, lekarze itd.

0

@masik86 Nie bez powodu widocznie.

0

@Granto A dla mnie Ty wypisujesz bzdury i mamy opinię vs opinię.

8

@Cwaniak4 Puig przypomina bardziej Iniestę, bo zrobił kila razy wiatr po wejściu z ławki? :D Ja rozumiem fascynację wychowankiem itd., ale Puig nie pokazał na chwilę obecną połowy tego, co pokazuje Pedri.

1

@liberoFCB Co do Busquetsa się zgodzę, ale co do formy Alenii czy Pjanica niekoniecznie. Puig w ogóle nie gra więc też ciężko stwierdzić jaką on ma formę. Tylko de Jong i Pedri grają z meczu na mecz co raz lepiej.

5

@zibiku Niektórym tego nie wytłumaczysz. Myśleli, że Koeman przyjdzie i Barcelona każdemu manitkę będzie wrzucać. W sytuacji, jaka jest w klubie, żaden trener nie zdziałał by więcej.

9

Dawać te skoki, bo jak jeszcze raz usłyszę Cleo 173820 razy w ciągu 5 minut to chyba osiwieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?