1

@Zoker Taka, że ten (jak to cały czas powtarzasz) kierownik prasowy zagrał w Barcelonie ponad 300 meczów i na pewno ma więcej do powiedzenia na temat klubu i przydatności zawodników niż przypadkowi ludzie piszący na La Rambli. Więc pisanie, że to jakiś tam kierownik prasowy potwierdza Twoją "wiedzę" na temat zawodników.

0

@Zoker Niepotrzebnie ironizujesz, bo nie muszę się wgłębiać w struktury Barcelony żeby zobaczyć po każdym meczu wypowiedź Amora, która jest wrzucana na stronę. Co więcej gdybym się zagłębiał, to na pewno miałbym więcej do powiedzenia niż większość użytkowników wymądrzających się co powinien zrobić klub, kogo sprzedać itd. (i nie mówię, że Ty tak robisz), ale z tego co widzę to w rok 1700 komentarzy i nie zwrócić uwagi, że jest ktoś taki jak Amor, no to sorry :)

1

@Zoker Stąd, że każdy kibic raczej to wie, że Amor pracuje w klubie od lat.

0

@Zoker Potrzebowałeś transfermarkt do tego skoro cały czas są jakieś jego wypowiedzi na stronie wrzucane? :-D

0

@Pawel13sz Pjanić też nie. Wartość jego transferu to tak na prawdę różnica między ceną Arthura a jego.

0

@Pawel13sz Matheus raczej nie jest lepszy więc co do najgorszego to bym się kłócił. W każdym razie gość jest tragiczny i od pierwszych plotek związanych z jego transferem miałem mdłości.

1

@Barca1922 Osłodą tego wszystkiego będzie to jak te wszystkie dzieciaczki, które wszystkich sprzedawały i się wymądrzały chociaż na chwilę ucichną. Tak samo, jak po meczach z Sevillą, która według nich miała rozjechać Barcelonę.

6

@Maker0 Powtórzę jeszcze raz: trzeba oddzielić kibiców od "kibiców". Jak dla mnie tylko idiota może sprzedawać i wyrzucać Pique i jednocześnie podniecać się, że Real ma Ramosa. Pique to legenda i dalej gra na wysokim poziomie a te wszystkie marudy po tym meczu może zamkną na jakiś czas jadaczki.

5

Jeśli Barca awansuje do finału to wielka prośba do tych co skreślali niektórych zawodników i Barcelonę- idźcie pucować się w samotności a nie piszcie teraz jak to Barca jest świetna. Pozdro dla tych co są na dobre i na złe z drużyną. VeB!

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bisz Trzeba po prostu oddzielić kibiców od "kibiców". Ja po ostatnich wpisach jednego dzieciaka przestałem brać to na poważnie i chyba lepiej zignorować te wylewy. Jak brać na poważnie kogoś, kto pisze Ci "parodia to cię zrobiła" i jednocześnie wymądrza się na tematy związane z Barceloną, ustala składy, robi transfery itd. i brakuje tylko jeszcze tekstu typu: "twój stary" lub coś w ten deseń. To tylko potwierdza głupotę tych (nie wiem jak ich nawet nazwać).

0

@formentera2017 Hahahahahahahaha :-D

0

@formentera2017 Nie zapomnij zrobić screenów swoich wylewów. Z tego co widzę to mało rozumiesz. Wypowiedzieć się nie potrafisz a jak Ci ktoś zwrócił uwagę to jeszcze odbijałeś pałeczkę w stylu "sam jesteś głupi". I Ty się bierzesz za ustawianie składu w Barcelonie, parodia :-D

1

Przynajmniej do środy wielu zamknie, za przeproszeniem, jadaczki. Bardzo ważna wygrana i na dodatek Żyła mistrzem. Takie soboty lubię.

0

@formentera2017 Owszem jest różnica, bo Busquets pokazał poziom w kilkuset meczach a nie zrobił parę razy wiatr. Dziś też Busquets pokazuje czemu gra on a nie Puig. Moriba gra jeszcze mniej a pokazuje więcej niż Riqui.

0

@Gregsky10 Co ja opowiadam?! Ja Ci podaję faktyczne statystyki a Ty sam napisałeś, że gdzieś tam słyszałeś :-D

0

@Edinho19911991 A Puig 2 razy dobrze zagrał odkąd jest w 1 zespole a chcecie go w 1 składzie. Co za hipokryzja :-D

2

@Gregsky10 Przez całą swoją karierę dostał tylko 3 razy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną (z czego w Barcelonie raz) także te twoje "standardowo" można wsadzić w resztę bajek, które tu niektórzy piszą.

2

@barczyk Gdzie Ty widzisz te zachwyty? raczej Busquets jest tu ciśnięty przez ludzi a to właśnie tacy zawodnicy jak Puig są wynoszeni na piedestał, mimo że nic tak na prawdę nie pokazał konkretnego.

0

@Owen1994 Pisałem o podobnej sytuacji już jakiś czas temu i wczoraj było wręcz identycznie odnośnie jego powrotów. Eksploatowany do granic możliwości De Jong zasuwa sprintem od pola karnego gości do zawodnika, którego Pjanić ma obok siebie i odpuszcza. Tym razem jeszcze w 1 połowie, ale starsza sytuacja była w momencie, w którym De Jong oddychał rękawami i leciał pół boiska za rywalem a Pjanić truchtał sobie obok. Wszedł na boisko kilka minut wcześniej na równie podmęczonego jak De Jong rywala i liczy na kolegów. Potem wylewy w mediach czemu nie gra.

2

@kacperowski20 A ja osobiście mam problem do Bośniaka. Twoje ostatnie zdanie o nim mówi. Jak gra, to jest tragiczny. Jak nie gra, to płacze, że tego nie rozumie. Vidal jak się żalił to potrafił coś tej drużynie dać a Pjanić to jakieś nieporozumienie.

3

@adukla Pewnie nawet te marudy same siebie nie rozumieją.

1

@adukla Normalni kibice to widzą i doceniają. Zazwyczaj ci co krzyczą najwięcej to takie chorągiewki co by chciały dziś Haalanda, jutro Mbappe, pojutrze jeszcze kogoś innego, potem by ich sprzedawali i chcieli innych znowu i tak w kółko.

1

@jeyx77x Oczekujesz, że ktoś mu da cały sezon jak tu połowa "kibiców" to takie za przeproszeniem rozkapryszone dzieci, że co mecz sprzedają i kupują zawodników. Mi Mingueza imponuje tym, że mimo iż nikt go praktycznie nie znał i nie brał go zbytnio poważnie w dłuższej perspektywie, to on gra, walczy i daje przesłanki ku temu żeby dalej się tu rozwijać.

0

@KacperVEB Nie wnikam w rozmowę, ale piszesz, że komuś się wydaje a sam z pełnym przekonaniem twierdzisz, że wiesz co zrobi Laporta haha :-D

0

@horang Dlatego nikt nie będzie brał cię na poważnie.

2

@Maniek9444 I nawet tu miał zapędy żeby kraść i robić machloje :-D

0

@Thomas99PL U mnie to zima za kilka lat wstecz się zwraca :-D Codziennie prawie pada śnieg a chodników to praktycznie nie ma. Idzie się mieszanką śniegu z piaskiem czego osobiście nienawidzę -_-

7

@horang "Po kontuzji jeszcze gorzej". A ile on po kontuzji zagrał meczy, że piszesz coś takiego?

1

@KacperVEB Ale poleciałeś z tym Liverpoolem haha :D Od tego momentu nie czytam dalej. Liverpool się nie ośmiesza i pewnie dominuje w lidze jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?