swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@donleo12 Ciekawe co ty nabazgrolisz jak juz przedłuży. Pewnie znowu nic ciekawego.
4
@CTLM Nikt nie jedzie go za to, że chce zostać czy być może nawet grać, ale za to, że lekceważył jakiekolwiek zalecenia klubu, "leczył się" na własną rękę i miał generalnie gdzieś klub. Został mistrzem świata i nic więcej go nie interesowało potem. On też musi się wywiązywać z kontraktu a nie myśli, że jak złożył podpis to mamona się należy a on sobie będzie wakacje urządzał w Barcelonie. Dembele zarzucano m.in. złe odżywianie się a jak wyglądał w pewnym momencie Umtiti?
1
@LS Prawdziwy :)
0
@Stagiryta Wystarczy w sobotę odpalić Polsat i pooglądać "Więzienie" żeby się o tym przekonać :D
1
@Deviler A podobno to taka zgrana i przyjacielska grupa :D Widać, że tylko wtedy gdy im idzie. Rabiot to wdał się w mamusię całkowicie. Nigdy nie rozumiałem co w tym drewnie widziała Barca czy Juve. Ten zawodnik jest dla mnie strasznie przereklamowany.
0
@AmigoBlancos Przecież Czechy grają w 1/4 na EURO 2020.
0
@Borneo Umtiti to jest taki przypadek, że co by tu nie zrobili to i tak będą stratni :/
2
Dobrze, że jest Laporta i skończą się wypożyczenia za free. Co z tego, że opłacą jego pensję? Inne kluby też ją opłacą gdy go kupią i w dodatku coś się na nim zarobi. A Valencia nigdy nie odbije się od dna jeśli będą opierać swój skład na wypożyczonych graczach ciągle.
7
@Don-Corleone Tu na stronie też są agenci co już by sprzedali Messiego :D Przeraża mnie to jak ludzie (chyba) są krótkowzroczni i pierdzielą farmazony typu, że Messi się skończył i i tylko obciąża budżet Barcelony. Jak głupim trzeba być żeby nie wiedzieć, że ten człowiek więcej zarobił na klub niż dostał a już nie wspomnę ile radości dał kibicom Barcelony. Dał nam tyle trofeów, że teraz cała ta dzieciarnia sezon bez trypletu uważa za stracony. Wolę nawet 40-letniego Messiego, człapiącego i dającego i tak najwięcej goli i asyst w klubie niż parodystów bez ambicji. De Jong czy Pedri to mega talenty, ale porównywanie ich do legend na chwilę obecną to żenada.
0
@BorzyKrzys Nie muszę. Sam sobie wizytówkę wystawiasz swoimi komentarzami. I nie nazywaj kogoś dzieciakiem jeśli prawdopodobnie jesteś od kogoś młodszy.
0
Klątwa 1 meczu na kuponie trwa... I to wcale nie Szwedzi a Basket Torino, które prowadziło 1pkt, mieli piłkę, cieszyli się już ze zwycięstwa, zepsuli akcję, kontra, 1,4s do końca i typ sfaulował. 74-75 -_-
0
@IbrahimAfellay Zaraz się odezwą przesiadujący tu całe swoje życie dzieci, że masz się popłakać itp. Ja po wyrażeniu swojej opinii na ten temat jestem "płaczkiem" :-D
3
@barcelonista80 Gdy siedzisz w robocie i robisz na bezrobotnych sebiksow i madki na zasiłkach, którzy opalają się w tym czasie na plaży :-D
0
@zeko0 Śmiesznie brzmi GOSPODARZ skoro na 24 państwa 12 czy tam 11 można nazwać tak samo. Połowa lata pół Europy a tacy Anglicy jeszcze nie wytknęli nosa poza granice.
0
@Bobo25 Alaba jest Austriakiem więc już odpadł w meczu z Włochami.
0
@agaFCB Francuzów pomyliłem z Włochami. Co do fazy pucharowej to nie było wiadomo kto wyjdzie itd. więc ktoś mógł trafić na "własne podwórko", ale w grupach to dla mnie niesprawiedliwe, że ktoś był w ten sposób faworyzowany.
0
@zajek101010 Pomyliłem Francuzów z Włochami.
0
@JohnnyBarca Bo Euro było w kilkunastu miastach i mogli zrobić tak żeby nikt u siebie w grupie nie grał. Porównując to do tego ile latali, np. Polacy to jest bardzo niesprawiedliwe.
0
@BorzyKrzys Ile ty masz lat? Coś czuję, że (po formie wypowiedzi) ciut więcej niż poziom IQ a na mądrego nie wyglądasz.
7
Dajcie Anglikom jeszcze na MŚ w Katarze też grać na Wembley. Straszny minus tych ME, że Anglia, Francja, Hiszpania, czy nawet Węgrzy grali każdy mecz u siebie.
0
Gdyby to Lewy był w sytuacji Kane'a to już by Polacy wylali na niego wiadro pomyj. Nie liczyłaby się dobra interwencja obrońcy tylko, że nie strzelił.
0
@ElKamil No to chyba o to chodzi w piłce, co nie?
2
@arasz1819 I to jest wypowiedź na poziomie i wnosząca coś do dyskusji. A nie te wysrywy typu: "sprzedać!", "będzie jak z Umtitim!", "miernota!". Dziwi mnie, że redakcja z tymi wyzwiskami, bo takie też się pojawiają, nic nie robi. Jak się o Neymarze napisało coś negatywnego to od razu bany leciały a tu droga wolna i róbcie co chcecie. Najlepsi są ci, którzy cisną i sprzedają zawodnika którego nie ma w Barcelonie, czyt. Langlet :D
4
Odnoszę wrażenie, że te mistrzostwa są tak magiczne, bo nie tylko kibice, ale i zawodnicy nie mogli doczekać się tego turnieju. Dodatkowo wrócili kibice na stadiony i od razu widać jak zawodnikom zależy, jak walczą, chcą się pokazać, gra jest bardziej otwarta, nastawiona na widowisko a nie murowanie bramki. W międzyczasie Argentyna nieźle radzi sobie w Copa America i gdyby udało im się zdobyć trofeum, to coś czuję że Messi dostanie niezłego kopa żeby potem zdobyć trofea z Barceloną.
18
Czyli w tym roku też będziemy mieli odwołaną Złotą Piłkę? :-D
0
Warto było czekać na to Euro rok dłużej. Nie czułem tego klimatu, ale ten turniej oddaje mi wszystko z nadwiązką i lepszego turnieju chyba nie widziałem.
0
Ale na tych mistrzostwach wpada goli. Aż chce się to oglądać!
16
Co jak co, ale podobają mi się te mistrzostwa. Poza idiotycznym rozbiciem na kilkanaście miast to ten turniej ma wszystko.
1
@JacaBarca Cytowanie aż tak mi nie przeszkadza, bo cytował nie byle kogo, ale fakt faktem Szpakowski robi to tak często, że młodsi kibice zaczną niedługo myśleć, że to jego powiedzonka :D
4
@Remi1899 W 1 połowie sędzia za wiele nie gwizdał i w 2 miało to skutki. Z jednej strony chciał może otwartej gry, ale jak widać Portugalia odbiera to jako sygnał do brutalnej gry a nie "twardej". Szpakowski to cień cienia... On już nawet nie zdaje sobie sprawy jak wielkie gafy puszcza i mam wrażenie, że gada byle gadać. Ciężko się go słucha. Dobrze, że wczoraj nie musiał powtarzać setek razy o memoriale Kazimierza Górskiego po meczu.