0

@YoNoEntiendoNada Ligi estońska, Wysp Owczych czy Gibraltaru też mają swoich najlepszych strzelców w historii, ale nie świadczy to o ich wysokim poziomie :-)

0

@pawelfcb2010 Chociaż by tym zawodnikom, którzy w Niżnym skaczą od niego lepiej a nie dostawali tylu szans co on. Mam nadzieję, że w PŚ będzie nasza trójka i Zniszczoł, Wąsek czy nawet Pilch. To moje subiektywne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ale Kot jak dla mnie jest po prostu słaby.

0

@piotrek1315 A co mnie obchodzi co on ma robić? To on jedyny skacze? Niech skacze, ale nie w PŚ skoro inni są lepsi. Od lat jest gadane, że Kot szuka formy. Ja nie mam wiecej cierpliwości do niego.

1

Maciej Kot to taki Paweł Brożek skoków. Wieczny talent, który miał przebłyski a tak to nic nie pokazuje. Nie rozumiem ile szans jeszcze musi dostać Kot żeby zrozumieli, że on jest krótko mówiąc przeciętny i tylko blokuje miejsce w kadrze.

2

@endriuuu2 Jak mam Ci pokazać te limuzyny? Masz informację o przetargu na 14 limuzyn, gdzie każda kosztowała prawie 200 tys. zł i do tego 308 nowych samochodów. A propagandą to jest cały obecny rząd. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak ci kryminaliści robią co chcą i śmieją się w twarz nawet swoim wyborcom. Tyle, że wyborcom pisu można napluć w twarz a i tak powiedzą, że pada.

5

Nie ma to jak zainwestować w limuzyny czy TVP a ludziom z budżetówki powiedzieć przed Świętami, że ich premie zostaną zablokowane i przeznaczone na walkę z covidem -_- W tym samym liście podkreślać jednak, że walka w Polsce jest na wysokim poziomie. Nic tylko podziękować tym, którzy wybrali ten syf, który sprawuje władzę.

6

@caminero Dest szrotem? Niezła prowokacja.

1

Rousaud wyrasta na mojego faworyta do nie wygrania na chwilę obecną.

31

@Pertezm Śmiechłem :D Pique za chwilę kończy 34 lata, operacja i powrót do gry po kilku miesiącach w tym wieku to równie dobrze może być koniec kariery. Konsultował to z jednym z najlepszych chirurgów a jakiś typ na fcbarca powie, że nowy Umtiti :d

1

@ventriloquist1 Kto to jest "Moungesa"?

6

@CulesBarcelion Nie gra w ogóle, ale w każdym meczu gryzie trawę :-D To się zdecyduj. U Koemana go nie widziałeś i nie masz absolutnie żadnych argumentów żeby się wypowiadać. Poza kilkoma występami za Setiena nie widziałeś pewnie Puiga nigdzie a wiesz lepiej czy powinien grać. Też mi szkoda, że nie gra, ale wiedział w presezonie, że nie pogra za wiele i został. Więc nie psiocz na trenera skoro on uczciwie przedstawił mu jego sytuację.

5

@Bulos11 No tak. Lewy to drewniak. A wszystkie zachwyty z całego świata, nagrody, rekordy to ustawka.

11

@Bulos11 Po tekście "drewniakiem" to ci powinni permabana dać żeby inni nie musieli więcej czytać takich bredni.

4

@lukas10 Ludzie uwielbiają wymyślać sobie tutaj swoje historie. A może jest tak, jak mówi? I nie ma w tym żadnych ukrytych intencji? Pewnie nie wziąłeś tego pod uwagę, bo lepiej doszukiwać się teorii spiskowych.

3

@escarabajo U mnie hitem w podstawówce był Lift w puszce i andruty :-D I wydawałem na to ok złotówki. Ale oranżady na miejscu pod sklepem nigdy nie zapomnę ^^

1

@NeroTFP Jeden kupon +1,5 gola a drugi podwójna na remis. Z drugiej strony Francja nawet 3 składem mogła by ich pyknąć.

0

@LuisSalvano Tak, jak kolega wyżej napisał, to może być ewentualnie skrzep. Gdyby nie pandemia, to lekarz pierwszego kontaktu po dotknięciu pewnie by już coś powiedział. Zadzwoń do przychodni, powiedz co się stało, niech wystawi ewentualnie skierowanie na RTG i będzie miał lekarz podstawy do tego, co dalej robić. Nie ma co lekceważyć. Mówię z własnego doświadczenia, bo też ignorowałem "krostkę" pod kolanem, która okazała się być zakrzepem i w zeszłym roku leciałem pod nóż.

0

@LuisSalvano Pod koniec września złamałem prawą rękę a dokładniej nasadę bliższą kości promieniowej i co za tym idzie miałem oczywiście prześwietlenie. Jakieś 3-4 lata wcześniej rozwaliłem łokieć i nie szyłem tego, nie byłem u lekarza, zagoiło się w miarę szybko, ale pewien dyskomfort pozostał. Zazwyczaj gdy opierałem łokieć o twardą powierzchnię lub przywaliłem czubkiem o coś twardszego, to pojawiał się dziwny ból. Przy okazji RTG złamanej ręki zapytałem czy coś tam widać i faktycznie zrobiła się swego rodzaju narośl. Ortopeda stwierdził, że żaden lekarz nie będzie chciał tego dłubać i mogę z tym spokojnie żyć, bo to nic groźnego i zalecił jedynie aby nie podpierać się tym łokciem podczas sexu, bo może przeszkadzać :D W każdym razie nie zaszkodzi Ci zrobić prześwietlenia. Lepiej dmuchać na zimne i mieć pewność, że to nic poważnego.

3

@Shvedu Kolejny co pił z Griezmannem yerba mate o zachodzie słońca na jego tarasie podczas urlopu z jego rodziną i pierwsze co zrobił, to wszedł na fcbarca i nas poinformował, że jest właśnie tak, jak napisał.

3

@pluszek Innymi bzdurami :-D Jak zwykle ludzie na fcbarca wiedzą lepiej czy Font chciał by Neymara czy nie, mimo że sam krótko wyjaśnił kwestię jego powrotu :-D

0

@lukkobe Oczywiście. Nigdy nie umniejszałem mu umiejętności, ale marzy mi się Barca, która miała jakieś wartości, gdzie hasło klubu miało jakieś znaczenie. Przez ostatni zarząd i tak zostało nadszarpnięte wiele tych wartości a powrót Neymara jeszcze bardziej by je zadeptał.

Zawodnik świetny, ale jak widzę kibiców, którzy cisną, że Barca nie jest już tym samym klubem co kiedyś a jednocześnie chcą powrotu Neymara, to nie wiem jakie są tak na prawdę ich oczekiwania.

0

@Borneo Nawet za darmo nie chciabym Neymara z powrotem.

1

@pokemon227 No tak i dlatego oznacza to, że chce odejść za darmo :-D Co Ty gadasz?! Zresztą skąd wiesz, że im tego nie powiedział? Ja na chwilę obecną wiem tylko o tej wypowiedzi a gdzie Ty widziałeś, że cała jego rodzina się wypowiada? I dla mnie ważniejsze jest co mówi sam zawodnik a nie jego wujek. Tobie widać wystarczy byle co żeby ułożyć sobie historię.

3

@pokemon227 Tak, na pewno jest tak jak Ty piszesz. Aż dziw, że jeszcze nie zgłosiłeś kandydatury na prezesa.

2

@szafarz W Polsce konkrety? :D Na pewno widziałeś komentarze tych niektórych "dzbanów" na tej stronie co łykają wszystko jak leci i im wystarczy cokolwiek napisać a będą temat wałkować codziennie :D Stoiczkow fajnie wyjaśnił w wywiadzie kilka rzeczy, które mam nadzieję dadzą do myślenia tym krzykaczom.

0

@Barwindg Nie pieprzę a krótko mówiąc ty nic nie rozumiesz. Pewne rzeczy przychodzą z wiekiem więc jest nadzieja i dla ciebie.

3

@Barwindg Narzekać na skład a kłócić się o to, że ktoś potrzebuje odpoczynku to kolosalna różnica. Wnioskuję po oburzeniu, że pewnie jesteś jednym z tych "trenerów".

2

Zabawni są ci co piszą, że Messi powinien odpocząć. A co wy jesteście? Osobiści trenerzy od jego przygotowania fizycznego? Trenujecie go? Kumplujecie się z nim? Skoro gra, to znaczy, że czuje się na siłach i tak samo uważają trenerzy i raczej nie obchodzi ich opinia ludzi z La Rambli.

1

@MesQueUnClub_87 Lubię i widziałem wszystkie :D Co nie zmienia faktu, że ostatnio mało nowych filmów tego typu wychodzi :/ Ostatnio przeglądałem Netflixa żeby znaleźć jakikolwiek horror, którego nie widziałem :D

1

@Euphoria Sorry, przestałem czytać po pierwszych 2 zdaniach. Nie da się zrozumieć tego. Ale nawet po tych 2 zdaniach widzę, że masz krótką pamięć. I tak może potrzeba mi wyniku 2-19 żeby odsiać ziarno od plewu i wielu sezonowców przestanie się tu udzielać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?