swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Keson Otóż to. Ludzie nawzajem cisną się o to, kto jest bardziej naiwny- ci co wierzą, czy ci co nie wierzą a zazwyczaj argumentacja jest zerowa. Co do osób reprezentatywnych to woła to o pomstę do nieba. To oni są głównie odpowiedzialni, że ludzie się kłócą i ich decyzje to nieprzemyślane ruchy.
1
@Keson Mnie najbardziej bawi jak 1 na 1000 lekarzy powie, że to ściema i antycovidovcy przytaczają jego słowa, wklejają wszędzie jego wypowiedzi itd., ale jak pozostałe 999 lekarzy mówi, że wirus jest i jedni nawet nie wiedzą, że byli chorzy, bo przechodzą go łagodnie a inni leżą w szpitalach, to SPISEK! KORONAŚCIEMA! itp. Co najlepsze, gdyby ten sam lekarz, który był anty powiedział teraz, że jednak wirus jest groźny, to ci co go wcześniej popierali nawet nie pamiętali by że na początku mówił coś innego i zjechali go, że jest "w spisku". Ja nie jestem ani anty ani pro, ale wirus jest i to fakt. To czy jest groźny i ile jest prawdy w tym wszystkim mnie nie obchodzi, ale jak widzę teksty, że media, lekarze i władze na całym świecie są w zmowie to śmiać mi się chce.
2
5 z naszej wyjściowej 11 to liga włoska i Piątek z przeszłością we włoskiej. Następna kolejka Serie A i wszyscy będą dziękować Jurkowi za zgrupowanie o.O
0
@FCMichalo Jest coś z Tobą nie tak :-D
2
Przecież ta kobieta jest nawiedzona :-D Zaprzecza sama sobie, nie wie czasami o czym mówi, nawet telefonu nie potrafi wyciszyć :-D Co więcej, najpierw się zbulwersowała, że nie wyciszy a potem każe tej samej osobie "oddelegować" ten telefon :-D Pomijam fakt, że ma się za taką "ą" i "ę" i burzy się gdy ktoś nie da jej powiedzieć a nawija sama bez przerwy i w ogóle nie słucha. Dramat :-D a te 50 twarzy wuja będzie bawić mnie latami :-D
0
@covidout Swego czasu grałem bardzo dużo w managera żużlowego i oczywiście w FIM Speedway :-D Też czasami w 3-4 i jedna klawiatura :-D
1
@Mario96w Nawet więcej :-D
9
Taka tasiemka weszła na sam koniec dnia ;-)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMjc2NjQ2NzMwMDqnaoi2tADCFuSuWM8=
1
@Piorun Nie trzeba mieć 2 trypletów. Zamiast pierwszego trypletu możesz wygrać tylko Puchar i LM. A jak ostatnio widać w Hiszpanii, wystarczy nawet LM, bo w SP Hiszpanii i tak grają 4 drużyny.
6
To na ten moment już tylko Barcelona i Sevilla mają szanse na komplet punktów w lidze. Szybko pogubili te punkty.
1
@VenoM Ja ambitnie +1,5 gola po ostatniej strzelaninie...
0
Zgubiłem się już ile to varów dla Realu było. Jest 3-2 w końcu więc pewnie ostatni.
4
@HERORICH2 Stary weź chociaż raz użyj jakiegoś przecinka czy kropki, bo wygląda to tragicznie. Co do hasła klubu: hasło to hasło a biznes to biznes. Ciekawe czy jakby taki Koke powiedział, że chce odejść i to za darmo a klub ma mu jeszcze wypłacić pensję za resztę kontraktu, to pisałbyś w ten sposób.
0
@rayan_7 Ten kurs 1,09 Cię jednak zgubił :-D
0
@rayan_7 No Totki z poślizgiem, ale jest :-D
0
@rayan_7 Z ciekawości, bo wracam z pracy i nie chce mi się tego liczyć. Co Ci dało to 1,09? :-D A co do kuponu to wydaje się być realny i jeśli ktoś z faworytów nie zrobi psikusa z jakąś dogrywką itp., to siądzie ;-)
1
@NeroTFP Tęsknię za żużlem na najwyższym poziomie w swoim mieście. Pamiętam Grand Prix za dzieciaka a teraz atrakcją jest chociaż by zdobyty punkt na zapleczu Ekstraligi :-/ Nawet derby nie te same.
1
@Wossi61FCB Tak jak dziwiłem się wyborowi Nawałki, to potem posypałem głowę popiołem. Brzęczka nie rozumiem do teraz co robi na tym stanowisku. On się niczym nie broni, dosłownie niczym. Tak jak powiedział T. Ćwiąkała: nie ma żadnej taktyki czy pomysłu a wygrana z Bośnią to nie ruchy taktyczne Brzęczka a indywidualne umiejętności zawodników, którzy zdali sobie sprawę, że przegrywają z drugim garniturem Bośni i wzięli sprawy w swoje ręce.
4
@Penguin007 A to mało zawodników się gdzieś odbiło od ściany? Niektórzy grają lepiej z wiekiem, innym umiejętności spadają, jeszcze inni nie robią żadnych postępów, jeszcze inni grają lepiej w innych ligach, dochodzi kwestia trenerów, przygotowania. Przeczytaj jaką bzdurę napisałeś.
0
@frostiman90 Oni nawet tego mówić nie musieli. Każdy widzi co się tam dzieje. Nawet ludzie, którzy się specjalnie piłką nie interesują.
0
Tak na chłodno przemyślałem te "darmowe transfery" Barcelony i trochę przestaję im się dziwić, że chcą chociaż zaoszczędzić na pensji. Mimo, że "rozdają" zawodników to tak na prawdę nie ma żadnych chętnych na nich. Jedynie Inter chce Vidala czy Juve Suareza, ale tylko wtedy gdy nic nie zapłacą. Nie widzę nawet plotek o tym żeby jakieś kluby biły się jakoś specjalnie o Vidala, Suareza, Umtitiego, Rafinhę itd. Wiadomo, że problemem są ich wymagania finansowe i tym akurat Barcelona strzeliła sobie w kolano, że dała im tyle zarabiać. W każdym razie inne kluby traktują tych zawodników jako nasz odpad z potężnymi pensjami.
1
@DzizuSS Czy nie muszą to bym się kłócił, bo Conte się uparł na Vidala a jak wiadomo on nie lubi gdy zarząd ustala mu kadrę. Nie bez powodu były plotki o jego odejściu. Na miejscu Barcelony postawiłbym warunek i koniec. Tak jak oni to robią z Lautaro.
14
Ja rozumiem, że zarząd Barcelony to nie są mistrzowie transferów itd., ale Inter jest krótko mówiąc żałosny. Oni stawiają warunki, że nie wezmą Vidala za hajs, tylko za free. W tym momencie Barcelona powinna skończyć z nimi negocjacje w sprawie Vidala, tym bardziej, że sami krzyczą za Lautaro prawie 100 mln a typ nic nie pokazał jak na razie żeby płacić nawet 50 mln. Jak ktoś niżej napisał, Barcelona niech odda tego Vidala nawet za darmo, ale nie do Interu żeby utrzeć im nosa. Już z Rafinhą kombinowali i teraz znowu to robią. Dlatego jak dla mnie we Włoszech zawsze Milan>Inter.
1
@Barcaa12 Straszne. Cały sezon grał dobrze, wymieniany jako jeden z lepszych transferów w ostatnich latach i już się nie podoba po meczu z Bayernem, gdzie każdy dał ciała. Nie wiem skąd wy się urywacie.
3
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMjQ5NDc1NTMwMTo_qUQfxtQlgXl2LMQ=
Anglia przysporzyła emocji, ale siadło :-D
1
@BrusFCB Bez obaw, ofertę rzędu 150mln na pewno by przemyśleli znając stanowisko Messiego :-) Również życzę miłego dnia ;-)
0
Jako rezerwowy to jak najbardziej. Z drugiej strony Messi mógł by dostać taki pstryczek w nos, gdyby teraz zdecydował się zostać a Barcelona bez skrupułów oddała by Vidala, Suareza i pokaże, że mimo zasług nikt nie jest ponad klubem.
0
@BrusFCB Pytasz mnie skąd wiem a sam cały czas gdybasz. Tak samo mogę Ci odpowiedzieć, że nie powiedziałem przecież, że pogra do 40. tylko nie miałbym nic przeciwko. Mówisz zresztą, że nie pisałeś nic o ofercie a ciśniesz zarząd o brak sprzedaży, zdecyduj się.
"Lepiej nie sprzedawać Messiego za 100mln + może jakiś grajek tylko trzymać go na sile i później puścić za darmo , genialne posunięcie zarządu"- no faktycznie nie piszesz o żadnej ofercie i nie ciśniesz zarządu za genialny ruch.
0
@BrusFCB Może lepiej dla Ciebie. Ja chętnie pooglądam Messiego w Barcelonie jeszcze, nawet do 40. I tak jak wyżej kolega napisał, złożył ktoś ofertę? Jak na razie to ja widzę tylko newsy, że zawodnicy odchodzą za frajer i Messi też miał taki plan, ale nie pykło.
0
@R1O Ta kwota pojawia się praktycznie przy każdym komentarzu na temat transferu Rakiticia. Rok temu też nie było żadnej oficjalnej oferty za Ivana "na grube miliony". Co więcej Barcelona chciała go sprzedać a Rakitić transferem zainteresowany nie był a potem jak usiadł na ławce to marudził jeszcze, że "zabrali mu piłkę". Też nie jestem fanem zarządu, ale jak czytam takie komentarze to śmiać mi się chce.