0

@scotti Wy się zabieracie za ustalanie składów a nie potraficie nawet dobrze nazwiska napisać.

0

@barcelonaLM Standardowo dzieciarnia pisała żeby oddać mecz z Atletico :-D Wszedłem, przeczytałem 2-3 komentarze i musiałem stąd wyjść, bo bieda intelektualna niektórych jest przerażająca.

0

@doc A ile meczów z udziałem Konrada widziałeś? Zastanawia mnie zawsze ta fascynacja niektórych a zapewne o zawodniku wiesz tyle, ile się nazywa.

3

@AmigoBlancos Tyle, że co to obchodzi kibiców Barcelony?

0

Sam jestem zły jak nigdy, ale ten mecz pokazał ile na tej stronie jest, nawet nie sezonowców, a "meczowców" i idiotów za przeproszeniem. Out to właśnie wy powinniście zrobić.

12

@johny11 @Simusamu10 Wy tak serio? Kolega ironizuje a wy się w tym momencie strasznie pogrążacie próbując go jeszcze "ustawiać".

0

@deyna2018 A ciotka gra na konsoli lub kupuje gry na allegro, że się jej tak usłuchałeś? :D :D

3

@LuisSalvano Jakby napisali, że nie chce przyjść do Barcelony to byś napisał, że to ciulowe źródło. Luis w całej okazałości.

1

@adambądkowski93 Nikt nie ma pojęcia czym będzie się kierował Messi to po pierwsze. Po drugie skąd przekonanie, że Neymar chce grać z Messim akurat w Barcelonie? Gdyby coś takiego powiedział, to wszystkie gazety na świecie by o tym huczały. Ja jedynie widzę, że negocjuje nowy kontrakt w PSG a Messi nie powiedział, że zostaje a co więcej chciał odejść już przed tym sezonem. Modlę się o zostanie Messiego w Barcelonie a Neymara w PSG, ale na chwilę obecną bardziej prawdopodobne jest ich wspólne granie w PSG niż w Barcelonie.

0

@adambądkowski93 Mówisz o mokrych snach PSG o Messim a czym niby jest niekończący się temat fanów Neymara o jego powrocie?

0

@FrankliN7 Ty sobie nie wyobrażasz a jak dla mnie to Chelsea jest faworytem tego dwumeczu. Chelsea Lamparda a ta Tuchela to dwie różne drużyny.

0

@4Fabregas4 Tym bardziej jest to powód do dumy, że nasi wychowankowie są w klubach tak długo i dają przykład młodszym, że warto czekać na swoją szansę i być na topie w jednym klubie całą karierę.

0

@barteq Pewnie oczekiwał jeszcze, że wszyscy staną i zaklaszczą za jego "odwagę". Mi to się śmiać chce jak ktoś uważa, że wirusa nie ma i że ci co przestrzegają obostrzeń są omamieni. A potem jeden z drugim wrzuca na La Ramblę swoją smutną historię typu: "nie wierzyłem, ale moja mama/tata zachorowali i lekarze nie dają im szans..." itp. i oczekują potem jeszcze współczucia.

4

Cały czas wierzyłem, że Barca zostanie w tym sezonie jeszcze mistrzem i czuję teraz taką satysfakcje, że Barca zależy sama od siebie. Wszyscy ci, którzy pisali, że w lutym/marcu nie będziemy się nigdzie liczyć, że Busquets to sztanga a Messi powinien odejść, powinni chociaż teraz zamilknąć i posypać głowę popiołem.

0

@Emhyr On to będzie gadał nawet po zakończonym sezonie. Byle się nie przyznać, że się mylił. Jak trafił z hat-trickiem Mbappe to tak obrósł w piórka, że do teraz go pewnie trzyma.

1

@Ingiel Bez przesady. ja nie palę, ale mam gdzieś czy ktoś sobie pali na balkonie. To mi przeszkadza więc zamykam okno i tyle. Komuś może przeszkadzać Twoja kuchnia, bo jesz, np. meksykańską i sąsiadom to śmierdzi, ale nikt Ci nie zakaże jej przyrządzania. Rzucałem fajki 2 razy i 3 raz palić nie będę, ale zabranianie palenia na balkonie to już absurd.

1

@AxelF Porównywanie szefa w jakiejś firmie do trenera piłkarskiego jest tak nietrafione. Jak Klopp biega, przeżywa, krzyczy i to w każdym meczu na swoich zawodników, to jest taki super. Koeman w Barcelonie raz zrugał zawodnika i najlepiej go już zwolnić.

16

@AxelF A skąd Ty masz informacje, że się na nich obraził? Kolejna rzecz to bardzo dobrze, że zrugał Minguezę. Według Ciebie lekceważenie założeń taktycznych trenera i narażanie drużyny, gdzie walczy o mistrzostwo to: "zrobił świetną rzecz"? Ja się cieszę, że w końcu ta drużyna ma trenera a nie ciepłe kluchy typu Valverde czy Setien.

0

@Dawid66 Spokojnie. To jest ten człowiek z bliskiego otoczenia Neymara, co o wszystkim wie. A kogoś od łebków ciśnie :-D

0

@macio_944 Oglądałem drugą połowę Realu z Getafe to miałem wrażenie, że dostanie orgazmu komentator za każdym razem gdy im coś już wyszło.

2

Ciekawe czy teraz te wszystkie kluby, które tak psioczyły na Superligę, będą szczekać, że ta biedna UEFA ma jednak na tyle hajsu, że "przekupuje" angielskie kluby do wycofania się z niej. Pomijam fakt, że to jawne przekupstwo, czyli kolejny przykład jak UEFA robi co chce i ile mają pieniędzy. W tej sytuacji rozumiem, że Leeds wyjdzie w koszulkach z napisem, że to też niesprawiedliwe, bo 6 drużyn dostanie a reszta nie ten hajs.

2

Czyli do usranej śmierci UEFA i FIFA będzie robić co chce.

1

Co jak co, ale Perez to jednak rozmach ma :-D Chciałbym widzieć minę Ceferina po tym jak Perez skomentował groźby o wykluczeniu zawodników z Mundialu :-D

7

Ale od nich zalatuje hipokryzją. Ciekawy projekt LM? Przecież zaproponowane przez nich zmiany to praktycznie nic jak próba zwiększenia własnych dochodów i nic w tym ciekawego.

1

Równolegle nie znaczy, że będą chcieli brać udział w LM. Rozgrywki równolegle będą istnieć, ale to nie znaczy, że kluby z Superligi będą chciały w nich uczestniczyć. Co więcej mówią o uczestnictwie w pucharach i ligach KRAJOWYCH a nie europejskich. Czytajcie ze zrozumieniem.

1

@sylweste.r Pewnie tak. Nie wiem jak to rozwiążą. Bardziej chodzi mi o sam fakt, że te federacje najpierw oczekują od klubów i zawodników takiej ilości meczy a potem jak gdyby nic miały by im zabronić grać w swoich rozgrywkach. Gryzie mi się to, bo po to grają żeby oni m.in. kosili hajs. Superliga pozbawi ich dość dużych dochodów a wykluczenie klubów i zawodników ze swoich rozgrywek już w ogóle. Pozostaje nam poczekać na rozwój wydarzeń.

1

@JarekS FIFA i UEFA są wielce zdziwione teraz, że ktoś potraktował ich tak, jak oni traktują największe kluby. Trzepią na ich ogromny hajs a i tak cały czas dopuszczają się przekrętów na miarę mistrzostw w Katarze i jednocześnie mówią o duchu fair play. Też nie jestem jakoś specjalnie zajarany tą Superligą, ale jeśli to ma pomóc zakończyć bezkarność tych organizacji, to niech się dzieje co chce. Kwestia rozgrywania ilości meczów, o których wspomniałeś, też jest śmieszna. Najpierw ładują ile się da i każą im grać co 3 dni a potem grożą wykluczeniem wszystkich zawodników z Superligi ze swoich rozgrywek itd. Ciekawe :D

3

@KibicBarcy84 Zaraz pewnie odpisze Ci ten bachor formentera czy jak mu tam, że to słaby trener i powinni go zwolnić, bo nie wystawia Puiga :-D

9

Nie wiem czy było, ale podesłał mi to mój brat, fan Chelsea :-D

Nic nie zdarza się dwa razy, tak? Przed Wami kilka faktów, które potwierdzają, że bierzemy LM w tym sezonie:
W 2012 bramkarzem Chelsea był 29 - letni Petr Cech sprowadzony z Rennes. W 2021 bramkarzem Chelsea jest 29 letni Edouard Mendy sprowadzony z Rennes.
W 2012 o Puchar Króla walczyła Barcelona z Bilbao. W tym roku o to trofeum zmierzą się te same drużyny.
Urodziny Tuchela przypadają 29 dnia miesiąca. Tak samo jest w przypadku Roberto Di Mateo.
W 2012 Messi nie wykorzystał rzuty karnego w fazie pucharowej LM. Taka sytuacja powtórzyła się w tym roku.
W sezonie 11/12 United przegrało ligowy mecz 1:6. W 2021 United przegrywa u siebie z Tottenhamem, a wynik wygląda dokładnie tak samo.
Kiedy Chelsea ostatni raz grała w półfinale rozgrywek przeciwko Guardioli wygrała dublet. Była to LM i FA Cup. Dzisiaj gramy półfinał z Man City.
W 2012 roku kapitanem Chelsea był John Terry. Miał wówczas 31 lat. Dzisiaj kapitanem Chelsea jest Azpi. Ma 31 lat.
W 2012 Drogba strzelił w LM 6 goli. 2 z głowy, 3 z lewej i 1 z prawej nogi. Identyczny bilans jak na razie osiągnął Giroud.
Ostatni raz, gdy Chelsea straciła u siebie 5 goli, było to w sezonie 11/12 z West Bromem. Niedawno z tym samym zespołem przegraliśmy u siebie 2:5.
W 2011/12 w ćwierćfinale zmierzyliśmy się z portugalskim zespołem, a w półfinale z hiszpańskim. W tym roku na naszej drodze stanęło Porto i Real.
Po 14 meczach Di Mateo jego procent zwycięstw wynosił 71,4. Identycznym po swoich może pochwalić się Tuchel.
W drugim meczu ligowym w sezonie 11/12 United pokonało Tottenham 3:1. Tak samo było w tym roku.
Ważny obrońca Chelsea nie był dostępny w 1/8 LM ze względu na kontuzję. W 2012 był to Terry, w 2012 Silva.
Jeszcze jakieś wątpliwości?
credits/SoccerMemes

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?