swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Ty dalej? A to ile razy ja to mówiłem poza tym komentarzem? Zresztą tak się składa, że trener mówił też, że liczy na wszystkich zawodników w drużynie a jak się pojawił otwarty temat sprzedaży Pjanicia i Umtitiego to od razu mówił, że będą mieć problem z grą. Gdyby Laporta wprost powiedział, że Coutinho musi odejść to ciekawe czy Koeman wypowiadałby się tak samo. Co więcej to dyrekcja zdecyduje o tym czy Coutinho zostanie czy nie i Koeman będzie miał gówno do gadania więc "ty dalej śmieszkuj".
0
@domin1515 Tylko z Cou jest ten problem, że jak się trafi okazja to go sprzedadzą i być może nie chcą ryzykować do końca sierpnia jakąś kontuzją a tłumaczą to brakiem rytmu meczowego itd.
7
Moriba i tak się już skreślił w oczach każdego kibica Barcelony więc niech się pakuje i adios. Jeszcze o szacunku będzie gadał bezczelny typ.
Umtiti kolejna gwiazdka. Żadna oferta go nie zadowala pod względem finansowym, chce klub z LM a zapomniał chyba jaki on poziom prezentuje i że nikt takiej szklanki i upartego osła, który bagatelizuje wytyczne klubu nie weźmie. Niektórzy zawodnicy myślą, że wystarczy chwilę coś pograć lepszego, czy uderzyć Realowi w poprzeczkę i teraz do końca kariery chcą zarabiać tak, jak w swoim prime.
Fajnie wygląda zestawienie Pique-Umtiti i Pedri-Moriba. Pique schodzi z pensji i jest podstawowym zawodnikiem Barcelony od lat, w dodatku vice kapitan a Umtitiego ciężko mi nazwać w ogóle piłkarzem na chwilę obecną i to on stawia jakieś żądania i jeszcze pokrzywdzony. Pedri to jeden z największych talentów na świecie i nawet słowem się nie zająknie a Moriba nic nie pokazał i wymagania jak podstawowy i decydujący zawodnik czołowego klubu Europy. Żenada.
2
@KapiFCB Równie dobrze po następnych 2 kolejkach może się wszystko wyrównać. Takie statystyki mają sens chociaż na półmetku a tu po 2 kolejkach Kręcidło sensację sobie urządza.
8
@masq Jaka cisza? Co chwilę są informacje, że Pique, Alba a następni Busquets i Roberto. Co wy byście chcieli filmiki z ich negocjacji? Pewnie już mają większość dogadaną to logiczne, że teraz Griezmann i pewnie Coutinho w kolejce.
1
@Pablit To nie oglądasz Barcelony zbyt długo w takim razie, bo zagrał wiele takich meczy. Już się zapomniało co niektórym jak się podniecali, że Lenglet wszedł z buta do składu i nikt po Umtitim płakać nie będzie.
2
@Magicc89PL Wczoraj to przyspawanie było idealnie widoczne w sytuacji gdy Garcia blokował Williamsa a ten wsadził jeszcze nogę. Czemu Neto nie wyszedł od razu do tej blokowanej piłki to on chyba sam nawet nie wie. Oby odszedł.
0
@Bobo25 Może temu koledze o to chodziło, ale na pewno ten kolega nie zrozumiał o co chodziło mi. Logicznym jest to, że nie cieszę się z remisów. Cieszę się, że wywieźliśmy punkt z tak trudnego terenu i to w takiej dyspozycji jaką wczoraj Barcelona zaprezentowała. W dodatku nie mówimy o remisie u siebie z "ogórkami" a z Bilbao na San Mames.
5
Ja się cieszę z wczorajszego remisu. Na San Mames zawsze są problemy, Athletic był lepszy, przeważał a Barcelona wyjeżdża z punktem. Ten punkt w ogólnym rozrachunku może mieć bardzo duże znaczenie. Barcelona potrafiła zremisować mecz z taką grą a w ostatnich sezonach gubiła często punkty będąc w meczu lepszą drużyną.
1
Młody i niedoświadczony bramkarz, problemy Barcy z wejściem w pole karne i aż prosiło się o bombardowanie ich strzałami z dystansu bądź z jakiejkolwiek pozycji. Depay chyba "usłyszał" moje prośby i po prostu za***** brzydko mówiąc i jest gol. Brawo!
0
@DzizuSS Co? :-D nic z tego nie zrozumiałem :-D
6
@Kibel Niby dlaczego nikt nie będzie chciał grać? Może właśnie zaczną w końcu przychodzić gracze, którzy chcą grać dla Barcelony a nie doić ją z pieniędzy.
0
@neeed Myślę, że Coutinho zdecydowanie bardziej woli obniżyć pensję i grać mimo wszystko w Barcelonie niż iść do chociażby Arsenalu i bić się o puchary, ale Konferencji i zgodzić się tam na pensję podobną do tej obniżonej w Barcelonie.
6
Jak to brak ofert za Puiga? Przecież trenerzy się nie znają, jest gwiazdą, ulubieńcem dużej części La Rambli i nikt nawet o niego nie pyta? A Umtitiego nikt nie kupi, tym bardziej gdy gazety pitolą, że jak się nie uda sprzedać to puszczą go na wypożyczenie lub zerwą kontrakt jednostronnie. Ktokolwiek jest nim zainteresowany to sobie poczeka i weźmie Samuela z wolnego kontraktu.
3
@pacior95 Średnia wieku tych co to piszą to max 15 lat, czego oczekiwać. Oni tu Haalanda już widzieli od czerwca.
1
@Gaz Na chwilę obecną to Puig powinien grać w Barcy B a ci dwaj dostawać szansę. Ja bym bardzo chciał żeby Puig wszedł na wyższy poziom i tu grał, ale na ten moment jest przeciętny. To La Rambla robi z niego gwiazdę i widzi problem wszędzie tylko nie w samym Puigu.
1
@El dominatore Przepraszam :/ Mam nadzieję, że się nie obrazi!
1
Dobrze, że nie macie nic do gadania w kwestii decyzji w klubie i możecie sobie najwyżej pomarudzić. Idąc tym tokiem myślenia to 10,5,6,8 powinny być zastrzeżone a kadra uszczuplona do 21, bo się jakiemuś 14-letniemu Brajanowi nie podoba, że ktoś gra z jakimś numerem.
1
@jacek905 Chamstwem było to, że on sięgnął po ten numer. Lubię go, uważam że powinien zostać jako ten joker, ale poniosło go z tą 9.
1
@Johnson Skoro mnóstwo "ekspertów" na tej stronie przed sezonem już mówiło jaka padaka będzie to niech teraz ci co wierzą w tą drużynę mają swoją chwilę i się cieszą a tamci zamilkną.
0
@KimBassinger1 Pozdro od Martina.
1
@amanter Ale ty musisz mieć smutne życie. Kojarzysz mi się tylko i wyłącznie z narzekaniem i faktycznie jak się wejdzie w twój profil to płaczek jakich mało.
1
@KimBassinger1 Chłop gra dobry mecz, ale oczywiście znajdzie się zawsze jakiś typowy narzekający Janusz.
1
@Mike1023 Serio myślisz, że oni będą o wszystkim mówić co robią, bo ty chcesz? Może jeszcze ma mówić o której sra i w jakim kiblu?
0
@ElTomas Ciekawe, że tylko Ty to odbierasz jako tłumaczenie. Inni traktują to jako zwykłą wypowiedź, ale na tej stronie ostatnio modne jest snucie własnych teorii.
2
@ElTomas Brednie to ty wypisujesz. Akurat Koeman mówi jak jest a nie cukierkuje żebyś ty był zadowolony. W czym niby nie ma racji? Są kontuzjowani zawodnicy? Są. Drużyna straciła najlepszego zawodnika? Straciła. Początek sezonu będzie trudny? Będzie, bo poza kontuzjami są wypompowani zawodnicy z reprezentacji, część nawet nie jest zarejestrowana a za 2 dni mecz i trener nie wie nawet jaką 11 będzie mógł wystawić. Ale tak, bredzi -_-
6
City czy Chelsea transfery za ponad 100 mln euro, cała LaLiga 127 mln euro. Przepaść.
0
@Pustelnik Standardowa praktyka na tej stronie. Ja nawet bana dostałem, bo po usunięciu takiego komentarza napisałem, że dział strony na "M" jest memem.
5
Kręci i tyle. Samo stwierdzenie, że inne drużyny dostaną więcej z racji wycofania się 4 drużyn a potem gada, że przez wycofanie się Realu i Barcelony będzie 2,1 mld a nie 2,7. To jak więcej? Po kilka euro więcej dostaną czy jak w końcu te pozostałe drużyny?
0
@Piotr777 A niektórzy na tej stronie są tak głupi, że myśleli, że Laporta ma czarodziejską różdżkę i im Haalanda jeszcze sprowadzi :-D Współczuję Laporcie, bo każdy mądry a od środka jest taki burdel, że chyba tylko jakiś szejk by to finansowo uratował w tak krótkim czasie