0

@masq Od początku powtarzam kumplowi (kibicowi Realu), że nieważne jak zaczynasz a jak kończysz i że ten sezon sam w sobie jest dziwny i tu się może jeszcze wszystko zdarzyć.

3

@Transu96 Nie, lepiej załóżmy kolonię marud i ponarzekajmy.

0

@IronSanHybrid Teraz to my żyjemy w ciepłych krajach :D

16

Griezmann pudłuje- sprzedać, bo się nie nadaje, ponad 100 mln ojro wywalone w błoto
Griezmann strzela i gra dobry mecz- nastrzelał ogórkom, zobaczymy z lepszymi

Wyjazd do Granady nie należał do najłatwiejszych, ale oczywiście gawiedź i tak znajdzie sobie punkt zaczepienia do krytyki. Polecam niektórym zmienić drużynę do kibicowania skoro tak was wszystko boli. Ulżycie sobie i nam.

0

Brawo Griezmann! Maruderzy i tak będą pitolić swoje, ale przynajmniej dziś im zamknąłeś usta.

1

Pięknie podsumował co niektórych na tej stronie komentator :-D Nawet gdyby to wszystko się zdarzyło to i tak by się znaleźli tutaj eksperci od marudzenia :-D

1

Co prawda minęła godzina gry, ale ja jestem zadowolony. Od jakiegoś czasu gra Barcelony na prawdę się poprawiła i mam nadzieję, że powiedzenie "nieważne jak zaczynasz a jak kończysz" będzie miało odzwierciedlenie na koniec sezonu. Co więcej, ja wspieram Koemana, Griezmanna i innych sprzedawanych tu piłkarzy itd. Jedynie Busquets działa mi na nerwy :-D

0

I takie skoki lubię. Polacy dominują, skoczkowie latają po 140 metrów i dodatkowo kupon siada. Teraz wygrana Barcy i dzień udany :-D

2

@horang Dlaczego nie idzie tak, jak powinien? Ważny zawodnik na MŚ do lat 17 i 18. Podobnie jak Ansu ma szansę wskoczenia do drużyny seniorskiej z Juvenilu a o Fatim nie słyszałem prawie nic w porównaniu do Moriby. Trener rezerw daje mu grać w tak ważnych meczach jakimi były baraże o awans. Koeman bierze go na treningi, dziś jest w kadrze na mecz, interesują się nim największe kluby, wybrano go do najlepiej zapowiadających się zawodników w swoim roczniku na świecie. Więc o co chodzi? Pytam z ciekawości a nie z jakimiś wyrzutami, bo nie ukrywam, że nie oglądam meczów Juvenilu.

1

@Naturopata No Puig faktycznie wartościowy gracz :-D Robicie z niego tu powoli legendę klubu a tak na prawdę to poza jakimś ożywieniem w środku pola (ciężko o to nie jest na tle Busquetsa czy Pjanicia) nic nie pokazał.

0

@lukasik17 U mnie też :-D ale dokładnie kiedy się zarejestrowałem to nie mam pojęcia :-P

2

@adi89rg Również ponad 10 już :)

3

@4Fabregas4 Też mi porównanie. Gdyby to Koeman prowadził drużynę katarską a Xavi Barcelonę i wyniki były by te same, to nikt nie wrzucał by tu tekstów, że zwolnić Xaviego i dawać Koeman'a.

0

@FilipeX A ja wierzę od początku w mistrzostwo. Widzę, co się dzieje i jak wygląda sytuacja w Barcelonie, ale nie zapominajmy, że ten sezon sam w sobie jest dziwny i druga jego połowa może być inna.

0

@Bobo25 Ja nie dotarłem chyba nawet do połowy. Co więcej ja Koeman'a nie hejtuję a wręcz mam szacunek do niego, że wziął się za ten syf.

0

@Mathew16 Nie hejtuję, napisałem że mnie to "dziwi" :)

1

@IAmLegend U nas tak nie będzie, bo jednak ktoś tych debili wybrał i ich wyborcy nie wyjdą. Będąc raz na zapleczu w pracy słyszałem jak za oknem jedna babcia (na mini Rynku) wręcz ciśnie z inną babcią kobiety, że "co one sobie wyobrażają, że jakieś błyskawice sobie wymyśliły, skandal". I jak z takimi coś zdziałać?

3

Odpalam PC w pracy, biorę łyka kawy i patrzę co jest w gorących dyskusjach i mi się odechciewa na cały dzień już wszystkiego. Post o tym dlaczego ktoś jest bardziej hejtowany od kogoś innego (odnośnie trenerów i Koeman'a). Dziwi mnie, że ktoś siedzi w domu i wpada na pomysł żeby wrzucić post o tym, dlaczego jednego hejtuje się bardziej od drugiego. A może tak w ogóle nikogo nie hejtować? Dać pracować? Co za czasy i co za ludzie, że zawsze muszą się czegoś uczepić.

0

@Kosteq73 Nie mówię o samym TCS, ale o jakichkolwiek zawodach z jego udziałem. Wywalczył teraz sobie udział w TCS i pokazał to, co zwykle. Jedyny polski skoczek, w którego w ogóle nie wierzę, że odda dobry skok. Wygląda to tak, jakby skakał, bo musi i chciał jak najszybciej się zawinąć do hotelu. A on wypowiada się jeszcze jako ekspert w Kanale Sportowym (o ile dobrze pamiętam).

0

@NeroTFP W końcu Kota wymieni. Przecież on jeździ za nazwisko na zawody, bo chyba nie za skoki.

0

A tak by kuponik siadł gdyby Johansson wygrał z Lindvikiem po 1 serii :-/

2

@Yanek Oj mogli by utrzeć nosa Granerudowi i Niemcom. Jeszcze jakby Żyła dziś poprawił miejsce, to po tych próbach wykluczenia Polaków z 1 konkursu, satysfakcja była by o wiele większa.

2

Niektórzy to by najlepiej sprzedali wszystkich, kupili nowych a potem tych nowych też sprzedali i krzyczeli, że pierwsi do sprzedania, bo są za słabi i ponownie kupili by innych żeby potem ich sprzedać itd. itd.

1

@catalunya77 Nie wiem gdzie Puig pokazał ten dojrzalszy futbol skoro u 3 trenerów za dużo nie grał. Alena ma 43 występy a Puig 15 w La Lidze i to często wchodząc z ławki na ogony. Jestem jego fanem i chciałbym żeby się rozwijał, ale czytanie codziennie o tym jaki to Puig nie jest super mnie męczy. Na chwilę obecną poza wiatrem po wejściach z ławki niczego specjalnego Puig nie pokazał.

0

@catalunya77 Alena nie odpali i mówisz to z taką pewnością a jednocześnie jesteś pewnie jednym z tych, którzy uważają, że Puig powinien grać a jest rok młodszy tylko i nie pokazał niczego więcej :-D

2

@tomekjd Busquets znowu? Ciekawe.

0

@Kielakowy Eisenbichler ma zawyżane za każdym razem noty, więc 1 skok Kubackiego czy innego skoczka nie razi tak, jak każdy skok Niemca. W Oberstdorfie oddał jeden z gorszych skoków (118m i 27 miejsce po 1 serii) i Szwajcar dał mu notę 18 lub 18,5 nawet.

0

@mkord 20 jest za skok idealny, za daleką odległość i jednocześnie styl lotu, telemarku itd. Jeśli typ dostaje 18,5 pkt. to znaczy, że według sędziów (i Ciebie) taki skok oddał a zabrali mu tylko za odjechaną nartę. Żyła dostawał 17,5 a w czym był gorszy?

0

@DaPi Oby nie, bo mam -4,5 gola w meczu :-D

1

Kolejny raz zawyżone noty Niemca. Odjeżdża mu narta a 2 sędziów 18,5pkt i 3 dało 18pkt. Ja już na prawdę nie rozumiem tego oceniania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?